Įkraunama...
Įkraunama...

Kavos virimo aparatai

Pažiūrėkite pas internetinius prekeivius. manau bus pigiau nei Topo centre mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2007 11 15, 14:31)
Vis tik apsistojome ties Delonghi 3500S  thumbup.gif


Oi, kaip faina 4u.gif net supavydėjau blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Mano vyras vis bando aiskinti, kad geriu tik aš viena ir ..... mums doh.gif dar nereikia verysad.gif doh.gif
Atsakyti
thumbup.gif manau tikrai nesigailėsi. thumbup.gif
Atsakyti
sveikos, prisijungsiu ir as prie jusu.dovanu gavau KRUPS XP4020 ir nesuprantu ka blogai darau. pasuku kad vanduo uzkaistu paskui kad begtu i puodeli.tai tiek i sonus nusitasko kad puse stalo slapia buna.ir tai jau padedu dideli puoda, jei padeciau espresso puodelius tai man pilna virtuve kavos butu.ar cia as ziopla kazko nesuprantu ar cia aparatas kaltas?
Atsakyti
lotuliukas.gif pasirodo as ziopla, dabar jau gavosi.
Atsakyti
QUOTE(sidra @ 2007 10 15, 21:06)
Kas vertinat tikrai gera kava namuose paziurekit sita.. as tai siaip negeriu kavos bet Latte megstu tai sita kavos masina tikrai verta demesio.. brangi irgi  ax.gif  parduotuvej maciau kaina apie 300 euru vien tik aparatas..

Skaiciau galima viska uzsisakyti per interneta..

http://www.nespresso...home_ch_en.html


Turiu toki su kapsulem thumbup.gif
Bet pirkom kuo paprastesni ir mazesni(nors virtuve tikrai didele). Kavos yra gal net 12 rusiu. Buna ir ypatingu rusiu keliems men. Bet Lietuvoje ju dar nera(bent jau as sia vasara nemaciau). Tik viena beda Vokietijoje tik 3 miestuose yra ju firmines parduotuves(mums dar pasiseke, nes tik uz 30km). Arba pastu kava uzsisakineti. Kapucino gaunasi super su labai gera putele. Okai noriu Latte, tai pieno pasisildziusi dasipilu.
Tu didziuliu aparatu specialiai nepirkom. Nes kiek jau namie kava geri. Jei ryte pastatysi konteineri su pienu i vakara jau pagyzes bus. Plius valymas tu visu slanguciu. Neverta viso to darbo. Aisku, kol naujas idomu, bet paskui atsibos visa laika terstis. Pas mano drauge taip buvo. Dabar verdasi kava ant virykles, o aparatas dulka lotuliukas.gif Pas kita aparatas veikia, o pieno nebenaudoja, nes tingi valyti slangucius ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jblmami: 17 lapkričio 2007 - 00:20
o koki piena reikia naudoti? kazka skaiciau kad butina marges?
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2007 11 17, 15:36)
o koki piena reikia naudoti? kazka skaiciau kad butina marges?

Marges ar Mu 2.5 ruebumo
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2007 11 17, 19:02)
Marges ar Mu 2.5 ruebumo

o koks skirtumas aplamai koki piena, del putos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2007 11 17, 22:31)
o koks skirtumas aplamai koki piena, del putos?  g.gif


Kaip ne keista, geriau suputoja 3,5% riebumo pienas, bet prie kavos aparatu stovi rekomendacija, kad geriau1,5% pienas , nes nenustelbia kavos skonio g.gif
Atsakyti
Beieskodama info apie kavos aparatus buvau uzklydus netycia i kavos megeju foruma, o dabar nerandu, gal galit pasufleruoti jei kas zinot. Butu idomu paskaityti apie kavu rusis ir pan.
Papildyta:
tiesa nujsipirkome siandien sios kavos pabandymui, gal jau kas ragavote?
http://www.krinona.l...p...537&lang=lt
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2007 11 18, 01:53)
Kaip ne keista, geriau suputoja 3,5% riebumo pienas, bet prie kavos aparatu stovi rekomendacija, kad geriau1,5% pienas , nes nenustelbia kavos skonio g.gif



Kuo puikiausiai tinka 3,2% Zemaitijos (2 L, plastmasinis bambalis su rankena ir raudonu kasteliu)) pienukas. Susiplaka superine putele biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti