Įkraunama...
Įkraunama...

ROMA

hmm.. O iš kur jūs žinot, kad Ciampinas bus uždarytas?.. Gal mums nebus, jei nieko nežinau biggrin.gif ..
Oj tikrai jūsų planai bus labai jau dideli, bet įgyvendinami. Tivoli labai gražu.... Nuotraukos super, mačiau forume kelionių reportažuose... thumbup.gif Labai gaila, mums kelionė tik dvi su puse dienos, tai laiko užteks tik Romai... Reiškia, kažkada reikės grįžti atgal į Amžinąjį miestą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dowe @ 2012 08 23, 16:15)
Sveikos, mes sugalvojom, kad žiemos metu norėtume aplankyti kokią nors Europos sostinę. Ir vienas iš variantų - Roma. Ar žiema (gruodžio-sausio mėn.) yra tinkamas tokiai kelionei? Ar nebus taip kad šalta, nuolatos lyja ir pan? Ką patartumėt?


Buvau šiemet sausio pabaigoj Romoj-buvo pasnigę,bet lyginant su tuo,ką palikau išvažiuodama Lt(minus 20) tai to mažo sniegelio net nepastebėjau gerai biggrin.gif Oro temperatūra buvo plius 6-10,klimatas švelnesnis nei mūsiškis,saulė šilta,žodžiu-super thumbup.gif Tikrai važiuočiau drąsiai ir sausį,ir vasarį,juolabiau kad ir tas sniegas pas juos gan retai būna
Atsakyti
QUOTE(d.lineta @ 2012 08 24, 07:44)
hmm.. O iš kur jūs žinot, kad Ciampinas bus uždarytas?.. Gal mums nebus, jei nieko nežinau biggrin.gif ..

Bus bus, bilietus galejom pirkti tik i Fumicino.Bet grisim tai jau is Ciampino. Jusu keliones laiku tai negalioja. mirksiukas.gif

ka manot apie naktini Vatikano lankyma Cia ? Gal kas buvot? Ar verta ?
Rezervuojantis internetu (naktiniam lankymui, kaip suprantu, tai privaloma) liepia nurodyti tikslu laika.Pavelavus tikriausia neileistu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2012 08 24, 11:39)
ka manot apie naktini Vatikano lankyma Cia ? Gal kas buvot? Ar verta ?
Rezervuojantis internetu (naktiniam lankymui, kaip suprantu, tai privaloma) liepia nurodyti tikslu laika.Pavelavus tikriausia neileistu? g.gif


Aš nebuvau, bet perkant bilietus irgi atkreipiau dėmesį į tą galimybę. Tai kaip supratau ne visi muziejai, ar ne visos jų salės bus atviros per tuos naktinius lankymus, tai likau prie dieninio varianto.
Atsakyti
Kas neturite jokio Romos gido, galima atsispausdinti va ČIA
Kas turite išmaniuosius telefonus, parsisiųskite programėlę TRIPOSO ir tada iš ten Romos gidą. Labai super programa, jai nereikia interneto, matote žemėlapius, kiekvienos vietos aprašymą, isoriją, nuotraukas ir kur tai randasi žemėlapyje. Man ši programėlė LABAI padėjo keliaujant po Balkanų šalis. Svarbiausia - viskas NEMOKAMAI smile.gif
Tiesa, viskas ten anglų kalba.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d.lineta: 25 rugpjūčio 2012 - 10:39
QUOTE(d.lineta @ 2012 08 23, 13:57)
Sense  labai ačiū už nuorodėlę, tikrai sunku išsirinkti ir LABAI gerai, kai kas nors pataria  4u.gif
O kaip dėl susisiekimo su Termini? Man kažkodėl meta kainą apie 250 eu.. tai būtų apie 880 lt... Gana nepigu, jei susisiekimas prastokas, ar ne?  g.gif  Esu visiškai pasinėrusi  viešbučio paieškas biggrin.gif

