Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių pašnekesiai

QUOTE(audratum @ 2012 08 24, 16:18)
nu va ir paskutini karta kai buvau uzsukus nieks nebendravo tai vos ne metus buvau prapuolus biggrin.gif . ir as galvoju pas kitu daktaru nulekti bijau paskiui kad maziui neliks sansu visai nors ir taip ju mazeja verysad.gif o del botulino irgi keista, girdejau kalbant, kad suleidus pagereja, o paskiui vel viskas grizta ir dar blogiau buna. idomu ar i keliukus galima leisti? Tiesa ir mes jau i pirma klse keliausim io kaip bijau as tos mokyklos unsure.gif

ar vaikas nori i mokykla?
Atsakyti
QUOTE(audratum @ 2012 08 24, 15:18)
nu va ir paskutini karta kai buvau uzsukus nieks nebendravo tai vos ne metus buvau prapuolus biggrin.gif . ir as galvoju pas kitu daktaru nulekti bijau paskiui kad maziui neliks sansu visai nors ir taip ju mazeja verysad.gif o del botulino irgi keista, girdejau kalbant, kad suleidus pagereja, o paskiui vel viskas grizta ir dar blogiau buna. idomu ar i keliukus galima leisti? Tiesa ir mes jau i pirma klse keliausim io kaip bijau as tos mokyklos unsure.gif


Apie botulina nieko negaliu pasakyt nereikejo jo maniskiui,man gal reiks ateiti ka cia gali zinot lotuliukas.gif

O del mokyklos tai liuks thumbup.gif nori taviskis? ir tau laiko laisvesnio bus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunka:): 24 rugpjūčio 2012 - 21:02
Sveikiniami Ernestai 4u.gif

audratum, saunu,kad mokykla arteja,kad ir kaip baisu,bet manau,tai tik naujas etapas 4u.gif


man baigiasi atostogos,po savaitgalio i darba ax.gif
Atsakyti
labukas. baisu del tos mokyklos juk mazius mano nevaiksto ir nekalba normaliai ka jis ten darys terp sveiku vaikuciu. juk pas mus tokie vaikuciai su sveikais eina i mokykla kartu tik mokytoja spec, paskirta yra. Darzelyje tai problemu neturejau, ejo su noru , paise, rankutemis spalvas pazinti ismoko mokytoja super buvo , o dabar tokioj nezinioj juk mokykloj viskas kitaip nei darzelyje verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(audratum @ 2012 08 25, 11:27)
labukas. baisu del tos mokyklos juk mazius mano nevaiksto ir nekalba normaliai ka jis ten darys terp sveiku vaikuciu. juk pas mus tokie vaikuciai su sveikais eina i mokykla kartu tik mokytoja spec, paskirta yra. Darzelyje tai problemu neturejau, ejo su noru , paise, rankutemis spalvas pazinti ismoko mokytoja super buvo , o dabar tokioj nezinioj juk mokykloj viskas kitaip nei darzelyje


O ko neieskai spec mokyklos? g.gif jei yra spec darzelis tai turi but ir spec mokykla cool.gif

Laba 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunka:): 25 rugpjūčio 2012 - 16:12
QUOTE(Ramunka:) @ 2012 08 25, 17:12)
O ko neieskai spec mokyklos?  g.gif jei yra spec darzelis tai turi but ir spec mokykla cool.gif



man ir kilo toks klausimas 4u.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Nu ka, po ilgojo savaitgalio uzsukau paziuret kaip jus gyvenat.

3 dienas praleidau prie mariu Zarasuose kaimo turizmo sodyboje. biggrin.gif Vyko vyro firmos gimtadienis ir su antrom pusem. Tai super atostogos buvo. Be rupesciu, be vaiko.
Maisto daug ir tokio skanaus. Dirbo seimininkes, tai buvo ir karsti visas dienas, saldus stalas, gerimu visokiu. Nu kaip per kokias vestuves. smile.gif

Pirma kart skridau oro balionu, tai super pojuciai. Jau tokio nerealaus vaizdo nebuvau macius. Tiesiog kaifas. biggrin.gif Buvo ir pirtele, kubilas, plaukiojom su kateriu. O svarbiausiai issimiegojau tas dienas kaip zmogus.

