Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės glotninančios plaukus

Patarkit geras, plaukus glotninančias priemonės, kurios užkirstų kelią plaukų pūtimuisi. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Laba diena,
Turiu nenuplaunama kondicioneri Ziemos serija is ESTEL profesianalios linijos ,labai patenkinta thumbup.gif ,nes lengvina issukavima,bei turi antistatini efekta.Bet cia yra aktualu ziemos laikotarpiui,nes nuo kepuriu ir megztiniu patis zinote kokie plaukai buna. Bet neseniai uzejau i ta pati parduotuve ir buvau maloniai nustebinta atsirado tuos pacios firmos VASAROS serija. Sampunas,balzamas ,kauke bet jie nepamirso ir mano kondicioneri,bet dabar jis drekinantis ir turi spec.formule su UV filtru ,apsaugo esant sauleje ar soliariume .Aciu sitai kompanijai !!! o svarbiausia pamirsau papasakoti doh.gif duoda glotnuma ir zvilgesi 100 %!!! good.gif
Atsakyti
Man pradėjus naudoti varnalėšų aliejų plaukai pasidarė glotnūs, nebereikia jokių priemonių naudot, be kurių ankščiau negalėdavau.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sheilamissy @ 2012 05 19, 18:54)
Man pradėjus naudoti varnalėšų aliejų plaukai pasidarė glotnūs, nebereikia jokių priemonių naudot, be kurių ankščiau negalėdavau.. smile.gif

Naudoju ir aš varnalėšų aliejų, bet man jie vistiek pučiasi. doh.gif
Atsakyti
Varnalesu aliejus,kokoso aliejus ir kadagiu eterinis aliejus tai turi buti visada po ranka,bet nepamirskit ir apie pati sampuna umn.gif !!!! Pvz,as naudoju is ORGANIC SHOP SHEA&SILK sampuna. Labai patinka ir tinka. victory.gif
Atsakyti
QUOTE(Rockson @ 2012 05 19, 12:02)
Tik NATURA SIBERICA naudoju,ir mano plaukai yra sveiki,o ne "atrodo sveikesni"... assa.gif Be to,dar naudoju ios firmos ESTEL seruma galiukams,tai tikrai aprupinau savo plaukus pilnai. mirksiukas.gif

Kazkaip jau susipainiojau koki sampuna jus naudojate g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Draugeliuke: 20 gegužės 2012 - 12:55
Organic Shop, tai Naturos Sibericos nauja lilnija,todel tik galima dziaugtis inovacijom! clap.gif
Atsakyti
Kas dar turite patarimų? 4u.gif
Atsakyti
Man labai padeda, kas susiję su sėmenų aliejumi. Sesė leido pabaigti serumą su sėmenų aliejumi, tai po vieno užtepimo, mano plaukai kokias 2savaites buvo laaabai gražūs ir paklusnūs smile.gif Bet tas serumas, kainuoja netoli 40lt. g.gif Ir jo mažokai. Be to, jo LT labai mažai kur yra unsure.gif Sesė jį įsigijo iš kirpėjos.
Aš save prisiverčiau sėmenų aliejaus nusipirkti smile.gif Jis maistinis. Naudojamas maistui pagardinti. Bet mėgstu daryti netik valgius su juo, bet ir natūralias kaukes plaukams. Seniau padėdavo. Žiūrėsim kaip dabar seksis smile.gif Ir dar, šis aliejus netik plaukams gerai, bet ir sveikatai. Padeda sudeginti riebalus smile.gif Taigi kas tingi mankštintis, gerkit po šaukštą šio aliejaus, ryte, nieko nevalgę, ir lašinukai nyks kap pasiutę biggrin.gif
Atsakyti
Linų sėmenų aliejuko yra pirkti eurokose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sheilamissy @ 2012 05 19, 19:54)
Man pradėjus naudoti varnalėšų aliejų plaukai pasidarė glotnūs, nebereikia jokių priemonių naudot, be kurių ankščiau negalėdavau.. smile.gif

Kaip jūs jį naudojat, visus plaukus tepat ir laikot kaip kaukę?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Estela_: 06 birželio 2012 - 11:00
Kiek su kirpeja teko diskutuoti, tai anot jos geriausi aliejai plaukams yra kokosu ir migdolu, jie kiek apsunkina plauka ir neleidzia pustis, bet aliejai turi buti pasildyti iki 60 laipsniu temp,ir laukiama kol praves, kad rankoj eitu nulaikyti ir tik tada tepama. Mano patirtis byloja apie tai, kad didziausia glotnuma suteikia vet kokie tiesinamieji sierumai ar aliejukai, pati kuri laika naudojau nivejos tiesinamaji (nepamenu kaip jis vadinasi)aliejuka, tai tikrai jokio putimosi, plaukai glotnuciai buvi.
Atsakyti