Įkraunama...
Įkraunama...

Mažos erdvės, maži butai (5 TEMA)

QUOTE(mititėja @ 2012 06 11, 19:17)
Atsiprašau, bet ką tai bendro turi su tema?  rolleyes.gif



Na ten gale tai nebe i tema, bet nesusilaikiau kazkaip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(popcornas @ 2012 06 11, 23:36)
Na ten gale tai nebe i tema, bet nesusilaikiau kazkaip  biggrin.gif

Man rodos labai mažai lietuviškų interjerų matėte, kad taip drąsiai teigiate, jog nėra gražių ir įdomų interjerų...
Atsakyti
QUOTE(ValSve @ 2012 06 12, 08:32)
Man rodos labai mažai lietuviškų interjerų matėte, kad taip drąsiai teigiate, jog nėra gražių ir įdomų interjerų...


Manau, kad cia buvo kalbama apie namudinius - t.y. be jokiu dizaineriu pagalbos „darytus“ interjerus...

Nors... kai pasiziuri „Квартирный Вопрос“ kai kuriuose dizaineriu perliukus, tai net nezinai ka ir begalvoti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 06 12, 09:56)
Manau, kad cia buvo kalbama apie namudinius - t.y. be jokiu dizaineriu pagalbos „darytus“ interjerus...

Nors... kai pasiziuri „Квартирный Вопрос“ kai kuriuose dizaineriu perliukus, tai net nezinai ka ir begalvoti...  g.gif

Pritariu, visur galima rasti ir toookių "perliukų". Bet netiesa, kad be dizainerio pagalbos žmogus nesugeba pats savarankiškai susikurt originalaus, įdomaus ir nekičiško interjero.
Atsakyti
QUOTE(ValSve @ 2012 06 12, 09:32)
Man rodos labai mažai lietuviškų interjerų matėte, kad taip drąsiai teigiate, jog nėra gražių ir įdomų interjerų...

QUOTE(ValSve @ 2012 06 12, 10:02)
Pritariu, visur galima rasti ir toookių "perliukų". Bet netiesa, kad be dizainerio pagalbos žmogus nesugeba pats savarankiškai susikurt originalaus, įdomaus ir nekičiško interjero.
Pritariu, kad mažai interjerų popcorn matė, jeigu tokius apibendrinimus daro. Įmestas paveiksliukas - gražu, bet nieko "nematyto". Šviesių spalvų sienas matau ne dažniau, negu sodrių spalvų. Na, taip, pagal pasirinktų sienų spalvą galėčiau "sukatalogizuot" sienų turėtojus, bet bile tik žmonėms gerai.

Ir gal grįžtam prie mažų erdvių. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ValSve @ 2012 06 12, 06:32)
Man rodos labai mažai lietuviškų interjerų matėte, kad taip drąsiai teigiate, jog nėra gražių ir įdomų interjerų...



Maciau pakankamai, as juk nesakau kad lietuviu dizaineriai netalentingi, as sakau kad zmones labai uzdari naujovems, cia kazkuria diena paskaiciau internete kaip zmones lietuvoje pasidare buteli, tikrai graziai, aisku suprantama tai ne kiekvienam vienodai patiks, taciau kai paskaiciau komentarus po tekstu, plaukai pasisiause! Tie zmones, paliko namuose kaip akcenta tokias senas senas duris, tikrai tokios padulyje dureles, bet prie viso interjero jos labai tiko, nu bet jau zmones taip dave dziazo su komentarais, kad tai parodo, kaip zmones yra uzdari naujovems. Tai kas kad tarkim tos durys senos, jei tiek paprastas zmogus ar dizaineris pritaikys graziai prie visko, tai kodel gi ne?? Kodel viskas lietuviu tautai turi but idealiai nauja, be jokio charakterio, naujai pagamintos durys?
Aisku velgi nesupraskit klaidingai, duris as paemiau kaip eilini pavyzdi.
Esu maciusi lietuviu dizaineriu darbu, kurie yra verti demesio.. Taciau paziurejus kitu saliu tokiu kaip Uk, Jav tai siek tiek tolokai.. Bet ne visi smile.gif

Atsakyti
QUOTE(popcornas @ 2012 06 12, 19:02)
Maciau pakankamai, as juk nesakau kad lietuviu dizaineriai netalentingi, as sakau kad zmones labai uzdari naujovems, cia kazkuria diena paskaiciau internete kaip zmones lietuvoje pasidare buteli, tikrai graziai, aisku suprantama tai ne kiekvienam vienodai patiks, taciau kai paskaiciau komentarus po tekstu, plaukai pasisiause! Tie zmones, paliko namuose kaip akcenta tokias senas senas duris, tikrai tokios padulyje dureles, bet prie viso interjero jos labai tiko, nu bet jau zmones taip dave dziazo su komentarais, kad tai parodo, kaip zmones yra uzdari naujovems. Tai kas kad tarkim tos durys senos, jei tiek paprastas zmogus ar dizaineris pritaikys graziai prie visko, tai kodel gi ne?? Kodel viskas lietuviu tautai turi but idealiai nauja, be jokio charakterio, naujai pagamintos durys?
Aisku velgi nesupraskit klaidingai, duris as paemiau kaip eilini pavyzdi.
Jeigu jūs apibendrinančias išvadas darote iš interneto komentatorių pasisakymų, tai gal galima paklaust, kiek jums metų? lotuliukas.gif

