Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Sportas Namuose
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Sportas ir dietos > Sportas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Sedindriuke
Klykiu is juoko biggrin.gif:D:D:
http://www.youtube.com/watch?v=SJer8fcochE&feature=share

80-uju Bodyflex biggrin.gif:D:D looks scary biggrin.gif
Vicious Vici
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 06 20, 23:02)
Klykiu is juoko biggrin.gif:D:D:
http://www.youtube.com/watch?v=SJer8fcochE&feature=share

80-uju Bodyflex biggrin.gif:D:D looks scary biggrin.gif
*

Laba,
ne ne, čia veido joga vadinama, ne kūnui čia šiaip jau smile.gif
Sedindriuke
QUOTE(Vicious Vici @ 2012 06 20, 21:20)
Laba,
ne ne, čia veido joga vadinama, ne kūnui čia šiaip jau smile.gif
*

cia ala bodyflexas, tik iskirpti pratimai yra smile.gif pilna jos tu bodyflexso video...
zoory
QUOTE(given444 @ 2012 06 20, 17:32)

o kaip jums treniruotis prie miega, a? ir tuomet netrukus eit gult? pavalgyt neiseis...vistiek geriau nei isvis jokio sporto tadiena....
*

Man kai grįžtu iš darbo 20:30h tai jokio pasirinkimo kaip ir nėra - tenka sportuoti vakare smile.gif nors aš mieliau renkuosi popietinį sportą smile.gif

QUOTE(Sedindriuke @ 2012 06 20, 21:46)
Nepavalgius po sporto, organizma spo kurio laiko ijungs taupymo rezima, tad raumenu vystymosi nesitikekit, o tik buti skinny fat.... Bent kelis kasnius varskes reiktu, nakciai raumenims baltymo reik.
*

OK...o jei po treniruotės išgeriu amino kokteilį? Porcijoje 9g baltymų. Ar to pakanka? blink.gif Nes man atvirškčiai po sporto vakare nieko valgyt nesinori, tik vandens ir recovery kokteilių ;D
given444
tai rimtai negi taip svarbu ta mityba?
taip visos rimtai taip ziurit ka pavalgyt ko ne pries /po sporto? ir taip kasdien GRIEZTAI?????????????

hmmmmm...tarkim, gerai - jus uzkandat varskes, o ka man vien ankstinius virtus valgyt, nenoooriu as ju vakare.
galiu dar riesutu pieno isgert - bet ne visad jo turiu g.gif
reikes dar pasieskot kitokiu veganisku variantu g.gif
Sedindriuke
QUOTE(zoory @ 2012 06 21, 06:06)
Man kai grįžtu iš darbo 20:30h tai jokio pasirinkimo kaip ir nėra - tenka sportuoti vakare smile.gif nors aš mieliau renkuosi popietinį sportą  smile.gif
OK...o jei po treniruotės išgeriu amino kokteilį? Porcijoje 9g baltymų. Ar to pakanka?  blink.gif Nes man atvirškčiai po sporto vakare nieko valgyt nesinori, tik vandens ir recovery kokteilių ;D
*

Tai proteino kokteiliai saunu labai! Tik kazkodel 9 gramai mazoka pasirode.. nes porcijoje daznai minimum 20 gr buna.... Baltymu kokteiliais vakarienes keicia, arba kai nera kada pavalgyti pietus puikus.
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2012 06 21, 07:10)
tai rimtai negi taip svarbu ta mityba?
taip visos rimtai taip ziurit ka pavalgyt ko ne pries /po sporto? ir taip kasdien GRIEZTAI?????????????

hmmmmm...tarkim, gerai - jus uzkandat varskes, o ka man vien ankstinius virtus valgyt, nenoooriu as ju vakare.
galiu dar riesutu pieno isgert - bet ne visad jo turiu  g.gif
reikes dar pasieskot kitokiu veganisku variantu  g.gif
*

Deja, Mityba apskritai labai svarbu. O jei intensyviai sportuoji (na ne i savaite karta), tai galiausiai be tinkamos mitybos gali susivaryti organizma, o ir sportuoju ne tam, kad nusialinciau ir paskui ilguoju laikotarpiu staiga kristu jegos, motyvacija - persitreniravimas butu. Po svarbu baltymu gauti, jei vakare sportuoji, anglys dienos metu ir svarbu... tai gerk veganinius baltymu miltelius, ju pilna pasirinkimo.
Nera rezultatu - ziurek pirma, kas tavo leksteje ir kokiu laiku, kaip sakoma.
Vicious Vici
Labą rytą, aš labai į temą tongue.gif
http://www.alfa.lt/straipsnis/14845173/Sal...12-06-21_09-10/

Įdomu: "baltymų milteliai iš vaistinės". Kažin ką pasakytų vaistininkės, jei jų paprašyčiau? Duotų? g.gif biggrin.gif
Sedindriuke
QUOTE(Vicious Vici @ 2012 06 21, 07:24)
Labą rytą, aš labai į temą tongue.gif
http://www.alfa.lt/straipsnis/14845173/Sal...12-06-21_09-10/

Įdomu: "baltymų milteliai iš vaistinės". Kažin ką pasakytų vaistininkės, jei jų paprašyčiau? Duotų? g.gif  biggrin.gif
*

ir i tema smile.gif konkretus straipsniukas, ir su teisybe. Pilvui is vis tik mityba labai svarbu.
Laba diena, man baltu milteliu prasom biggrin.gif
gal tada tiesiog sukonkretinti reiktu 'prasom man isrugu milteliu', ar pan. O vaistinese buna tokiu daiktu? Kazkaip tik is sporto prekiu parduotuviu tokius pripazistu, nes ten tie patys buna ir pigiau...
Iruta
Vakar gavau komplimentą dėl užpakalio.
Sako vyrs - nu toks kietas, kad nėr už ko paimt lotuliukas.gif
Sedindriuke
QUOTE(Irunia @ 2012 06 21, 07:43)
Vakar gavau komplimentą dėl užpakalio.
Sako vyrs - nu toks kietas, kad nėr už ko paimt  lotuliukas.gif
*

