Įkraunama...
Įkraunama...

Mažos erdvės, maži butai (5 TEMA)

As irgi stengiuosi apmastyti, kuo labiau i prieky 4u.gif nors visi sako ka tu cia, tipo ilgai cia negyvensit, gi keisit i didesni ir t.t. doh.gif nu o ka as zinau ar keisim, gal galimybiu neturesim, maza ka, o poto reikes gyventi belekaip pasidarius lotuliukas.gif o jei ir keisim, nu tai noriu ten kad ir 5 metus pagyventi taip, kad man viskas patiktu.
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 25, 21:47)
As irgi stengiuosi apmastyti, kuo labiau i prieky  4u.gif  nors visi sako ka tu cia, tipo ilgai cia negyvensit, gi keisit i didesni ir t.t.  doh.gif  nu o ka as zinau ar keisim, gal galimybiu neturesim, maza ka, o poto reikes gyventi belekaip pasidarius  lotuliukas.gif  o jei ir keisim, nu tai noriu ten kad ir 5 metus pagyventi taip, kad man viskas patiktu.

Tai gis. O jei nekeisit? Gal šilumos kainos tiek sukils, kad maži butai bus išsigelbėjimas.
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2012 11 25, 18:44)
Nes kitaip su 3,5 kv metrų virtuvėle nekažkas lotuliukas.gif Dar gal pavyks kokią siaurą ilgą lentynėlę prie nenaudojamos sienos prikabint, kiek liks vietos atsidarius šaldytuvą, visai tokią buteliams tik gal.


NIu va man irgi reik i 3,5 naudingo ploto tilpti. g.gif Aš tai kol kas orkaitės nededu, nes maniškis ja naudotis nemoka, nors man irgi gaminimas orkaitėje žymiai patogiau. o tai kur orkaite kiši, kur jai ir priklauso..........man tai pradžioj buvo vietos gaila, nes tipo maniškis visteik nemoka naudotis o ir pinigu. tipo vėliau idėčiau, jei ka.
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 25, 21:43)

mano tėvai tokią turėjo, tiesą sakant labai nusivylėme. nieko ten gero, aišku nepasakosiu apie visas ten jos pavojingas bangas, bet šiaip nepatiko, aš visą laiką ją irgi keikdavau, tiek iškeikiau, kad dabar net paprastos mikrobangės nenoriu matyti jau  biggrin.gif
Pas mus irgi bus iki viršaus, aš mažutė, tai nepatogu man, nu bet ką daryti kai vietos virtuvėje nėra, o daiktų, kuriuos reik susidėti atsiranda ir prisikaupia poto krūvos.

* O kas tokio blogo, norėčiau žinoti iš praktikos. Šeip mikrobange paprasta naudojam šildymui...........manau nuo jos nemirsim, visgi taip patogiau,kai namie 3 vaikai, nereik lakstyt apie juos ir pastoviai visko smožinti.
** o i viršutines lentynas rasi ka sudėt,kas rečiau naudojasi. man tai visokios maisto dėžutės daug veitos suėda, visgi studėntuio pastoviai prikraut reik.........

QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 25, 22:47)
As irgi stengiuosi apmastyti, kuo labiau i prieky  4u.gif  nors visi sako ka tu cia, tipo ilgai cia negyvensit, gi keisit i didesni ir t.t.  doh.gif  nu o ka as zinau ar keisim, gal galimybiu neturesim, maza ka, o poto reikes gyventi belekaip pasidarius  lotuliukas.gif  o jei ir keisim, nu tai noriu ten kad ir 5 metus pagyventi taip, kad man viskas patiktu.

žinai aš irgi už.......... keisi nekeisi, dar nieks neaišku, o gyvent 10 metu viltim ,kad ateity bus geriau... neapsimoka. O maniškis irgi sakė,jam nieko nereik............


na aš dėsiu tai ta pusine dujine, nes stalviršio reikia. ........
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 11 25, 22:13)
Tai gis. O jei nekeisit? Gal šilumos kainos tiek sukils, kad maži butai bus išsigelbėjimas.

Tai čia kitų nuomonė. Aš tai puikiai žinau, kad GAL nekeisime, nes tiesiog įvertinu šią dieną, o į ateity taip užtikrintai neplanuoju. Todėl ir noriu daryti taip, kaip noriu ir į ateitį.

