Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas Namuose

Apklausa: Ar Jus palaiko namiškiai pomėgį sportui ir tikslus sporte? (64 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(jautiena @ 2012 06 09, 23:57)
psylium husk yra smiltyninis gyslotis berods.



mhm Lietuvoje retas augalas, tad kazko stebuklingo tiketis prekyboj kad bus nera ko.. ir siaip origin country India biggrin.gif

Labanaktis smile.gif prakiurksojau internete ir rankas nusalau, kol kojos jau po kaldra syla biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas,

As psyllium husk dedu i bemilcius kepinius, sutirstina tesla.
Atsakyti
Sveikutės! Vakar vietoj sporto baseine pasiplaukiojau,taip gera..taip atsipalaidavau.
Pagalvojau kurią čia dieną,o kas nutinka,kai meti sportą..tai tie raumenukai sumažėja? Ar kaip? Neketinu mesti,nes dar tik pradėjau,bet šiaip įdomu smile.gif
Atsakyti
lbs rytas.
merginos, kur kaune pirkot tuos laikmacius /taimerius/ kur nusiimt laikus? taip pat ar sportuojat su tokiu,kuris rodo koks jusu pulsas, kiek isdeginot kaloriju? ar verta toki nusipirkt? turbut lb brangus, ir kur ji rasti?


del raumenu man irgi truksta ziniu. vat draugas sako: kas is to kad dirbu daug, bet nepavalgau normaliai (finansines bedos), tai raumenu nebus. ar galima taip teigti? ar pas ji bus raumenys mazi, ar kokie? g.gif zodziu.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2012 06 10, 10:15)
kas is to kad dirbu daug, bet nepavalgau normaliai (finansines bedos), tai raumenu nebus. ar galima taip teigti? ar pas ji bus raumenys mazi, ar kokie?  g.gif zodziu.

Raumenys maitinasi pagrinde baltymais.
Atsakyti
QUOTE(Skirmantė @ 2012 06 10, 07:30)
Labas rytas,

As psyllium husk dedu i bemilcius kepinius, sutirstina tesla.


Tas tai taip. Bert visur galima. Kepiniu jau vakar ieskojaus, na ka duoneles, keksiukai, fainas daiktas.. pas mane kai pasiziuri is arciau tai tokie kaip ne milteliai, bet tokie kaip pukiukai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(SOWELU @ 2012 06 10, 07:34)
Sveikutės! Vakar vietoj sporto baseine pasiplaukiojau,taip gera..taip atsipalaidavau.
Pagalvojau kurią čia dieną,o kas nutinka,kai meti sportą..tai tie raumenukai sumažėja? Ar kaip? Neketinu mesti,nes dar tik pradėjau,bet šiaip įdomu smile.gif


Raumuo pamirsta sakoma po puses metu jau kad jis sportaves, jegos netekti pradeda jau ir po savaites nesportavimo. Pavyzdziui vaiksciojimas sportu nelabai ir skaitos, nes raumens koju neapkrauna neiprastai, nes mes vaikstom kasdiena, kunas tiek jau metu priprates prie savo kuno svorio iki kaulu smegenu.
Raumenys kai nebegauna kruvio, daznai buna mityba pasikeicia, nes valgoma daugiau, arba nepasikeicia. Na raumenys bliuksta, riebalinis sluoksnis dideja, nes maitinantis gauta energija kasdienei veiklai neisnaudojama, tad riebalas kaupias. Kadangi tu bliuksti, raumenys nenaudojami atrofuojas, riebalo daugje,a daraisisi SKINNY FAT, o gal netgi ir FAT.


QUOTE(given444 @ 2012 06 10, 08:15)
lbs rytas.
merginos, kur kaune pirkot tuos laikmacius /taimerius/ kur nusiimt laikus? taip pat ar sportuojat su tokiu,kuris rodo koks jusu pulsas, kiek isdeginot kaloriju? ar verta toki nusipirkt? turbut lb brangus, ir kur ji rasti?
del raumenu man irgi truksta ziniu. vat draugas sako: kas is to kad dirbu daug, bet nepavalgau normaliai (finansines bedos), tai raumenu nebus. ar galima taip teigti? ar pas ji bus raumenys mazi, ar kokie?  g.gif zodziu.


