Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie šilko tapybą

tik kas nedirba ir nieko nedaro - neklysta smile.gif)))))))

user posted image



Papildyta:
QUOTE(lasvegiete @ 2012 05 08, 17:55)
As gyvenu JAV, tai man labai paprasta is ten uzsisakyti priemones internetu. Naudoju Jacquard zaliaja linija, turiu visas spalvas ir tos rusies guttas. Taciau kita karta pirksiu is raudonosios linijos, nes jie yra daug labiau koncentruoti turetu buti ryskesnes spalvos. Taip pat is ten perku silka, no flow primer, zodziu viska, nes parduotuvese neteko aptikti silkui skirtu priemoniu  g.gif

je... pavydziu... smile.gif))) noreciau daugiau visko is dharmos nei atsisiunciu sad.gif
apie zaliaja linija skaiciau, norejau ju isigyti, jie fiksuojami garais, o raudonoji linija?
visi cheminiai priedai yra skiltyje Chemicals 4u.gif
o kaip guta Jacquard?? gerai dengiasi, issiplauna???
va sita turiu - neiseina man su ja grazia linija israityti... skystoka.. arba as kazko nemoku...
user posted image
prasau... papasakok daugiau 4u.gif neturiu daugiau prie ko kabinetis, o tu netycia prasitarei bigsmile.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivaV: 08 gegužės 2012 - 17:29
QUOTE(daivaV @ 2012 05 08, 08:22)
tik kas nedirba ir nieko nedaro - neklysta smile.gif)))))))
Papildyta:

je... pavydziu... smile.gif))) noreciau daugiau visko is dharmos nei atsisiunciu sad.gif
apie zaliaja linija skaiciau, norejau ju isigyti, jie fiksuojami garais, o raudonoji linija?
visi cheminiai priedai yra skiltyje Chemicals 4u.gif
o kaip guta Jacquard?? gerai dengiasi, issiplauna???
va sita turiu - neiseina man su ja grazia linija israityti... skystoka.. arba as kazko nemoku...
user posted image
prasau... papasakok daugiau 4u.gif neturiu daugiau prie ko kabinetis, o tu netycia prasitarei bigsmile.gif  biggrin.gif  4u.gif


Zalia linija isigyjau, kai tik pradejau piesti ant silko. Kaina palyginus prieinama, ir dazai mazais buteliukais, tai pabandymui buvo kaip tik. Fiksuojami jie chemikalais arba garais (raudonoji tap pat). Chemikalai labai isblukina spalvas, tai visad fiksuoju garais. Nelabai galiu as palygint jacquard su kitais, nes nesu kitais bandziusi. Gutta bespalve labai gerai issiplauna, bet palyginus skysta, plaukia i sonus ir tos linijos tampa tokios storos. Tai as isigyjau visokiu kitokiu spalvotu guttu vandens pagrindu kitos rusies. jos daug tirstesnes, bet uztat sunkiau issiplauna. Bet, kad as tapau paveikslus, tai man nelabai tas aktualu. Visumoj esu patenkinta priemonem. Silka perku gana stora, kartais tenka deti guta is abieju pusiu, nes ne visada uztenka tik is vienos. Tokia juoda guta kaip paveiksliuke ir as turiu, bet negraziai dengiasi is to butelio. Arba reikia pilti i maza buteliuka su plonu antgaliu, kad graziai dengtusi. Mazai as ja naudoju mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lasvegiete: 08 gegužės 2012 - 17:49
lasvegiete didelis aciu uz atsakyma 4u.gif
cheminiai fiksatoriai ir man nepatiko... schmoll.gif jie ne tik isblukino spalva, bet ir silkas liko nekoks.. standus kazkoks...
apie chemikalu skilti rasiau del Synthrapol Detergent ax.gif sakei, kad nematei jo biggrin.gif
ar galima tavo paveikslus kur paziureti ax.gif biggrin.gif - tavo rodytos ochidejos labai grazios, gal yra daugiau paveikslu ar kitu darbu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivaV: 08 gegužės 2012 - 18:08
sveikinu su nauja tema smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daivaV @ 2012 05 08, 09:04)
lasvegiete didelis aciu uz atsakyma 4u.gif
cheminiai fiksatoriai ir man nepatiko... schmoll.gif jie ne tik isblukino spalva, bet ir silkas liko nekoks.. standus kazkoks...
apie chemikalu skilti rasiau del Synthrapol Detergent ax.gif sakei, kad nematei jo biggrin.gif
ar galima tavo paveikslus kur paziureti ax.gif  biggrin.gif - tavo rodytos ochidejos labai grazios, gal yra daugiau paveikslu ar kitu darbu wub.gif


Aciu. Deja, kazkaip ankstesniu darbeliu nesusiprotejau nufotografuoti. Dariau dovanoms, kelis salikelius. O paveikslus tai tik dabar nesenai pradejau daryt, labai noreciau sukurt visa paroda, cia tokia tyli mano svajone. Kai nauja ka nutapysiu, butinai parodysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
kaip gaila, o dėl parodos tai man rodos kiekvieną iš mūsų turi tokią svajonę smile.gif
Atsakyti
O ant sviesaus silko pvz melsvo ar svelniai zalsvo, normaliai spalvas silkkas priima? g.gif

Ir kur dar knopkiu galima nusipirkt apart decotexo ir pan, kad prisegt silka prie remo? g.gif
Atsakyti
Kur mane palikot???? verysad.gif galvoju, kaip čia niekas nerašo šilko temoje, o čia pasirodo ji seniausiai pasibaigusi doh.gif

Atnešu visiškai absoliučią smulkmeną, padarytą turbūt per valandą, bet vistiek dariau !!! Aš, tinginė, atnešu jums 8 šalikėlyčius-nosines šio šeštadienio mano draugutės mergvakariui. Norėjome kažkokio akcento balto, o aš jį dar biškiuką paryškinau. Būsim sailorwoman'ės biggrin.gif Yeee baby, we are coming

assa.gif
user posted image
Atsakyti
Šaunu, Elija
Atsakyti
Yyy ivairiu knopkiu maciau kanceliarines prekes parduodanciose parduotuvese, ziurejau senukuose, gal net maximoj yra g.gif , bet nebandziau, taip pat ten maciau visokiu smeigtuku 4u.gif ant spalvoto silko nepiesiau ax.gif

ELlJA saunuole!!!!! fainai papuosei thumbup.gif wub.gif mergvakaris jureiviska tema biggrin.gif kur plauksit??? g.gif biggrin.gif ........ech......... padukit is sirdies!!!!
....pagalvojau kur tu prapuolei cool.gif truuuuuko taves LABAI biggrin.gif nepradink daugiau flirt.gif
tiesa pasakius pagalvojau, kad kas nors dar viena tokia pat tema uzvede mastau.gif , man taip jau buvo hihihi.gif

lasvegiete gaila... na bet visus dabar daromus darbus prasom rodyti bigsmile.gif

tavi o as apie paroda nesvajoju... ax.gif nezinau kodel.. bet ne.. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivaV: 10 gegužės 2012 - 20:02
ELlJA, labai mieli darbeliai smile.gif
Atsakyti
daiva, nepergyvenk dar ateis tas laiks lotuliukas.gif
Atsakyti