Jega biggrin.gif apie uzpakali vakar pas mane buvo taip biggrin.gif tempima dariau, tai vienas uzpakalis isitempia, kitas minkstas, paskui atvirksciai, maniskis sako vyrams patinka minksciau, sako o tu nervuojies, kad minkstas biggrin.gif:D:D na taip kai atsistoji, isitempi tai visur kieta, bet atsipalaidavus ir stovint bet kaip ir tas uzpakalis minkstas (posiknis blin!!!) bet tokia genetika, vis blogiau butu jei visai nesportuociau o sikna ant kedes padejus laikyciau smile.gif o kas diena ir neprisportuosi siknes, nes efekto paskui nebebus biggrin.gif

mane zmogum voru vadina (del kad prisitraukimus ant duru darau ir truputi kojom patipent reikia pasiremiant i duris - na lyg durim eitum biggrin.gif) arba raumenynu biggrin.gif
given444
S, tu valgai anglis per pusrycius kiek atmenu ir truputi diena, ar ne? ar derini pagal tai kaip lovingfit.com valgo? turiu minty baltymus/angliav/riebalus?

na kaip man pasidaryti gera namini snickers?? toliau ieskau.... biggrin.gif
Sedindriuke
QUOTE(given444 @ 2012 06 21, 15:00)
S, tu valgai anglis per pusrycius kiek atmenu ir truputi diena, ar ne? ar derini pagal tai kaip lovingfit.com valgo? turiu minty baltymus/angliav/riebalus?
na kaip man pasidaryti gera namini snickers?? toliau ieskau.... biggrin.gif
*

Given444, taip aš anglis valgau ryte (na duona, granola, koses ar nuo avizu pieno likusios nuosedos biggrin.gif , kepiniai is angliavandenisku miltu (avinzirniu), krekeriukai kokie, duoniukai parduotuviniai; na ta prasme kokybiski angliavandeniai, o ne baltos bulkos, makaronai) su pusryciais, o dienos metu jau man to nebereikia (tiesiog ir rekomenduojama FORGET CARBS after lunch smile.gif) na mano carbs paskui būna vaisių ir daržovių forma. Vaisius ir tai iki vakarienės tik, vakare nebe, nes geriau jaučiuos nepriputus obuolių (su vienu neapsieinu) ir tuo kad cukraus nakčiai man nereik smile.gif Neskaiciuoju jokių reitingu 2-3-1 ar pan. Intuicija, savęs stebėjimas, kcal iš akies numanau, kiek kaip, nes kažkada dar jaunystėj pradėjus sportuoti skaičiavau kcal ir išmokau daug ko iš to.

O kokį tu nori snickeri daryti? Ta su nuga, karamele? sokoladu aplieta? batonelius tuos? bet numanai kad cukraus teks suvartoti nemazai? smile.gif

P.S.d darbe padejo istverti.. per mobiliaka praskaitinejau SM foruma Zaliavalgiu temike... seiletekis i visas kisenes buvo is tiesu.... tiesiog vien del tu zalumynu vasara... kad dar galima kazka gauti is patvoriu.. is kaimuku, is pazistamu darzu... pavydziu juodai.. as tik prijaucianti, i raciona itraukianti kas sveika, zalia, gryna gyva,m tuo labiau man automatiskai siltejant orams minimum silto maisto noris...
na tiesiog esu 'karve' ir salotu bliudai butini, zalesio jei negaunu bent diena viskas zarnos klijuojas... biggrin.gif

Given444, negaminsiu manau anakardziu pieno, nes brangus malonumas, bet tiesiog jis kaip kad ir visi pienai daromi, ismirkius ir paskui sumalus ir nukosiant? smile.gif nes skaiciau, daug jo naudoji. Nom... smile.gif ai einu i ebay marles nusipirkti reik... net ir bulves nuspaudinet nebeturiu su kuom kai reik MB cepaku padaryt... biggrin.gif

given444
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 06 21, 15:16)
1.FORGET CARBS after lunch smile.gif) na mano carbs paskui būna vaisių ir daržovių forma.

2.O kokį tu nori snickeri daryti? Ta su nuga, karamele? sokoladu aplieta? batonelius tuos? bet numanai kad cukraus teks suvartoti nemazai? smile.gif

3. zaliavalgiu temuke...

4.Given444, negaminsiu manau anakardziu pieno, nes brangus malonumas, bet tiesiog jis kaip kad ir visi pienai daromi, ismirkius ir paskui sumalus ir nukosiant? smile.gif nes skaiciau, daug jo naudoji. Nom... smile.gif ai einu i ebay marles nusipirkti reik...  net ir bulves nuspaudinet nebeturiu su kuom kai reik MB cepaku padaryt... biggrin.gif
*

