Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių pašnekesiai

QUOTE(Fera82 @ 2012 08 07, 18:45)
Taip rugpjucio men. Na kad turetum rasti. Ne toks ir mazas straipsnis. 62-63 psl.  smile.gif

Vadinasi "musu mazasis kovotojas".


Šiaip žiūrėjau tik internete blush2.gif tarp anonsuotų, tai neradau ax.gif Nu gal nepamiršiu nusipirkt, kai mieste būsiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(trude @ 2012 08 08, 11:38)
Šiaip žiūrėjau tik internete blush2.gif tarp anonsuotų, tai neradau ax.gif Nu gal nepamiršiu nusipirkt, kai mieste būsiu blush2.gif



Tarp anonsu nera, Tik zurnale smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,

mes jau gryzom is sanatorijos siek tiek anksciau laiko, reikejo sūnų išlydeti i Danija studijuoti, taigi man dabar gili depresija, niekaip negaliu susitaikyti......bliaunu istisas dienas, akys jau kaip pas koki chroni, tavrkau kambari ir visokie prisiminimai...............liudna, bet zinau, jog pareis, gerai, kad dar savaite atostogu tai galiu normaliai atsiblaiuti, nors kita vertus i darba gal ir geriau butu išeiti..............

Palangoj susitikom su ingulia, mazai pabendravom, laiko vis nebuvo, o paskui as isvaziavau......ingulia, ar gavai ta mano kambari? smile.gif

Fera, kaip tau vairavimas? as tai viska atidejau, kazkaip smegenai nebeverda, nebegaliu susikaupti, be to is Palangos vazinetis i pravaziavimus man buvo per sunku, tai jauciu kita savaite vel pardesiu unsure.gif

vsio, varau i kirpykla, o tai stogas jau ciuozia.............reik ištrukt is namu......
Atsakyti
Labas 4u.gif

Savaitgali buvau krikstynose, tai jau prisilinksminom. biggrin.gif Tai va- turiu jau antra krikstasuni . Idomu ar kada dar teks mergyte krikstyti tongue.gif

Kelios foto FB yra. Jei kas nori su manim draugauti, tai as
Vaida Urbonaviciene

Dabar laukiu fotografes foto. Kolkas tai cia mano vyras tik siek tiek pafotkino, kai laiko turejo. Fotografe megeja, tai bus ka palyginti smile.gif

Del vairavimo, tai praeita kart tik 1ma karta i gatve vaziavau. Jau streso kiek buvo. Instruktorius juokesi, kad taip ir pareisiu namo su vairu rankoje. Rankos prei vairo tarsi prisirakino doh.gif Nu gal kita kart bus jau ne taip baisu. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fera82: 13 rugpjūčio 2012 - 10:33
Sveikos, gyvenam nieko, tik mano mylimas šuniukas susirgo-vakar netikėtai pradėjo nebevaldyti kojyčių sad.gif kol kas guli, nevaikšto, veterinaras daug vilčių neduoda, kad vaikščios...bet yra viltis, kad jis tiesiog labai labai peršalo.. turim katiną-vyras padovanojo iš didelės meilės doh.gif Peterbolo sfinksiuką. Tai dabar turiu ką veikti-Leonardas kraiką išmėto, jo maistą suvalgo, katiną užvaikė taip, kad miega ir net nekvėpuoja thumbup.gif dabar labai prašau Dievulio, kad tik mano šuniukas pasveiktų..Andrėja lanko darželį, visa patenkinta namo grįžta, savaitgalį būna piktoka, kai jau pailsi, nes jai nuobodu būna namuose, tiesea katinas ją labai myli, tai ateina pas ją pagulėti, pažaidžia su jos rankute, uodega pakutena nosį, tai labai jau jie draugauja smile.gif
visas su praėjusiais ir artėjančiais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2012 08 13, 09:53)
Sveikos mergaites,

mes jau gryzom is sanatorijos siek tiek anksciau laiko, reikejo sūnų išlydeti i Danija studijuoti, taigi man dabar gili depresija, niekaip negaliu susitaikyti......bliaunu istisas dienas, akys jau kaip pas koki chroni, tavrkau kambari ir visokie prisiminimai...............liudna, bet zinau, jog pareis, gerai, kad dar savaite atostogu tai galiu normaliai atsiblaiuti, nors kita vertus i darba gal ir geriau butu išeiti..............

Palangoj susitikom su ingulia, mazai pabendravom, laiko vis nebuvo, o paskui as isvaziavau......ingulia, ar gavai ta mano kambari?  smile.gif

Fera, kaip tau vairavimas? as tai viska atidejau, kazkaip smegenai nebeverda, nebegaliu susikaupti, be to is Palangos vazinetis i pravaziavimus man buvo per sunku, tai jauciu kita savaite vel pardesiu unsure.gif

vsio, varau i kirpykla, o tai stogas jau ciuozia.............reik ištrukt is namu......


Oi ne negavau Matomai nenori isleisti is renavoto i nerenavota, Aisku paaiskino kitaip sako kad labai daug vaiku atvaziuoja kurie jau vaziuoja po 15 metu ir kure nejuda tai kad as dar galiu pakilnoti ir vaika ir vezima kartu su jo Jai buciau labiau pasidraskiusi gal ir gauciau, bet labai jau nesinorejo eiti pas vyr. sesute prasyti to kambario. Siule kraustytis antram aukste i kita puse kur su liftu gali atvaziuoti ir nereikia laiptukais lipti, bet ten tik iki 20 dienos o paskui uzdaro renovacijai, tai man kazkaip nesinori kaip cigoniai is kambario i kambari vaiksciuoti, nes isvaziuojam 25 tai kur tas likusias dienas teks gyventi? Na tikiuosi cia nepagimdysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2012 08 13, 10:53)
Sveikos mergaites,

mes jau gryzom is sanatorijos siek tiek anksciau laiko, reikejo sūnų išlydeti i Danija studijuoti, taigi man dabar gili depresija, niekaip negaliu susitaikyti......bliaunu istisas dienas, akys jau kaip pas koki chroni, tavrkau kambari ir visokie prisiminimai...............liudna, bet zinau, jog pareis, gerai, kad dar savaite atostogu tai galiu normaliai atsiblaiuti, nors kita vertus i darba gal ir geriau butu išeiti..............