Ne, nuo termini iki to namuko važiuoja 60 autobusas. Važiuoja dažnai, kiek pamenu bilietukas autobuse iš aparčiuko 1 eur kainavo. Nuo tos gyvenvietės į centra važiuoja 60 ir 90 autobusai dažnai(važiuoja ir daug kitų, bet nesidomėjom, neprireikė). Žiūrint kur norėsit važiuoti, jų reisai kiek išsiskiria. Naktiniai taip pat važiuoja iki to namuko. Važiavimo kelio apie 15-20min. Gal kai kuriem nepatogu tolėliau gyventi, nori nueit į barą ir čia pat į viešbutį. Bet viešbučiai visur yra viešbučiai, o čia tarp tikrų italų itališko kvapo (jazminų) ir stiliaus namų gyvensite, kaip tikri italai. Sava terasa kur labai smagu vakarais grįžus iš po ilgo turistavimo, ištiesti kojytes su taure vynelio. Netoliese yra kavinukių, kiekvieną dieną kažkur iki pirmos valandos yra turgus, naktinis kioskelis ir parduotuvė, nedidelė maisto prekių parduotuvė. Jei sugalvosite toj pusėj apsistoti, pareklamuosiu vieną kavinukę, kur labai labai skaniai gamina. Maitinomės tik kavinėse, todėl pakankamai nemažai išragavom smile.gif wub.gif prisiminimai, dabar sukirsčiau pasta su jūros gėrybėm essen.gif
Nuo namuko iki stotelės reik truputį paeit, nėra toli, tiesiog turėkit omenyje jei kartais su mažais vaikais važiuotumėt. Manau aplamai vaikams Italija per sunki kelionė, jei noris kuo daugiau apkeliaut ir pamatyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 25 rugpjūčio 2012 - 11:13
Jei nuomuotumem automobili, labai noreciau aplankyti "monstru parka" Bomarzo , nes viesuoju transportu per sudetinga.

Jei pataikyciau tinkamu laiku - manau, kad sis Ninfa parkas mane suzavetu. Ninfa

Deja... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caca*: 27 rugpjūčio 2012 - 22:26
QUOTE(Caca* @ 2012 08 27, 23:25)
Jei pataikyciau tinkamu laiku - manau, kad sis Ninfa parkas mane suzavetu. Ninfa

Mane irgi domina šis sodas, bet kaip suprantu, spalio viduryje jau to grožio nelabai bebus g.gif Gal kas buvot ten rudenį ir galit pakomentuoti?
Atsakyti
QUOTE(margot @ 2012 08 28, 12:52)
Mane irgi domina šis sodas, bet kaip suprantu, spalio viduryje jau to grožio nelabai bebus g.gif Gal kas buvot ten rudenį ir galit pakomentuoti?

Kad, jei teisingai suprantu, jis bus atidarytas tik pirmaji spalio savaitgali t.y. 10.06 ir 10.07. g.gif
Atsakyti
QUOTE(d.lineta @ 2012 08 23, 16:12)
Pasiskaitykite prieš tai buvusią temą, ten viena supermamytė keliavo žiemą. Atsiliepimai nekokie - kaip tik buvo rekordiškai prisnigę ir municipalinės įstaigos nedirbo.. Jei planuojatės į muziejus, manau, kad reiktų Romą palikt bent jau kokiam vasariui - kovui... Bet aišku, sniegas Romoje yra neįprastas reiškinys, tai tikėkimės, kad nebus taip jums  4u.gif


Ši žiema Romoje ir visoje Italijoje buvo rekordiškai šalta ir snieguota, tad nemanau, kad kiekvienais metais pasitaikys toks prastas oras. schmoll.gif Žiema tikrai tinkamas metas aplankyti Romą. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(supermaumute @ 2012 04 15, 23:59)
gal galetumete rekomenduoti kur Romoje pavakarieniauti  (tradicine virtuve)?  Arba nuoroda kur reitinguojamos kavines, restoranai (tripadvisor nelabai pasitikiu- gal bereikalo? ) .Dekoju is anksto.


Kazin ar ka nors geresnio rasite nei tripadvisor, kalbant apie zmoniu atsiliepimu skaiciu ir patikimuma smile.gif
Atsakyti
o kazi kaip oras lapkricio viduryje?
galvoju gal ant gimtadienio lekti
nors jau buvau Romoje, bet senai, pries 10 metu. su mielu noru vel vaziuociau
Atsakyti