Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas Namuose

Apklausa: Ar Jus palaiko namiškiai pomėgį sportui ir tikslus sporte? (64 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Renna @ 2012 06 05, 07:46)
Sedindriuke, ačiū, neiškenčiau be sporto, jau JM jogos treniruotą padariau...
Va man dėl to dviračio labiausiai ir neaišku... O buvo taip, kad nusipirkau dviratį ir iš kart iki savo kaimo nuo parduotuvės pardūmiau, apie 15-18 km doh.gif  čia po ilgos pertraukos, nemynus buvau ilgą laiką doh.gif 

Kalbat apie mėsas, o aš be jos neįsivaizduoju savo raciono... Šiaip norėčiau jos atsisakyti, bet supratau, kad negaliu, organizmas man jos reikalauja  smile.gif

Kas pačios auginat špinatus, ar galima juos skinti kai pradeda žydėti?  g.gif



skindavau, tiesiog ne pacius apatinius lapus, o siaip valgydavau vasara visada juos, kol budavo mociutes darze... kad neisparazitetu nuskabyt ziedus...
tai as mesos is atrodo ne nekneciu, valgau, tiesiog tai kas skanu (balta mesa) ir nelenda tarp dantu (raudona mesa).. nieko cia ne beda. Troskinukan imetus jautienos gabaliuku, bus geriau tik, sociau, nereiks riesutu ivarvolint biggrin.gif bet as riesutais gyvenciau vis tiek geriau nei mesa biggrin.gif Mesa reik ruost... va kame kampas tikriausiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 06 05, 09:30)
Irunia, sureguliavus mityba ir sporta, viskas disciplinuotai, rezultatai po 2 savaiciu jau gali matytis. Bet tai turi buti ne metimas. Paskutinius kilogramus ne metimo budu reikia numesti, o pasportavimu ir tvarkinga svaria mityba... jie patys nujudes, kad ir kaip sunkiai judetu, bet geriau per ilgesni laika mesti, nei per trumpesni, tada organizmas kad nebutu BAC MAN BADAS, o dabar tai griebsiu, tik duok man koki niekuti, is karto uzmesiu i sona biggrin.gif organizmui bado negalima sudaryt ilgesni laika;
Be to daug gaunant baltymu ir nesportuojant, baltymai nesunaudojami raumenu gamybai, o raumenys auga ('gaminasi') tik jiems gavus kruvio, tad baltymai ant sonu gali nusesti ir i rezervus, kurie mums nepatinka biggrin.gif

Tai viską permąsčius, nėra tikslo tada man džiovintis.
Bado niekada nesudarau, ber varškė jau sakau, per visus galus lenda.
Tai logiškai mąstant - nu kam man to reikia. Iš kitos pusės...
Kai tiek daug sportuoji, norisi ir atrodyt atitinkamai.
O dabar vis gi nuuuuu ne taip dar, kaip norėtųsi.

Ai, čia tik šiaip pamąstymai - reikia man to ar ne.
Visada mąstau apie sveikatą ir amžių. Kai jau nebegalėsiu tiek sportint, žiauriai daug reiks investuot į mitybą, kad atrodyt, kaip anksčiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2012 06 05, 08:43)
Tai viską permąsčius, nėra tikslo tada man džiovintis.
Bado niekada nesudarau, ber varškė jau sakau, per visus galus lenda.
Tai logiškai mąstant - nu kam man to reikia. Iš kitos pusės...
Kai tiek daug sportuoji, norisi ir atrodyt atitinkamai.
O dabar vis gi nuuuuu ne taip dar, kaip norėtųsi.

Ai, čia tik šiaip pamąstymai - reikia man to ar ne.
Visada mąstau apie sveikatą ir amžių. Kai jau nebegalėsiu tiek sportint, žiauriai daug reiks investuot į mitybą, kad atrodyt, kaip anksčiau doh.gif

tiesa parasei..o su amzium maisto kiekis mazet turi,jei raumenim pratimu neduodama..pasivaiksciojimai nesiskaito..kcal degina raumuo ir kuo kune jo daugiau vyresniam amziui tuo geriau..
Atsakyti
QUOTE(zoory @ 2012 06 04, 16:44)
Man tai Insanity Pure Cardio yra pakankamai sunki, palyginus su kitom, nes čia ne interval training, todėl nėra atokvėpių - varai be sustojimo. Matyt tavo geresnė fizinė forma, kad taip lengvai atlaikei  thumbup.gif

nesuprantu, kaip tai nera atokvepiu? g.gif man tas stretchingas per viduri, isvis jo nesuprantu, as pabaigiu visai atvesti per ji? gal jo man nedaryti - b g.gif t tuomet gal tikrai pompa butu ir kokybe nukentetu. bet reiktu pabandyti.

