Įkraunama...
Įkraunama...

ROMA

QUOTE(caralaite @ 2012 10 07, 20:35)
biggrin.gif
Tiberis jos vardas

Jeigu tiketi Wikipedia ir dar keliais saltiniais, tai upe, tekanti per Roma dazniausiai vadinama Tiber upe , o italiskas jos pavadinimas yra Tevere. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ibieililiai @ 2012 10 07, 20:45)
Ačiū Jums už informaciją smile.gif

O nuotraukų grožis  wub.gif

Dekui, bet foto toli grazu neprilygsta realybei. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2012 10 07, 20:33)

Pica Trastevereje uz 3,5 euro

Terravision autobusai stoja prie pat Terracafe. mirksiukas.gif

Kaip pica? itališkai skani? wub.gif o kur čia tokia kavinukė yra,pačiam centre? blush2.gif

Dėkui, o jeigu bilietus pirkau internetu irgi reikia eiti į tą kavinukę? ar tiesiai į autobusą su tais atsispausdintais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2012 10 07, 21:20)
Kaip pica? itališkai skani? wub.gif  o kur čia tokia kavinukė yra,pačiam centre? blush2.gif

Dėkui, o jeigu bilietus pirkau internetu irgi reikia eiti į tą kavinukę? ar tiesiai į autobusą su tais atsispausdintais? g.gif


Skani.Tik tikejausi visiskai kitokios.Cia "Capricciosa".Lietuvoje tokiu pavadinimu picos paprastai buna pagardintos kumpiu, pievagrybiais, suriu, o cia- kiausinis, virtas kalafioras, alyvuoges ir kumpis. bigsmile.gif Visos nei viena neiveikem. schmoll.gif Valgem Trastevereje, tiksliau nepasakysiu kur.Italijoj buvau ne pirma karta, niekad nepamirsiu picos , keptos krosnyje mazame Amalfio pakrantes miestukyje... wub.gif Todel Romos pica buvo tiesiog skani.

Isbandem daug ka- ir lazanija, ir ravioli, ir tiramisu, ir ledus. wub.gif Ledai man buvo skaniausi Tivoli, centrineje aiksteje (sicilietiski), uz 2,5 euro diiidziule porcija (2 kausai).


Taip, vistiek reikia ir i kavinuke, kad isduotu ilaipinimo korteles.
Atsakyti
Dekui labai už atsakymą 4u.gif o į Tivolį kai važiavot pirkot iš karto bilietus? man įdomu ar stotyje galima nusipirkti už tokią pat kainą kaip internete g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Thea!: 07 spalio 2012 - 22:00
QUOTE(Thea! @ 2012 10 07, 22:58)
Dekui labai už atsakymą 4u.gif o į Tivolį kai važiavot pirkot iš karto bilietus? man įdomu ar stotyje galima nusipirkti už tokią pat kainą kaip internete g.gif

Jei perkat Roma Piu kortele, tai i Tivoli tiek traukiniu, tiek autobusu vaziuojant moketi nereikia.
Atsakyti
Sakykit, i Tivoli vaziuojat is Termini stoties? Autobusu ar traukiniu? Bilieta vietoj galima nusipirkti? Kurioj mazdaug vietoj isvykimas?
Kiek trunka kelione i viena puse?
ax.gif
Atsakyti

QUOTE(Almera @ 2012 10 08, 06:25)
Jei perkat Roma Piu kortele, tai i Tivoli tiek traukiniu, tiek autobusu vaziuojant moketi nereikia.


Pasiteisino PIU? As pasiskaiciavau, kad man neapsimoka, tai nepirkau.Kurioj vietoj pirkot? 4u.gif

QUOTE(Thea! @ 2012 10 07, 21:58)
Dekui labai už atsakymą 4u.gif o į Tivolį kai važiavot pirkot iš karto bilietus? man įdomu ar stotyje galima nusipirkti už tokią pat kainą kaip internete g.gif

I Tivoli galima pirkti bilietus internetu? g.gif
QUOTE(VVaiva @ 2012 10 08, 07:43)
Sakykit, i Tivoli vaziuojat is Termini stoties? Autobusu ar traukiniu? Bilieta vietoj galima nusipirkti? Kurioj mazdaug vietoj isvykimas?
Kiek trunka kelione i viena puse?
ax.gif

Nezinau ar vaziuoja is Termini.

