Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių pašnekesiai

Laba,

ingulite kuo geriausio sprendimo priemimo 4u.gif 4u.gif

Mimmi tau kantrybes ir sveikatos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NikeZ @ 2012 06 15, 08:33)

kiek zinau jei suzinai kad kazkas netaip iki 20 sav daro valyma ... g.gif


Legaliai iki 12 sav. paskui tik pagal "susitarima" unsure.gif
Papildyta:
Ingulyt - nenusistatyk... tyrimai yra tyrimai... Po vaisiaus vandenu bus aiskiau.. o dabar nereikia uzsiciklinti, nereikia uzsiprogramuoti blogiausiam... Musu saulytes tykimybe buvo 1:7000 ir ka niekas nemate, niekas neitare... Pazystamai pasake kad DS tikymybe 1:58... nutare daugiau nieko nedaryt - augina sveika mergaite blush2.gif Cia loterija - vieni j islosia, kiti gi ne...
Po vaisiau vandenu, bus aiskiau... tada kai tiksliau zinosit kaip is tikro yra - ir spreskit... o dabar reikia mastyti - tik pozityviai mirksiukas.gif

Mimmi laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vvarliokas @ 2012 06 16, 20:04)
Ingulyt - nenusistatyk... tyrimai yra tyrimai... Po vaisiaus vandenu bus aiskiau.. o dabar nereikia uzsiciklinti, nereikia uzsiprogramuoti blogiausiam... Musu saulytes tykimybe buvo 1:7000 ir ka niekas nemate, niekas neitare... Pazystamai pasake kad DS tikymybe 1:58... nutare daugiau nieko nedaryt - augina sveika mergaite  blush2.gif  Cia loterija - vieni j islosia, kiti gi ne...
Po vaisiau vandenu, bus aiskiau... tada kai tiksliau zinosit kaip is tikro yra - ir spreskit... o dabar reikia mastyti - tik pozityviai  mirksiukas.gif


Labas vakarelis 4u.gif
pritariu,ingulyt tikrai taip dabar neimk gyliai visko,kol visi tyrimai nepadaryti,ir isvis dziaukis savo stebukleliu ateinanciu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(taiklioji @ 2012 06 15, 01:33)
bet tai kaip gera, kai svajojat apie antrus trecius vaikelius, turit drasos, as tai jauciu niekada neisdrysiu tureti antro vaiko. nes maniskiui turbut ir genetiskai nieko nerastu,

as irgi kolkas nesirystu,ir net bijau pagalvoti doh.gif nors genetiskai nieko neranda doh.gif
Papildyta:
QUOTE(NikeZ @ 2012 06 15, 08:33)
bet dziaugiuosi nors tiek kad D tavo jai sviesu prota smile.gif as net stebiuosi  bigsmile.gif skaicius jau pazytsa ,nu vien zo smile.gif 4u.gif

kokia saunuolyte thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nors abi tavo merginos saunuoles,mazo tai isvis pagalbininke auga thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Mimmi @ 2012 06 15, 13:14)
*O man pagaliau išeiginės,
egzai išlaikyti,
arbe pareigose susitvarkau.

**. Augustė duodasi po Palangas, atostogauja nuo dūšios.

***Paskambino mano daktarėlis, pasikvietė pas save. Ilgai kalbėjom,

* thumbup.gif

**o kur cia Auguste stovyklauja palangoj?

*** blink.gif joooooooo,tai bent naujienike,o tai ka del operacijos nusprendet,gulses po skalperiu? na mama,tai visam gyvenimui zalos pridare,netik fizines,bet ir moralines doh.gif skaudu....laikykis 4u.gif
beje kaip ten del egluzes? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Medute28 @ 2012 06 14, 18:48)
aš dar nesirįžtu, nes Leonardas namus griauna, stogą rauna, labai judrus, neklauso, tik spėk žiūrėti, iš paskos eiti, gerai, kad Andreja darže, tai daugiau su juo turiu laiko užsiimti, pagaliau baigiau maitinti jį, tai net išsimiegu naktį kartais  biggrin.gif  leidau sau net limfodrenažinių masažų kursą, juk reikia ir save palepinti  ax.gif  Andrėja gerai, lanko darželį, patenkinta ji ir ja patenkintos auklėtojos  bigsmile.gif

p.s. labai nervina tos reklamos iššokančios  doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ot vejurkas auga lotuliukas.gif su autobusiuku vis vazynejat i darzeli?