Ir dar pirma kart zoles pabandziau doh.gif Sampanas jau visai galva buvo apsukes. Nu bet juokas juokais- poveikio jokio doh.gif Kaip paprastas tabakas. smile.gif

Tai va, dar vis niekaip neggaliu grizt i realybe po tokio superinio ilgojo savaitgalio. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fera82 @ 2012 08 26, 18:51)
Labas  4u.gif

Nu ka, po ilgojo savaitgalio uzsukau paziuret kaip jus gyvenat.

3 dienas praleidau prie mariu Zarasuose kaimo turizmo sodyboje.  biggrin.gif Vyko vyro firmos gimtadienis ir su antrom pusem. Tai super atostogos buvo. Be rupesciu, be vaiko.
Maisto daug ir tokio skanaus. Dirbo seimininkes, tai buvo ir karsti visas dienas, saldus stalas, gerimu visokiu. Nu kaip per kokias vestuves.  smile.gif

Pirma kart skridau oro balionu, tai super pojuciai. Jau tokio nerealaus vaizdo nebuvau macius. Tiesiog kaifas.  biggrin.gif Buvo ir pirtele, kubilas, plaukiojom su kateriu. O svarbiausiai issimiegojau tas dienas kaip zmogus.

Ir dar pirma kart zoles pabandziau doh.gif Sampanas jau visai galva buvo apsukes. Nu bet juokas juokais- poveikio jokio doh.gif Kaip paprastas tabakas.  smile.gif

Tai va, dar vis niekaip neggaliu grizt i realybe po tokio superinio ilgojo savaitgalio.  biggrin.gif

kaip faina,kad turėjot tokia galimybe atsipalaiduoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fera82 @ 2012 08 26, 17:51)
Ir dar pirma kart zoles pabandziau doh.gif Sampanas jau visai galva buvo apsukes.

Oho, kaip tu cia gerai pasismaginai thumbup.gif thumbup.gif eh.......... rolleyes.gif
Atsakyti
laba, griztam ir mes po savaitgalio, buvom prie juros, Benukas mirksta vandeny istraukti neimanoma smile.gif super nors atsipalaiduoja. spec. darzelio pas mus nera nei spec mokyklos tokiai vaikuciai eina su sveikais vaikuciais nebent jau visai prastai. tik yra spec mokytoja duota zodziu ji padeda tokiam vaikuciui dirbti normalioj klasej jus merginos netaip turbut supratot.
Atsakyti
QUOTE(audratum @ 2012 08 27, 10:43)
laba, griztam ir mes po savaitgalio, buvom prie juros, Benukas mirksta vandeny istraukti neimanoma smile.gif super nors atsipalaiduoja. spec. darzelio pas mus nera nei spec mokyklos tokiai vaikuciai eina su sveikais vaikuciais nebent jau visai prastai. tik yra spec mokytoja duota zodziu ji padeda tokiam vaikuciui dirbti normalioj klasej jus merginos netaip turbut supratot.

o is kokio jus miesto?
Atsakyti
QUOTE(audratum @ 2012 08 27, 10:43)
laba, griztam ir mes po savaitgalio, buvom prie juros, Benukas mirksta vandeny istraukti neimanoma smile.gif super nors atsipalaiduoja. spec. darzelio pas mus nera nei spec mokyklos tokiai vaikuciai eina su sveikais vaikuciais nebent jau visai prastai. tik yra spec mokytoja duota zodziu ji padeda tokiam vaikuciui dirbti normalioj klasej jus merginos netaip turbut supratot.

tai gal dar geriau,kad su sveikais vaikuciais mokysis,kad ir kaip sunku,bet socializacija ir integracija manau liuks 4u.gif
Atsakyti