Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas Namuose

Apklausa: Ar Jus palaiko namiškiai pomėgį sportui ir tikslus sporte? (64 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Sedinriuke. tai as nedroziu vien preso. juk ieina viskas, ir slaunys, ir rankos, pvz, atsispaudimai apskritai visa core treniruoja. todel i daugeli pratimu ieina presas.
nu bet ranku raumenys tai man pas daugelio fitness moteru nepatinka g.gif ypac pas butt bible pauline nordin g.gif ar man cia vienai taip?
aisku, reik treniruot visa kuna, bet jei ranka atrodo kaip blauzdos raumuo, nu ka as zinau bigsmile.gif


p.s. jau antra d valgau ledus padarytus pagal tavo sokoladini nekepta pyraga-ledus.

ir snd pirmasyk filateles kepiau. nemoku kept. kaip jus padarot rutuliukus, kad apkeptu is visu pusiu blink.gif man gavosi kepsneliai ir tiek...o ne apvalus kaip nuotraukoj, bet ir tai puikiai susivalge. drinks_cheers.gif o paaza pati susigalvojau, kuris skirtas kinietiskai vistienai-lygiom dalim sojojs padazas, pomidoru padazas ir klevu sirupo (vietoj medaus). suuuuuuper. bet skanus man jie ir vieni.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2012 06 14, 22:26)
Sedinriuke. tai as nedroziu vien preso. juk ieina viskas, ir slaunys, ir rankos, pvz, atsispaudimai apskritai visa core treniruoja. todel i daugeli pratimu ieina presas.
nu bet ranku raumenys tai man pas daugelio fitness moteru nepatinka  g.gif ypac pas butt bible pauline nordin  g.gif ar man cia vienai taip?
aisku, reik treniruot visa kuna, bet jei ranka atrodo kaip blauzdos raumuo, nu ka as zinau  bigsmile.gif
p.s. jau antra d valgau ledus padarytus pagal tavo sokoladini nekepta pyraga-ledus.

ir snd pirmasyk filateles kepiau. nemoku kept. kaip jus padarot rutuliukus, kad apkeptu is visu pusiu blink.gif man gavosi kepsneliai ir tiek...o ne apvalus kaip  nuotraukoj, bet ir tai puikiai susivalge.  drinks_cheers.gif o paaza pati susigalvojau, kuris skirtas kinietiskai vistienai-lygiom dalim sojojs padazas, pomidoru padazas ir klevu sirupo (vietoj medaus). suuuuuuper. bet skanus man jie ir vieni.


ledai tie geris, siandien is panasios opers raw pyraga dariau, niam..
o is ko tos filateles? rutuliuukai butu apkepami aliejuje.daug aliejaus... verdami, o jei orkaitej ar ne su tiek daug aliejaus tai jap kepsniukai.. burgeriukai...
Atsakyti
Labas rytas,
viskas yra skonio reikalas. Aš net ne apie sportus ir sportuojančius galvodama ir lygindama jau nuo senų laikų pastebėdavau pas net nesportuojančias moteris genetiškai duotą kažkokį tais raumenuką ant rankų, tiksliau gal tokią rankų formą, kuri labiau išformuota nei kitų moterų. Tai jau nekalbant apie sportuojančias. Man tiesiog verkiant norisi išformuotų rankų pas sportininkes smile.gif
Aš irgi ledus kapoju. Vieni buvo su alkoholiu, bet regis nepakenkė, nei svoris lipo, nei savijauta suprastėjo, niekas. Pritiko vaidinasi ir apskritai receptas fantastisškas. Įsiseivinu jį atmintį. Šiandien ne taip šilta, bet gal dar nušvis saulutė, laukia varškės ledai, labiau gal šaltas desertas.
Su MB sutartinai pastebėjom, kad labai išryškėjo raumenys po paskutinio komplekso ir turime išvadą: visgi tuomet niekada neprilygs pratimai vien tik su savimi ir ant žemės, ore ar pan., su pratimais, atliekamais su skersiniu bei lygiagretėmis.
Atsakyti
labas rytas , jeeee jau penktadienis - plank jau keletą kartų padaryta thumbup.gif presiukas irgi truputį pakankintas rolleyes.gif ai, dar sausainį vieną pusryčiams sulapnojau fotosesjios metu hihihi.gif nelabai piktybinis : iš avinžirnių miltų + kokoso sviesto + migdolų miltų + tiek kad cukraus buvo ( nesumąsčiau kuo pakeisti, nes ten jis kaip pagrindinis ingrientas buvo ) niu velniškai gardu thumbup.gif a lia gėris tie visi nekvietiniai miltai wub.gif

kalbant apie raumenyną, man labai dailu, ir pati norėčiau tokias galingas rankas turėti - žinau kad kada nors tikrai turėsiu jei juodai dirbsiu ties tuo cool.gif tiek Lizos tiek Zuzės man dailios rankos , ir tikrai nereikia lyginti su pripumpuotais kulturisčių raumenynais biggrin.gif