QUOTE(rimulėėė @ 2012 11 25, 22:15)


Pačiu jos veikimu. Na nemoku paaiškinti. Aš į tas neigiamas bangas skleidžiamas taip pat nežiūriu, tik paminėjau, jeigu kartais jums aktualu. Nes jų tas blogas poveikis daug smarkesnis, už tų paprastų mikrobangių, tiek maistui, tiek žmogui g.gif
mums nepatiko pats naudojimas, funkcijos. Pasišildymui ji paprastai per stipri, o šiaip naudojimui kaip ir per "šalta". Na ir maistas toks neskanus joje keptas, šildytas, sunku paaiškinti tuos niuansus. Orkaitėje visai kas kita, kaip gražiai ir skaniai kepa, o čia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 11 25, 20:34)
Ko gailiuosi- tai, kad nedarėm iš kart taip kaip turi būti, kad vis galvojom, kad va dabar taip bus gerai, o vėliau perdarysim, tai toks pinigų švaistymas  doh.gif  Pagal mane tai reik labai labai gerai apgalvot ir daryti , kad vėliau kuo mažiau perdarinėti. Mūsų butas per 20 metų matė daug remontų, ir daug išmėtytų pinigų.
Dabar padarėm pagaliau pagal mane tobulai  biggrin.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif

Aš ir nusprendžiau, kad geriau mažas butukas ir tobulas remontas, nei kaip siūlo imti didesnį, bet po truputį remontuotis. Gyventi aš noriu dabar, net jei už metų po įkurtuvių teks išsikraustyti, tas butas vis tiek bus investicija nuomai arba parduodant. Aš paėmiau net paskolėlę, tiek pat turėjau susitaupiusi. nenoriu laukti, kol gyvensiu, noriu gyventi. Ir taip aju laukiam, kol remontą padarys, jei dar lauktume, kada indaplovę įsidėsim ar vamzdžius paslėpsim... Nors visų situacijos skirtingos. Aš džiaugiuosi, kad galiu leisti sau pasidaryti taip, kaip noriu.
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 25, 23:21)


Ačiū ,kad perspėjai, pati turiu elektrine orkaite, tai net nepagalvočiau, kad čia yra labai skirtumas koks.Bet dabar rimčiau pasiklausiėnsiu, gal kas turi, iš tikro žinau aks planuoja įsigyti, ir eisiu vištos ir picos ten kept.

Iš tikro žiūrėjau teliką ir masčiau: visgi jei dėt orkaite tai dujinė praktiškai pigiau ir paprasčiau gaunasi......... bet tada ji jau 4 skylių ir stalviršio nelieka, o dar būtini tarpai, bijau neliks skylei su kėde vietos. doh.gif lotuliukas.gif


Va ir dar galvos skausmas yra skalbimo mašina.Nesinori labai skalbiniais šlapiais apsikrauti., gal visgi pirkti ta su džiovykle kartu.
Man mašinos plotis nėra labai aktualu, praktiškai tilps ir 60 cm įdedama iš priekio.Aišku i dušą įeiti liktu tik 50 cm, tarpas, įdomu ar tiek užtenka jos durelėm atidaryti......Šiaip norėjau pirkti iš vis 3 kg talpos, bet pažiūrėjau, labai jau būgnas siauras, nesuprasi ar ten tilps iš vis kas nors.Tai buvau apsisprendusi ,teiks 4 kg iš priekio kraunama, ji siauresnė tik 40 cm.......... bet baisiai baisu,akd su džiovinimu bus bėdų. tai dar svarstau. g.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2012 11 25, 22:23)
Man mašinos plotis nėra labai aktualu, praktiškai tilps ir 60 cm įdedama iš priekio.Aišku i dušą įeiti liktu tik 50 cm, tarpas, įdomu ar tiek užtenka jos durelėm atidaryti......Šiaip norėjau pirkti iš vis 3 kg talpos, bet pažiūrėjau, labai jau būgnas siauras, nesuprasi ar ten tilps iš vis kas nors.Tai buvau apsisprendusi ,teiks 4 kg  iš priekio kraunama, ji siauresnė tik 40 cm.......... bet baisiai baisu,akd su džiovinimu bus bėdų. tai dar svarstau. g.gif

Na, jei svarstote apie 3 ar 4 kg, tai gal ne tiek tų skalbinių džiovinamų ir bus, matyt nedaug reikia skalbti smile.gif O dėl tų dviejų viename tai aš truputį skeptiška esu g.gif Daug kas enpatenkintas... Norėčiau atskirą dar džiovyklę, bet jau tikrai netilps lotuliukas.gif gerai, kad skalbyklė ir indaplovė telpa lotuliukas.gif
Atsakyti
aš šiaip keik klausinėjau, tai džiovyklė iš vis man nelabai ............. taigerų marškinių kišt negalima, džinsai traukaisi.Lieka tik patalynė ir ranksluosčiai, chalatai.Tai jiems atskirai įrengimo tikrai nereikai gal.