1. kiek mitybos poziuriu skirtingu... pagal Sheltona, iki 12 val vaisiai ar ju sultys ir darzoves, arba netgi tik vanduo, nes organizmas dar valosi (vykdo salinimo darba, pradeta 4val ryto.) cia bioritmu taisykle, kuomet teigiama kad nevlagant iki 12 val ryte gali numesti svorio panasiai tiek pat kiek nevalgant vakare po 18val. prie to pacio pasakymas: pusrycius reikia uzsidirbti. o carbs, pagal Sheltona, galima valgyti nuo 12 iki 20val. tame tarpe. g.gif
zodziu... kitas approach teigia: pusrycius suvalgyk vienas, vakariene palik priesui.taigi, ka cia dAUGUma ir daro visos. tradicines med atstovai irgi bara: neisleiskit vaiku mokyklon nepamaitintu. taip pat: iki 7val ryto megu apykaita greiciausia g.gif

zodziu, idomus dalykas tas mokslas. o nuspresti turi neprofesionalas, pats zmogus bigsmile.gif ant saves. bet kol prisieksperimentuoja.... doh.gif

2. taip, tas pats snickers...batoneeeelis verysad.gif kodel as ji taip megstu??? wub.gif wub.gif

3. as mazais zingsenliais einu i zaliavalgyste. tikrai tikiu tuo geriu. labai didelis pliusas zaliavalgystes deka yra tas, kad visas darzoves valgau nevirtas, isskyrus bulves drinks_cheers.gif thumbup.gif tokia blondine buvau, nemaniau, kad 'galima" valgyt ZALIA buroka, cukinija, bet ir db kai kas, (kaip ir as), lepteli: nevalgyk buroko zalio, apsinuodysi doh.gif aisku, gaila kad tiek darzoviu, pvz, agurkai uztersti nitratais...na, bet teigiama kad geriau zalios nitrat darzoves, netgi duju pripumpuotas bananas nei geriausios kokybes VIRTA mesa ir tt.
zodziu, valgydavau visa gyvenimazalia morka, kopusta, salotas, o db- tiek darzoviu atradau ZALIU. thumbup.gif

4. nu nezinau, nelabai brangu ta piena darytis. esu darius ji dukart isvis. man brangiau migdolu miltus pasidaryt, todel vis delsiu tavo bananine duonele keptis. biggrin.gif negersi gi anakardziu pieno litrais. jis tik siaip kaip baltymu bomb biggrin.gif , keli gurksniai ir per akis thumbup.gif
buti visai zaliavalge kazi ar iseitu, kai tiek daug visko tavo bloge, irmules na ir kituose...veganiskuose. snd vel vegan bandeliu mieste...mhm skooonis.

savaitgali keliauju i vilniu, isbandysiu ten raw42, idomu ar irmule bandei ten ka nors?
jautiena
kaip pasigaminti snickers namuose receptu pilnas internetas ir netgi youtube: http://www.youtube.com/watch?v=CLvIJeYse8Y tik pasigooglinkit 'home made snikers bar' deja, zaliavalgyste jis nedvelkia - keptas virtas skrudintas...
idomiausia, kad as nelabai pamenu, koks ten jo skonis, net negaliu pasakyt kada paskutini karta viena valgiau. man atrodo, kad jus tas zemes riesutu skonis traukia ir tiek. mano megstamiausi pusryciai: duoniukas su z.riesutu sviestu ir bananu griezineliais, apsiedimas.
given444
JAUTIENA, tai zinoma kad ne zaliavalgiskas...niekur nerasiau kad 100proc zaliavalge ketinu tapt, pa kolkas neisivaizduoju saves be kalno nesveiku skanestu ax.gif

tavo pusryciai skamba idomiai. o ant kokiu duoniuko tepies? trapucio ar grudetos duonos?
Vicious Vici
Labas rytas,
jei apie maistą, tai vakar springau, dūsinausi, rizikavau mirti prie bliūdo biggrin.gif Rizikavau pilvą išpūsti, nes savaime didžiuliai kąsniai kišosi. O dar MB juokino. Tas kvailelis nusiteikė, išsiraukė, fu fu, pats jis fu tongue.gif Kai kiaulė mėšle vartosi, tai mat ne fu blink.gif
Va wub.gif O dar ir pavadinimas wub.gif
http://www.visireceptai.lt/receptas/dzambalaja.html
Tik mano daržovės dar plius šviežios buvo, ne pardės šaldymų.
Sedindriuke
QUOTE(jautiena @ 2012 06 22, 00:17)
kaip pasigaminti snickers namuose receptu pilnas internetas ir netgi youtube: http://www.youtube.com/watch?v=CLvIJeYse8Y tik pasigooglinkit 'home made snikers bar' deja, zaliavalgyste jis nedvelkia - keptas virtas skrudintas...
idomiausia, kad as nelabai pamenu, koks ten jo skonis, net negaliu pasakyt kada paskutini karta viena valgiau. man atrodo, kad jus tas zemes riesutu skonis traukia ir tiek. mano megstamiausi pusryciai: duoniukas su z.riesutu sviestu ir bananu griezineliais, apsiedimas.
*

Pas mane tas pats smile.gif nepamenu skonių tų visų parduotuvinių dalykų... Riešutų sviestas natūralus yra gėris... mmm oi norėjau pasakyt skooonis biggrin.gif:D naudoju tiesiog vietoj visokiu alieju i salotas smile.gif i kepinius vietoj sviesto-aliejaus smile.gif
given444
riesutu sviesta galima vietoj aliejaus? oi gyvdenime nebuciau pagalvojus. vakar vel morku pyraga dariau, ir gailejau kad tiek semenu aliejaus isnaudojau, tiksliau, VISA -o mazas buteliukas beveik 11lt (per 2kart ir isnaudojau unsure.gif ), jauciuosi KAIP NUSIKALTELE...(daugiua tokio brangaus aliejaus neikisiu i kepinius, vaikui ketinau jo duoti rytais po sauksta, nes turi bedu su virskinimu)

taigi,reiks pabandyt riesutu sviesta deti...

