Įkraunama...
Įkraunama...

Mažos erdvės, maži butai (5 TEMA)

žinau,kad senukai yra Prienuose smile.gif

Balkoną išlaikant , pasidaryti atidaromas dvejas duris, per centrą, kad vasarą susijungtų erdvė. Tą sėdimą kampą aišku būt geriausia sukti ilgaja kraštine pagal sieną, bet pamatavau, kad netelpa dabar jums. Galva neveikia, reikėtų rimtai įsigilinti, ką daryti, nes daug klausimų.
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 06 14, 12:54)
tik tada kyla klausimas kur dėti knygas, reik lentynų....
O lentynos kodėl netinka? Iš principo nepatinka, ar kad papildomos išlaidos?
Mūsų didžiausiame kambaryje 2 sienos "aplentynintos" (lentynose laikom ne tik knygas).
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2012 06 14, 16:15)
žinau,kad senukai yra Prienuose smile.gif

Balkoną išlaikant ,  pasidaryti atidaromas dvejas duris, per centrą, kad vasarą susijungtų erdvė. Tą sėdimą kampą aišku būt geriausia sukti ilgaja kraštine pagal sieną, bet pamatavau, kad netelpa dabar jums. Galva neveikia, reikėtų rimtai įsigilinti, ką daryti, nes daug klausimų.


Asmeniskai as labiau linkes buciau balkone tokia alia foto studijyte-darbo kambari irengti.
Nes dabar, kai reikia lempas, staliuka supakuot ispakuot - tai ir fotkint nesinori...

Atsakyti
allberto, aš nelabai čia ką naujo išradau, bet gal apsvarstykite variantą statyt miegamojo lovą kitaip. Tuomet ir natūralios šviesos gali ten pakliūt, ir aišku orui aplinkkeliais nereikės vaikščiot smile.gif Ir šiaip paplanavau taip, kad kuo mažiau sienų griovimų būtų ax.gif
user posted image

Tik klausimas - kokio dydžio jūsų kampas, ypač ilgis svarbu. Nes mano brėžinuke manau jis per trumpas, o iš tikrųjų yra ilgesnis. Bet tokiu atveju kaip jau Lachesė minėjo, galima į balkoną (jei nejungsit su kambariu) įėjimą padaryt per vidurį, o ne šone smile.gif Šiaip planelyje pasigedau ir kelių išmatavimų g.gif
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 06 14, 16:36)
Asmeniskai as labiau linkes buciau balkone tokia alia foto studijyte-darbo kambari irengti.
Nes dabar, kai reikia lempas, staliuka supakuot ispakuot - tai ir fotkint nesinori...



tai mano pasiūlymas tam netrukdo, ir vėdintis sočiai būtų galima. jeigu balkonas vis tik naujas kambarys, tai reikės jį šiltinti, tada prasidės išlaidos...

QUOTE(ValSve @ 2012 06 14, 16:44)


labai smagiai atrodo!!!
Atsakyti
QUOTE(ValSve @ 2012 06 14, 16:44)
allberto, aš nelabai čia ką naujo išradau, bet gal apsvarstykite variantą statyt miegamojo lovą kitaip. Tuomet ir natūralios šviesos gali ten pakliūt, ir aišku orui aplinkkeliais nereikės vaikščiot smile.gif Ir šiaip paplanavau taip, kad kuo mažiau sienų griovimų būtų  ax.gif

Tik klausimas - kokio dydžio jūsų kampas, ypač ilgis svarbu. Nes mano brėžinuke manau jis per trumpas, o iš tikrųjų yra ilgesnis. Bet tokiu atveju kaip jau Lachesė minėjo, galima į balkoną (jei nejungsit su kambariu) įėjimą padaryt per vidurį, o ne šone smile.gif Šiaip planelyje pasigedau ir kelių išmatavimų  g.gif



Dekui labai uz pastangas.
Deja taip - kampukas ryskiai per mazas nupiestas.
Nusiziurejom toki maziuka. Gal kazka panasaus dar tures, kai ieskosim... ax.gif kampuka. Matmenys grubiai 2,5x1,5.
Tai cia jau labai labai kompaktiskas... Net sofukes (ne kampai) su normaliais atlosais irgi panasaus ilgio...

