Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių pašnekesiai

Laba ryta 4u.gif

As visa lekime paruosiamieji darbai pries kelione i LT,jau gyvenam lagaminu gyvenima biggrin.gif

QUOTE(laindrusa @ 2012 06 25, 22:09)
  na o gyvenam mes idomiai daug seimoje permainu...ir geru ir blogu.... na gal kada smulkiau papasakosiu.....  beveik trecia savaite sedziu su kastyliu tai kankinuos juodai.... zmones pastoviai reikia samdyti lauko darbams.... oras blogas siena vesti reikia....


Sveika prapuolene 4u.gif kas gi nutiko? unsure.gif

QUOTE(Fera82 @ 2012 06 26, 14:03)
Niekada nesu niekam mokejus ir nesiruosiu moketi 


drinks_cheers.gif
As esu viena karta gyvenime bandzius duot(nors visiskai nemoku to daryt doh.gif )bet mane taip isgedino,kad viskas daugiau gyvenime niekam neduodu cool.gif

QUOTE(NikeZ @ 2012 06 26, 18:26)
bet labai labai nepritariu tau del Andrejos ,kaip bebutu manau karteli galima istaikyti mergaitei isvaziuoti i sanatorija ,tikrai nepasiteisinimas nera auto nera vyro .... nera kazko ....


drinks_cheers.gif

QUOTE(dinana @ 2012 06 26, 20:08)
man kazkaip nekalbadieniai,na jau taip ner nuotaikos paskutiniu metu,kad sakes.dukte naktimis durniuoja,kankinas su dantukais.bet dziugina Nikita-miega kaip uzmustas ir rytais atejes zadina buciuodamas i zanduka


Imk nuotaikini balioncika 4u.gif kaip siandien nuotaikos?

QUOTE(Ernestytaaa @ 2012 06 27, 12:57)
Neturėjom mes ir mašinos, nei kas pavęžtu. kitoj lagaminas ir autobusu pirmyn.

O aš šįmet negausiu sanatorijos, kažkoks incidentas įvyko tarp mano poliklinikos ir ligonių kasų. Taip liūdna..


drinks_cheers.gif mes su Zygiu lygiai taip pat su autiku lekdavom i sanatorija,jetus kaip atsimenu vienoj rankoj nevaikstantis vaikas,kitoj lagaminas doh.gif

verysad.gif gal dar pavyks kaip nors unsure.gif

QUOTE(veiducka @ 2012 06 27, 17:20)
mes siandien kine buvom, smagiai laika praleidom. hesburgery valgem ledus ir gerem karsta sokolada. poto dar zaide su tais zaidimu automatais. buvo smagu, vaikas kaip reikiant prasiblaske 


Kaip faiai laika praleidot thumbup.gif

QUOTE(ingulite @ 2012 06 27, 18:42)
Nors jai jau taip garsiai valstybe saukia kad vaikam su sunkia negalia per menesi skyria net 10 000 lt tai tegul irodo tai. 


Oho kur cia skaitei? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2012 06 28, 08:34)
Laba ryta  4u.gif

Oho kur cia skaitei?  g.gif

Neskaiciau ziurejau laida apie kamenines lasteles ten ir pasake kad valstybe skyria per menesi 10000 lt sunkia negalia turinciam vaikui( i ta suma ieina ir technika, bet tikrai nemanau kad jau kiekviena menesi kazkokia nauja technika skiria )
Papildyta:
QUOTE(ingulite @ 2012 06 28, 08:38)
Neskaiciau ziurejau laida apie kamenines lasteles ten ir pasake kad valstybe skyria per menesi 10000 lt sunkia negalia turinciam vaikui( i ta suma ieina ir technika, bet tikrai nemanau kad jau kiekviena menesi kazkokia nauja technika skiria )

Net antra karta paklaiusiau ar tikrai taip pasake, jo tikrai nepasigirdo, negalima sakyti kad valstybe nesirupina neigaliais vaikais nes vidutiniskai per menesi skiria apie 10 000 lt sunkia negalia turinciam vaikui.
Atsakyti
QUOTE(ingulite @ 2012 06 28, 09:53)
Neskaiciau ziurejau laida apie kamenines lasteles ten ir pasake kad valstybe skyria per menesi 10000 lt sunkia negalia turinciam vaikui( i ta suma ieina ir technika, bet tikrai nemanau kad jau kiekviena menesi kazkokia nauja technika skiria )
Papildyta:

Net antra karta paklaiusiau ar tikrai taip pasake, jo tikrai nepasigirdo, negalima sakyti kad valstybe nesirupina neigaliais vaikais nes vidutiniskai per menesi skiria apie 10 000 lt sunkia negalia turinciam vaikui.

