Įkraunama...
Įkraunama...

Kavos virimo aparatai

Pas mane Krups aparatas, labai neblogas, skaniai gaunas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2008 01 27, 19:14)
thumbup.gif  thumbup.gif  taip taip ... bet nesakyk kad negera puta wink.gif

labai senai dariau-tai nelabai ir prisimenu lotuliukas.gif
mano saeco taleja leidzia vandeni pro vamzduka cool.gif unsure.gif niekaip neprisiruosiu nuvezt meistrams parodyt doh.gif pasidare taip kai isploviau virimo mechanizma doh.gif -tikiuosi nieko rimto,nes kitaip baisiai pyksiu mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Linaiva @ 2007 12 02, 21:55)
merginos, o gal kas nors esat girdėjusuis atsiliepimų apie Nivona aparatus? labai sudomino jis, o ir Aviteloj kaina dabar nebloga 1299
user posted image

NIVONA-610 kavos aparatas

Visiškai automatinis espresso kavos aparatas.
Aromatica-System technologija.
Kavai ruošti naudojama tiek malta, tiek pupelių kava.
250 g kavos pupelių permatoma talpykla.
Pagal Jūsų skonį nustatomas malamos kavos rupumas.
Pagal Jūsų skonį nustatomas sumaltos kavos kiekis.
Pagal Jūsų skonį nustatomas vandens kiekis.
2 temperatūros padėtys.
Reguliuojamo aukščio kavos išpylimo antgalis.
Karšto vandens/garų antgalis Vapore.
Displėjus su simboliais.
Persijungimo į budėjimo režimą laiko nustatymas.
Automatinės nukalkinimo ir išsivalymo programos.
Puodukų pašildytuvas.
Nuimamas 1,8 l vandens rezervuaras.
Galia 1400 W.

na ka, jau visas menuo kaip naudojuos siuo aparatu thumbup.gif thumbup.gif pirmiausia tai labai gerai suplaka pieną, ko su senuoju man nelabai pavykdavo, net ir dabar senasis aparatas stovi darbe, tai vyras jau pradeda šnekėt, kad gal jis sugedęs jei pieno taip nesuplaka biggrin.gif turėjau saeco via veneto capucino. ir skani kava gaunas, nors kol nusireguliavau pagal save tai pirmuosius puodelius teko ne kokios kavikės gert, buvo nustatytas per stambus malimas, tai kava kiek silpnoka, nors didžioji kavos gerumo paslaptis manau vistik pupelės. tikrai džiaugiuos savo naujuoju žaisliuku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2008 01 29, 12:56)
labai senai dariau-tai nelabai ir prisimenu  lotuliukas.gif
mano saeco taleja leidzia vandeni pro vamzduka  cool.gif  unsure.gif  niekaip neprisiruosiu nuvezt meistrams parodyt  doh.gif  pasidare taip kai isploviau virimo mechanizma  doh.gif -tikiuosi nieko rimto,nes kitaip baisiai pyksiu  mad.gif


o kurioj te vietoj ? Nes mes kai valom tą atliekų konteineriuką, tai iš to padėklo visada išpilam kažkiek vandenuko, bet aš taip supratau, kad taip ir turi būti, nes čia kažkur prasiskalauja ir ten kaupiasi, tai gal pas Jus tas pats ?
Papildyta:
QUOTE(Linaiva @ 2008 01 29, 15:57)
na ka, jau visas menuo kaip naudojuos siuo aparatu  thumbup.gif  thumbup.gif pirmiausia tai labai gerai suplaka pieną, ko su senuoju man nelabai pavykdavo, net ir dabar senasis aparatas stovi darbe, tai vyras jau pradeda šnekėt, kad gal jis sugedęs jei pieno taip nesuplaka biggrin.gif turėjau saeco via veneto capucino. ir skani kava gaunas, nors kol nusireguliavau pagal save tai pirmuosius puodelius teko ne kokios kavikės gert, buvo nustatytas per stambus malimas, tai kava kiek silpnoka, nors didžioji kavos gerumo paslaptis manau vistik pupelės. tikrai džiaugiuos savo naujuoju žaisliuku  thumbup.gif


Nu žinokit ar čia mes tokie visai ne gurmanai ar dar kažkas, bet man skaniausia kava yra "Paulig". Nusipirkome mes ir tų brangių, specialiai skirtų aparatams kavų, nu ir vis tiek paragavus, toliau perku "Paulig". blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2008 01 30, 10:44)
o kurioj te vietoj ? Nes mes kai valom tą atliekų konteineriuką, tai iš to padėklo visada išpilam kažkiek vandenuko, bet aš taip supratau, kad taip ir turi būti, nes čia kažkur prasiskalauja ir ten kaupiasi, tai gal pas Jus tas pats ?


Nu žinokit ar čia mes tokie visai ne gurmanai ar dar kažkas, bet man skaniausia kava yra "Paulig". Nusipirkome mes ir tų brangių, specialiai skirtų aparatams kavų, nu ir vis tiek paragavus, toliau perku "Paulig". blush2.gif


pas mane kapsi vanduo is to kapucinatoriaus vamzduko.. Ir niekaip nenuvezu ,kad meistrai paziuretu,nes nebesisivaziduoju dieno be kavos is aparato schmoll.gif , plikomos jau nebenoriu schmoll.gif