Bet esme tame, kad yra dar laikanciosios sienos gabalas-apendicitas (~40 cm) dabar eina iki balkono duru, todel sujungus balkona su kambariu pusiau balkone neina pastatyt... doh.gif
Atsakyti
O jums būtinai reikia kampo su atlošais? Vietoj jų galima panaudoti pagalvėles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ValSve @ 2012 06 14, 18:19)
O jums būtinai reikia kampo su atlošais? Vietoj jų galima panaudoti pagalvėles smile.gif


Na, konkreciai sitas kampukas, man atrodo, kad kaip tik ir yra su pagalvelem gale...

Bet as tiesiog apie atlosa ir sofa paminejau...
Atsakyti
Stogas pakeliui i nuciuozima.
Mano flirt.gif jau juokiasi is manes: kiek pasiziuri, tiek tu tuos baldelius stumdai lotuliukas.gif

Dar viena ideja:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 06 14, 21:45)
Stogas pakeliui i nuciuozima.
Mano  flirt.gif jau juokiasi is manes: kiek pasiziuri, tiek tu tuos baldelius stumdai  lotuliukas.gif

Dar viena ideja:

user posted image


Man tai keistai atrodo prieškambary tiek daug spintų... Šiaip kampas vidury kambario tai įtariu atrodys gremėzdiškai g.gif O dar manau pas jus šalia šaldytuvo tilptų dar viena spintelė - pvz aukštas cargo. Nes jei ten dabar yra praėjimas, tai tikrai bus daugiau nei 60 cm. Aišku gal tai kol kas smulkmena, tačiau...

Ir dar - man rodos lova bus per trumpa jei jus perstumsit siena ir padarysit spinta prie pat įėjimo durų...
Atsakyti
QUOTE(ValSve @ 2012 06 15, 08:14)
Man tai keistai atrodo prieškambary tiek daug spintų...


Viena is „spintu“ tai tikrai bus, kaip cia issireiskus, spintele-minkstasuolis.
Krepsiams is krautuves pasideti ar prisesti aunantis batus.

QUOTE(ValSve @ 2012 06 15, 08:14)
Šiaip kampas vidury kambario tai įtariu atrodys gremėzdiškai  g.gif


Bet kur daugiau... blink.gif


QUOTE(ValSve @ 2012 06 15, 08:14)
O dar manau pas jus šalia šaldytuvo tilptų dar viena spintelė - pvz aukštas cargo. Nes jei ten dabar yra praėjimas, tai tikrai bus daugiau nei 60 cm. Aišku gal tai kol kas smulkmena, tačiau...


Kolkas ten piesiu tarpuka „sluotoms“ O kiek vietos bus realiai, tai ziuresim. Praejimas, jeigu neklystu, ~70 cm (durys tai tikrai tokios).

QUOTE(ValSve @ 2012 06 15, 08:14)
Ir dar - man rodos lova bus per trumpa jei jus perstumsit siena ir padarysit spinta prie pat įėjimo durų...


Ten, man regis, plane kazkas kreivokai nupiesta. Dabar sitoj vietoj (kur spinta nupiesta prie pat iejimo), tai stovi 50 cm gylio spinta. Durys pilnai neatsidaro, taciau ieiti uztenka - net dujine ir skalbenke kai inesinejo tilpo... ax.gif

Tad jeigu sumontuosim tokia prieskambarine kabykla pusiau atviro tipo...


O nisos ilgos - 2,3 m. Labai puikiai issitenkam 1,4x2 lovoj ir dar lieka tarpas lovugalyje...
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 06 15, 09:38)
Viena is „spintu“ tai tikrai bus, kaip cia issireiskus, spintele-minkstasuolis.
Krepsiams is krautuves pasideti ar prisesti aunantis batus.
Bet kur daugiau...  blink.gif
Kolkas ten piesiu tarpuka „sluotoms“ O kiek vietos bus realiai, tai ziuresim. Praejimas, jeigu neklystu, ~70 cm (durys tai tikrai tokios).
Ten, man regis, plane kazkas kreivokai nupiesta. Dabar sitoj vietoj (kur spinta nupiesta prie pat iejimo), tai stovi 50 cm gylio spinta. Durys pilnai neatsidaro, taciau ieiti uztenka - net dujine ir skalbenke kai inesinejo tilpo...  ax.gif

Tad jeigu sumontuosim tokia prieskambarine kabykla pusiau atviro tipo... 
O nisos ilgos - 2,3 m. Labai puikiai issitenkam 1,4x2 lovoj ir dar lieka tarpas lovugalyje...

Vadinasi jūsų planas su netikrais matmenimis, o kai kurių ir trūksta smile.gif
Atsakyti