Vicious Vici, na klok kas vieni tie varškės ledai ? bigsmile.gif aš šiandien nusiteikusi Sedindriukės tą šaldytą ledų pyragą gaminti biggrin.gif na dar tofu sūrpyragis laukia lotuliukas.gif žodžiu , apsiėsiu .... lotuliukas.gif
Atsakyti
Sedindriuke, o tu ta savo raw cheescake idesi i bloga, o gal jau idejai?

filateles - is avinzirniu miltu ir avinzirniu. kepiau aliejuj, nes buvo taip parasyta. pamaniau, negi VIRTI blink.gif blink.gif reikia aliejuje kaip spurgas, tada tikrai nesveika gaunasi. todel kepiau ax.gif ir gavos kepsniukai.

dar klausimas: kaip jus gaunate migdolu miltus. vat noriu Sedindriukes bananu duonele pasidaryti. migdolu miltu negalima keisti tam recepte kitais? negi pirkt migdolus ir maltis miltus, kiek ju reik nusipirkt tuomet, puse kilo? blink.gif blink.gif ziuriu, cia visos pagal ingredientus finansine padetim nesiskundziat unsure.gif blush2.gif
siaip as irgi kvietinius miltus keisti noriu. bet tarkim, kaip galvojat : jei pyrago recept parasyta: 1.5įstiklines miltu. ir jei, tarkim, keiciu juos i selenas - ar uztenka 1stiklines. juk, logiskai, selenos isbrinksta. toliau. ar galima tarkim grikiu miltais keisti, arba rupiais ruginiais? pyragui netiktu turbut?

zinau, kad sojos ar speltos miltai tai tiktu (?) o vat selenos, semenys, ruginiai, grikiai? ax.gif
kalbu apie pyraga.
dabar lekiu darytis vegan pyrago, idesiu nuoroda- girtas isgirtas per visur MOOOORKINIS wub.gif (beje, tik ka - slapoka/slapia po insanity cardio...taciau kaskart vis maziau. kiba vel taip staigiai mano organizmas pripranta prie kruvio g.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 15 birželio 2012 - 09:00
QUOTE(irmulia @ 2012 06 15, 09:52)
Vicious Vici, na klok kas vieni tie varškės ledai ?  bigsmile.gif  aš šiandien nusiteikusi Sedindriukės tą šaldytą ledų pyragą gaminti  biggrin.gif na dar tofu sūrpyragis laukia  lotuliukas.gif  žodžiu , apsiėsiu ....  lotuliukas.gif

Knaisiojausi, ieškojau idėjų, bet žinai, ne viską turėjau namuose tą kartą, tai grynai receptinių nepadariau, pati išmąsčiau. Išplakiau du kiaušinius, pilstelėjau pieno, tada cinamono, kokosų drožlių, sezamo sėklų ir prismulkinau datulių. Pridėjau gausiai uogienės, buvo likutis juodų serbentų, po to atidariau avietinės. Uošvienės uogienės saldžios, tai nebereikėjo papildomai cukraus. Na ir varškė, sakyčiau apie puskilį įdėjau. Neturiu jokių aparatų, nemėgstu savęs apsistatyti visokiais prietaisais, tai su kočėlu pagrūdau, pagrūdau ir bus gerai. Manyčiau, kad bus skanu. Jei kas vietoje pieno grietinėlę dėtų, tai jaučiu iš viso super g.gif

Beje, ledų manjakės, ar neturite baimių dėl žalių kiaušinių? Galvojate, kad užtenka paros išsišaldymui? Uošvis yra labai nugąsdinęs kaip pažįstamas vos kojų neužvertė nuo žalių kiaušinių, dvi savaites pragulėjo ligoninėje. Tai vis kažkaip ir MB, ir aš pasidarę tokių receptų vis pagalvojame... trukdo džiaugtis kažkaip ir 100 proc. ramiai valgyti g.gif Guodžiuosi tik tuo, kad kaip šunys raw mėsas valgo, atšildytas iš šaldiklių. Bet vėlgi, būna ne parą ir ne dvi tos mėsos pragulėję, o ledai žiū tik parą duok dieve g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2012 06 15, 10:02)
Beje, ledų manjakės, ar neturite baimių dėl žalių kiaušinių? Galvojate, kad užtenka paros išsišaldymui? Uošvis yra labai nugąsdinęs kaip pažįstamas vos kojų neužvertė nuo žalių kiaušinių, dvi savaites pragulėjo ligoninėje. Tai vis kažkaip ir MB, ir aš pasidarę tokių receptų vis pagalvojame... trukdo džiaugtis kažkaip ir 100 proc. ramiai valgyti g.gif Guodžiuosi tik tuo, kad kaip šunys raw mėsas valgo, atšildytas iš šaldiklių. Bet vėlgi, būna ne parą ir ne dvi tos mėsos pragulėję, o ledai žiū tik parą duok dieve g.gif


