Įkraunama...
Įkraunama...

Kavos virimo aparatai

Na tai, SoJa, pasakok apie savo apratą, kokia kava, kas gero ir t.t. Labai įdomu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(evaldas5211 @ 2006 11 21, 18:47)
Na tai, SoJa, pasakok apie savo apratą, kokia kava, kas gero ir t.t. Labai įdomu  rolleyes.gif



Aparatu nusiskundimų kol kas jokių neturiu ax.gif
Tiktai fainas. Iš ryto atsikėlus paspaudžiu mygtukus, kad jis iš Energy saving funkcijos atsibustų, kol prausiuosi jis šyla. Nusipraususi paspaudžiu vieną mygtuką, jis sumala ir užpliko kavytę. Jei pilnas tirščių konteineris, trūksta kavos pupelių ar vandenuko, iš karto ekrane pasirodo užrašas. Pagal instrukciją tai užrašas turės atsirasti ir kai reikės nukalkinti. Taip, kad aparačiukas iš tikro superinis, nieko pačiai daryt nereikia, tik sekti užrašus ekrane. Darbe stovi aparatas, kur reik sumaltą kavą į tokį daikčiuką subert, jį įstatyti į aparatą ir paskui pačiam tuos tirščius iškratyti. Tai ir stovi jau kokį pusmetį nenaudojamas, nes per daug vargo doh.gif
Todėl jei jau pirkti tai tik tą, kuris viską vieno mygtuko paspaudimu pats padaro, nes priešingu atveju, tai tikrai nusibos su juo žaisti.
Atsakyti
sveikos, na kawos aparatai namie man tikrai jis nereikalingas, bet pvz biure, tai neisivaizsduoju kaip galima butu be jo gyventi. smile.gif Nors ir dirbu su buitine technika, tad mielai padesiu patarimais mamytes. aelz@bamba.lt
Atsakyti
Pagaliau nusipirkau ir as kavos aparata 4u.gif Issirinkau Saeco Odea Giro Plus - naujas modeliukas. Kol kas labai dziaugiuosi wub.gif , o toliau ziuresim ax.gif
Atsakyti
Sveikos, nelabai ką suprantu apie kavos aparatus, o noriu pirkti mamai dovanų, tai norėčiau paklausti kuo skiriasi aparatai iš kurių kava bėga į puodelį ir tie, kur kava "inde'??? Tik kiekis kad didesnis ar ir kavos kokybe???
Atsakyti
"kava inde" jei turi omenyje filtrinį kavos aparatą, tai tokių beveik nebegamina wink.gif ir praktiškai nieks nebeperka. o perka tuos, iš kurių "bėga į puoduką" biggrin.gif spaudiminius smile.gif šioj temoj buvo rašyta, į ką atkreipti dėmesį - kad turi būti ne mažiau 15 barų slėgio (jei neapsirinku) o toliau viskas priklauso nuo lūkesčių - vieniems užtenka tokių, kur įdedi vienkartinę kavos dozę ir iš jos pasidarai kavą, kitiems geriau, kur vienu kavos įdėjimu apie 5 puodelius kavos gali padaryt.
vieniems privalumas, kad čia pat sumala kavos pupeles ir padaro ir .t.t.
Atsakyti
QUOTE(Lindra @ 2006 12 04, 13:03)
"kava inde" jei turi omenyje filtrinį kavos aparatą, tai tokių beveik nebegamina wink.gif ir praktiškai nieks nebeperka. o perka tuos, iš kurių "bėga į puoduką" biggrin.gif spaudiminius smile.gif šioj temoj buvo rašyta, į ką atkreipti dėmesį - kad turi būti ne mažiau 15 barų slėgio (jei neapsirinku) o toliau viskas priklauso nuo lūkesčių - vieniems užtenka tokių, kur įdedi vienkartinę kavos dozę ir iš jos pasidarai kavą, kitiems geriau, kur vienu kavos įdėjimu apie 5 puodelius kavos gali padaryt.
vieniems privalumas, kad čia pat sumala kavos pupeles ir padaro ir .t.t.



