Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Mažos erdvės, maži butai (5 TEMA)
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
rimulėėė
na aš džiaugiuosi atradusi šita tema, nes išstudijavusi ją visa apsisprenčiau pertvarkas ir pas save daryti.Nes iki tol labai norėjau, bet kažkaip baisoka buvo.Bet žiūriu perplanuojat ir patenkinti... reiškias nereik ir man stabdyti.( nes buvau čia išsigandus jau,kad rūpesčių kalnas us santechnika, ventiliacija.... )

aš tai matot kol kas galvoju apie maža mašina, o kai atsiras jau mažiuku, tai pasiimsiu ta mažąja sau, o šeimyna nusipirks palei poreikius. lotuliukas.gif aišku,kad su mažais vaikais 3 kg skalbiankė,tai vienas vargas.
Skambanti tyla
QUOTE(rimulėėė @ 2012 11 26, 14:38)
Mergikės man iškilo dilema, keik skaičiau per temas tai leidimu reikia tik kapitalinėm sienom griauti. O jei aš tiesiog virtuve išnešt kitur noriu.Galimybė vandentieki pravest yra, ventiliacija irgi. O kaitlentė vistiek pas mus elektrinė........tai reik kur atsiklausti , ar darau viduj ką noriu. g.gif
*

Jei kaitlentė elektrinė neškit nors į WC, tik gartraukį pakabinkit smile.gif

QUOTE(snail @ 2012 11 26, 16:23)
Beje norejau paklaust, o kaip pas jus su gartraukiu, va nepamenu, bet virtuve lyg netoli lango kur ta siena gaunasi, ar ne? pas mus kitoj pusej, tai turim tik anglies gartrauki, tai man va tas didziausias minusas, nes jis garus surenka, bet silto oro ne. Dar norejau pasiteiraut, kaip vaikai, ar jau iprato , kad jie turi savo, o jus savo miegamus ir bendra erdve visiems?
As ir ziaugiuos mazu butuku, nors dabar jis nebetoks ir mazas  bigsmile.gif
*

Aga , kai plaunu indus ( bet tai darau retai wink.gif ), matau kiemą, kaip kaime kokiam, matau obuoliukus už lango wub.gif . Tai kartais langą atidarau , kartais gartraukį jungiu, pagal kvapus ir drėgmę žiūriu.
Vaikams tai nepasikeitė beveik niekas, tik dukrai plauti indų nereik didis.gif , aš negaliu slapčiom užkandžiaut biggrin.gif , o kai sūnus nori parsivesti draugų sudedu lovą miegamam ir pakanka erdvės žaisti thumbup.gif
Ilka*
Sveikos 4u.gif Irgi prisijungsiu prie mažų erdvių planuotojų. Nors pas mus nėra labai mažas butas, bet norisi viską kuo efektyviau išsiplanuoti, kad būtų patogu gyventi ir galėtume išlaikyti bent kažkokį erdvės įspūdį. Kaip įprasta seniems blokinukams, didžiausia problema su virtuve ir vonia/wc, bet jau po truputį bręsta minčių. Reikia viską sugalvoti iki pavasario, o tada jau imsimės darbų smile.gif

QUOTE(rimulėėė @ 2012 11 24, 15:20)
...
* maniškis irgi burba,kam kriauklė reikalinga ir esamuose butuose jos nėra. O va sūnus užsiburbė,kad visvien i vonia netelpa. tai darom duša ir kriaukle.
**Ai dar mergytės noriu paklausti, kaip jūs žiūrėtumėt i tai,kad įėjus į buta, vietoj prieškambario  būtų virtuvė........tiesa virtuvės spintelės telpa dešinėj pusėj , o kairėj dar liks vietos siaurai uždaromai rūbinei.

aš nenoriu virtuvės dalies atskirti siena, nes ji nedicka, 3,84.....o šeip pats holas yra 6 m kvadratu.
*

Ne visai supratau, kuriose vietose kalbate apie savo butą ir kuriose apie sūnaus, bet kas dėl studento gyvenimo, leiskit jam pačiam spręsti, ko reikia ir ypač, ko nereikia mirksiukas.gif Bus pigiau biggrin.gif Pati dar visai neseniai buvau studentė ir pamenu, kad pakakdavo labai paprastų dalykų. Studentas nei daug daiktų neturi, nei daug gamina, tai tų baldų ir virtuvės minimaliai reikia. Dėl maisto dėžučių ir "studentui pastoviai prikraut reik" iš praktikos galiu pasakyti, kad tas aktualu maximum pirmą pusmetį, o paskui žmogus išmoksta pats savim pasirūpinti. Nors uošvienė MB prikraudavo dėžučių maždaug iki 23 metų lotuliukas.gif
Manau, galite palikti ją bendrame kambaryje, kaip tik bus patogu pasikvietus draugų ar panelę kokios arbatos išsivirti, užkandžių pasipjaustyti. O gamins turbūt nelabai dažnai, tai ir dėl drėgmės jaudintis nereikia. Beje, dėl gartraukių Aviteloj man aiškino, kad senos statybos butuose net nusipirkus galingiausią gartraukį drėgmės lieka dėl to, kad šachtos per siauros, o naujos statybos butuose jos platesnės.
Apskritai, tai nesijaudinkit tiek dėl sūnaus, viskas bus gerai mirksiukas.gif

edinka
[quote=rimulėėė,2012 11 25, 23:42]
aš šiaip keik klausinėjau, tai džiovyklė iš vis man nelabai ............. taigerų marškinių kišt negalima, džinsai traukaisi.Lieka tik patalynė ir ranksluosčiai, chalatai.Tai jiems atskirai įrengimo tikrai nereikai gal.]

