Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių pašnekesiai

QUOTE(Medute28 @ 2012 09 11, 11:07)
Dar karta dėkojam už sveikinimus Andrėjai  wub.gif
Jolita, mano draugė keletą metų gydėsi nevaisingumą-rezultatas-laukiasi berniuko, liko vos kelios savaitės smile.gif ji, tiesa pastojo ne natūraliai, o įvedant sėklą tiesiai į kiaušides, atrodo, bandydavo kartą per mėnesį, ir tai ne kiekvieną, nes ir ji turėjo tokią pačią bėdą-mėnesinės, jei ir būdavo, tai nebūdavo ejakuliacijos-nesunokdavo kiaušinėlis. Bet dabar viskas tvarkoj, ir ji mėgaujasi nėštumu smile.gif ir tau viskas bus gerai, patikėk ir paleisk baimes, nes ko bijai, tą ir pritrauki.
Ramunka, tu specialiai erzinies, aniaaa tongue.gif biggrin.gif
laba visoms smile.gif
Dinana, atostogos super, ypač kai jos ne namuose smile.gif

Kad as labai bijau tu proceduru visokiu. Man vien pas gydytoja nueit,jau kojos dreba ir karstis musa. Ketvirtadieni bus daugiau aiskumu.
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2012 09 11, 09:19)
Patikek,kaip pailsesi. Mes buvom 8 dienom i turkija isvaziave,be vaiko. Gryzau kaip nauja smile.gif
Nei nugara skauda,pailsejus ir moraliskai ir fiziskai. Dabar tikrai galiu pasakyt,jog reikia tokiu atostogu,bent karta metuose.  4u.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir taip Joolita tu labai pastiprejusi atrodai thumbup.gif gal nauja meile suteike tau nauju sparnu,nauja gyvenima,kuris kitaip nusvito,kad ir toliau jum viskas gerai sektusi wub.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(joolita @ 2012 09 11, 12:55)
Kad as labai bijau tu proceduru visokiu. Man vien  pas gydytoja nueit,jau kojos dreba ir karstis musa. Ketvirtadieni bus daugiau aiskumu.

ir vel baime.... atsikratyk tu ju mirksiukas.gif as tai irgi jauciu itampas eidama i valstybines istaigas,bet issigeriu raminamuju ir zingsniuoju sau ramiai...
Papildyta:
o mes syvakara isvaziuojam i palanga i sanatorija ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2012 09 11, 10:35)
Pati ir atsakei  smile.gif jei turesi baimes,abejones nieko nebus turi nusiraminti. drauge pradejo lankyt joga jai labai padejo sudeliot galvoj viska i lentyneles,skaite daug knygu pasikraut pozityvo.nors ji ir taip vaiksciojantis pozityvas  biggrin.gif o kai jau nuleido rankas,nes sansu nedavinejo gydytojai jokiu,ivyko stebuklas. 2men nebuvo menesiniu,bet pas ja taip budavo.nuejo pas gydytoja ir sokas buvo abiems  biggrin.gif todel sakau viskas tavo galvoj ir mintyse  mirksiukas.gif svarbiausia,kad turi mylima zmogu salia kuris tave palaiko  wub.gif

Ne siandien nevaziuosiu i mokykla vakare,ryt jei nelys reiks nulekt  smile.gif

Prisiskaiciau internete visokiu komentaru,kad po vieno kystelejimo,jau laukias. Tai ir as va taip tikiuosi ax.gif
Atsakyti
Jolita, neskausmingos jos, tik gal kiek nemalonios, draugė pasakojo smile.gif o dėl kyšt, myžt ir yra..Andrėja pas mus taip atėjo smile.gif o dėl mažojo, tai nežinau iš kelinto karto, bet per savaitę gavosi biggrin.gif gerkit abu vitaminus, daugiau ramybės, atsipalaidavimo, mylėk save ir viskas susitvarkys .
Atsakyti
JOLITA ZINOK nesunku ,siuo metu sun ku psichologiskai tik ,pykstu ant viso pasaulio tyliai smile.gif bet jei neklystu zinau kas nutiko ,tik negaliu tuo patiket bet pagal datas viskas atitinka ,buvom frankfurte vaikus palikom tetai laimingi abudu kad turejom laisva diena bastemes po miesta vyras man aopkabino ir paspaude prie saves ,man suskaudo ,bet sekunde ,ir viskas ,vyras sako atsiprasau vis pamirstu kad nescia ,bet nei bloga buvo mamukai nei ka visa menesi ,as galvojau jei kas vaikui negerai ir man negerai bus bet deja ....bet zinot as dabnar spelioju kas kur kaip ,galejo ir nuovargis but stresas nervai ..... ai vel uzsivedziau..... nu neesme dziaugiusi tik tiek kad negavau infekcijos esu sveika ....neturiu jokiu virusu ... ... neklausyk Jolita niekuo pasiklaiuk savim turesi tu vaiku ,tik tuo tikek .... nebijok ,viskas bus ok smile.gif
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2012 09 11, 11:52)

Kad priklauso viena i menesi nedarbo diena,arba tas valandas gali isdestyti sutrumpinant keleta darbo dienu. Dar 34 atostogu dienos. Na daugiau nezinau. Dar negali i komandiruotes vykt ir virsvalandziu dirbt.


35 k. d. trukmės kasmetinės minimaliosios atostogos. Jos suteikiamos dirbantiems nepilnamečiams, neįgaliems darbuotojams (visų grupių invalidams), taip pat darbuotojams, vieniems auginantiems vaiką iki 14 metų arba neįgalų vaiką iki 18 metų. (toliau – k. d.) kasmetinių minimaliųjų atostogų trukmę.

