Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas - 13

QUOTE(tany @ 2012 06 07, 17:01)
i sita kreipt demesi ar ne?
[attachmentid=222445]


pernai visi mano burku lapai tokie buvo.
siemet jau vos isdygusius nupurskiau muilo ir margancofkes misiniu, po kokios savaites purksiu su actu, arba cesnaku - kad nubaidytu visokius vabalius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzė: 07 birželio 2012 - 17:28
QUOTE(Zirzė @ 2012 06 07, 17:27)
pernai visi mano burku lapai tokie buvo.
siemet jau vos isdygusius nupurskiau muilo ir margancofkes misiniu, po kokios savaites purksiu su actu, arba cesnaku - kad nubaidytu visokius vabalius.

o patis burokai uzaugo?
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2012 06 07, 13:09)
http://images112.fotki.com/v682/photos/6/1209746/10530956/P1100480-vi.jpg

Pasirodau savo vazonines cukinijas, kurios šiuo atveju tapo pintinėje augančiomis  lotuliukas.gif Aišku turėtų augti viena, o ne dvi tikriausiai toje pakežusioje pintinėje, bet svarbu, jog derlius jau nusimato  blush2.gif


WOW! bigsmile.gif

QUOTE(tany @ 2012 06 07, 17:01)
i sita kreipt demesi ar ne?


O man šiemet visai nedygsta burokėliai... kaip ir morkos verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ambro: 07 birželio 2012 - 22:29
QUOTE(tany @ 2012 06 07, 21:58)
o patis burokai uzaugo?


na, ne tokie kaip kaime buna, bet mazdaug kumcio dydzio rolleyes.gif tiesa, juos auginau tik del lapu, ne del galvu rolleyes.gif
Atsakyti
pupas apipuole kazkas, amarai kazkokie,. gal galima purksti su tuo paciu kur bulves purskiam???
Atsakyti
QUOTE(užsklanda @ 2012 06 08, 09:54)
pupas apipuole kazkas, amarai kazkokie,. gal galima purksti su tuo paciu kur bulves purskiam???

Norint atsikratyti juodųjų amarų reiktų nulaužti pupų viršūnes, kai tik užsimezga ankštys arba reiktų purkšti preparatais, nes laiku nenaikinant amarų augalai arba visai neduoda, arba duoda labai mažą derlių.
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2012 06 08, 09:34)
Norint atsikratyti juodųjų amarų reiktų nulaužti pupų viršūnes, kai tik užsimezga ankštys arba reiktų purkšti preparatais, nes laiku nenaikinant amarų augalai arba visai neduoda, arba duoda labai mažą derlių.

okis, aciu, lauksiu kol pasirodys ankstys - ir bandysiu nulauzyti,. Kaip tycia siemet taip nemazai uzsisodinome palei bulves - mat pernai mazoka pasirode.... blush2.gif
Atsakyti
Ar dar nevėlu iš naujo agurkus lauke sėti. Pasėjau du pakelius, bet išdygo tik keturi agurkiukai, o ir tie neaišku ar išgyvens, tokie susisukę lapeliai (pirmi metai daržą sodinu, tai dar nelabai išmanau blush2.gif )
Atsakyti
Aš irgi dar žadu agurkus sodinti.Nedygsta ir pas mane,pirmi metai taip. ax.gif Viską dar galima sėti iki joninių. g.gif
Vieną pupą,ant durniaus pasodinau šiltnamio kampe,iš kažkur atsirado,įkišau į žemę,dabar jau žydi.Jokie amarai nepuola,ne taip kaip lauke.Mano lauke,dar tik sudygę. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nertukė @ 2012 06 08, 15:23)
Ar dar nevėlu iš naujo agurkus lauke sėti.


nevėlu. Aš irgi dar pasodinsiu. Pernai vieną pakelį vėlai sodinau, tai vasaros gale taip gerai - visi agurkai jau į pabaigą, o tie gražūs, vešlūs, agurkėliais aplipę.
Atsakyti
Aš irgi dar papildomai sėsiu. Dalis gerai sudygo, dalį sraigės nugraužė. Pernai labai pasiteisino vėliau sėti. Šalnų nebėr, naktys šiltesnės, bus agurkėliai, tik vėliau...
Atsakyti
Bėda šiemet su agurkais g.gif kiek su kuo pakalbu- arba nesudygo arba nušąlo unsure.gif Sėsiu ir aš dar kartą.
Atsakyti