Įkraunama...
Įkraunama...

Mažos erdvės, maži butai (5 TEMA)

QUOTE(L'automne @ 2012 11 19, 23:15)
O realu pastatyti klozetą taip, kaip parodyta trečiame interjere? rolleyes.gif
Man atrodo per arti nuo dušo kabinos ir praustuvo... mastau.gif

O kaip kitaip tie klozetai stovi butuose su ne pilnais 3 kv.m. vonios kambariais? Tik taip ir visi patogiai sedi smile.gif Dazniausiai net kriaukle netelpa, jei pasistatai skalbimo masina i vonia wink.gif
Atsakyti
Mūsiškis dar pakištas ir po laiptais, pasuktas įstrižai. Vyrui sakiau matuoti pagal save, nes jis namie aukščiausias, o mes jau telpam.
Atsakyti
QUOTE(L'automne @ 2012 11 20, 01:15)
O realu pastatyti klozetą taip, kaip parodyta trečiame interjere? rolleyes.gif
Man atrodo per arti nuo dušo kabinos ir praustuvo... mastau.gif

Realu ir ant lubu pakabint, kalusymas ar patogu... foto tai vargiai nes gaunasi is desines ta spintele, tai praktiskai alkune gali nukentet, bet ka daryt kai vietos minimum.

QUOTE(groovy @ 2012 11 20, 01:19)
Žiūrint, kokio dydžio užpakalis laugh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Deja ne pagal uzpakali reiketu matuoti, bet vistiek aciu. Prajuokinot. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2012 11 19, 23:19)
Žiūrint, kokio dydžio užpakalis laugh.gif

Standartinis. dirol.gif

QUOTE(gitulia @ 2012 11 20, 09:26)
O kaip kitaip tie klozetai stovi butuose su ne pilnais 3 kv.m. vonios kambariais? Tik taip ir visi patogiai sedi smile.gif Dazniausiai net kriaukle netelpa, jei pasistatai skalbimo masina i vonia wink.gif


QUOTE(rasiux- @ 2012 11 20, 11:03)
Mūsiškis dar pakištas ir po laiptais, pasuktas įstrižai. Vyrui sakiau matuoti pagal save, nes jis namie aukščiausias, o mes jau telpam.


Na dėl patogumo sedėti tai turbūt skonio reikalas.
irnesakyk.gif
Bet pažiūrėjus į 7 foto atrodo, kad netgi nėra kur įkišti rankos su skuduru pavalyti grindis tarp klozeto kojos ir spintelės.

Dar baisiau pagalvoti, kas būtų jei staiga kokia avarija ir klozetą reikėtų atitraukti/išmontuoti. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(L'automne @ 2012 11 19, 23:15)
O realu pastatyti klozetą taip, kaip parodyta trečiame interjere? rolleyes.gif
Man atrodo per arti nuo dušo kabinos ir praustuvo... mastau.gif

O kodėl gi ne? smile.gif Iki dušo kabinos atstumas dar yra, o kriauklė lyg ir neturėtų trukdyti g.gif O gal kam nors ten kaip tik labai patogu pasiremti hihihi.gif Vieną WC žinau, kur iki sienos gal koks sprindis, iš priekio irgi, jei pasilenktum, tai kakta į sieną atsiremtum, bet žmonės naudojasi smile.gif Kita vertus, tuo, kur nuotraukoje, kažkas jau irgi turbūt naudojasi smile.gif

QUOTE(groovy @ 2012 11 19, 23:19)
Žiūrint, kokio dydžio užpakalis laugh.gif

Va va thumbup.gif lotuliukas.gif
Nors... koks tas užpakalis bebūtų, man pvz. erdvės labai reikia, ko deja, neturiu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(L'automne @ 2012 11 20, 18:54)
Dar baisiau pagalvoti, kas būtų jei staiga kokia avarija ir klozetą reikėtų atitraukti/išmontuoti. doh.gif

Tada turbūt lengviau būtų spintelę iškrapštyt. biggrin.gif Čia tik vienas iš būdų, kaip viską sutalpinti į mažulytę patalpą mirksiukas.gif Kiekvienas renkasi tai, kas jam priimtiniausia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2012 11 20, 18:43)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Deja ne pagal uzpakali reiketu matuoti, bet vistiek aciu. Prajuokinot.  thumbup.gif