sulaukiau sianakt savo raudonuju draugiu...merginos, ka jus darot? sportuojat per MMM? as nebent pirmaja d nesportuoju, o siaip tai - taip, nes jokiu kt neigiamu dalyku nejauciu. paauglystej, isvis po medzius karstydavaus, paketas net ant nugaros uzslinkdavo, zodziu, man MMM - ne silta, nei salta. tuo metu mano drauge trilinka susirietus 4dienas pirmasis guli ir nospa geria...gimdymo skausmai vos ne....

siandien vakarop vykstu i vln, tai butinai reikes dar siandien pasportuot, kad ir lengviau, rytoj - sestadienis, vilniuj, tai liksiu be sporto, sekmadieni griztu - tai vakare kaune gal jau vel iseis pasportuot.

lietus pliaupia, gaila, bet zaliavalgiu restoraniuka planuoju aplanktyt wub.gif
Sedindriuke
QUOTE(given444 @ 2012 06 22, 07:45)
riesutu sviesta galima vietoj aliejaus? oi gyvdenime nebuciau pagalvojus. vakar vel morku pyraga dariau, ir gailejau kad tiek semenu aliejaus isnaudojau, tiksliau, VISA -o mazas buteliukas beveik 11lt (per 2kart ir isnaudojau unsure.gif ), jauciuosi KAIP NUSIKALTELE...(daugiua tokio brangaus aliejaus neikisiu i kepinius, vaikui ketinau jo duoti rytais po sauksta, nes turi bedu su virskinimu)

*

Given444, ne tu viena sulaukei nakti... biggrin.gif:D rimtc

sportuosiu, nes nesu issprogus kazkol, kaip kad dazniausiai buna, o pajutus skausma iskart geriu vaistus, nes paskui ilgai laukt tenka kol suveikia..o skausmo buna tokio kad galeciau ikaitinta metala apsikabinti ir saltis krestu....

Aliejaus i pyragus savuosius mazai pilu arba nepilu, geriau kitoki riebala imaisau, man skanesni. Beje, linu semenu aliejus tikrai gaila pilti butu, nes jis labai skanus ant salotu smile.gif ir ypac tokiais kiekiais kai paraso 60 ml... na kam man to reik, jei naudoju kokius riebesnius miltus... ar jogurtu, obuoliene, bananu keiciu ta alieju - aliejus dregmei skirtas, nesausumui, na purumui siek tiek,... bet ne vestuvinius pyragus kepu, tai tas purumas ir visiems kitaip suprantamas.... geriau sauja riesutu sugrausiu riebalo gaut nei alieju... dar vis pamenu ta parasyma..aliejus skrandy jautes...viaukt smile.gif
Vicious Vici
QUOTE(given444 @ 2012 06 22, 09:45)
sulaukiau sianakt savo raudonuju draugiu...merginos, ka jus darot? sportuojat per MMM? as nebent pirmaja d nesportuoju, o siaip tai - taip, nes jokiu kt neigiamu dalyku nejauciu. paauglystej, isvis po medzius karstydavaus, paketas net ant nugaros uzslinkdavo, zodziu, man MMM - ne silta, nei salta. tuo metu mano drauge trilinka susirietus 4dienas pirmasis guli ir nospa geria...gimdymo skausmai vos ne....

Ir aš taip pat, pirmą, gausiasią (pas mane) praleidžiu ir po to viskas, varau taip pat drinks_cheers.gif
O drauė turėtų rimtai susirūpinti savo hormonais, nes tokie požymiai kaip jos yra nenormalu ax.gif
given444
na gal ne taip parasiau...man antra diena gausiausia tai visumoj tik viena MMM diena praleidziu...

S, tu tikras lobis...jogurta, banana galima deti...siaubas, kur buvo mano zinios????? unsure.gif cool.gif nes galvoju, aina sau brangus man gaunas tie pyragai cool.gif okei zinosiu, na gal tik obuoliene ne visur tiktu.....

Sedindriuke
QUOTE(given444 @ 2012 06 22, 08:31)
na gal ne taip parasiau...man antra diena gausiausia tai visumoj tik viena MMM diena praleidziu...

S, tu tikras lobis...jogurta, banana galima deti...siaubas, kur buvo mano zinios????? unsure.gif  cool.gif  nes galvoju, aina sau brangus man gaunas tie pyragai cool.gif okei zinosiu, na gal tik obuoliene ne visur tiktu.....
*

bananas, namine obuoliene, moliugiene zinok tinka tokiems naminiams kepiniams ir labai puikiai netgi. Jogurtas vietoj aliejaus - kiausinio tada papildomai geriau idek viena, na ir naudos daugiau nei aliejaus puse buteliuko isgerus smile.gif o riebalu susirinksi riesutus grauzdama, ir bus daug maloniau

svetelis
Gal kas turit tai chi dvd ar bent jau matet kur nusipirkti. Labai patiko Dr Paul Lam pamoka youtube, bet ten tik 1 pamoka ideta, bet taip aiskiai, kad jau kelis zingsnelius moku, taip uzsivedziau ir toliau noreciau ismokti.
Iruta
QUOTE(svetelis @ 2012 06 22, 11:54)
Gal kas turit tai chi dvd ar bent jau matet kur nusipirkti. Labai patiko Dr Paul Lam pamoka youtube, bet ten tik 1 pamoka ideta, bet taip aiskiai, kad jau kelis zingsnelius moku, taip uzsivedziau ir toliau noreciau ismokti.
*