Visiska nesamone blink.gif Daznai dziovinu net tai, ko nerekomenduojama dziovyklej dziovint, tiesiog reikia tinkama programa parinkt, nes draudimas dziovint buna ne tik del susitraukimo galimybes, bet ir todel, kad drabuzis gali dziovykle sugadint, o ne atvirksciai. Pukiniai paltai ir striukes,visi medvilniniai drabuzeliai minksti ir svelnus mirksiukas.gif wub.gif
dudun
As vaiki neturiu, bet 3kg skalbenke man maza biggrin.gif
groovy
QUOTE(edinka @ 2012 11 26, 18:14)
Visiska nesamone  blink.gif Daznai dziovinu net tai, ko nerekomenduojama dziovyklej dziovint, tiesiog reikia tinkama programa parinkt, nes draudimas dziovint buna ne tik del susitraukimo galimybes, bet ir todel, kad drabuzis gali dziovykle sugadint, o ne atvirksciai. Pukiniai paltai ir striukes,visi medvilniniai drabuzeliai minksti ir svelnus  mirksiukas.gif  wub.gif
*

Jūs atskirą turite, taip?
ValSve
Sveikos,
kaip akys pasiilgo realių vaizdelių ax.gif

savitre, virtuvių temoj prieš porą kelias dienas jums įmečiau šiokį tokį virtuvės planelį, bet nemačiau jokio komentaro. Tai galvoju gal nepastebėjot ax.gif
savitre
QUOTE(ValSve @ 2012 11 26, 21:14)
Sveikos,
kaip akys pasiilgo realių vaizdelių  ax.gif

savitre, virtuvių temoj prieš porą kelias dienas jums įmečiau šiokį tokį virtuvės planelį, bet nemačiau jokio komentaro. Tai galvoju gal nepastebėjot  ax.gif
*

EINU IEŠKOTI TURBUT TIKRAI PRAŽIOPSOJAU doh.gif
rimulėėė
QUOTE(Ilka* @ 2012 11 26, 19:30)

*

niu ten apie mažaji butuką. aš tik su skalbimo mašinom primakalavau labai. lotuliukas.gif

niu butukas tai bus mūsų,kol kas jis skirtas vaikam mokintis. Sūnsu įrengimui norų jokių nepareiškia, tai tenka man pačiai daryt taip kad būtu patogu.

O kas liečia dėžutes, tai maniškis puikiai pasigamina .Sakė šiemet maisto nesiveš...ale vežasi....O artėjant egzaminų sesijai labai einami mamos kotletai ir mišrainytės. mirksiukas.gif lotuliukas.gif
ValSve
Aš vis kažkokia atsilikusi,
kai baigiasi pokalbiai apie išplanavimą, tai aš tik tuomet pasireiškiu ax.gif

Žiūriu Apelsiniuk labai kategoriška dėl lovos, tai net ir nesiūlau tokio varianto smile.gif
Bet gi negaliu nepsireikšt blush2.gif
Įmetu tokį ant greičio sukurtą variantą ax.gif
user posted image
1 - sofkutė TV žiūrėjimui ir svečiams. Mažytė gausis tikriausiai, nes iš vienos pusės įėjimo durys, kurios tikriausiia remisis, iš kitos - balkono durys. Na nebent jos tolėliau nuo sienos ir sofos. Pasiskaičiuokit tiksliai kokią maximum sofą galit sau leist.
2 - staliukas. Gal kažkokį transformerį įsigyt, kad kai dviese - tai sudėtas, kai turėsit svečių - praplečiat.
3 - sofa-lova. Paaiškinsiu kodėl būtent prie šitos sienos - todėl, kad pati minėjot - visokie porankiai ir pan. Tikrai baisiai atrodytų jei išlįstų tie porankiai iš už kampo doh.gif
4 - spinta, kurioj tilptų ir TV. Man keista, kai žmonės, turėdami nedidelius butus, juolab vieno kambario, stato sekcijas. Taigi kažkur reikia laikyti rūbus ir kitus daiktus, kurių nesinori rodyti kitiems. Spinta neturėtų būti labai gremėzdiška, bet talpi.
5 - atlenkiamas staliukas sėdėjimui prie PC ar šiaip darbui. Nežinau kiek laiko praleidžiat prie stalo dirbdami, tad gal šis variantas visiškai netinkamas. Baigus darbą prie PC, jį sulankstot, o PC padedat į atvirą lentyną prie lovos.
6 - kėdė, kurią galima būtų naudoti ir kaip patogiam pasisėdėjimui, ir kaip kėdę prie darbo stalo
7 - spintelė/lentynos. Nežinau kokią sofą/lovą įsigysit, bet manau ir išlanksčius ją kažkiek vietos liktų tokiai spintelei. Manau būtų patogu ją naudot ir kaip naktinį staliuką.