Selindriuke, o tas Hit yra pirmam puslapyje nuorodose? nelabai supratau, kas tai per intensyvas. sakoma, uz Insanity ner sunkiau. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 05 birželio 2012 - 16:28
QUOTE(given444 @ 2012 06 05, 16:23)
nesuprantu, kaip tai nera atokvepiu? g.gif man tas stretchingas per viduri, isvis jo nesuprantu, as pabaigiu visai atvesti per ji? gal jo man nedaryti - b g.gif t tuomet gal tikrai pompa butu ir kokybe nukentetu. bet reiktu pabandyti.

Selindriuke, o tas Hit yra pirmam puslapyje nuorodose? nelabai supratau, kas tai per intensyvas. sakoma, uz Insanity ner sunkiau.  g.gif

la, buten pure cardio nera pauziu, reikia paciam pagal poreiki jas daryt smile.gif stretchingas ne vidury, bet po 10 min apsilimo, nezinau butent per ji, man prakaitas upemis teka g.gif praleisti tempimo nepatarciau, gali rimtai susizeisti, tempas nemazas...raumenys turi buti gerai paruosti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mandy333 @ 2012 06 05, 15:35)
la, buten pure cardio nera pauziu, reikia paciam pagal poreiki jas daryt smile.gif stretchingas ne vidury, bet po 10 min apsilimo, nezinau butent per ji, man prakaitas upemis teka g.gif praleisti tempimo nepatarciau, gali rimtai susizeisti, tempas nemazas...raumenys turi buti gerai paruosti  smile.gif



Kas pas Mandy333 numatyta siandien ? biggrin.gif

As tik ka tegrizau.. susimakaluosiu vakariene, pasivalgysiu, virskinsiu ir paskui vakare sportuko biski
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 06 05, 17:06)
Kas pas Mandy333 numatyta siandien ? biggrin.gif

As tik ka tegrizau.. susimakaluosiu vakariene, pasivalgysiu, virskinsiu ir paskui vakare sportuko biski

na kazkas kas pulsa pakeltu, kazkokia sesli diena buvo ax.gif tesiu ka pradejau turbut, bet jau reikia imtis veiksmu ir keisti kazka...jokio poveikio ar progreso nesijaucia smile.gif irgi veliau zadu sportuoti, nes dar vakarienes negavau...vakar kisau kisau ta arbuza, tai vos per gerkle neislindo lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Irunia @ 2012 06 05, 09:43)
Tai viską permąsčius, nėra tikslo tada man džiovintis.
Bado niekada nesudarau, ber varškė jau sakau, per visus galus lenda.
Tai logiškai mąstant - nu kam man to reikia. Iš kitos pusės...
Kai tiek daug sportuoji, norisi ir atrodyt atitinkamai.
O dabar vis gi nuuuuu ne taip dar, kaip norėtųsi.

Ai, čia tik šiaip pamąstymai - reikia man to ar ne.
Visada mąstau apie sveikatą ir amžių. Kai jau nebegalėsiu tiek sportint, žiauriai daug reiks investuot į mitybą, kad atrodyt, kaip anksčiau doh.gif

va butent, ziema kazkaip dzin kaip atrodai, bet vasara norisi kad matytuosi blush2.gif bet as pvz. kad apsileidau su sportais ir mityba(kalti tie baliukai) tai jauciu ziema net geresni rezultatai buvo g.gif aisku ziema maziau uzsiemusi buvau, bet bla bla...bla...pasiteisinimai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2012 06 05, 15:23)
nesuprantu, kaip tai nera atokvepiu? g.gif man tas stretchingas per viduri, isvis jo nesuprantu, as pabaigiu visai atvesti per ji? gal jo man nedaryti - b g.gif t tuomet gal tikrai pompa butu ir kokybe nukentetu. bet reiktu pabandyti.

Selindriuke, o tas Hit yra pirmam puslapyje nuorodose? nelabai supratau, kas tai per intensyvas. sakoma, uz Insanity ner sunkiau.  g.gif



HIT - High ntensity training. HIIT high intensity interval training. Insanity yra HIT ir HIIT.
Atsakyti
QUOTE(mandy333 @ 2012 06 05, 18:23)
va butent, ziema kazkaip dzin kaip atrodai, bet vasara norisi kad matytuosi blush2.gif  bet as pvz. kad apsileidau su sportais ir mityba(kalti tie baliukai) tai jauciu ziema net geresni rezultatai buvo g.gif aisku ziema maziau uzsiemusi buvau, bet bla bla...bla...pasiteisinimai blush2.gif