QUOTE(popcornas @ 2012 06 12, 19:02)
Esu maciusi lietuviu dizaineriu darbu, kurie yra verti demesio.. Taciau paziurejus kitu saliu tokiu kaip Uk, Jav tai siek tiek tolokai.. Bet ne visi  smile.gif
Nu laba diena nauji metai. Jūs kada nors girdėjot apie tokius dalykus, kaip rinka, perkamoji galia ir pan.? Ne?
Aš jau supratau - jūs matėt daaaaaug interjerų UK ir JAV.
Gal galit ką talkauno patart "mažų erdvių" turėtojams? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 06 12, 16:15)
Jeigu jūs apibendrinančias išvadas darote iš interneto komentatorių pasisakymų, tai gal galima paklaust, kiek jums metų?  lotuliukas.gif

Nu laba diena nauji metai. Jūs kada nors girdėjot apie tokius dalykus, kaip rinka, perkamoji galia ir pan.? Ne?
Aš jau supratau - jūs matėt daaaaaug interjerų UK ir JAV.
Gal galit ką talkauno patart "mažų erdvių" turėtojams?  lotuliukas.gif



Na supratau tik viena, cia negalima turet savo nuomones lotuliukas.gif lotuliukas.gif
TIPINE esi, Kaip ir VISADA ir visur, jei kazkieno nuomone yra kitokia, TAI VISKAS!

Duok plana, duosiu ir pasiulyma! lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(popcornas @ 2012 06 12, 19:53)
Na supratau tik viena, cia negalima turet savo nuomones  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
TIPINE esi, Kaip ir VISADA ir visur, jei kazkieno nuomone yra kitokia, TAI VISKAS!
Sorry, bet kokia čia nuomonė - Lietuvoj nėra gerų interjerų, va UK ir JAV - kitas reikalas. Lietuviai visas sienas dažo pastelinėm spalvom, va aš mačiau ir tamsiom. lotuliukas.gif

QUOTE(popcornas @ 2012 06 12, 19:53)
Duok plana, duosiu ir pasiulyma!  lotuliukas.gif
Parodykit dizainerio diplomą, parodysiu planą. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 06 12, 17:02)
Sorry, bet kokia čia nuomonė - Lietuvoj nėra gerų interjerų, va UK ir JAV - kitas reikalas. Lietuviai visas sienas dažo pastelinėm spalvom, va aš mačiau ir tamsiom.  lotuliukas.gif

Parodykit dizainerio diplomą, parodysiu planą.  lotuliukas.gif



Tu ryskiai issidirbineji kaip mazas vaikas isvedzioji mano zodzius [quote=mititėja,2012 06 12, 17:02]
Sorry, bet kokia čia nuomonė - Lietuvoj nėra gerų interjerų, va UK ir JAV - kitas reikalas. Lietuviai visas sienas dažo pastelinėm spalvom, va aš mačiau ir tamsiom. lotuliukas.gif

Jeigu ka, tai as nors studijuoju interjero dizaina ir dar nera mano mokslai baigti, o tu kai isvis tame issilavinimo neturi ir tuo keliu neini, ka tu isvis gali patarti? Viskas ka tu gali ir moki, tai tik pasustravot. Nemoki graziai rasyt ir isreikst kitokios nuomones, tai gal nerasyk isvis. Tokiai kaip tu tik raminanciu kaip kokiam pitbuliui pagert doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ikius!
Atsakyti
Baikit fleiminti. Vienas issake minti, kita atsake, o tada tas pirmas jau pasigavo... ir dabar beprasme diskusija.

Jeigu norit diskutuoti apie lietuviu interjeru skoni ir pan. - kurkit atskira tema.

Aciu!

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(popcornas @ 2012 06 12, 20:18)
Jeigu ka, tai as nors studijuoju interjero dizaina ir dar nera mano mokslai baigti...
ikius!
Aha, matosi, kad nebaigti. lotuliukas.gif Ikius, ikius.
QUOTE(allberto @ 2012 06 12, 20:39)
Jeigu norit diskutuoti apie lietuviu interjeru skoni ir pan. - kurkit atskira tema.
drinks_cheers.gif

Sorry už OT.
Atsakyti