Ačiū 4u.gif Pasiskaičiau dar, viskas paaiškėjo, jau ir vieną nusižiūrėjom smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delamorte: 04 gruodžio 2006 - 23:34
QUOTE(Lindra @ 2006 12 04, 13:03)
"kava inde" jei turi omenyje filtrinį kavos aparatą, tai tokių beveik nebegamina wink.gif ir praktiškai nieks nebeperka. o perka tuos, iš kurių "bėga į puoduką" biggrin.gif spaudiminius smile.gif šioj temoj buvo rašyta, į ką atkreipti dėmesį - kad turi būti ne mažiau 15 barų slėgio (jei neapsirinku) o toliau viskas priklauso nuo lūkesčių - vieniems užtenka tokių, kur įdedi vienkartinę kavos dozę ir iš jos pasidarai kavą, kitiems geriau, kur vienu kavos įdėjimu apie 5 puodelius kavos gali padaryt.
vieniems privalumas, kad čia pat sumala kavos pupeles ir padaro ir .t.t.



Iš tikro tai jei tas kavos virimo aparatas tikrai reikalingas tai mano nuomone reikia pirkti tokį, kuris viską pats padarytų. Tada jis atsipirks nes bus naudojamas. Visais kitais atvejais tai "pažaisit" keletą savaičių ir stovės nenaudojamas, kaip ir dauguma kitų virtuvės rakandų. Kartą su draugais pakalbėjom ta tema, tai pasirodo pas visus esama tokių daiktų kaip sumuštinių keptuvės, blenderiai, filtriniai kavos virimo aparatai, kurie jokios funkcijos virtuvėj neatlieka, tiesiog laukia tam tikros šeimininkų nuotaikos.
Todėl čia jau pačiam reikia nuspręsti ar brangesnis bet naudojamas, ar pigesnis bet renkantis dulkes.
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2006 12 05, 10:21)
Iš tikro tai jei tas kavos virimo aparatas tikrai reikalingas tai mano nuomone reikia pirkti tokį, kuris viską pats padarytų. Tada jis atsipirks nes bus naudojamas. Visais kitais atvejais tai "pažaisit" keletą savaičių ir stovės nenaudojamas, kaip ir dauguma kitų virtuvės rakandų. Kartą su draugais pakalbėjom ta tema, tai pasirodo pas visus esama tokių daiktų kaip sumuštinių keptuvės, blenderiai, filtriniai kavos virimo aparatai, kurie jokios funkcijos virtuvėj neatlieka, tiesiog laukia tam tikros šeimininkų nuotaikos.
Todėl čia jau pačiam reikia nuspręsti ar brangesnis bet naudojamas, ar pigesnis bet renkantis dulkes.



Sutinku, bet man dar svarbu, kad turimas daiktas buitį palengvintų, o ne stovėtų todėl, kad pvz. kavą paprastai užsiplikyti paprasčiau ir greičiau, nei pasidaryt su aparatu....
Atsakyti
QUOTE(delamorte @ 2006 12 05, 12:10)



Sutinku, bet man dar svarbu, kad turimas daiktas buitį palengvintų, o ne stovėtų todėl, kad pvz. kavą paprastai užsiplikyti paprasčiau ir greičiau, nei pasidaryt su aparatu....



Jeigu pirksit automatinį tai bus paprasčiau pasigaminti aparatu. Tereiks 1 mygtukėlį paspausti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2006 12 05, 13:47)
Jeigu pirksit automatinį tai bus paprasčiau pasigaminti aparatu. Tereiks 1 mygtukėlį paspausti  lotuliukas.gif


Aišku... Vistik reikia dar atidžiau jais pasidomėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(delamorte @ 2006 12 05, 12:10)



Sutinku, bet man dar svarbu, kad turimas daiktas buitį palengvintų, o ne stovėtų todėl, kad pvz. kavą paprastai užsiplikyti paprasčiau ir greičiau, nei pasidaryt su aparatu....

Jei aparatas ne visiškai automatinis, tai žinoma, kad puodelyje kavą paprasčiau užplikyti, bet SKONIS NE TAS. Aš puodelyje plikytą kavą geriu tik svečiuose ir tik tada, kai žinau, kad kitokios negaliu gauti, o reikia išgerti (aš ryte nepabundu be kavos doh.gif ) ir nesvarbu, kad šiek tiek sunkiau pasidaryti su aparatu 4u.gif
Atsakyti