Aš tai pavakšiočiau į užsiėmimus, o po to jau savarankiškai mėginčiau.
Juk vistiek ne tas pats, kas pašokinėt pagal kokį bodyrocką. Jei jau rimtai gilintis, tai gilintis. Pati visai norėčiau išmokt. Bet Kaune Arkane užsiėmimai su mano darbo grafiku nesiderina doh.gif
Gytis`
Laba diena. Na kaip jum sekasi? Turbut jau demonstruojate pliaze grazias kuno linijas? tongue.gif
Fuu pagaliau baigiau mokslus. Diplomas apsigintas. Galima bus toliau grizti i normalias vezias smile.gif
Sedindriuke
QUOTE(Gytis` @ 2012 06 22, 11:20)
Laba diena. Na kaip jum sekasi? Turbut jau demonstruojate pliaze grazias kuno linijas?  tongue.gif
Fuu pagaliau baigiau mokslus. Diplomas apsigintas. Galima bus toliau grizti i normalias vezias  smile.gif
*

Sveikinimai!!

P.S. papludimy tik nublukti galima cia.. liurlas oras biggrin.gif Mistine Skotija neveltui biggrin.gif
jautiena
QUOTE(given444 @ 2012 06 22, 01:14)
...
tavo pusryciai skamba idomiai. o ant kokiu duoniuko tepies? trapucio ar grudetos duonos?
*

ant ruginio trapucio arba skrudintos namines duonos.

Per MM man taip pat pirma diena sienom lipti noris, nes skauda visus sanarius, nugara, na toks vaizdas kad viska skauda. kartais ikalu nuskausminamuju, bet dazniausiai bandau pravaiksciot. o kitas dienas tai pamirstu, kad mm, tik tampona pasikeist reik nepamirst ax.gif
Iruta
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 06 22, 10:00)
Beje, linu semenu aliejus tikrai gaila pilti butu, nes jis labai skanus ant salotu smile.gif

Tai kad jo negalima gi į kepinius dėti. Jo negalima kaitinti. Va iš interneto:
•Sėmenų aliejų rekomenduojama vartoti tik nerafinuotą ir jo nekaitinti (prastėja skonis ir nelieka vertingųjų savybių), o gardinti salotas, gaminti padažus, pilti į sriubas.
•Sėmenų aliejaus paros norma 1 – 3 valgomieji šaukštai.
•Bet kokio aliejaus skonis kinta jį laikant netinkamomis sąlygomis. Jei parduotuvėje į skaidrią tarą išpilstytas produktas laikomas saulėtoje vietoje, jo skonis gali pakisti.

Sedindriuke
QUOTE(Irunia @ 2012 06 22, 12:00)
Tai kad jo negalima gi į kepinius dėti. Jo negalima kaitinti. Va iš interneto:
•Sėmenų aliejų rekomenduojama vartoti tik nerafinuotą ir jo nekaitinti (prastėja skonis ir nelieka vertingųjų savybių), o gardinti salotas, gaminti padažus, pilti į sriubas.
•Sėmenų aliejaus paros norma 1 – 3 valgomieji šaukštai.
•Bet kokio aliejaus skonis kinta jį laikant netinkamomis sąlygomis. Jei parduotuvėje į skaidrią tarą išpilstytas produktas laikomas saulėtoje vietoje, jo skonis gali pakisti.
*

siaip tai daug alieju negalima kepti, o ypac ant keptuviu.... nes degimo temperatura turi maza, o auskta degimo temperatura turi http://www.cookingforengineers.com/article...of-Various-Fats

semenu aliejus geras mums regioniskai labai smile.gif juk musu senoliai ji spausdavo ir naudodavo smile.gif kvapnus jis mmm smile.gif taupiai naudojau kai is lietuvos butelaiti turejau biggrin.gif nors taupiai visi aliejai pas mane naudojami, nes nera poreikio biggrin.gif
Iruta
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 06 22, 14:07)
nors taupiai visi aliejai pas mane naudojami, nes nera poreikio biggrin.gif
*

Aš rytais į grikius dedu thumbup.gif
Sedindriuke
QUOTE(Irunia @ 2012 06 22, 12:18)
Aš rytais į grikius dedu  thumbup.gif
*

as kazkur dedavau ir del skonio berods, nes skonisss...jammmm thumbup.gif dabar tiesiog semenys pastoviai trasoj biggrin.gif o mama labai megsta selenas su semenim pasikepina ir visur dedas smile.gif kai parvykstu, isnarsau lentyneles jos ir randu kavai skirtuose induose (na tos skardines, kur perki kavos pokus ir buna dovanu dezutes kavoms -daug kas manau turi tokiu pakaupes biggrin.gif) visokiu gerybiu biggrin.gif
given444
kaip kaip? semenis pasikept galima? maniau semenys tik brinkinamos na ir i pyragus dar....
Sedindriuke
pasikepinus aisku na nebebus RAW, bet labai skanu, ir siaip skanu ant kepamos duoneles pabarstyti, na kaip bet kokias seklas, riesutus. Sausainiuose skanu semenys, ir kai paskrunda kepdami...
MO
Sveikos gyvos 4u.gif
Persiprašau, tiek prikalbėjusioos, kad kolkas nė minčių apie visko perskaitymą.... Kaip laikotės, kaip, bikini zonas atidarytas? biggrin.gif
O mūsų vyrukas, Gytis, pasirodo?
MO
Uf, na šiaip ne taip permečiau akim viską. Žiū, ir Gytis parašęs prieš puslapį biggrin.gif Gyti, sveikinimai, sveikinimai, sveikinimai thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif Ką planuoji veikti toliau?
Mandy333 dar nepasirodė g.gif verysad.gif
Apie sveikus maistus šnekat, na, man dar toli iki to, nė dėl noro, o tiek dėl sąlygų nebuvimo, tiek dėl laiko stokos, bet, aišku, kai dabar sezonas, į trasą eina kuo sveikesni dalykai, salotų kalnai, uogų kalnai, net per daug lotuliukas.gif blush2.gif
Prasiėjom savo 36 km žygį, eikit saaaau, kaifaaaaas, žiauriai,norėčiau dar ir dar bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif Tik sveikatos sumetimais sakau stop žygiams, teks rinktis sąnarius tausojančias alternatyvas. O žinot, koks esminis to kilometražo pliusas? (na nešneku apie nusvilusius ir pūslėm nuėjusius pečius, fe fe biggrin.gif ) gi medžiagų apykaita pagreitėjo trigubai - va čia tai super thumbup.gif Gaila ,kad neilgam lotuliukas.gif
Su sportais kolkas jokio reguliarumo, baisiai pasimetus esu, ką čia rinktis, Mąstau, gal susidėliot savaitei į priekį pagal S FB siūlomus kasdienius workoutus, nereiks blaškytis g.gif
Sedindriuk, vėl kavą pradėjai gert??
Sedindriuke
QUOTE(MO @ 2012 06 22, 19:49)