Daugiau atostogu duodama tik vienisoms mamoms, ar teciams. Jei seima pilna, tai priklauso tik po 1 papildoma nedarbo diena per menesi.
Atsakyti
QUOTE(Fera82 @ 2012 09 11, 17:10)
35 k. d. trukmės kasmetinės minimaliosios atostogos. Jos suteikiamos dirbantiems nepilnamečiams, neįgaliems darbuotojams (visų grupių invalidams), taip pat darbuotojams, vieniems auginantiems vaiką iki 14 metų arba neįgalų vaiką iki 18 metų. (toliau – k. d.) kasmetinių minimaliųjų atostogų trukmę.

Daugiau atostogu duodama tik vienisoms mamoms, ar teciams. Jei seima pilna, tai priklauso tik po 1 papildoma nedarbo diena per menesi.

Man darbe duoda daugiau atostogu (35k.d.) tai as ir nesiginciuoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingulite @ 2012 09 11, 19:36)
Man darbe duoda daugiau atostogu (35k.d.) tai as ir nesiginciuoju  ax.gif


O tai kokiu DK str. jie remiasi g.gif

Noreciau ir as daugiau, bet pati darbe atsakinga uz personala, tai turiu zinot istatymus doh.gif Tai ir negaliu pagal DK daugiau sau atostogo prisirasyt, nes tai bus mano pacios klaida.
Atsakyti
QUOTE(NikeZ @ 2012 08 28, 13:12)

4u.gif laikykites,kad ir kaip sunku

jolita, kantrybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fera82 @ 2012 09 11, 19:52)
O tai kokiu DK str. jie remiasi  g.gif

Noreciau ir as daugiau, bet pati darbe atsakinga uz personala, tai turiu zinot istatymus doh.gif Tai ir negaliu pagal DK daugiau sau atostogo prisirasyt, nes tai bus mano pacios klaida.

Nezinau kokiu man paciai keista, bet nieko as jiems nesakau, duoda tai ir imu
Atsakyti
Žinokit nu nieko sau... Nulekiam su vyresnėliu į polikliniką - miežis baisinis, akis gerokai patinus, puliuoja... doh.gif Gydytojas apžiūri - jo, miežis, - sako. ( o tai naujiena g.gif ) Sakau tai rašykit kokių lašiukų - man vaiko gaila, jam peršti, akis patinus tai ir matomukas koks???? doh.gif O gydytojas man: - be akių gydytojo konsultacijos nerašysiu.
-Tai liuks! Mes nueisim pas okulistą.
Gaunam siuntimą ir tada prasideda LINKSMYBĖS. Einam į viena akių ligų kabinetą:
-Oi ne ne, mes su tokiais mažais vaikais nedirbam (ką gi, kitur tipensim).
Nueinam į antrą kabinetą:
-Ne ne, mes nesispecializuojam mažų vaikų gydymui... doh.gif doh.gif doh.gif
-Ė brangieji nebejuokinkit, tai kas spacializuojasi? Klausykit nejuokingai jau. Papasakoja kas "specializuojasi". Nueinam - ne, pasirodo nepriima su siuntimu. Ekstra siuntimas - eilės sulauksit po 1,5 sav blink.gif
-Sakau gal juokaujat. Po 1,5 sav vaikui gali akis iš viso iš orbitos iškeliaut. Tada, kam tas eksta siuntimas?
-Mes neturim vietų - tik privačios apžiūros vietos likusios. Privačiai galima jau šiandien prieiti - konsultacija 82 lt gun_rifle.gif
Pakeliau šuma baisulinį, sako nieko nežinau. TOKIA TVARKA mega_shok.gif
Žodžiu nieku mūsų nepriėmė. Grižom pas pediatrą (mūsų gydytoja atostogauja, tai pas pavaduojantį). Pasakoju kaip buvo, o tas sako - niekuo padėt negaliu. Reikalinga okulisto konsultacija. Tai kai pradėjau grąsinti, kad skambinsiu į ligonių kasas ir tai kelsiu visus ant kojų dėl aplaidaus gydymo.... Mums išrašė lašiukųmastau.gif Negaliu patikėti iki ko reikia nueiti, kad gautum nors kažkokia pagalbą blink.gif
Atsakyti
laba vakara,
QUOTE(joolita @ 2012 09 11, 09:19)
Patikek,kaip pailsesi. Mes buvom 8 dienom i turkija isvaziave,be vaiko. Gryzau kaip nauja


QUOTE(Ramunka:) @ 2012 09 11, 09:45)
Oj kaip faina  bigsmile.gif geru ir smagiu tau atostogu  thumbup.gif


QUOTE(Medute28 @ 2012 09 11, 11:07)
Dinana, atostogos super, ypač kai jos ne namuose smile.gif


QUOTE(vikma @ 2012 09 11, 12:55)
OLIA lia kaip tau super bus thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

zinokit as jau gyvenu atostogu nuotaikom....aciu visom uz palinkejimus smile.gif 4u.gif

Vvarliokas,isivaizduoju koks isiutimo lygis buvo...kartais atrodo,kad visus aplink mus laiko debilais kazkokiais...is kabineto i kabineta,o rezultato jokio.saunuole,kad pakelei veja,taip ir reikia,jei jie nesugeba savo darbo normaliai dirbt.
Atsakyti