Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas Namuose

Apklausa: Ar Jus palaiko namiškiai pomėgį sportui ir tikslus sporte? (64 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Irunia @ 2012 06 03, 17:28)
Bajeristė  lotuliukas.gif


nelabai blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(chérie @ 2012 06 03, 14:20)
...
Šiandien gavau naują programą, visai patenkinta jaučiuosi. Žiūrėsim, kaip čia man toliau seksis sportuoti. Beje, nuo sporto pradžios (truputį daugiau nei mėnuo), jau numečiau 2.3 kg, ir -2.5 cm nuo liemens, -2 cm nuo klubų, -1 nuo šlaunies thumbup.gif

saunus rezultatai, chérie!
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2012 06 03, 20:00)
saunus rezultatai, chérie!

Pritariu dėl cherie drinks_cheers.gif

Klausykit, ar aš čia viena vargstu su sojos pupelėm? Išmirkau, bet tik dalis lukštų nueina. Tada verdu, vėl tie lukštai makaluojasi doh.gif Visos taip vargstate ar čia aš nežinau stebuklingųjų būdų?
Atsakyti
QUOTE(Gytis` @ 2012 06 03, 12:56)
Laba diena.
Del temos klausimo, tai einu sportuoti kartu su broliu. Kazkaip linksmiau dviese nei vienam. Nors paskutiniu metu, tai sporto buna 1-2 kartai i savaite ir dar pabegiot einu, bet manau jau dabar grisiu i normalias vezias. Su mokslais kaip ir viskas baigta beliko tik diploma apsiginti. Penktadieni katedrinis buvo, tai ***** jauciausi kaip mokyklinukas pirma karta sakydamas eilerasti  biggrin.gif Vakar dar pasokt buvau nuejas. Teko sidro ir alaus isgert. Jau gailiuosi... ***** kaip galva skauda  biggrin.gif

biggrin.gif as irgi prauliavojau dvi dienas blush2.gif blush2.gif blush2.gif ...zadejau 2 "margaritom" apsiriboti...bet gavosi 5 blush2.gif ...ech bet skanu buvo tuo momentu, net keista kad galva ryte neskaudejo g.gif tu tikriausiai daugiau ismaukei bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(chérie @ 2012 06 03, 15:20)
Aš irgi su broliu kartu sportuot einu, daug smagiau nei vienai thumbup.gif  O ir kai tingulys apima, matau, jog brolis ruošiasi eiti sportuot, tai ir aš norom nenorom susikraunu aprangą biggrin.gif

Šiandien gavau naują programą, visai patenkinta jaučiuosi. Žiūrėsim, kaip čia man toliau seksis sportuoti. Beje, nuo sporto pradžios (truputį daugiau nei mėnuo), jau numečiau 2.3 kg, ir -2.5 cm nuo liemens, -2 cm nuo klubų, -1 nuo šlaunies thumbup.gif

na saunu su saviskiais sportint, noreciau ir as...bet dabar turiu naparnike sedindriuke, man ji ispiria i rura...kai reikia paverkiu jai ant peties, tai kazkaip nebeliudziu biggrin.gif saunu su palaikymo komanda thumbup.gif
saunus rezultatai, dziaugiuosi del taves 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2012 06 03, 18:02)
Pritariu dėl cherie drinks_cheers.gif

Klausykit, ar aš čia viena vargstu su sojos pupelėm? Išmirkau, bet tik dalis lukštų nueina. Tada verdu, vėl tie lukštai makaluojasi doh.gif Visos taip vargstate ar čia aš nežinau stebuklingųjų būdų?



su pupelem apskritai taip buna, nesvarbu sojos ne sojos.. nugraibyti teks smile.gif o kad zievele nusilupa gerai, virskinimui bus lengviau ir putimu maziau bus..
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2012 06 03, 17:23)

Aš po 6 metų praktikavimo nusprendžiau atsistot ant galvos.
Na, pastovėjau ir... Tai dabar jau pasiekiau kažko? Nu nevelnio aš nepasiekiau.
Taip kad...

didelis respect!!! thumbup.gif man joga....tai ne mano charakteriui, o stengiausi is visu jegu pamegti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mandy333 @ 2012 06 03, 20:11)
o stengiausi is visu jegu pamegti blush2.gif

Aš esu prieš prievartą smile.gif
Kiekvienas turi atrasti SAVO sporto rūšį, be kurio prasideda lomkės lotuliukas.gif

Tyliai pasigirsiu... atrodo pagaliau įkalbėjau antrąją pusę susiimti. Gal net ryt jau eis į mankštas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irunia: 03 birželio 2012 - 21:01
QUOTE(mandy333 @ 2012 06 03, 20:08)
biggrin.gif  as irgi prauliavojau dvi dienas blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif ...zadejau 2 "margaritom" apsiriboti...bet gavosi 5  blush2.gif ...ech bet skanu buvo tuo momentu, net keista kad galva ryte neskaudejo g.gif  tu tikriausiai daugiau ismaukei bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

