Įkraunama...
Įkraunama...

Buhalterės

Labukas, isiverziu pas jus i temuke su klausimu. Planuoju pirkti kaimo maisto prekiu parduotuvele, irengta 2 kambariu bute, bus reikalinga buhaltere, koks atlyginimas butu normalus, nes kasdien dirbti tai kaip suprantu nereikes g.gif
Aciu is anksto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GitaZ @ 2012 06 20, 17:31)
Labukas, isiverziu pas jus i temuke su klausimu. Planuoju pirkti kaimo maisto prekiu parduotuvele, irengta 2 kambariu bute, bus reikalinga buhaltere, koks atlyginimas butu normalus, nes kasdien dirbti tai kaip suprantu nereikes  g.gif
Aciu is anksto  ax.gif

manau su samdoma buhe turėtumėte konsultuotis. kolkas pateikėt mažai info: kaip tvarkys buhalteriją, ar pirksit programą, kiek darbuotojų, kaip apskaitysit prekes, kaip dažnai inkasuosit ir tt
Atsakyti
QUOTE(sunflow @ 2012 06 20, 15:50)
Sąskaitą rašote normaliai su PVM. Tiesiog parašote komentarą, kad pagal PVM įstatymo 96 str. prievolė sumokėti PVM pereina pirkėjui.
Korespondencijos aš darau tokias:
D pirkėjų skolos
K pardavimai
K mokėtinas PVM
D  skola biudžetui (PVM)
K pirkėjų skolos (PVM)

Aš tai darau korespondencijas:
D pinigai ar klientų skolos
K pardavimai , o PVM tik sąskaitoj egzistuoja, nes mums to PVM juk nemoka
Atsakyti
QUOTE(Sonatuole @ 2012 06 20, 21:23)
Aš tai darau korespondencijas:
D pinigai ar klientų skolos
K pardavimai , o PVM tik sąskaitoj egzistuoja, nes mums to PVM juk nemoka

Aš irgi taip padariau, bet kiek žinau ne visos programos taip leidžia. Bet maniškė leido rankiniu būdu pataisyt šabloninę korespondenciją ir PVM iš vis niekur netraukti.
Atsakyti
Mokestinis patikrinimas cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
te baliončiką 4u.gif

EDS dar PLN nepriimti - "apdorojami" unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepos dukra @ 2012 06 21, 14:06)
Mokestinis patikrinimas  cray.gif  cray.gif  cray.gif

ojėj daug 4u.gif

QUOTE(aggree @ 2012 06 21, 15:02)
te baliončiką 4u.gif

EDS dar PLN nepriimti - "apdorojami" unsure.gif

pas mane tas pats pateikiau 05.14 taip vis apdoroja...
Atsakyti
QUOTE(Sonatuole @ 2012 06 21, 15:10)
ojėj daug  4u.gif
pas mane tas pats pateikiau 05.14 taip vis apdoroja...

Ir aš panašiai tokiu metu, plius minus savaitė. Kažkaip neramu, jei sugalvos atmest unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2012 06 21, 15:23)
Ir aš panašiai tokiu metu, plius minus savaitė. Kažkaip neramu, jei sugalvos atmest unsure.gif


Mano irgi nepriimta cool.gif
Kad jau pas ką nepriimta, nemanau, kad visų atmes cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Airin @ 2012 06 21, 15:25)
Mano irgi nepriimta cool.gif
Kad jau pas ką nepriimta, nemanau, kad visų atmes cool.gif

Bet kaip skaičiau, kad dės baudas, jei nepateikta, kažin, jei bus atmesta, tai skaitysis, kaip pateikta tik nepriimta biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos buhalterytes, esu naujoke Jusu temojeir buhalterijoje, bet tikiuosi gal padesit. Man reiketu transporto imones vairuotojo tabelio pavyzduko, nes baigiu jau nupust doh.gif skaitau tuos istatymus, bet ten sunkiai sekas man juos perprast blush2.gif Su keliom buhalterem konsultavaus tai ir viena vienaip aiskina, kita kitaip ir kolkas galutinio teisingo varianto neatradau. Pasidalinkit patirtim kaip jus pildot, nes vienos pildo su minutem, kitos apvalina valandom, tai idomu kaip teisingiausia butu, kad nieks neprisikabintu.
Pas mus taikoma sumine darbo laiko apskaita. Tai jei nesunku imeskit pavyzduka i pastuka virgaile@yahoo.com

Papildyta:
QUOTE(aggree @ 2012 06 21, 14:35)
Bet kaip skaičiau, kad dės baudas, jei nepateikta, kažin, jei bus atmesta, tai skaitysis, kaip pateikta tik nepriimta biggrin.gif


Jei bus atmesta ko gero uzskaitys kaip neteisingai uzpildyta, o ne kaip nepateikta.

Beje, gal kuri dirbate su debeto programa?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tutska2: 21 birželio 2012 - 15:00
sakykit kai pildom sam ir turim naują darbo rinkos dalyvį tai jam reikia pildyti atskirą ataskaitą ar toje pačioje pridėti priedą SAM3SDP?
Atsakyti