Palangoj susitikom su ingulia, mazai pabendravom, laiko vis nebuvo, o paskui as isvaziavau......ingulia, ar gavai ta mano kambari?  smile.gif

Fera, kaip tau vairavimas? as tai viska atidejau, kazkaip smegenai nebeverda, nebegaliu susikaupti, be to is Palangos vazinetis i pravaziavimus man buvo per sunku, tai jauciu kita savaite vel pardesiu unsure.gif

vsio, varau i kirpykla, o tai stogas jau ciuozia.............reik ištrukt is namu......

stiprybes tau 4u.gif

QUOTE(Fera82 @ 2012 08 13, 11:32)


Kelios foto FB yra. Jei kas nori su manim draugauti, tai as
Vaida Urbonaviciene

Dabar laukiu fotografes foto. Kolkas tai cia mano vyras tik siek tiek pafotkino, kai laiko turejo. Fotografe megeja, tai bus ka palyginti  smile.gif



pakvieciau draugauti 4u.gif
Atsakyti
Fera82, paziurejau foto fb. Nu negaliu atsigrozeti, kokia tu grazi 4u.gif niekada negalvojai apie foto modelio kelia?o gal esi kazka panasaus bandziusi?
Atsakyti
QUOTE(Fera82 @ 2012 08 13, 11:32)
Labas  4u.gif

Savaitgali buvau krikstynose, tai jau prisilinksminom.  biggrin.gif  Tai va- turiu jau antra krikstasuni . Idomu ar kada dar teks mergyte krikstyti  tongue.gif

Kelios foto FB yra. Jei kas nori su manim draugauti, tai as
Vaida Urbonaviciene

Dabar laukiu fotografes foto. Kolkas tai cia mano vyras tik siek tiek pafotkino, kai laiko turejo. Fotografe megeja, tai bus ka palyginti  smile.gif

Del vairavimo, tai praeita kart tik 1ma karta i gatve vaziavau. Jau streso kiek buvo. Instruktorius juokesi, kad taip ir pareisiu namo su vairu rankoje. Rankos prei vairo tarsi prisirakino doh.gif Nu gal kita kart bus jau ne taip baisu.  smile.gif

pakvieciau fb i draugus
Atsakyti
QUOTE(fonema_79 @ 2012 08 13, 22:17)
Fera82, paziurejau foto fb. Nu negaliu atsigrozeti, kokia tu grazi 4u.gif niekada negalvojai apie foto modelio kelia?o gal esi kazka panasaus bandziusi?


Nu zinok, skaitau ir netikiu blush2.gif Sakau gal saipaisi is manes doh.gif Kur jau man iki foto modelio. Aciu uz tuos zodzius. 4u.gif Taip sirdi paglostei. Maniau jau 30 stuktelejo ir gyvenimas jau tik zemyn ritasi doh.gif Geriausios dienos lieka tik praeityje.
As kazkaip po nestumo ir tu visu stresu del Gusto jauciuosi visai negrazi ir svoris mano per didelis doh.gif niekaip nepavyksta iki tu svajotu 54 dasikasti. 5 kg reik numesti doh.gif Man cia misija beveik neimanoma. verysad.gif

Bet labai aciu uz tuos zodzius, dabar nesijauciu jau tokia beviltiska ir susenus doh.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(veiducka @ 2012 08 13, 22:29)
pakvieciau fb i draugus


Priemiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fera82 @ 2012 08 14, 00:05)
Nu zinok, skaitau ir netikiu  blush2.gif Sakau gal saipaisi is manes  doh.gif Kur jau man iki foto modelio. Aciu uz tuos zodzius.  4u.gif Taip sirdi paglostei. Maniau jau 30 stuktelejo ir gyvenimas jau tik zemyn ritasi  doh.gif Geriausios dienos lieka tik praeityje.
As kazkaip po nestumo ir tu visu stresu del Gusto jauciuosi visai negrazi ir svoris mano per didelis doh.gif niekaip nepavyksta iki tu svajotu 54 dasikasti. 5 kg reik numesti  doh.gif Man cia misija beveik neimanoma.  verysad.gif

Bet labai aciu uz tuos zodzius, dabar nesijauciu jau tokia beviltiska ir susenus  doh.gif  biggrin.gif


as tikrai nuosirdziai. Nu tokios siltos foto... o tai kiek tu sveri?60?ir tau cia daug?koks ugis? kai per kuda tai irgi nebegerai 4u.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

QUOTE(fonema_79 @ 2012 08 14, 00:17)
as tikrai nuosirdziai. Nu tokios siltos foto... o tai kiek tu sveri?60?ir tau cia daug?koks ugis? kai per kuda tai irgi nebegerai 4u.gif


As dabar 59 sveriu. Ugis mano 1,67. Man daugokai g.gif Kaip ir sakiau- noreciau 5 kg numest. Matei gal mano foto albuma kur vadinasi- seni geri laikai. Tai as ten sveriau 53-54 kazkur smile.gif Paziurek, skirtumas nuo dabartiniu turetu gerai matytis biggrin.gif
Atsakyti