QUOTE(L'automne @ 2012 11 20, 18:54)
Standartinis. dirol.gif

Tai va, aš tilpčiau, alkūnių niekad sėdėdama į šonus neatkišu, o dar ir parymot į spintelę atsisėdus galima biggrin.gif Nu bet aš šiaip optimistė visame kame lotuliukas.gif
Atsakyti

Buvo kalbos apie pertvaras, tai galit pasižiūrėt vieną varijantą.
Suprantama, gal jau tuos varijantus mintinai mokat. smile.gif

http://www.youtube.c...;v=kUbJ_3aoXbQ#!
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2012 11 20, 22:04)
Tai va, aš tilpčiau, alkūnių niekad sėdėdama į šonus neatkišu, o dar ir parymot į spintelę atsisėdus galima biggrin.gif Nu bet aš šiaip optimistė visame kame lotuliukas.gif

blush2.gif Atsiprasau bet mane sudominot, o kaip tada nusisluostyt uzpakali alkunes neatkisus, juk ranka kazkokio budu turi prie ,,uodegos'' atsidurt. Nebent is priekio ta daryt o tai jau brrrr.... kai[p negerai. blush2.gif
O siaip jus teisi, galima tame ir naudos rasti, kaip pvz. pavargus galima galva padet ant to stalvirsio ir pailseti, ypac praverstu ta spintele kai vidurius paleidzia bei zmonem su atvirkstine to reikalo puse. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2012 11 23, 03:23)
blush2.gif [color=yellow]Atsiprasau bet mane sudominot, o kaip tada nusisluostyt u

doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2012 11 23, 03:23)
blush2.gif Atsiprasau bet mane sudominot, o kaip tada nusisluostyt uzpakali alkunes neatkisus, juk ranka kazkokio budu turi prie ,,uodegos'' atsidurt. Nebent is priekio ta daryt o tai jau brrrr.... kai[p negerai. blush2.gif
O siaip jus teisi, galima tame ir naudos rasti, kaip pvz. pavargus galima galva padet ant to stalvirsio ir pailseti, ypac praverstu ta spintele kai vidurius paleidzia bei zmonem su atvirkstine to reikalo puse.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Jei labai reikia, galima ir nesulenkt, na, šiek tiek sulenkt, bet neatkišt pusę metro, be to, vis tiek ten yra tarpeliai šiokie tokie, gal tik nuotraukoje nesimato g.gif Jo, akip sakė žmonės, būna ir įdomesnėse vietose klozetai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 23 lapkričio 2012 - 10:39
manau, kad ne iš mandrumo pastatė tą klozetą tokioje ankštoje vietoje.
Tarkim mes WC/dušo patalpą darėme po laiptais, nes tik tokiu būdu galėjom išvengti vieno kambario praradimo. Buvo minčių rengti didelę (10 m2) nenaudojamą patalpą, bet nusprendėm geriau ten perkelti virtuvę (bazuojamės 2 aukšte), o laisvoji patalpa - 1-e. Bet nusprendėm, kad laipiot priprasim ir ten pasidarėm virtuvę, taip išlošėm papildomą kambarį vaikui.
Taigi patogumą paaukojome dėl erdvės.
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2012 11 23, 10:42)
manau, kad ne iš mandrumo pastatė tą klozetą tokioje ankštoje vietoje.
Tarkim mes WC/dušo patalpą darėme po laiptais, nes tik tokiu būdu galėjom išvengti vieno kambario praradimo. Buvo minčių rengti didelę (10 m2) nenaudojamą patalpą, bet nusprendėm geriau ten perkelti virtuvę (bazuojamės 2 aukšte), o laisvoji patalpa - 1-e. Bet nusprendėm, kad laipiot priprasim ir ten pasidarėm virtuvę, taip išlošėm papildomą kambarį vaikui.
Taigi patogumą paaukojome dėl erdvės.

O vonia atskirai?

Na, mūsų vonios kambarys irgi bus 1,40 m *1,60 m. O jame bus vonia, klozetas ir kliauklė. nekažką, bet alkūnes šiek tiek sulenkt išeis lotuliukas.gif
Atsakyti