Given444, nesileisk ikalbinejama mesti sporta, net jei yra finansiniu bedu... Tai juk tau gali buti issigelbejimo saltinis nepapulti i depresija, istisai nesigrauzti ir nekenteti... Taip sportuojant na reikia tos mitybos, bet geriau po maziau, dazniau bet tai ko reikia, nei du kartus sociai i diena makaronu, bulviu, ar blynu prikimsti.. nes tikiu kad esant bedoms, toks maistas i trasa eina... vasaros metas, manau imanoma rasti pazistamu kurie zinotu tasku kur perka is ukininku darzoves... kopustai ,morkos, sviezi dalykai prasides, is ju kiek galima visko priruosti.. baltymu taip pat reikia, sportuojant ypac (beje nesportuojantys ir turetu ju daugiau valgyt, is vis kai griztu i lietuva tai vien anglys anglys ant stalu...), yra variantu neskriausti saves ir biudzeto, tiesiog ties tuo dalyku truputi reikia pasiplanuoti.
Atsakyti
Morkos verda. Kepsim kepsim tuoj rutuliukus savaitei tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2012 06 10, 09:43)
Morkos verda. Kepsim kepsim tuoj rutuliukus savaitei tongue.gif



as dar saikingai juos vis valgau:P) dar turiu moliuginiu (ir su karciu graikisku riesutu sviestu..jak jak brudnas daiktas... ) o pati baigiu sukapoti vakaryksti brownie.. nu lenda nesveikai skaniai biggrin.gif pupeliu biggrin.gif ikelsiu veliau blog'an biggrin.gif

ir siaip paburbet galima.. kokia vasara, kai oras tik po kaldra list ir noris ir jaukiai kakavos puoda uzsitaisius filmus ziuret ...
Atsakyti
labu...na jo seidriuke, orai kosmaras....pila kaip is kibiro...salta...brrrr..
Siandien nusprendziau grizti prie Tonio...reikia man svoriu nors tu ka doh.gif nes kai tik pumpinti reikia, jauciu kad raumenys auga...tie strikinejimai, tai tik blogai nuotaikai nustumt biggrin.gif net nezinau kaip reikes rasti vel laiko 1 val treniruotei, kai dirbi kasdien vos ne po 10 val tai laiko klausimas aktualus g.gif
Atsakyti
QUOTE(mandy333 @ 2012 06 10, 11:42)
labu...na jo seidriuke, orai kosmaras....pila kaip is kibiro...salta...brrrr..
Siandien nusprendziau grizti prie Tonio...reikia man svoriu nors tu ka doh.gif nes kai tik pumpinti reikia, jauciu kad raumenys auga...tie strikinejimai, tai tik blogai nuotaikai nustumt biggrin.gif  net nezinau kaip reikes rasti vel laiko 1 val treniruotei, kai dirbi kasdien vos ne po 10 val tai laiko klausimas aktualus g.gif



Rasi, o jei jau truks, su svoriais pilna treniruociu, ne tik Tonis wink.gif
Adijalu apsisukus kojas sedziu virtuvej bananu-melyniu ledus pabaigus (per ilgai kameroj stovejo tas gabalytis), MB dar guli , atsikels pusryciu nores..o man jau pietu metas- troskinsiu tinginio balandelius, jei rupuzes nesuirs jie man biggrin.gif
Einu Hausa toliau ziuret biggrin.gif narkotikas jis man biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 06 10, 13:31)
Rasi, o jei jau truks, su svoriais pilna treniruociu, ne tik Tonis wink.gif
Adijalu apsisukus kojas sedziu virtuvej bananu-melyniu ledus pabaigus (per ilgai kameroj stovejo tas gabalytis), MB dar guli , atsikels pusryciu nores..o man jau pietu metas- troskinsiu tinginio balandelius, jei rupuzes nesuirs jie man biggrin.gif
Einu Hausa toliau ziuret biggrin.gif narkotikas jis man biggrin.gif

apziurineju ChaleanXtreme su svoriais irgi gal pries metus esu parsissiuntus, ziuriu ten berods tik po 30 min trefkes showoff.gif, bet jau ju tu svoriu galingumas atrodo, siaubas mega_shok.gif ..bet visko neperziurejau dar, tik kelis video..
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 06 10, 13:07)
ir siaip paburbet galima.. kokia vasara, kai oras tik po kaldra list ir noris ir jaukiai kakavos puoda uzsitaisius filmus ziuret ...

Paburbam. Pas mumi karšta, o aš namie prie plytos stoviu doh.gif
Bet žiauriai gerai man tie bumbuliukai. Sekmadienį iškepu, tai baigiasi tik penktadienį. Šeštadienį jau liūdna be jų būna biggrin.gif

Pietukams sukapojau žalias daržoves su virtais avinžirniais. Niam niam, geriau nei su varške thumbup.gif
Atsakyti