Įkeliu pvz kaip maždaug turėtų atrodyt niša ir kokią maždaug kėdę įsivaizduoju.
pvz
kėdė
rimulėėė
QUOTE(ValSve @ 2012 11 27, 00:21)
*

Mna Valsves pasiūlymas įdomus, bet mano galvai ir įpročiams nelabai tinkamas. blush2.gif Gaila enatsileipai, ta kuriai jis skirtas.
Šeip tikrai geras pasiūlymas, bet man ta sofa,kuri išsilanksto kampe .... niu visiškai niekam nereikalinga, jei jau miegoti ant išlankstomos, tai kam reikalingos 2 sofos.Tam kampe man labai tiktu paprasta lova, ant pakylos su kokiais stalčiais daigtam sudėti. Iš galo palikti ta spintele kur nupiešta ir lentyna su durikėm virš lovos. Bus patalynei susidėti.
O darbo vietai palikčiau stalą toj spintoj -4... prie lango. Gali būti ir už durų užstumiamoje dalyje, kad nesimatytu. Arba jei atitvert lova kokia stikline skaidre pertvara, tai darbo kampa galima pastatyti ir toj spintos pusėj,kur lova.
ValSve
QUOTE(rimulėėė @ 2012 11 28, 12:04)
Mna Valsves  pasiūlymas įdomus, bet mano galvai ir įpročiams  nelabai tinkamas. blush2.gif Gaila enatsileipai, ta kuriai jis skirtas.
Šeip tikrai  geras pasiūlymas, bet man ta sofa,kuri išsilanksto kampe .... niu visiškai niekam nereikalinga, jei jau miegoti ant išlankstomos, tai kam reikalingos 2 sofos.Tam kampe man labai tiktu paprasta lova,  ant pakylos su  kokiais stalčiais daigtam sudėti. Iš galo palikti ta spintele kur nupiešta ir lentyna su durikėm virš lovos. Bus patalynei susidėti.
O darbo vietai palikčiau stalą toj spintoj -4... prie lango. Gali būti ir už durų užstumiamoje dalyje,  kad nesimatytu. Arba jei atitvert lova kokia stikline skaidre pertvara, tai darbo kampa galima pastatyti ir toj spintos pusėj,kur lova.
*

Šiaip aš irgi labiau už normalią lovą, bet juk yra žmonių ir su kitokia nuomone. Ir dėl pertvaros - kiek pamenu, tai apelsiniuk sakė, jog tikrai nenori, nes tuomet nišoj drėgmė kaupiasi ir pan.

Šiaip man visai geras variantas pavaizduotas čia:
http://chistayarabota.ren-tv.com/project/%...chi-grezy%C2%BB
rimulėėė
Šiaip tai jo, jei stiklinė pertvara tada ir su šildymu problemos ir su vėdinimu. ax.gif

Nežinau man didžiuli įspūdį yra palikes vienas mažas butukas, kuri mačiau tikrovėje, kur toj nišoj tiesiog lova ir atskirta ji tom užuolaidom barškaliukas. Šiaip galima suimti ir nenuleisti, o svečiam užsukus- lova pasislepia. Kaip rūke. ir šiluma vaikšto ir nelabai matosi.O svarbiausia ,kad jautiesi ,kad sėdi ne miegamam o salione, nors ir mažam. lotuliukas.gif

šiaip pasvajot aišku galima, bet labiausiai tai visus ko gero riboja finansai ir skirtingi poreikiai.

Aš savam butuki irgi noriu lova pasattyt atskirai, tik pas mus nėr jokios nišos........ galvoju tiesiog statyt prie trumposios sienos. norėčiau atskirti tokia kaiura knygu lentyna.Bet nežinau dar kaip pavyks su saviškiu susiderėti.

Sigita M.
Sveiki
Dažnai skaitau šį skyrelį, nes patys esam nedidelės erdvės savininkai. Kaip tik nuo kitos savaitės startuoja remontas, kai is 2kambarių buto darysim 3 kambarius. Žinau, kad čia ne skelbimų skyrelis, bet gal kam iš jūsų būtų naudinga štai tokia spinta, kuria būtų galima panaudoti erdvėms atskirti, nes yra ilga, siaura ir labai talpi. Dalis lentynu atvirų, dalis užsidengia stumdomomis durimis. Atvirose lentynose labai tiktų susidėti knygas. Ilgis 3,67m, aukštis 2,46m, gylis 30cm. Spinta stovi ilgame siaurame koridoriuje, tai labai sudėtinga nufotografuoti pilną vaizdą. Atsiprašau už netvarką lentynose, viskas sukelta vaikams nepasiekiamose vietose blush2.gif
user posted image
LolitCafe
Laba smile.gif

pas mus irgi remontai vyksta jau 3 menesius ir pabaigos dar nesimato, galiu parodyti musu prieskambari ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image
snail
QUOTE(LolitCafe @ 2012 11 28, 13:20)
Laba smile.gif

pas mus irgi remontai vyksta jau 3 menesius ir pabaigos dar nesimato, galiu parodyti musu prieskambari  ax.gif

*

Graziai suderintos spalvos rolleyes.gif ,pasmus dar nera prieskambari veidrodzio, pykstu el to ant vyro mad.gif
rimulėėė
LolitCafe
Niu gražiai remontuojatės. O spalva tai labai jau prie niko tinkanti. lotuliukas.gif