As sita zinojau. Tik neaisku kur tie pinigai nueina,jiems i kisene patiems matyt.
Ner teisybes ia pas mus. Susinervijau,paskaminau anstolei nes alimentu nemoka man. Sake jei jis dirba,tai nors ir i metus 100lt perves,jie nieko negali padaryt. Vat kaip.
Atsakyti
QUOTE(ingulite @ 2012 06 28, 08:53)
Neskaiciau ziurejau laida apie kamenines lasteles ten ir pasake kad valstybe skyria per menesi 10000 lt sunkia negalia turinciam vaikui( i ta suma ieina ir technika, bet tikrai nemanau kad jau kiekviena menesi kazkokia nauja technika skiria )

Net antra karta paklaiusiau ar tikrai taip pasake, jo tikrai nepasigirdo, negalima sakyti kad valstybe nesirupina neigaliais vaikais nes vidutiniskai per menesi skiria apie 10 000 lt sunkia negalia turinciam vaikui.


Fantastika!tai kur tie pinigai tada,nes as kazkaip nepajauciau kad tiek gauciau kas menesi Zygio poreikiams g.gif biggrin.gif kazkaip reikedavo per trenksmus isplest,kad ir ta pacia sanatorija 1 karta i metus cool.gif
Atsakyti
tegu duoda geriau i rankas tuos 10 000 manau, uzsipirkt sanatorijom ir reikiamom procedurom tikrai uzteks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2012 06 28, 09:19)
Fantastika!tai kur tie pinigai tada,nes as kazkaip nepajauciau kad tiek gauciau kas menesi Zygio poreikiams  g.gif  biggrin.gif kazkaip reikedavo per trenksmus isplest,kad ir ta pacia sanatorija 1 karta i metus  cool.gif

na jau cia reiktu pesti kiekviena menesi ir vistiek tiek nesusidaro lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2012 06 28, 10:19)
Fantastika!tai kur tie pinigai tada,nes as kazkaip nepajauciau kad tiek gauciau kas menesi Zygio poreikiams  g.gif  biggrin.gif kazkaip reikedavo per trenksmus isplest,kad ir ta pacia sanatorija 1 karta i metus  cool.gif

mums net sanatorija pagal diagnoze nepriklauso ( vidutinis pas mus)
logopedo gaunam tik 20 konsultaciju per metus ir psio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(veiducka @ 2012 06 28, 09:23)
mums net sanatorija pagal diagnoze nepriklauso ( vidutinis pas mus)
logopedo gaunam tik 20 konsultaciju per metus ir psio  doh.gif

o kodel jums sanatorija nepriklauso?
Atsakyti
laba diena,
QUOTE(Ramunka:) @ 2012 06 28, 09:34)
Imk nuotaikini balioncika  4u.gif kaip siandien nuotaikos?

ai nuotaikos gal kazkiek geresnes...manau kibiriokas braskiu pakele nuotaika biggrin.gif mazieji irgi prisikirto braskiu,tai po to isluzo kas kur-Nikita ant fotelio,Ana ant grindu.ir pagaliau miegojo nakti mazoji puikiai,kiba cia braskes taip paveike.... lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Nava pridaviau snd visus dokumentus neigalumo komisijai,dabar lauksim ziniu,ka skyre blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Ernestytaaa @ 2012 06 27, 13:57)
O aš šįmet negausiu sanatorijos, kažkoks incidentas įvyko tarp mano poliklinikos ir ligonių kasų. Taip liūdna..  verysad.gif

blink.gif ir isvis niekas tipo nebegaus kelialapiu?
gal sakau reiktu poliklinika keisti,jei tokie ciudai vyksta blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(veiducka @ 2012 06 27, 18:20)
mes siandien kine buvom, smagiai laika praleidom. hesburgery valgem ledus ir gerem karsta sokolada. poto dar zaide su tais zaidimu automatais. buvo smagu, vaikas kaip reikiant prasiblaske  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

thumbup.gif o tai nori pasakyt ir ramiai issedejo visa filma?
gal akropoli forum cinema buvot?as vakar irgi buvau,gal gretimose salese sedejom smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ingulite @ 2012 06 28, 09:53)
Neskaiciau ziurejau laida apie kamenines lasteles ten ir pasake kad valstybe skyria per menesi 10000 lt sunkia negalia turinciam vaikui( i ta suma ieina ir technika, bet tikrai nemanau kad jau kiekviena menesi kazkokia nauja technika skiria )
Papildyta:

Net antra karta paklaiusiau ar tikrai taip pasake, jo tikrai nepasigirdo, negalima sakyti kad valstybe nesirupina neigaliais vaikais nes vidutiniskai per menesi skiria apie 10 000 lt sunkia negalia turinciam vaikui.

skiria tiek???????idomu kur jie nueina,kas skaiciuojasi itai,galetu buti kur suvestine padaryt? doh.gif jei skiria 10000lt su sunkia,negalia,tai kodel dar papraso uz technikos priemone 10proc doh.gif jei jau brangiau kainuoja,uz trirati turesim primoketi 337lt doh.gif butu gerai rasti ta straipsini,atsikopinti ir nunesti parodyt doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramunka:) @ 2012 06 28, 09:34)

As esu viena karta gyvenime bandzius duot(nors visiskai nemoku to daryt  doh.gif )bet mane taip isgedino,kad viskas daugiau gyvenime niekam neduodu  cool.gif
drinks_cheers.gif


as senai senai irgi bandziau deivido gydytojai,kad geriau sutvarkytu dokumentus,apsauke mane,ir vos neisgine lauk,as tada ejau prasyt kad israsytu ibufena i kompensuojamu vaistu knygute,ji neisrase nes tada sako negaliu nes nesergat,nu ir poto sako geriau vaistu nusipirkit,o nesimetikit pinigais,geda neispasakyt apturejau blink.gif blink.gif doh.gif doh.gif bet tada dar buvau pati zalia,nu man sake jei nori kazko gauti reikia kisti,pabandziau,neuzkisau,tada kuo toliau tuo ziuriu kad neverta kisti,ir taip gaunam ax.gif tai ir nesuprantu kam tie kysiai reikalingi,jei realiai priklauso,kam kisti kazkam kisenes,jei galima istatymiskai issireikalauti thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(veiducka @ 2012 06 28, 10:23)
mums net sanatorija pagal diagnoze nepriklauso ( vidutinis pas mus)
logopedo gaunam tik 20 konsultaciju per metus ir psio  doh.gif

tai nedelto kad vidutinis negaunat,cia grupes lygis nesvarbus,o kadangi pas jusu ivairapusis kiek suprantu, tdl negaunat:hm va galejo kazkada siusti su bronchu asma.manajama su sunkiu protiniu irgi nepriklausytu,bet vaziuojam su kita diagnoze.
Papildyta:
QUOTE(dinana @ 2012 06 28, 11:09)
laba diena,

ai nuotaikos gal kazkiek geresnes...manau kibiriokas braskiu pakele nuotaika  biggrin.gif mazieji irgi prisikirto braskiu,tai po to isluzo kas kur-Nikita ant fotelio,Ana ant grindu.ir pagaliau miegojo nakti mazoji puikiai,kiba cia braskes taip paveike.... lotuliukas.gif

is savo darzo braskes????? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2012 06 28, 12:28)
is savo darzo braskes????? blush2.gif

braskes is draugu darzo,savaitgali buvom Alytuj svest Joniniu,tai pries vaziuojat namo dave kibira i rakas ir liepe prisirinkt biggrin.gif tai prisirinkau visa kibira.dali sutryniau ir uzsaldziau,o dali palikau valgyt.dar reiks pas anyta i soda nulekt tai irgi braskiu pilna.
aplamai is draugu namo vaziavau,tai ne tik bagazie visko pilna,bet ir auto salone prideta visko.tai vat megaujuos kaimisku varskes suriu su trintom braskem dabar smile.gif pasaka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2012 06 28, 13:28)
uz trirati turesim primoketi 337lt  doh.gif  butu gerai rasti ta straipsini,atsikopinti ir nunesti parodyt doh.gif


NESUPRANTU g.gif Mantas toki turejo ir NIEKO nereikejo damoket ! nei cento.ir dar i namus nemokamai atveze g.gif kodel tau reikia?? nu ***** ... g.gif g.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramunka:) @ 2012 06 28, 10:34)
Laba ryta  4u.gif

As visa lekime paruosiamieji darbai pries kelione i LT,jau gyvenam lagaminu gyvenima 

as dukra su mociute isleidau,orelis ten s..... doh.gif lyja ir lyja doh.gif
Atsakyti