*

MO, Jūs su Gyčiu abu tą pačią dieną pasirodėt tongue.gif Nu nu pasakokitės šelmiai biggrin.gif:D išdykavot ane biggrin.gif:D

Juokauju smile.gif
MO, po puodelį, bet tik dėl skanumo nes aromatinė. Daugiau paskui minčių nebekyla apie kavą smile.gif

Ir žinokit, manau blogai yra sakyti, neturiu laiko sveikiau pavalgyti, užimtumas ... smile.gif . Bet tai laiko pavalgyt kažkada būna? o kodėl gi ne geresnių variantų namie turėt, kad būtų kas po ranka, o išį karto kažko nenaudingo ir sau kenkiančio griebtis smile.gif Juk tai dalis sveikatos, savijautos.. pasimaitinkit vien miltiniais kokiais, tai būsit mieguisti, užkietės viduriai, raižys žarnas, darbingumas tikrai ilgai nesitęs... juk kodėl reikia laukti, kai pradeda šlubuoti sveikatos ar pūliuoti kas nors ir pradedama galvoti, kaip čia ką keisti smile.gif Jeje dabar užsipuls mane kas nors, kad užimtumas daro savo ir nepasakok pasakų...

MO, aš galvodavau, kad man vaidenas, kad po sportų ir šiaip kai judėjimo daugiau man virškinimas žymiai geriau vyksta- išsijudina, išsimankština matomai, išsivaikšto geriau, o va tik pasėdinėk kurį laiką, tai viskas net paprasčiausias kąsnis išpučia pilvą ir sunkiai nuslenka... o pasirodo tikrai.. o po 36 km išsivalo organizmas įsivaizduoju gerai biggrin.gif taip iki vėl kol judėsi... smile.gif

Aš po sportelio šiandien, vakarieniauju su cukinija apkepta orkaitėje sveikai trupiniuose įvairiuose kai užkrėtė Irmulės idėja, tai negaliu (ir pati žiūriu kapoja cukinijas taip dažnai biggrin.gif) už idėją lenkiuos thumbup.gif
MO
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 06 22, 22:07)

Nu nu, Gyti, prisipažinkim gal jau, ką, vis tiek susekė biggrin.gif biggrin.gif lotuliukas.gif
Dėl "neturiu kada", tai būtent tokio komentaro ir tikėjausi, nes pati tokių dalykų nepateisinu. Tik va pamiršau paminėti, kad nekišu visko po ranka, jau seniai mano racione beveik visad tik sveikas namuose gamintas maistas, kitoks neskanus schmoll.gif Bet tu truputį žinai mano dabartinę situaciją, plius dar krūva bėdų susidėjo, kad išeinu iš namų 7, grįžtu 21, tai tikrai ne eksperimentai virtuvėje galvoj schmoll.gif Plius ir man, kaip ir rašiusioms prieš kelis lapus, užplaukia emocinis valgymas, taip ir šią savaitę buvo, čia tai žiauru man, reik dirbt su savim psichologiškai, labai labai daug dirbt verysad.gif Tikra tiesa, kad mityba sudaro didžiąją dalį sėkmės. Sportuot galiu bele kiek bele kaip, tai yra kaifas wub.gif , o va mityba visad kišo man koją (na, tie persivalgymai).
Kalbėjot apie atsispaudimus, tai aš kasdien stengiuos nesimuliuot ir bent 3*10 ar 5*10 padaryt, ir ką pastebėjau, labai jau sutvirtėjo rankos bigsmile.gif (tik nuo to plonesnės nepasidarė lotuliukas.gif ) ir žvaigždę darau, apie kurią šnekėjot, tik iki tobulo atlikimo dar yra ką veikt. Nužiūrėjau kurią čia dieną tą trenkę iš lovingfit abs, kur visi pratimai po 30 , padariau, suprakaitavau, bet maža pasirodė g.gif Bet jausmas lb fainas thumbup.gif
Taip taip, duoda savo toks visą dieną žygiavimas, kaip ir bet koks sportas lotuliukas.gif Nieko, prasijudinsim, kad vėl būtų panašiai biggrin.gif
Cukinijos, mmmmm wub.gif Kaip pasiilgau, bet kokiu pavidalu wub.gif
Dėl kavos, vienas puodeliukas, tai nieko, tikrai nepakenks thumbup.gif Nebent norėjai visiškai atsisakyti.
Sedindriuke
QUOTE(MO @ 2012 06 22, 20:31)