ne tikrai nėra , mat kiaušinius labai gerai dezinfekuoju nuplaunu ax.gif , visos tos bakterijos ant lukšto kaupiasi, o ne viduje mirksiukas.gif nors įvairių versijų yra ( atseit lukštas yra akytas ir slėgis, panardinus kiaušinį į vandenį, tiesiog įstumia bakterijas į kiaušinio vidų.Nors kiaušinio baltymas turi antibakterinių savybių, bet jis visiškai neapsaugo nuo salmonelių sunaikinimo. ) , bet kol kas ramiai mėgaujamės šviežių kiaušinius patiekalais mirksiukas.gif



QUOTE(Vicious Vici @ 2012 06 15, 10:02)
Knaisiojausi, ieškojau idėjų, bet žinai, ne viską turėjau namuose tą kartą, tai grynai receptinių nepadariau, pati išmąsčiau.



skaniai skamba essen.gif manau pieną galima kokoso pienu keisti - kokosas su varške - puikiai dera skonio atžvilgiu thumbup.gif čia toks šaldytas desertas vos negaunasi bigsmile.gif


QUOTE(given444 @ 2012 06 15, 10:00)

dar klausimas: kaip jus gaunate migdolu miltus.


aš dažniausiai namie malu ( tiesiog maišelis riešutų į smulkintuvą ir psio, miltai jau yra ) arba sesuo iš FR atsiunčia vis bigsmile.gif ( bet tie tai tik svarbiems kepiniams skirti, prabangiems , mat aukštos kokybės migdolų miltai, tai gaila juos į visokias duoneles ar keksiukus dėti hihihi.gif )
Atsakyti
given444,
taupiai naudojant ir neperkant sh maisto, ant to paties iseina, prabangos dideles tikrai nera, nes net nenormalius atlyginimus uzdirbant...deja... bet geriau ne skudura pirksiu, o migdolu... pas mane miltai is maisytu riesutu maltu...

Selenos kas kita nei miltai, grikiu miltai duoda skoni kitoki, dera su braskem, is vien tik ruginiu miltu kepdama gali paskui neikasti... speltos miltus naudok, tik ju maziau reikia, nes gerai sugeria skyscius, o su selenom receptu pasiieskok, internete yra tikrai..

Vici, desertas nuskambejo skaniai biggrin.gif tikrai varske kokosas... nommmm ... seiletekis biggrin.gif kiausiniu zaliu nesu niekur naudojus... ta prasme ledu darius.. ledai mano tik bananiniai, jogurtiniai buna, na retai is esmes ledu namie buna, jei jau prispiria mb nusiperka parduotuviniu (o as siuntu tada ir liepiu 15 eiluciu etiketes skaityt biggrin.gif) jei pasakyciau kad zalias kiausinis deserte tai nevalgytu visai biggrin.gif o siaip saldytu deserttu darau - surpyragiai, siaip batoneliai, tai labai ledus atstoja smile.gif
Atsakyti
Bet tai migdolų miltai kalorijų kiek turi. Turbūt dvigubai nei paprasti. Ar ne?? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2012 06 15, 10:41)
Bet tai migdolų miltai kalorijų kiek turi. Turbūt dvigubai nei paprasti. Ar ne?? smile.gif


turi tiek, kiek turi patys riešutai, bet čia visai kas kita nei balti miltai, kurie iš šiaip nieko gero mūsų organizmui neduoda tik lašiakas nuo batonų auga biggrin.gif
Atsakyti
Hm.. O lašiakas nuo riešutų neauga? smile.gif juk riešutai labai kaloringi,kaip beja ir kokosai
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2012 06 15, 10:58)
Hm.. O lašiakas nuo riešutų neauga? smile.gif juk riešutai labai kaloringi,kaip beja ir kokosai


hihihi.gif lašiakas auga nuo bent ko, jei nejaučiamas saikas ax.gif bet maistingumo atžvilgiu riešutų miltai yra geriau nei kvietiniai miltai mirksiukas.gif riešutuose yra baltymų ir riebalų ir nors jie kaloringi, jie gerokai naudingesni mums nei baltų miltų gaminiai kuriuose pilna nenaudingų angliavandenių ax.gif

bet kaip sakoma - kiekvienam pagal poreikį ir skonį mirksiukas.gif
Atsakyti