Va spinta su tokiu viršum ir aš norėjau virš durų, noriu paklausti ar nemaišo vaikštant ..

ir kas čia pas jus per grindų danga, fotėkj nesusigaudau, linolaiumas, plytelės, ar kas...
rasiux-
Labai faini tapetai mirksiukas.gif
LolitCafe
QUOTE(snail @ 2012 11 28, 14:42)
Graziai suderintos spalvos  rolleyes.gif ,pasmus dar nera prieskambari veidrodzio, pykstu el to ant vyro  mad.gif
*

as be veidrodziu gal 3 savaites gyvenau lotuliukas.gif
dabar noriu i svetaine dideli kokiu 2 metru pakabinti, kad matyciau save visa, o ir panelei mano be didelio veidrodzio sunkiai sekasi gyventi, vis reikia ant komodos uzkelt, kad save apziuretu biggrin.gif

QUOTE(rimulėėė @ 2012 11 28, 14:43)
LolitCafe
Niu gražiai remontuojatės. O spalva tai labai jau prie niko tinkanti. lotuliukas.gif

Va spinta su tokiu viršum ir aš norėjau virš durų, noriu paklausti ar nemaišo vaikštant ..

ir kas čia pas jus per grindų danga, fotėkj nesusigaudau, linolaiumas, plytelės, ar kas...
*

cia tarybine spinta, mes ja apklijavome spec plevele
virsutines spinteles netrugdo, nors MB labai aukstas
prieskambari plyteles

QUOTE(rasiux- @ 2012 11 28, 14:43)
Labai faini tapetai  mirksiukas.gif
*

aciu 4u.gif
Papildyta:
dar galiu virtuve parodyti, cia tapetai labiau tinka prie mano avataro biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
ValSve
LolitCafe, taip ir pamaniau, kad apklijavot tarybinę spintą plėvele. Tik akį rėžia tie šviesūs (balti) tarpeliai tarp durelių, o dar tokie nelygūs. Pabandykit ir tas vietas apklijuot ax.gif
LolitCafe
QUOTE(ValSve @ 2012 11 28, 14:59)
LolitCafe, taip ir pamaniau, kad apklijavot tarybinę spintą plėvele. Tik akį rėžia tie šviesūs (balti) tarpeliai tarp durelių, o dar tokie nelygūs. Pabandykit ir tas vietas apklijuot  ax.gif
*

taip, kai pradejau ziureti foto is kart islindo nepabaigtas darbelis blush2.gif
dar reikia atnaujinti plyteliu tarpus prieskambari ax.gif
norejau veliau ikelti foto, bet nezinau kada cia viska tobulai sutvarkysime rolleyes.gif
snail
QUOTE(LolitCafe @ 2012 11 28, 13:58)

user posted image
*

thumbup.gif kaip sauniai susitvarket, ir kriaukle pas mus tokia pati mirksiukas.gif
rimulėėė
LotiKafe
labai super kampas su kriaukle, man irgi tik taip išeina daryti.

Įdomu kokio dydžio virtuvė plotis pas jus ,kur baldai.
Ir įdomu ta spintutė kampu, kokio pločio. Matosi kad siauresnė.

Na va o aš šiandien po derybų su saviškiu: išsiderėjau skalbimo mašina 2/1 . thumbup.gif
O ant orkaitės nepasirašo... niekaip. Dujinė viryklė pas mus netilps, tada labai mini stalviršis lieka. Mano kampas skirtas šaldytuvui ir įrangai yra tik 1,7/1,6 metro doh.gif lotuliukas.gif thumbup.gif ax.gif
LolitCafe
QUOTE(snail @ 2012 11 28, 19:13)
thumbup.gif  kaip sauniai susitvarket, ir kriaukle pas mus tokia pati  mirksiukas.gif
*

aciu smile.gif man si kriaukle irgi laaabai patinka mirksiukas.gif

QUOTE(rimulėėė @ 2012 11 28, 23:29)
LotiKafe
labai super kampas su kriaukle, man irgi tik taip išeina daryti.

Įdomu kokio dydžio virtuvė plotis pas jus ,kur baldai.
  Ir įdomu ta spintutė kampu, kokio pločio. Matosi kad siauresnė.
Na va o aš šiandien po derybų su saviškiu: išsiderėjau skalbimo mašina 2/1 . thumbup.gif
O ant orkaitės nepasirašo... niekaip. Dujinė viryklė pas mus netilps, tada labai mini stalviršis lieka. Mano kampas skirtas šaldytuvui ir įrangai yra tik 1,7/1,6 metro  doh.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif  ax.gif
*

virtuve 8,36 kv, sienos ilgis kur virtuves baldai 3,05 m, o kampines spinteles plotis 38cm, stalvirsis 40cm plocio, ilgis 68cm
tikiosi suprantamai parasiau blush2.gif
orkaite yra geris, imeti produktus ir po pusvalandzio jau patiekalas rolleyes.gif
rimulėėė
QUOTE(LolitCafe @ 2012 11 29, 11:52)
orkaite yra geris, imeti produktus ir po pusvalandzio jau patiekalas  rolleyes.gif
*