Nepirkom mes Roma pass, naudojomes vienkartiniais bilieteliais (tinka metro, tramvajams ir miesto autobusams, galioja 100minuciu.Galimi ivairus persedimai, bet metro pvz tik 1 karta galima zymeti t.y. galima persesti is A i B linija ir atvirksciai neiseinant is metro stoteliu.Kainuoja 1,5 euro

Norint nukakti i Tivoli reikia vaziuoti B metro linija iki Ponte Mamolo stoteles (priespaskutine stotele).

Isejus is metro pozemiu pirmame aukste kaireje yra tabako kioskelis, parduotuvele (ieskokit Cotral uzraso), ten perkat Cotral autobuso bilieta i Tivoli (2,2 euro i viena puse).Mes pirkom iskart i abi puses.
Tada kylat i antra auksta,nuoroda- "partenze Cotral", ten yra autobusu isvaziavimo aiksteles.I Tivoli isvaziuoja is 1-3 aiksteliu.

Mums autobusas velavo, atsiunte iskart 2 vnt.I prieki labai daug kur stojo, kamsciai, vaziavo beveik valanda.Atgal vaziavo kitu keliu, autostrada, tai per 40 minuciu parleke.

Atsakyti
Aciu! Na, bandysim tikriausia mirksiukas.gif Nors smagu butu kamsciu isvengi, nes su dukryte vargo bus, neissedes doh.gif biggrin.gif
Kokiu laiku vaziavot? Nuo ryto?
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2012 10 08, 08:30)
Aciu! Na, bandysim tikriausia  mirksiukas.gif Nors smagu butu kamsciu isvengi, nes su dukryte vargo bus, neissedes  doh.gif  biggrin.gif
Kokiu laiku vaziavot? Nuo ryto?

Vaziavom apie 10 val. ryto, atgal apie 17 val.

Mane mano dukryte isleido i kelione be jos. tongue.gif (vienintele mano kelione be vaiku ir vyro) Maciau visokiu vaikiuku- ir keliu menesiu, ir metinuku.Nera su jais lengva, tempas ne tas, bet norint viskas imanoma. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2012 10 08, 10:02)
Vaziavom apie 10 val. ryto, atgal apie 17 val.

Mane mano dukryte isleido i kelione be jos. tongue.gif (vienintele mano kelione be vaiku ir vyro) Maciau visokiu vaikiuku- ir keliu menesiu, ir metinuku.Nera su jais lengva, tempas ne tas, bet norint viskas imanoma. mirksiukas.gif



Mes viena dukryte paliekam, o su maziuke vaziuojam, nes su viena lengviau, nei dviem doh.gif biggrin.gif Dukrytes cia 5-ta kelione per nepilnai 2 metus, bet kol visai maza buvo, buvo paprasciau... Autobuse issededavo ir lektuve dar visai neblogai... Dabar jau nesupranta, kam sedet, jei norisi lekti doh.gif Itariu, kad nekas bus su ja autobuse, bet gal kaip nors istversim biggrin.gif
Atsakyti
O ar apsimoka gruodžio pradžioje važiuoti į Tivolį? smile.gif Ar jau nebus tokio grožio.

Dar norėjau paklausti, kaip Jūs naktį važiavote iki Terminio stoties. Kalbu apie tuos ankstyvus skrydžius ir važiavimą terravision autobusu 4:30 val. smile.gif

O gal galite pasiūlyti gerą viešbutuką Termini rajone, kad vaikščioti nebūtų baisu ir sąlygos būtų normalios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ibieililiai @ 2012 10 08, 22:47)
Dar norėjau paklausti, kaip Jūs naktį važiavote iki Terminio stoties. Kalbu apie tuos ankstyvus skrydžius ir važiavimą terravision autobusu 4:30 val. smile.gif

O gal galite pasiūlyti gerą viešbutuką Termini rajone, kad vaikščioti nebūtų baisu ir sąlygos būtų normalios smile.gif


idealiausia turbūt būtų gyventi prie Termini ir ryte ateiti pėstute iki Teravision smile.gif

Viešbutukų pilna,sunku kažką ir parekomenduoti
Atsakyti