O pas mane viršus labai vyriškas, o apačia labiau moteriška.
Tai va sakau, gal reikia pasiryžti ir pamėginti.
Nes sporto tai man per akis, o vat mityba... ypač baltymai šlubuoja.
Diržo man diržo lotuliukas.gif

Nors šiandien turbūt suvalgiau daugiausia baltymų per visą savo gyvenimą lotuliukas.gif
Papildyta:
Vis noriu paklaust. Kas iš sportuojančių besportuojant darėsi tatoo.
O gal neturit nieks? Man įdomu per kiek laiko sugyja.
Nes sako sportuot nelabai galima g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2012 06 05, 17:54)
O pas mane viršus labai vyriškas, o apačia labiau moteriška.
Tai va sakau, gal reikia pasiryžti ir pamėginti.
Nes sporto tai man per akis, o vat mityba... ypač baltymai šlubuoja.
Diržo man diržo  lotuliukas.gif

Nors šiandien turbūt suvalgiau daugiausia baltymų per visą savo gyvenimą  lotuliukas.gif
Papildyta:
Vis noriu paklaust. Kas iš sportuojančių besportuojant darėsi tatoo.
O gal neturit nieks? Man įdomu per kiek laiko sugyja.
Nes sako sportuot nelabai galima g.gif

hmmm. ...o koks cia tipazas?ar platus peciai ir dubce?be mitybos, tai tikrai ilgai reikia laukti rezultatu...aisku gali ju ir visai nebuti schmoll.gif bet galiu pasakyti ir pasiekus neblogu rezultatu, sunku juos be galo islaikyti....
Papildyta:
as senike neturiu jokiu tatooo blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikos sportininkes 4u.gif
Paskutini egza issilaikiau vakar thumbup.gif Biski pristabdzius buvau visus sportus, bet siandien JM pasportuoti zadu wink.gif
Apklausoj balsavau kaip dauguma, kad palaiko, bet neprisijungia ax.gif

O siaip butu idomi apklausa, arba taip padiskutavimui kokia figura jum yra tobula. Nes atrodo dauguma jusu cia tikrai labai intensyviai sportuojat, maista ziurit, bet vistiek dar ne visiskai dziaugiates smile.gif Del to, kad raumenu truksta ar dar riebaliuko like?
Tarkim ar jum labai grazi Zuzkes figura? Arba tos pacios Jillian?
Man tai asmeniskai, per daug jos uzsikacialine, Zuzanos slaunys ir blauzdos man labai nepatinka. As megstu tokius ilgus lean muscles, kai mergina kuda, bet truputi raumenuko yra wink.gif
Kas jum graziausia? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Smash @ 2012 06 05, 17:51)
Sveikos sportininkes  4u.gif
Paskutini egza issilaikiau vakar  thumbup.gif Biski pristabdzius buvau visus sportus, bet siandien JM pasportuoti zadu wink.gif
Apklausoj balsavau kaip dauguma, kad palaiko, bet neprisijungia  ax.gif

O siaip butu idomi apklausa, arba taip padiskutavimui kokia figura jum yra tobula. Nes atrodo dauguma jusu cia tikrai labai intensyviai sportuojat, maista ziurit, bet vistiek dar ne visiskai dziaugiates  smile.gif Del to, kad raumenu truksta ar dar riebaliuko like?
Tarkim ar jum labai grazi Zuzkes figura? Arba tos pacios Jillian?
Man tai asmeniskai, per daug jos uzsikacialine, Zuzanos slaunys ir blauzdos man labai nepatinka. As megstu tokius ilgus lean muscles, kai mergina kuda, bet truputi raumenuko yra wink.gif
Kas jum graziausia?  cool.gif



Na Zuze moteriska, is ji man kaip tik dabar bent atspindi daugelio moteru tipaza -kriausiu biggrin.gif bet ir tai kai grizo su ZWO ji buvo masyvesne, dabar sukudus, sportiska. O seniau budavo is vis sakaliukas, ir slaunys..na kad slaunis kriausei nusidziovinti, ji labai labai mazai valgydavo garantija... Fredis neleido del biznio...
na jau Zuzes ir Lizos marios nelygint... nenormali ta is vis... bet velgi, jos tipazas toks, genetika, ji tik kad raumeningesne nei visai liesa..bet ir tai ji labai sukudus, o ir taip kuda... kojos jau tikrai negrazu.... kaulai...

Irunia, kaip bumbuliukai valgos biggrin.gif as su moliugu dabar darysiu, nes neturiu jokiu uzkandziu, pakandimams ..tai pasikepsiu ju sakiau. Verda moliugas (saldusis). biggrin.gif
Mhm Irunia, peciai siauri, platus, krutine maza, o dubce kriauses formos? Cia taip vyriskas virsus ir moteriska apacia? biggrin.gif

Atsakyti