Žinai, kai galėsiu ir negersiu, bet visiškai nenorėjau atsisakyt, tiesiog per daug jau buvo... mama net klausė ar norėsi LT kavos..aš juk 6 ryto keldavaus grizus atostogu, kad su mama ryte isgertume kartu kava smile.gif Dabar bus matyt.. biggrin.gif bile varskes bus biggrin.gif
Taip, MO ,zinau, saunuole tu smile.gif Isivaziuosi i ritma, ir manau gerai, kad pradejai vasros metu viska, ilgos dienos, silta, motyvas kitoks isivaziuot, o ne rudeni kai ir taip emociniu sokiu buna visokiu- ne tik lapai krenta, o ir cerpes byra biggrin.gif

Man su sportu- pareinu, negalvodama kad reik sportuoti, vaje kaip cia prisiruosti bla bla bla.imu padarau tada galvojau ir gerai kad negalvojau, buciau nusimuliavus, o dabar sedziu ir kaifuoju su vakariene biggrin.gif
Sekmes, saule!
Gytis`
Aciu smile.gif Na jei jau prigavo, tai... tongue.gif Toliau galvoju testi mokslus. Visai neblogu testiniu studiju yra, be to yra galimybe patekti i valstybes finansuojama vieta ir bandysiu darbo pagal specialybe ieskotis. Nors cia, tai kazin ar labai lengvas dalykas. O kas liecia sporta ir mityba, tai mityba is dalies padori. Paskutiniu metu kapoju salotas is zalumynu visokiu. Kazkaip pasiilgau per ziema. O siaip kartais nedavalgydavau ar siaip ka kramtydavau naktym besimokydamas biggrin.gif Va su sportu paskutini menesi, tai tragedija buvo. Dazniausiai i sale nueidavau 1 kart per savaite. Faktiskai tikslus, kuriuos buvau uzsibrezes pasiekt iki vasaros, nepasiekiau. Nors labai ir nepergyvenu smile.gif
Iruta
QUOTE(MO @ 2012 06 22, 20:31)
kaip, bikini zonas atidarytas?  biggrin.gif

Geras klausimas lotuliukas.gif
Atidarom visos bikini zonas, tai Gyčiui bus smagiau lotuliukas.gif

O aš vakar... sugadinau (pagražinau) savo kūną blush2.gif
HappyFromToday
Sveikos (-i) 4u.gif

kalbėjot apie tai, kad daug dirbama ir neturima laiko pasigaminti valgyti. O gal galit pasidalinti patarimais, o ką nešatės pietum į darbą (na ar mokslus).
Man būna, kad viena kita diena nusinešu kokių salotų, o paskui pabosta kiekvienus pietus jas valgyt ir vėl kažką greito nusiperku doh.gif
Iruta
QUOTE(HappyFromToday @ 2012 06 23, 08:52)
paskui pabosta

Aš tai keista esu. Jau kuris laikas valgau tą patį - daržoves su varške.
HappyFromToday
QUOTE(Irunia @ 2012 06 23, 08:11)
Aš tai keista esu. Jau kuris laikas valgau tą patį - daržoves su varške.
*

Nekeista mirksiukas.gif tiesiog man tai norisi įvairovės. Bent kas pora dienų pakeisti meniu man reikia blush2.gif
irmulia
QUOTE(HappyFromToday @ 2012 06 23, 09:19)
Nekeista  mirksiukas.gif  tiesiog man tai norisi įvairovės. Bent kas pora dienų pakeisti meniu man reikia  blush2.gif
*

tai kepk kokius kepsnelius a lia keksiukus daržovinius , su mėsa, su sūriais, su žuvimi. S gali čia daug apie tai papasakoti. thumbup.gif pati neperseniausiai išsikepiau cikinijų/vištienos kotletukus- niu gardūs jie, ir puikiai galima juos užšaldyti ir pasišildyti thumbup.gif žodžiu, yra tų variacijų daug pietums ką sugalvoti
HappyFromToday
QUOTE(irmulia @ 2012 06 23, 09:11)
tai kepk kokius kepsnelius  a lia keksiukus daržovinius , su mėsa,  su sūriais,  su žuvimi. S gali čia daug apie tai papasakoti.  thumbup.gif  pati neperseniausiai išsikepiau cikinijų/vištienos kotletukus- niu gardūs jie, ir puikiai galima juos užšaldyti ir pasišildyti  thumbup.gif  žodžiu, yra tų  variacijų daug pietums ką sugalvoti
*

Dėkui už idėjas 4u.gif (prasta iš manęs šeimininke, tai ir fantazijos maisto gaminime trūksta) blush2.gif
irmulia
HFT, oi nesuk galvos dėl to, ateis su laiku , jei tik bus poreikis ir noras mirksiukas.gif man kažkada būdavo labai sunku ką iš rimtesnių patiekalų pagaminti, o saldumynus net neskatinama tik ir teruošdavau lotuliukas.gif . Pasikeitus gyvenimo būdui, atsiradus aktyviam sportui, savaime po truputį pradedi domėtis sveikesniu maistu , alternatyvomis kaip ką įdomiau paruošti, ne vien tik salotas dienų dienomis graužti mirksiukas.gif dėl receptų, tai tikrai pilnas google, kai ką galima ir pagal save pakeisti , jei norisi sveikiau , kad mažiau riebalų ar pan. būtų mirksiukas.gif
Vicious Vici
QUOTE(Irunia @ 2012 06 23, 07:46)
O aš vakar... sugadinau (pagražinau) savo kūną  blush2.gif
*