mane irgi tos reklamos doh.gif
Papildyta:
QUOTE(joolita @ 2012 06 13, 16:55)
O varpais gal ir kvepia smile.gif pavasariui planuojam leliuka  ax.gif  Tik labai bijau,jog nesusitvarkysiu...
Ar sunku augint du vaikus,kai vienas neigaliukas?


thumbup.gif
as sakyciau dar prie auginimo,prisideda ir tai koks tetis yra salia,kiek jis dalyvaujea visko kame,kiek padeda rupintis vaikais unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vvarliokas @ 2012 06 16, 20:04)
Legaliai iki 12 sav. paskui tik pagal "susitarima"  unsure.gif
Papildyta:
Ingulyt - nenusistatyk... tyrimai yra tyrimai... Po vaisiaus vandenu bus aiskiau.. o dabar nereikia uzsiciklinti, nereikia uzsiprogramuoti blogiausiam... Musu saulytes tykimybe buvo 1:7000 ir ka niekas nemate, niekas neitare... Pazystamai pasake kad DS tikymybe 1:58... nutare daugiau nieko nedaryt - augina sveika mergaite  blush2.gif  Cia loterija - vieni j islosia, kiti gi ne...
Po vaisiau vandenu, bus aiskiau... tada kai tiksliau zinosit kaip is tikro yra - ir spreskit... o dabar reikia mastyti - tik pozityviai  mirksiukas.gif

Mimmi laikykis  4u.gif

taip tai jei nori nutraukti nestuma bendrai,bet iki 20 sav daro valyma esant vaisiaus apsigimimams 4u.gif na zinoma jei motina sutinka ir nori,nes kai buvau ligoninej minejo kad viska nutraukt galima iki 20 sav jeirezultatai blogi buna



gal kas geriate clonozepama ? man gydytoja israse Gabijai ,jei buna matau kad raiumenukus traukia ar labai blogai miega duot 1/8 tabletes,zinokite dvi diena daviau mige akaip auksas ,bet vakare uzmigt labai sunku ,gal koks psalinis poveikis ? ar gali but kokios haliucinacijos doh.gif nes visos anime dekoracijos ir lempos jai pradejjo trugdyt ,sian nedaviau uzmigo jau jau geriau nei vakra po vaistu .... gal kokiu kitokiu galima israsyti ?net nezinau ... lauksiu pirmadienio paskambinsiu daktarei
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NikeZ: 16 birželio 2012 - 22:22
QUOTE(Mimmi @ 2012 06 15, 12:14)