O kas liečia mašinos kilogramus, tai man su 6 žmonių šeimyna, 5 kg mašina yra per didelė. lotuliukas.gif ax.gif Aš visgi labai skalbinius rūšiuoju, gaunasi kad paskui pasigenda maniškis kokios mylimos maikės, o ji man neišiskalbia niekaip, nes draugijos vis per mažai.O puse mašinos sukt neekonomiška.Gaunasi,kad pas mane didieji skalbimai savaitgaliais . tei paskui su džiovinimu ir vargstu. g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2012 11 25, 22:42)
O kas liečia mašinos kilogramus, tai man su 6 žmonių šeimyna, 5 kg mašina yra per didelė. lotuliukas.gif  ax.gif Aš visgi labai skalbinius rūšiuoju, gaunasi kad paskui pasigenda maniškis kokios mylimos maikės, o ji man neišiskalbia niekaip, nes draugijos vis per mažai.O puse mašinos sukt neekonomiška.Gaunasi,kad pas mane didieji skalbimai savaitgaliais . tei paskui su džiovinimu ir vargstu. g.gif  blush2.gif

Aš irgi labai rūšiuoju, va pas anytą gyvenam, jau nelaimėlių atsitikę mano drabužiams, nes ji skalbė... O aš tik pilkus su pilkais, baltus tik su baltais, be raštų ir t. t. Bet šiaip mes drabužius perkam pagal kapsulės metodą, tai neturime 20 spalvų drabužių, vyrauja tam tikros spalvos, kad ir skalbti būtų ekonomiška, ir drabužiai tiktų vieni prie kitų, kokį bepaimsi iš spintos. Todėl greičiau susidaro reikiamų spalvų krūvelės.
Atsakyti
Jo supranu........... mano mama irgi mėgino skalbti, tai brangiausius sūnaus marškinius sugadino, dar vyro maikes nudažė.Ir šiaip jai juokum darbas sukišt į viena mašina virtuvinius ir veido ranksluosčius ir dar plius sporto kojiniu primest...........

niu jo, gal būtu ir nieko suderint spalvas, bet mūsų šeimynoj nelabai gaunasi.Baisiai stiliai skiriasi.Va mamos rūbus atskirai skalbiu. Vyrai pas mane vienodo sudėjimo, tai veino maikės baltos,kito pilkos.....Dukros turi ir vienodų atspalvių rūbų, bet rengiasi paprastai kontrastingom spalvom, nes ir taip visur jas visi maišo. doh.gif lotuliukas.gif Dar pastovai krūvos sportiniu aprangų ir kojiniu, treniruotės joms kas diena......


o kas liečia įrengima, tai čia jau visiems palei poreikius ir galimybes.Kai prisimenu su šeimyna gyvenam jau 20 metų, tai per ta laiką vistiek 3 kartus mūsų poreikiai keitėsi.Ir manau dar kartą reiks pertvarkyt namus,kai jau ir dukros išskris mokintis.Šiaip mūsų ir turimas būstas nėra labai didelis. Tiesiog kvadratūros tai nepasakysiu, bet 3 kambariai.Prieš 4 metus supratau,kad kaip ir reiktų daugiau ploto vaikams, bet sūnus išlėkė ir pratempėm iki šios vasaros, kai namai pasidarė žiauriai ankšti.Na įtariu,kad dar 3 metai ir panos išskris, taip kad butą keist mums jau neapsimoka, geriau vaikam kažka, ar sau sumislyt.

o mažiuką įrenginėdami nusprendėm,kad mus svarbiausia sutvarkyt santechnika, sienas, perplanuoti, sutvarkyt grindis, nauja šaldytuva, skalbenke nupirkti.O jei neliks pilnumoj baldams, ta per metus supirksim..palengva ne teik daug mums ten ir pirkt reikia. Visgi man svarbiausia, kad būtu užbaigta su šveitimais ir dulkinimais, o sena spinta pakeist nauja, jau nesudarys problemų.
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2012 11 26, 00:39)
Jo supranu........... mano mama irgi mėgino skalbti, tai brangiausius sūnaus marškinius sugadino, dar vyro maikes nudažė.Ir šiaip jai juokum darbas sukišt į viena mašina virtuvinius  ir veido ranksluosčius ir dar plius sporto kojiniu primest...........

o mažiuką įrenginėdami nusprendėm,kad mus svarbiausia sutvarkyt santechnika, sienas, perplanuoti, sutvarkyt grindis, nauja šaldytuva, skalbenke nupirkti.O jei neliks pilnumoj baldams, ta per metus supirksim..palengva ne teik daug mums ten ir pirkt reikia. Visgi man svarbiausia, kad būtu užbaigta su šveitimais ir dulkinimais, o sena spinta pakeist nauja, jau nesudarys problemų.

Jo, iš taupumo čia doh.gif kaip pustuštė suksis, juk vandenį naudoja, elektrą... O reikia vieną drabužį išskalbt, tai kad tuščia nesisuktų, tai įvairių reik pridėti...

Aš pritariu, kad remontas pirmiausai, baldus tikrai galima po truputį, jie neintegruoti (na, išskyrus, kai virtuviniame viskas integruota) drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nu jo virtuvė visa integruota, bet mes čia sumetėm,kad pradžiai nuvešim seną mūsų stalą, elektrine dujine, ir kriauklė senoji su kranu kažkur yra... vienu žodžiu sustatysim, kol pagamins baldus gyvent bus galima......... lotuliukas.gif iš tikro prisibijau,kad virtuvei norimai gali ir pritrūkt, tai manau su elementaria virtuve mėnesi du pratemsim, kol damesiu pinigėliu........... paskui dar gamins kažkiek laiko, o butu jau bus galima naudotis.
Atsakyti