Įkraunama...
Įkraunama...

Buhalterės

QUOTE(Tepaluota @ 2012 07 23, 08:28)
Ar jums veikia Sodros EDAS?

Veikia 4u.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Turiu klausimą:
jei nauja UAB nevykdo veiklos nuo įsteigimoir neplanuoja (artimiausią mėn.), darbuotojų nėra (tik direktorius). Ką ir kokiais terminais reikia pranešti Sodrai? Kaip su direktoriaus apskaita? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aš Pelenė @ 2012 07 23, 13:14)
Labas 4u.gif

Turiu klausimą:
jei nauja UAB nevykdo veiklos nuo įsteigimoir neplanuoja (artimiausią mėn.), darbuotojų nėra (tik direktorius). Ką ir kokiais terminais reikia pranešti Sodrai? Kaip su direktoriaus apskaita? g.gif

Jei įmonė nėra PVM mokėtoja, jei direktorius egzistuoja tik registrų centre, o sodroje nepriimtas, t.y. nedirba pagal darbo sutartį su numatytu atlyginimu, tai nei sodrai, nei VMI nieko pranešinėti nereikia.
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2012 07 23, 12:26)
Jei įmonė nėra PVM mokėtoja, jei direktorius egzistuoja tik registrų centre, o sodroje nepriimtas, t.y. nedirba pagal darbo sutartį su numatytu atlyginimu, tai nei sodrai, nei VMI nieko pranešinėti nereikia.


O kaip paskirti naują direktorių (kai įmonė pradės veiklą): pirminį reikės atleisti ar tiesiog įdarbinamas naujas, o pirminis automatiskai atleidžiamas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aš Pelenė @ 2012 07 23, 12:53)
O kaip paskirti naują direktorių (kai įmonė pradės veiklą): pirminį reikės atleisti ar tiesiog įdarbinamas naujas, o pirminis automatiskai atleidžiamas? 4u.gif

Reik protokolo atleidimui ir naujo paskyrimui
aišku reikia ir sodrai informuoti apie įdarbinimą, JAR pranešti apie vadovų pakeitimą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Užsispyrėlė: 23 liepos 2012 - 13:19
QUOTE(Aš Pelenė @ 2012 07 23, 13:53)
O kaip paskirti naują direktorių (kai įmonė pradės veiklą): pirminį reikės atleisti ar tiesiog įdarbinamas naujas, o pirminis automatiskai atleidžiamas? 4u.gif

Jei tas, kuris egzistuoja tik Registrų centre neturi darbo sutarties, nėra pranešta sodrai, t.y. tikrai nedirba, tai jo atleidinėti nereikia, tai naująjį direktorių skiria akcininkai, jis registruojamas Registrų centre, tuomet, man atrodo, dar reikia pranešti visiems bankams, kad pasikeitė vadovas.
Sodroje priimamas darbuotojas (nesvarbu kas, direktorius ar bet kas kitas), kai su juo pasirašoma darbo sutartis ir jis pradeda dirbti, tą pačią dieną.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aggree: 23 liepos 2012 - 13:22
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2012 07 23, 13:18)
Reik protokolo atleidimui ir naujo paskyrimui
aišku reikia ir sodrai informuoti apie įdarbinimą, JAR pranešti apie vadovų pakeitimą


O protokole reikia konkrecią datą nurodyti, nuo kada naujas direktorius dirba? Per kiek dienų pranešti Sodrai? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(aggree @ 2012 07 23, 13:21)
Jei tas, kuris egzistuoja tik Registrų centre neturi darbo sutarties, nėra pranešta sodrai, t.y. tikrai nedirba, tai jo atleidinėti nereikia, tai naująjį direktorių skiria akcininkai, jis registruojamas Registrų centre, tuomet, man atrodo, dar reikia pranešti visiems bankams, kad pasikeitė vadovas.
Sodroje priimamas darbuotojas (nesvarbu kas, direktorius ar bet kas kitas), kai su juo pasirašoma darbo sutartis ir jis pradeda dirbti, tą pačią dieną.


Agree, didelis dėkui 4u.gif
Atsakyti
Noriu paklausti, tiksliau pasitikslinti blush2.gif PVM sąskaitų faktūrų registrą reikia spausdinti tik negrynais apmokamas ar visas, nevertinant apmokėjimo būdo g.gif vyriausia aiškina, kad tik negrynais apmokamų faktūrų registrus reikia spausdinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepos dukra @ 2012 07 23, 14:35)
Noriu paklausti, tiksliau pasitikslinti  blush2.gif

Visas gautas ir išrašomas PVM sąskaitas.
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2012 07 23, 14:36)
Visas gautas ir išrašomas PVM sąskaitas.

Ačiū, aš irgi taip galvojau ax.gif
Atsakyti
laba diena,
susimilinau biggrin.gif turiu verslo liudijimo kvituka israsyta 100 lt ir dar su verslo liudijimu israse atsiunte saskaita tas pats zmogelis 300. tai as ta kvita pajamuoju kaip saskaita ar dengiu kaip avansa? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dangiski migdolai @ 2012 07 24, 08:21)
laba diena,
susimilinau  biggrin.gif turiu verslo liudijimo kvituka israsyta 100 lt ir dar su verslo liudijimu israse atsiunte saskaita tas pats zmogelis 300. tai as ta kvita pajamuoju kaip saskaita ar dengiu kaip avansa? doh.gif

O tai už ką 100lt kvitukas? jame turėtų būt nurodyta, ar čia dalinis apmokėjimas ar kaip? gal tai atskira paslauga, viena už 100lt kita už 300lt g.gif
Atsakyti