O man pagaliau išeiginės, egzai išlaikyti, darbe pareigose susitvarkau. Nors dar labai sunku, mat darbuotojų trūkumas, tai tenka dirbti ir už 2 ir už 3. Augustė duodasi po Palangas, atostogauja nuo dūšios. Pas ją vėl naujos pažintys, nauji draugai. Vakar su nauja drauge palapinėje miegojo. Patenkinta iki ausų. Matau, kad mano mama taisosi, gali su anūke be agresijos bendraut, tai ir nedraudžiu, kad Augustė būtų pas ją. O aš vakar visą dieną pražliumbiau. Paskambino mano daktarėlis, pasikvietė pas save. Ilgai kalbėjom, bet ne kaip pacientė su gydytoju, o kaip draugai. Tipo, jei reiks draugo pečio paverkt, visada kreipkis. Naujienos labai liūdnos, pas mane beveik nebėra stuburo. galima daryt operaciją, kad sutvirtint stuburą, bet efektas būtų trumpalaikis, o pooperacinis laikotarpis labai sunkus (gulėjimas ant patalo, pakartotinės operacijos, nes mano organizmas nepriima metalinių kontrukcijų). Sako, nenoriu prognozuot, bet per kokius 2-5 metus gali atsisėsti į vežimėlį, nes auglys labai paspartino stuburo irimą. Taip kad dabar turiu gyvent kaip kiaušinis, jokių staigių judesių, jokių tampymų. Reabilitacija, tepaliukai, vaistai nuo priepuolių. Priėjom prie tos išvados, kad čia labai prisidėjo mano mama, kai vaikystėje daužydavo be gailesčio. Jei su lazda būtų nedaužiusi per stuburą, tokių problemų neturėčiau. Ir griežtai uždraudė pastoti. Nes su Auguste buvo didžiulė rizika, o dabar jau organizmas neatlaikytų.
Pasiguodžiau, einu dar posmą nužliumbsiu, gal kokią knygą pasiskaitysiu...


Ojjojoj verysad.gif , laikykis Mimmi console.gif .
Papildyta:
QUOTE(NikeZ @ 2012 06 16, 22:16)

gal kas geriate clonozepama ?

Mes vartojom, bet nutraukem nes nieko gero nebuvo, padidejo seiletikis apie miega isvis patilesiu. Nezinau, as tai tik minusu zinau nuo tuo clonozipama doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Lenusikas @ 2012 06 17, 08:39)
Ojjojoj verysad.gif , laikykis Mimmi console.gif .
Papildyta:

Mes vartojom, bet nutraukem nes nieko gero nebuvo, padidejo seiletikis apie miega isvis patilesiu. Nezinau, as tai tik minusu zinau nuo tuo clonozipama doh.gif .

nusu seiletekiu ,juodai ,ko beveik nebuna pas mus 4u.gif prasysiu gydytojos kazko naujo....gal kas zinot ka miegui bet is stipresniu o ne sirupuku nes jie nieko nepadeda g.gif
Atsakyti
QUOTE(NikeZ @ 2012 06 16, 23:16)
taip tai jei nori nutraukti nestuma bendrai,bet iki 20 sav daro valyma esant vaisiaus apsigimimams  4u.gif na zinoma jei motina sutinka ir nori,nes kai buvau ligoninej minejo kad viska nutraukt galima iki 20 sav jeirezultatai blogi buna


kai laukiausi antro labai domejausi - deja, bent jau man Vilniuje buvo aiskiai pasakyta... oficialiai ir legaliai - iki 12 sav. Paskui daroma TIK JEI MOTINOS GYVYBEI GRESIA PAVOJUS (i tai neigalus vaikutis neisiskaiciuoja, nes jis gimdyves gyvybei pavojaus nekelia)... Taiciau gydytojai nera tokie jau antzmogiai... Suvokdami kas laukia tokiu tevu - leidzia jiems "tartis"... Bent mums taip buvo pasakyta, kiek tiesos nezinau ir labai tuo dziaugiuosi... nes mums neteko priimti tokio sprendimo.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Ačiū, mergaitės už palaikimus, jau ant dūšios lengviau, susitaikau po truputį su ta mintim, juk gyvenimas tuo nesibaigia. Kaip gyvenau taip ir gyvensiu, tik teks truputį daugiau pasisaugot ir viskas.
QUOTE(vikma @ 2012 06 16, 23:14)
Labas vakarelis 4u.gif

**o kur cia Auguste stovyklauja palangoj?

*** blink.gif  joooooooo,tai bent naujienike,o tai ka del operacijos nusprendet,gulses po skalperiu? na mama,tai visam gyvenimui zalos pridare,netik fizines,bet ir moralines doh.gif skaudu....laikykis 4u.gif
beje kaip ten del egluzes? g.gif