Labas iš ryto bigsmile.gif
Nu nu...? Tatū? Papų operacija? g.gif
Papildyta:
Aš vakar turėjau nervų, kurie dar šiandien tęsiasi dėl darbo, kad negaliu aprėpti kiek noriu, galiu partnerį prarasti ir t.t. doh.gif Ai... Ką čia daug ir kalbėti, bet pakilo lomkės saldumynams. Mane Norfoje labai viliodavo skruzdėlynas, toks ne iš lakštų, bet trupinių. Tai nusipirkau. Prikapojau vakar, dar šiandien prie kavos, nu ir aprimau. Nieko gero iš jo. Atrodo daug skaniau nei iš tiesų jis yra smile.gif
Sedindriuke
QUOTE(irmulia @ 2012 06 23, 08:27)
HFT, oi nesuk galvos dėl to, ateis su laiku , jei tik bus poreikis ir noras  mirksiukas.gif  man kažkada būdavo labai sunku ką iš rimtesnių patiekalų pagaminti, o saldumynus net neskatinama tik ir teruošdavau  lotuliukas.gif . Pasikeitus gyvenimo būdui, atsiradus aktyviam sportui, savaime po truputį  pradedi domėtis sveikesniu maistu , alternatyvomis kaip ką įdomiau paruošti, ne vien tik salotas dienų dienomis graužti  mirksiukas.gif  dėl receptų, tai tikrai pilnas google, kai ką galima ir pagal save pakeisti , jei norisi sveikiau , kad mažiau riebalų ar pan. būtų  mirksiukas.gif
*

QUOTE(Vicious Vici @ 2012 06 23, 08:42)
Labas iš ryto bigsmile.gif
Nu nu...? Tatū? Papų operacija? g.gif
Papildyta:
Aš vakar turėjau nervų, kurie dar šiandien tęsiasi dėl darbo, kad negaliu aprėpti kiek noriu, galiu partnerį prarasti ir t.t. doh.gif Ai... Ką čia daug ir kalbėti, bet pakilo lomkės saldumynams. Mane Norfoje labai viliodavo skruzdėlynas, toks ne iš lakštų, bet trupinių. Tai nusipirkau. Prikapojau vakar, dar šiandien prie kavos, nu ir aprimau. Nieko gero iš jo. Atrodo daug skaniau nei iš tiesų jis yra smile.gif
*

Labas rytas,
o Irunia rimtai kiek kainavo ? biggrin.gif ir apskritai apie ką mes čia biggrin.gif?

Vici, laikyk fronta! uzjauciu del streso. Laikyk fronta!

HFT, taip kepsniukai puikus pasirinkimas - gali keptis orkaitėje ale keksiukų formelėsė viską (tikrai rekomenduoju silikonines-patogu-greita-nereik riebaluose virti): mėsinius kotletukus, daržovinius, mėsinius-daržovinius, varškinius-daržovinius, žuvies (tunas iš skardinių, balta žuvies filė); falafeliai (ankštinių vadinamieji burgeriai - variacijų vėlgi pilna); arba didelį faršo gabalą prifarširuoji visko: grybukų, daržovių, kokių dribsnių saujelė, ir darai didelį pailgą volelį, įsuki į foliją ir kepi ale netikrą zuikį - o paskui pjausies porciją kiek norėsi neštis ir dėsies į dėžutę (na patogu išsikepti)), vištienos krūtinėlės kepsniukai ar karbonadai; gali prisikepti iš anksto kulšelių/kumpelių vištienos, paskui susidedi dėžutėn po kelias, ir susidedi į šaldytuvą; tereiks salotų pasiruošti kažkokių ar paprasčiausiai salotų lapų pasipešti:) sumuštiniai retsykiais tinka: daug salotų prikrauni, avokado, kokios rūkytos žuvytės, ar vištienos, ar baltos žuvies, užviži kita riekele, susipjaustai... (na man sumuštiniai ne maistas biggrin.gif); varškė su daržovėm, kaip Irūnia minėjo; kiti nešasi makaronų mišraines, dėkis kokias ryžių mišraines, kuskuso mišraines;

Pamėgink pagūūglinti suvedus HEALTHY LUNCH IDEAS ar pan smile.gif
irmulia
QUOTE(Irunia @ 2012 06 23, 07:46)
....
O aš vakar... sugadinau (pagražinau) savo kūną  blush2.gif
*

na, klok dabar viską iš eilės biggrin.gif suintrigavai ir psio... nea , teks pasakoti tongue.gif
Iruta
QUOTE(Vicious Vici @ 2012 06 23, 10:42)
Papų operacija? g.gif

Ohooooo... Nu tiek neuždirbu lotuliukas.gif
Šiandien kaip tik žiūrėjau kaip Liza šokinėja. Kodėl jos papai nejuda? Nu pas normalias moteris, jei yra kam kilnotis, tai kilnojasi g.gif
Nea, papų aš nesididinčiau. Nors ir dydis minusinis. Bet geriau pagalvojus, prie mano rėmo ir raumeningų rankų, gal ir nereikia tų papų tongue.gif

Taip taip Vicious Vici, teisingas pirmas variantas. Neleido sportuot kelias dienas vien dėl prakaito. O šiaip patenkinta. Kai užgis bus išvis kaifs. Reiks tik kažkaip mamai pasakyt... doh.gif Nelabai ji supranta tokius dalykus. schmoll.gif

Dar tiesa, pažiūrėjau, kaip netaisyklingai Fredis atsispaudimus daro. Matėt jo nugarą? Galvą nunarinęs laiko. Ką aš žinau doh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.