Na jo ale kaip diedui išaiškinti. lotuliukas.gif Va jei tilptų dujinė, tai nebūtu problemų. Iš tikro norėjau nusileist jam ir kolkas nedėti orkaitės, bet logiškai pagalvojus už dureles ir lentyną mokėti teks, o paskui išmest ir dėti orkaite...........Jis skaito,kad spintutė būtiniau. ax.gif
Iš tikro neverta matyt ginčytis, dabar pas mus kaip tik meistrų ieškojimo etapas ir vyriškiui matyt ne baldai rūpi.........Aš kaip ta "protinga moteris" pabūsiu kaklu......... ir svarbiausia tyliai................. lotuliukas.gif

Aš dar galutinai neapsisprendusi kaip atrodys mūsų virtuvėlė, daug kas priklausys nuo darbininku, kaip jie ten sugebės ir kur kriaukle perkelti.Tada jau aš patogiai dėliosiuosi.......O to dėliojimo,šaldytuvas,kriauklė, spintutė tik 1 , galvojau prie vienos kraštinės dėti siaurą stalviršį, kad tilptu 2 skylių kaitlentė pasukta ... Ir kad patogu dirbtui būtu išeitų išdėlioti patogiai virtuvės įranga.

Aš jau baigiau planavimo etapą. Virtuve galutinai nuspręsta iškelt iš bendros erdvės, techniškai tai nesunku. Kaip atrodys virtuvė maždaug įsivaizduoju. Rezultate turėsim butuką su 3,19 kvadratų vonia ir 3,84 virtuvė ir 18 kambarį. Dabar daug kas priklausys kada ir kokius meistrus gaus maniškis.... kiek pats darys.
rasiux-
QUOTE(rimulėėė @ 2012 11 29, 10:50)
Rezultate turėsim butuką su 3,19 kvadratų vonia ir 3,84 virtuvė ir 18 kambarį.

Tai mes tada rūmuose gyvenam biggrin.gif , WC/dušas- 2m, virtuvė apie 8 m, 2 kambariai po 11, vienas su palėpine siena 8 ir laiptinės aikštelė su viena puse palėpės, kur įsikurs holas- apie 8m. Bet su 3 vaikais vis tiek mažoka tos vietos doh.gif Gelbsti tik visokie užkaboriai (yra 2 palėpės, lauke priestatas), kur laikom rečiau naudojamus daiktus.
LolitCafe
pas mus 50 kv( + didelis balkonas, rusys) gyvenam 3, bet man vis tiek vietos mazai blush2.gif
kraustantis atsikraciau daug daiktu, bet ir dabar bandau optizimizuoti rakandu skaiciu doh.gif
pas mus bus taip
svetaine/mazes kambarys - 18kv,
miegamasis/darbo kambarys - 12kv

virtuves korpusiniai baldai ankstesniu buto seimininku, jei as dabar uzsakineciau virtuve, butu visai kitokio modelio ir isdestymas ax.gif
rimulėėė
QUOTE(rasiux- @ 2012 11 29, 13:18)
Tai mes tada rūmuose gyvenam  biggrin.gif , WC/dušas- 2m, virtuvė apie 8 m, 2 kambariai po 11, vienas su palėpine siena 8 ir laiptinės aikštelė su viena puse palėpės, kur įsikurs holas- apie 8m. Bet su 3 vaikais vis tiek mažoka tos vietos  doh.gif  Gelbsti tik visokie užkaboriai (yra 2 palėpės, lauke priestatas), kur laikom rečiau naudojamus daiktus.
*

Na jo pas jus vietos 3 leliukam neperdaugiausiai. Pas jus gaunasi ant galvos mažoka kvadratūros. O iš tu palėpių praplėst kambarius neišeina.

Mūsų puse namo- antras aukštas,kur dabar gyvenam yra taip praplėsta. Kažkada kai ženijomės gavone 2 kambarius vienas 9,5 kitas 10 m kvadratiniu ir laiptinė, dar antram aukšte buvo nebenaudojamas šiltnamis. Vonia naudojomės bendra, pirmam aukšte.Tiesa iš visų pusiu buvo palėpės. Keleta metų ten daigtus dėjom... Paskui ardėm viena puse ir iš šiltnamio padarėm kambariuka, tarpe prie jo gavosi virtuvėlė. Ji 6 metru ilgio ir 1,8 pločio.<Kai gimė dvynės dastatėm vonia. lotuliukas.gif O kai jos paaugo tai išvartėm visas sienas i palėpes, padarėm su nuolydžiais kambarius.I tas nišas sukišom 3 vaikų lovas .Vaikų kambarys gavosi gal 20 kvadratų.... Salione irgi siena istriža padarėm, ten sofa kaip tik palindo. kitoj saliono pusėj išgriovėm pertvara su virtuvė ir sujungėm erdves.......Koridoriuke i ta istriža niša rūbine itaisėm. Koridoriukas tik 1 metras gal 1,5 jei su ta niša......... vaikai užaugo ir tilpomir dar gimtadienisu 15-kai vaikų namie darydavau.........Na neliko sandėliuku.......... trūksta kartais, bet vietos yra.reiktų iš tikro nufotkint savaitgali,kai panos kambarius susitvarkys. Sūnus jau studentas dabar merinos karaliauja vienos. aišku pasvajoja ir jos ir aš ,kad turėti didelisu kambarius, bet.........dabar pirkom butą sostinėj, tas mažius išviso doh.gif bet 28 kvadratai bus.\ ir mano trijulė turės tilpt ten kol mokinsis. lotuliukas.gif

aišku būtu gerai mums, nao rekonstrukcija, keist stoga, išteisint sienas........... iškarto erdvės dasidėtu ir holas normalus išeitų, bet mes galvojam, kad vaikai vistiek išvažiuos mokytis ir nebereikia jau didintis erdvės. pakaks.
Nebaba