Neitin daug, bet man kazkaip sunkiai alkocholis issivaiksto kita diena. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2012 06 03, 19:59)
Tyliai pasigirsiu... atrodo pagaliau įkalbėjau antrąją pusę susiimti. Gal net ryt jau eis į mankštas  thumbup.gif


gal pasidalysi receptu? biggrin.gif biggrin.gif


As ka tik po treniruotes virsutinei daliai: viespateliau su viespaciukais..
Dabar jogurta, praskiesta avizu pienu, iberiau semenu, selenu, kokoso, niamnioju, pries tai spinatu sauja kaip karve suvalgiau biggrin.gif Skanu man juos vienus kirst biggrin.gif Nupesiu mociutes spinatus grizus i Lietuva biggrin.gif


siandien pasikepiau uzradus batoneliu: paprasti, su vitaminais, lengvi, kad uzkandziui kai skrandis uzrgs http://treehouseofcy...-zucchini-bars/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 03 birželio 2012 - 22:37
Sveikos sportininkės,
pora mėnesių "tyliai" su jumis sportuoju, na ne tik su jumis, bet ir su JM.
Rezultatais esu patenkinta, tik va turiu bėdų su vieno kelio sanariu, jau savaitę sėdžiu ant "sporto dietos", nes tas zyziantis skausmas neleidžia su malonumu pasimankštinti, daugelį pratimų esu privesrta simuliuoti.....

Patarkit prašau, kuom galėčiau tą zyziantį maudimą nuraminti 4u.gif
Dar įtariu, kad perlenkiau su pasivažinėjimu dviračiais doh.gif

Beje, iš prigimties esu patinginti blush2.gif , bet pasiskaičiusi jūsų postus ir pasiekimus - prisiversti sportuoti tikrai lengviau thumbup.gif AČIŪ
Atsakyti
QUOTE(Renna @ 2012 06 03, 21:48)
Sveikos sportininkės,
pora mėnesių "tyliai" su jumis sportuoju, na ne tik su jumis, bet ir su JM. 
Rezultatais esu patenkinta, tik va turiu bėdų su vieno kelio sanariu, jau savaitę sėdžiu ant "sporto dietos", nes tas zyziantis skausmas neleidžia su malonumu pasimankštinti, daugelį pratimų esu privesrta simuliuoti.....

Patarkit prašau, kuom galėčiau tą zyziantį maudimą nuraminti 4u.gif 
Dar įtariu, kad perlenkiau su pasivažinėjimu dviračiais doh.gif

Beje, iš prigimties esu patinginti  blush2.gif , bet pasiskaičiusi jūsų postus ir pasiekimus - prisiversti sportuoti tikrai lengviau  thumbup.gif AČIŪ



Kaip tas zyzimas pasireiskia? traskejimas, skausmas? jei skausmas, vadinas kazka neteisingai darai, neteisinga forma, jei traskejimas - tai naturalu, sanariai traska... kol neskauda tol bedos nera tpu tpu tpu, traskejima sumazinti reikia apsilimo pries treniruotes.
Kazkaip sunku tiket kad dviraciu susivaryt gali sanari, na taip jei sedyne per zemai ir vaziuojant nepilnai issitiesia koja, o taip tai sanarys juda savo trajektorija, nera apkraunamas kuno svoriu... mynimas normali manksta turetu buti sanariams...
gal apmazink sokinejimu kieki, orientuokis ant pratimu atskiroms kuno dalims, leisdama pailseti kojoms...
Turejai pastebet kai kalbejom apie sanarius kada, kelios merginos uzsisake Animal Flex. As pati sugerus dvi backutes esu, profilaktiskai, vel metu gale parsisiusiu is Jav sugert, juos perku ir mamai gerti..

Tai prasom nebetyliai sportuoti wink.gif 4u.gif
Atsakyti
selindriuke, kaip supratau, tu megsti lovingfit ir pagal ja darai- pirma jegos, po to cardio, ar ne taip? kiek su viskuo tau kasdien gaunas? telpi i 30min?
as paziureisu lovingfit kuria diena, nes darba pas mane buvo Butt Bible, JM, Insanity gabaliukai ZWOW gabaliukai, uzmeciau ir keleta vaizdeliu is BR.

o lovingfit sunkeja pratimai? ar keciasi, taip kaip ZWOW pateikia naujus? ar tiesiog tu dara ta pat nuolat pasirinkus atatinkama lygi, intermediate ar advanced, ir pan? 4u.gif
Atsakyti