** brolis išvažiavo į sanatoriją ( tas kur po insulto), tai ir mama mano su Auguste išlėkė. Jau vakar gryžo. Dabar kaime sėdės kol nusibos.
*** nerizikuosim dėl operacijos, nes maža tikimybė, kad padės. O ir man ant patalo gulėt visai nesinori, tai tempsim kiek galėsim.
Niekad nesupratau, kodėl mama taip nekenčia manęs ir brolio. Mus daužydavo iki negalėjimo, o kiti 4 vaikai net per užpakalį su dilgėle nėra gavę. Tai vat, man stuburą atidaužė, o broliui insultas 24 metų buvo.
O dėl Eglutės, tai nežinau kol kas. Skambinėjo ji man, kol pasakiau, kad kreipsiuosi į policiją, jei pati išsiblaivyt negali, tai tegu policija padeda. Nurimo, dabar ramu. O advokatas irgi kol kas nelenda, mato, kaip man sunku buvo po tokių diagnozių. Gal ir savanaudiškai elgiuosi, bet nebelendu ten. Pačiai problemų iki kaklo, nebeturiu jėgų.
Atsakyti
QUOTE(Vvarliokas @ 2012 06 17, 10:04)
kai laukiausi antro labai domejausi - deja, bent jau man Vilniuje buvo aiskiai pasakyta... oficialiai ir legaliai  -  iki 12 sav. Paskui daroma TIK JEI MOTINOS GYVYBEI GRESIA PAVOJUS (i tai neigalus vaikutis neisiskaiciuoja, nes jis gimdyves gyvybei pavojaus nekelia)... Taiciau gydytojai nera tokie jau antzmogiai... Suvokdami kas laukia tokiu tevu - leidzia jiems "tartis"... Bent mums taip buvo pasakyta, kiek tiesos nezinau ir labai tuo dziaugiuosi... nes mums neteko priimti tokio sprendimo.

Matai,kaip .... bet man paaiskino kad galima g.gif gal tiesa tai priklauso nuo daktaru cool.gif
Atsakyti
QUOTE(NikeZ @ 2012 06 17, 14:19)
Matai,kaip .... bet man paaiskino kad galima  g.gif gal tiesa tai priklauso nuo daktaru cool.gif


Na as irgi zinau, kad iki 12 sav nutraukti galima be priezasties. O nuo 12 iki 20 jei yra apsigimimai. Ir tikrai nereik cia tartis. schmoll.gif Nezinau kokie cia daktarai suteike tokia klaidinga informacija. g.gif Daktarai patys rekomenduoja valyma, ypac del stipriu apsigimimu ir sindromu.
Atsakyti
QUOTE(Fera82 @ 2012 06 17, 15:38)
Na as irgi zinau, kad iki 12 sav nutraukti galima be priezasties. O nuo 12 iki 20 jei yra apsigimimai. Ir tikrai nereik cia tartis. schmoll.gif Nezinau kokie cia daktarai suteike tokia klaidinga informacija.  g.gif  Daktarai patys rekomenduoja valyma, ypac del stipriu apsigimimu ir sindromu.

Aš tik sakau, tai ką mums pasakė 4u.gif Ir netgi buvo pasakyta, kad visai nereikia jums jokių tyrimų nes antras vaikas su DS seimoje tiesiog NEGALI GIMTI - va tada aš imiau ginčytis, nes žinau ir NE VIENĄ ATVEJĮ kur šeimos augina po du... Todėl nė nediskutavom apie galimybę nedaryti tyrimų... schmoll.gif Tokie mūsų įspūdžiai g.gif Žinau tik vieną, kad kai lauksiuosi trečio, nė nedarysiu jokių PRISCU? Iš karto vaisiaus vandenys, o jau tada - tikiuosi jokių sprendimų priiminėti nereikės ax.gif
Atsakyti
Kazkaip pralinksmimo smile.gif



user posted image
Atsakyti