Vat vat, kol jauni, tai prisiplanuojam! Oi oi oi...
O paskui tuose "palociuose" ką veikt?
Šildyt žiemą? smile.gif
Ir tvakyt kiek, vien laiptai ką reiškia! smile.gif
O kai pasiekiam protingą ( smile.gif ) amžių, galvojam racionaliai.
Tada norisi jaukiai, mielai, šiltai, patogiai...
Kalbu iš savo patirties.
lanvin
sveikutes jau kuris laikas skaitineju tema keleta ideju pasigavau is cia kaip ir virtuve perkelt i svetaine thumbup.gif visos komunikacijos sutvarkytos sienos isdazytos liko baldai ax.gif vat su jais beda
kadangi butas tvarkomas 3 asmeniui mano ir sesers sajungatai 3 nuomones ir visos skirtingos doh.gif
Labai prasau konsultacines pagalbos
Sienu spalva
Vienos sienos tapetas
plyteles
Virtuve
kaip sakot kokia spalva geriausiai tiktu baldams
dramblio kaulo, vaniles, balta, ar pilksvai balta, o gal turit kokia kita pasiulyt g.gif
LolitCafe
QUOTE(lanvin @ 2012 12 04, 05:55)
dramblio kaulo, vaniles, balta, ar pilksvai balta, o gal turit kokia kita pasiulyt  g.gif
*

As rinkciausi dramblio kaulo arba pilkai balta smile.gif
Skambanti tyla
Aš pasirinkau baltą, aišku reik pavalyti, bet užtat priduoda erdvės, o tai labai svarbu mažoms erdvėms, stalviršį tik tokį šviesiai marmurinį dėjom.
aniri89
QUOTE(LolitCafe @ 2012 11 28, 14:20)
Laba smile.gif

Labai įdomu buvo apžiūrėti Jūsų namus, nes mūsų lygiai toks pat butas.
Virtuvės baldus darome tiesius, t.y. be baldų ant mažosios sienelės. Kažkaip pagalvojom, kad daugiau erdvės atrodys g.gif
Spintas prieškambaryje metėm lauk, nes vėlgi.. erdvė. Turėsime vieną didelę spintą kambary palei visą sieną, tikimės, kad ten viskas tilps. Vonią jungėme su tualetu. Vizualiai ir "šiaip" daugiau erdvės.
Labai įdomu butų sužinoti kokiame rajone gyvenate blush2.gif
LolitCafe
QUOTE(aniri89 @ 2012 12 04, 21:02)
Labai įdomu buvo apžiūrėti Jūsų namus, nes mūsų lygiai toks pat butas.
Virtuvės baldus darome tiesius, t.y. be baldų ant mažosios sienelės. Kažkaip pagalvojom, kad daugiau erdvės atrodys  g.gif
Spintas prieškambaryje metėm lauk, nes vėlgi.. erdvė. Turėsime vieną didelę spintą kambary palei visą sieną, tikimės, kad ten viskas tilps. Vonią jungėme su tualetu. Vizualiai ir "šiaip" daugiau erdvės.
Labai įdomu butų sužinoti kokiame rajone gyvenate  blush2.gif
*

mes neturejome laiko grand remontui, turejome issikelti is savo parduodamo buto per menesi ir irengti sita, todel daug ka palikome kaip yra ax.gif
man prieskambari spinta netrugdo, o virtuveje galima pakeisti tik dureles, bet gal pakentesiu 5 metus ir pakeisiu viska smile.gif
Barboraaa
QUOTE(lanvin @ 2012 12 04, 04:55)
Sienu spalva
Vienos sienos tapetas
plyteles
Virtuve
dramblio kaulo, vaniles, balta, ar pilksvai balta, o gal turit kokia kita pasiulyt  g.gif
*

smile.gif

Jei virtuvė šviesesnė,tiktų riešuto atspalvis. Panašios spalvos stalviršiu.
dudun
QUOTE(lanvin @ 2012 12 04, 05:55)
*

as nei vienos schmoll.gif man norisi baldu truputi vos vos ryskesniu, tamsesniu, nes dabar tai viskas blanku bus ir isplauke schmoll.gif