As dabar irgi Paulig geriu-nieko tokia .. siaip manau butu skanu sumaisyt ,kad ir paulig pupeles su Vergnana raudonu pokiu. Man tos raudonam poky turi toky specifiny prieskony kuris man visai nieko,tik perstiprus gal kiek,tai sumaisius manau butu pats tas.
Atsakyti
QUOTE(Linaiva @ 2008 01 29, 15:57)
... nors didžioji kavos gerumo paslaptis manau vistik pupelės. tikrai džiaugiuos savo naujuoju žaisliuku  thumbup.gif

drinks_cheers.gif aš galėjau gerti tik vieną parduotuvėse parduodamų kavų rūšių doh.gif Tai dabar perku tik Lavazza pupeles wub.gif
Tiesa, pats kavos aparatas irgi turi įtakos, nes prastesni aparatai neturi pakankamai spaudimo ir nesugeba iš smulkiau maltos kavos nieko išspausti doh.gif

QUOTE(SoJa @ 2008 01 30, 10:44)
Nu žinokit ar čia mes tokie visai ne gurmanai ar dar kažkas, bet man skaniausia kava yra "Paulig". Nusipirkome mes ir tų brangių, specialiai skirtų aparatams kavų, nu ir vis tiek paragavus, toliau perku "Paulig". blush2.gif

Maltą ar pupelėmis unsure.gif

QUOTE(happy @ 2008 01 30, 11:00)
... plikomos jau nebenoriu  schmoll.gif

ir aš... prie gero greit įprantama lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Merginos, kas mokate suplakti pienuką, patarkite. Nusipirkau Norfos pieną, atrodo, tikrai susiplakė, o kai pradėjau pilti į puodelį, pasirodo, apačioje skysta, o viršuje tik per kokius du pirštus ta graži standi puta. Kame reikalas? Ar taip ir turi būti?
Ir dar. Ar bandėte kas nors taip gražiai kavą patiekti kaip tuose filmukuose rodo? Čia šiaip, iš smalsumo. Įdomu kiek įgūdžių reikia ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(iride @ 2008 01 30, 19:14)
Merginos, kas mokate suplakti pienuką, patarkite. Nusipirkau Norfos pieną, atrodo, tikrai susiplakė, o kai pradėjau pilti į puodelį, pasirodo, apačioje skysta, o viršuje tik per kokius du pirštus ta graži standi puta. Kame reikalas? Ar taip ir turi būti?
Ir dar. Ar bandėte kas nors taip gražiai kavą patiekti kaip tuose filmukuose rodo? Čia šiaip, iš smalsumo. Įdomu kiek įgūdžių reikia ax.gif  rolleyes.gif

iš norfos pieno tai man nesusiplaka puta gera. o pvz iš to raudonuose pakeliuose, vokiško kažkokio, kur dabar norfoj pardavinėja 1,99Lt už litrą thumbup.gif , nors ten tik 1,5% riebumas
Atsakyti
QUOTE(gi2lux @ 2008 01 30, 22:57)
iš norfos pieno tai man nesusiplaka puta gera. o pvz iš to raudonuose pakeliuose, vokiško kažkokio, kur dabar norfoj pardavinėja 1,99Lt už litrą  thumbup.gif , nors ten tik 1,5% riebumas


Tai vis dėlto jis visas turi būti tirštas? Ar iš pradžių gali būt skystesnis, o iš viršutinės putos visi tie grožiai išraitomi?
Šiandien kokis penkis puodelius kavos išgėriau - na niekaip nesigavo. Paskui pamaniau doh.gif , kad kavos tai nekeičiau (miltelių), tai gali būt, kad ji per skysta, todėl viskas susimaišo ir gaunasi eilinė kava su pienu, tik ant viršaus puta, bet jau nebedariau šiandien, pabandysiu rytoj lotuliukas.gif . O įdomu, ką ten tokį spaudžia iš plastmasinio butelio ant viršaus, kaip skystą šokoladą? Tikriausiai, kad šokoladą, tik ar pas mus tokio yra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iride: 31 sausio 2008 - 00:31
QUOTE(happy @ 2008 01 30, 11:00)
pas mane kapsi vanduo is to kapucinatoriaus vamzduko..  Ir niekaip nenuvezu ,kad meistrai paziuretu,nes nebesisivaziduoju dieno be kavos is aparato  schmoll.gif , plikomos jau nebenoriu  schmoll.gif

As dabar irgi Paulig geriu-nieko tokia .. siaip manau butu skanu sumaisyt ,kad ir paulig pupeles su Vergnana raudonu pokiu. Man tos raudonam poky turi toky specifiny prieskony kuris man visai nieko,tik perstiprus gal kiek,tai sumaisius manau butu pats tas.


nu tada reikia vežti, nes kažkas negerai verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Will @ 2008 01 30, 16:27)
drinks_cheers.gif aš galėjau gerti tik vieną parduotuvėse parduodamų kavų rūšių  doh.gif  Tai dabar perku tik Lavazza pupeles  wub.gif
Tiesa, pats kavos aparatas irgi turi įtakos, nes prastesni aparatai neturi pakankamai spaudimo ir nesugeba iš smulkiau maltos kavos nieko išspausti  doh.gif
Maltą ar pupelėmis  unsure.gif
ir aš... prie gero greit įprantama  lotuliukas.gif  doh.gif

o kur yra pirkti Lavazza pupelių ?
Pupelėmis
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2008 01 31, 10:28)
o kur yra pirkti Lavazza pupelių ?
Pupelėmis

ir man labai skani lavazza, tik niekada neužmačiau pupelių g.gif

o gal kas girdėjot apie PELLINI kavą? sakė kad labai skani g.gif
Atsakyti
Lavazza pupelių parduotuvėse nėra schmoll.gif Jomis prekiauja firmos, kurios parduoda/prižiūri/ aptarnauja kavos aparatus 4u.gif Parduodama po 0,5 arba 1 kg, Lavazza tai tikrai 1 kg (nors gal irgi nuo skonio priklauso), o kitų esu ir po 0,5 kg turėjusi ax.gif
Atsakyti