Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių pašnekesiai

QUOTE(veiducka @ 2012 06 11, 20:07)


paprasta, bet jei turiu gazuota tai nugazinu ( paplaku kad nebebutu burbulu)  4u.gif
arba galima pirkt vaistinej ta vandeni, nebzinau kaip jis ten vadinasi  g.gif

PAS MANE RASO kad negalima pilti vandenio g.gif o brontex cia kas?lasiukai ar sirupas koks?
wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vmm32 @ 2012 06 11, 19:09)
PAS MANE RASO kad negalima pilti vandenio  g.gif o brontex cia kas?lasiukai ar sirupas koks?
wub.gif

na pas mane irgi omron, bet pilu ir inhaliuoju. gal is krano vandens negalima pilti?
brontex lasai nuo kosulio. jei i inhaliatoriu lasint keliu lasu tereikia, o jei per skrandi vartot tai po sauksta reikia. brontexo pavidalas irgi skystas kaip vanduo bet jis skirtas ir inhaliatoriam g.gif
Atsakyti
4u.gif aciu thumbup.gif eisiu pabandyt su mineraliniu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vmm32 @ 2012 06 11, 19:16)
4u.gif aciu  thumbup.gif eisiu pabandyt su mineraliniu  mirksiukas.gif

pas mane yra omron kompresorinis inhaliatorius, modelis NE-C28-E
Atsakyti
ir mano toks pat thumbup.gif kiek jis lietuvoj kainuoja? blush2.gif as mokejau 50svaru doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vmm32 @ 2012 06 11, 19:24)
ir mano toks pat  thumbup.gif kiek jis lietuvoj kainuoja? blush2.gif as mokejau 50svaru  doh.gif

pries kelis metus 170 lt mokejau
Atsakyti
QUOTE(NikeZ @ 2012 06 10, 13:59)
merginos didelis didelis dekui  blush2.gif
ingulite tu mane isdaviai biggrin.gif dar nieks nezino net seima mano isksyrus MB biggrin.gif

Oi nepyk labai 4u.gif As ne i ta temukia pataikiau ir pamaciau ot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingulite @ 2012 06 11, 20:45)
Oi nepyk labai  4u.gif  As ne i ta temukia pataikiau ir pamaciau ot  4u.gif

ko cia pykt yra kaip yra biggrin.gif viskas ok smile.gif
o pati kelintoj savaitej ?a? 4u.gif

o kur yra pirkt tu inhaliatoriu? as vis Gabijai mastau... bet jis tinka tik kosuliuui ar galima kvepuot kai ir sloga daznai buna?
Atsakyti
QUOTE(NikeZ @ 2012 06 11, 21:33)
ko cia pykt yra kaip yra biggrin.gif viskas ok smile.gif
o pati kelintoj savaitej ?a? 4u.gif

o kur yra pirkt tu inhaliatoriu? as vis Gabijai mastau... bet jis tinka tik kosuliuui ar galima kvepuot kai ir sloga daznai buna?

Na as is gruodzio temukes i sausi uzklidau lotuliukas.gif Tai visas paslaptis ir suzinojau blush2.gif Man dar irgi nedaug 12sav
Atsakyti
QUOTE(NikeZ @ 2012 06 11, 23:33)


o kur yra pirkt tu inhaliatoriu? as vis Gabijai mastau... bet jis tinka tik kosuliuui ar galima kvepuot kai ir sloga daznai buna?

as internetu pirkau ax.gif galvojau kad nepatiks nesileis Mantas,bet kai jau isikando ta galiuka,tai sedejo patenkintas kaip slyva.ydomu kiek laiko galima inhaliuotis? blush2.gif man tai alergija,nors vaistus geriu,bet vis tiek sloga biskiuka.tai pasigarinau ir as.tai taip fainai,nors is pradziu tai negalejau-tik ikvepiu ir koseju g.gif as ir ilgai labai norejau,bet vis delsiau pirkti.pagaliau apsisprendziau,nes jau tas Manto kosulys nusibodo.paziuresim kaip cia bus,bandysiu kiekviena diena ir pries miega pasiinhaliuoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(veiducka @ 2012 06 11, 19:07)
mes sestadieni palangoj buvom, tam pleze salia sanatorijos. ten labai fainai, zmoniu mazai tai prisidukom. statem pilis, virem kose  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif dar su kamuoliu prisizaidem  thumbup.gif  thumbup.gif
Papildyta:

paprasta, bet jei turiu gazuota tai nugazinu ( paplaku kad nebebutu burbulu)  4u.gif
arba galima pirkt vaistinej ta vandeni, nebzinau kaip jis ten vadinasi  g.gif

smagu jum thumbup.gif thumbup.gif

natrio chloridas vadinas,as anksciau kapsulem pirkdavau,dabar ta tokia flakona (lasaline) su svirkstu itraukiu ir ipilu inchaliatoriu,arba viena inchaliuoju arba su brontex skiedziu.
Papildyta:
QUOTE(vmm32 @ 2012 06 11, 19:09)
PAS MANE RASO kad negalima pilti vandenio  g.gif o brontex cia kas?lasiukai ar sirupas koks?
wub.gif

yra brontex ir lasai ir sirupas,tik su lasais inchaliuoti ir gerti juos galima ax.gif
Papildyta:
QUOTE(NikeZ @ 2012 06 11, 22:33)
o kur yra pirkt tu inhaliatoriu? as vis Gabijai mastau... bet jis tinka tik kosuliuui ar galima kvepuot kai ir sloga daznai buna?

geras daiktas, tikrai verta isigyt jei daznai sergat,ir nuo kosolio ir nuo slogos thumbup.gif vaistinese ir intern etu galima isigyt mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba ryta 4u.gif

QUOTE(ingulite @ 2012 06 11, 21:55)
  Man dar irgi nedaug 12sav


Sveikinimai 4u.gif ale ot nestukiu pas mus uzderejo thumbup.gif

QUOTE(vmm32 @ 2012 06 11, 22:35)
.ydomu kiek laiko galima inhaliuotis?


Manau 10d g.gif pasikonsultuok su gydytoja

QUOTE(vikma @ 2012 06 12, 08:57)
geras daiktas, tikrai verta isigyt jei daznai sergat,ir nuo kosolio ir nuo slogos  vaistinese ir intern etu galima isigyt


drinks_cheers.gif as irgi pirksiu kai i lt grysim
Atsakyti