as tai stoviu vietoje, uzpuole kiti nenumatyti darbai ir reikalai, tai truputi aprimo viskas.. labai dziaugiuosi tuo, kad greitai dziaugsimes jau suremontuota vonia blush2.gif vonia 1.5*1.4. asimetrine vonia, skalbimo masina ir spintele su veidrodziu. del skalbiniu dezes manau galvosiu kai pasistatys butiniausi daiktai, nes vienintelis dalykas, ko dar truksta, tai skalbimo masina, o visi kiti darbai jau vyksta visu pajegumu bigsmile.gif ir dar turbut neisdegs ideja virs skalbimo masinos (po spintele) pasidaryti lentyna, nes is kur man gauti tokia lentyna, kad jos spalva butu identiska spinteles spalvai g.gif
Arėa
Sveikos, paskaitinėju temute, pasidžiaugiu visų tvarkomais butukais smile.gif Planuojame ir mes pavasarį imtis šito reikalo, bet kol kas nelabai įsivaizduojame kaip padaryti geriau. Butas 2 kambarių, norėtųsi kambario būsimam vaikui, kažkokios erdvės atskiros miegojimui ir ervės pasisėdėjimui. Vargu ar pavyks tai viską suderinti. gal turėsit kokių patarimų. Prisegu buto planą.

user posted image
Skambanti tyla
QUOTE(Arėa @ 2012 12 09, 20:33)
Sveikos, paskaitinėju temute, pasidžiaugiu visų tvarkomais butukais  smile.gif Planuojame ir mes pavasarį imtis šito reikalo, bet kol kas nelabai įsivaizduojame kaip padaryti geriau. Butas 2 kambarių, norėtųsi kambario būsimam vaikui, kažkokios erdvės atskiros miegojimui ir ervės pasisėdėjimui. Vargu ar pavyks tai viską suderinti. gal turėsit kokių patarimų. Prisegu buto planą.

*

Vargu. Nebent virtuvę kelti į svetainę. Kadangi vaikelis būsimas, tai miegamą daryčiau didesnį, o vaikui skirčiau buvusią virtuvės patalpą. Nedidukas kambarys, bet tikrai pakankamas. Kai sudedu savo miegamam (jis virtuvėj buvusioj yra) lovą tai sočiai vietos , toks studentiškas kambariukas gaunasi. smile.gif
Ramaskaaa
Prasau patarimo,darom remonta ir niekaip neissirenku tapetu kolidoriuj doh.gif Jis labai ilgas ir siauras,gal turit kokiu patarimu 4u.gif
user posted image
LolitCafe
Arėa, cia gera ideja smile.gif

2 kambariu butas, standartiniame daugiabutyje

user posted image

user posted image

user posted image

foto is domoplius.lt

mes dabar 13 kv kambariuke darom miegamaji su darbo zona
po Naujuju metu gal ikelsiu vaizdeli rolleyes.gif
Skambanti tyla
QUOTE(LolitCafe @ 2012 12 09, 20:49)
Arėa, cia gera ideja  smile.gif

2 kambariu butas, standartiniame daugiabutyje

*

Praktiškai tą ir parašiau, tik čia vaikų kambarys su balkonu, tai padidėja, o pas Arėa nėra balkono virtuvėj. Na gal Valsvė kažką sugalvos biggrin.gif
LolitCafe
QUOTE(Ramaskaaa @ 2012 12 09, 20:49)
Prasau patarimo,darom remonta ir niekaip neissirenku tapetu kolidoriuj  doh.gif  Jis labai ilgas ir siauras,gal turit kokiu patarimu  4u.gif
*

ziurekite tapetus su smulkiu rastu, plonom juostelem pvz ar sviesius, bet gal nelabai praktiska prieskambariui ax.gif arba yra viesnpalviai su juostelem
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 12 09, 20:52)
Praktiškai tą ir parašiau, tik čia vaikų kambarys su balkonu, tai padidėja, o pas Arėa nėra balkono virtuvėj. Na gal Valsvė kažką sugalvos  biggrin.gif
*

papildziau Jusu ideja iliustracija mirksiukas.gif

va cia to pacio buto foto,
kaip is virtuves padare vaikui kambari smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Skambanti tyla
Koridoriuj darėm sienas su faktūra, dažytos tik paviršius nelygus, o toks grublėtas. Nenufotkinsiu dabar. Atrodo lyg uždėtas tinkas ir ant viršaus nudažyta. Na meistrai žino. Atrodo puikiai, ir kadangi tie nelygumai lyg šešėliuoja tai nelabai matosi papeckiojimai kurie koridoriuj neišvengiami.
Papildyta:
9 m2 nesigaus toks vaikų kambarys schmoll.gif čia tikrai didesnė kvadratūra.
LolitCafe
QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 12 09, 21:13)
Papildyta:
9 m2  nesigaus toks vaikų kambarys  schmoll.gif  čia tikrai didesnė kvadratūra.
*

prijungtas balkonas, bet virtuves plotas apie 8,5kv + kazkiek balkono ax.gif

gal galite parodyti savo buto foto? smile.gif
Skambanti tyla
QUOTE(LolitCafe @ 2012 12 09, 21:22)
prijungtas balkonas, bet virtuves plotas apie 8,5kv + kazkiek balkono  ax.gif

gal galite parodyti savo buto foto?  smile.gif
*

Nea. blush2.gif

Na mūsų virtuvikė mažytė buvo, tik 6.69 m2, bet kaip jau rašiau vaikui tikrai užtektų.
Čia iki rekonstrukcijos.
user posted image
blush
Seikos,

labai naudinga šita temukė, ieškom butuko nedidelio, bet norisi, kad būtų 4 kambariai: 2 vaikų, miegamas mūsų ir svetainė su virtuve. Kaip manote ar įmanoma va šitokiam padaryti 4 kambarius?
user posted image

Bandžiau pati pasibraižyti vat taip, bet nežinau kiek tai realu įgyvendinti:
user posted image

rudas stalviršis virtuvės, juoda sienelė skersa TV kabinimui
LolitCafe
QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 12 09, 21:27)
Nea.  blush2.gif

Na mūsų virtuvikė mažytė buvo, tik 6.69 m2,  bet kaip jau rašiau vaikui tikrai užtektų.
Čia iki rekonstrukcijos.
user posted image
*

o jus kaip darete?
virtuve mazajam
is didelio kambario padaret svetaine su virtuve, o kitam miegamasis?
Papildyta:
QUOTE(blush @ 2012 12 09, 21:27)
Seikos,

labai naudinga šita temukė, ieškom butuko nedidelio, bet norisi, kad būtų 4 kambariai: 2 vaikų, miegamas mūsų ir svetainė su virtuve. Kaip manote ar įmanoma va šitokiam padaryti 4 kambarius?
user posted image

Bandžiau pati pasibraižyti vat taip, bet nežinau kiek tai realu įgyvendinti:
user posted image

rudas stalviršis virtuvės, juoda sienelė skersa TV kabinimui
*

man nepasididina piesinukai ax.gif

bet atrodo, kad jau cia labai mazas butukas g.gif

as tokiu atveju atsisakyciau miegamojo arba svetaines
svecius galima ir virtuveje priimti, o jei nepriimtina, tada patiems miegoti svetaineje ant sofos ax.gif
Arėa
Na man visia patiko šita mintis iš virtuvės padaryt vaikų kambarį, o virtuvę perkelt į didyjį kambarį kuris su balkonu, ten būtų ir virtuvė ir pasisėdėjimas. Gautųsi realiai toks butas kokio norėčiau. Tik įdomu kaip reikėtų baltus taisyklingai išplanuoti. g.gif Planuojame dar prašyt dizainerės pagalbos, bet kažkokią bendrą jau pradinę viziją norime turėti, o po to žiūrėsim ką dar pasiųlytų. Aij tiesa, truputi neramina tai, akd virtuvė šiai dienai yra šalta, tai reiktų gerokai apšiltint darant ten vaiko kambarį.
Skambanti tyla
QUOTE(Arėa @ 2012 12 09, 22:12)
Na man visia patiko šita mintis iš virtuvės padaryt vaikų kambarį, o virtuvę perkelt į didyjį kambarį kuris su balkonu, ten būtų ir virtuvė ir pasisėdėjimas. Gautųsi realiai toks butas kokio norėčiau. Tik įdomu kaip reikėtų baltus taisyklingai išplanuoti.  g.gif  Planuojame dar prašyt dizainerės pagalbos, bet kažkokią bendrą jau pradinę viziją norime turėti, o po to žiūrėsim ką dar pasiųlytų. Aij tiesa, truputi neramina tai, akd virtuvė šiai dienai yra šalta, tai reiktų gerokai apšiltint darant ten vaiko kambarį.
*

Iš vidaus šildytis nepatartina, nes kažkas ten su Rasos tašku ne taip būna, ir gali prasidėti pelėsio invazija.
Gal geriau tam laikotarpiui kai nešildo, ar nepakankamai šildo turėti el.radijatoriuką. Ne karvę kainuoja, ir vietos ne kažin kiek užima. Be to vaikas vis tiek ko gero bus su jumis svetainėj, tik miegoti eis ten, tam tikslui yra šiltos kaldros.
Mūsų svetainė tam kambary kur be balkono.
Ten kur balkonas -vaikų kambarys.
Virtuvikėj tilpo lova ( galima sudėti į sofą, kadangi patalynės dėžes naudoju ne pagal paskirtį, tai užsakiau du didelius pagalvių užvalkalsu ir sukišu ten kaldras jei reik , ir gaunas pagalvės atsirėmimui ant sofos.) komoda kuri labiau į aukštį nei ploti, ne su stalčiais o su durelėmis ir baru, ir nedidukė aukšta sekcijos dalis. Aišku kai lova ištiesta praėjimo ne kažin kiek, bet buvome tam pasiruošę , žinojom, kad taip bus.
Mums irgi padėjo dizainerė.
ValSve
Arėa,
kadangi vieną mintį jau turit - padaryt vietoj virtuvės vaiko kambarį, tai jau tokios nebesiūlau.
Šovė į galvą kitą mintis, tik ar jums tai aktualu, tai nežinau blush2.gif
Aš gal kažką tokio daryčiau:
Virtuvės nereikėtų perkeldinėt, gautųsi nedidelė poilsio zona, kurioje galima padaryt jaukų apšvietimą, nes nedaug bus natūralios dienos šviesos. Ten ta stora siena kaip suprantu yra kanalizacijos ar dar kažko, bet faktas, kad naliečiama/negriaunama. O padalinus dabartinį didžiausią kambarį per pusę tai gautųsi vaikui tie patys 9-10 kv.m., bet dar ir su balkonu smile.gif
O ir virtuvėj telpa nemažas valgomojo stalas smile.gif

Prieš ir po smile.gif
user posted imageuser posted image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.