Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas Namuose

Apklausa: Ar Jus palaiko namiškiai pomėgį sportui ir tikslus sporte? (64 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Irunia @ 2012 06 22, 12:18)
Aš rytais į grikius dedu  thumbup.gif



as kazkur dedavau ir del skonio berods, nes skonisss...jammmm thumbup.gif dabar tiesiog semenys pastoviai trasoj biggrin.gif o mama labai megsta selenas su semenim pasikepina ir visur dedas smile.gif kai parvykstu, isnarsau lentyneles jos ir randu kavai skirtuose induose (na tos skardines, kur perki kavos pokus ir buna dovanu dezutes kavoms -daug kas manau turi tokiu pakaupes biggrin.gif) visokiu gerybiu biggrin.gif
Atsakyti
kaip kaip? semenis pasikept galima? maniau semenys tik brinkinamos na ir i pyragus dar....
Atsakyti
pasikepinus aisku na nebebus RAW, bet labai skanu, ir siaip skanu ant kepamos duoneles pabarstyti, na kaip bet kokias seklas, riesutus. Sausainiuose skanu semenys, ir kai paskrunda kepdami...
Atsakyti
Sveikos gyvos 4u.gif
Persiprašau, tiek prikalbėjusioos, kad kolkas nė minčių apie visko perskaitymą.... Kaip laikotės, kaip, bikini zonas atidarytas? biggrin.gif
O mūsų vyrukas, Gytis, pasirodo?
Atsakyti
Uf, na šiaip ne taip permečiau akim viską. Žiū, ir Gytis parašęs prieš puslapį biggrin.gif Gyti, sveikinimai, sveikinimai, sveikinimai thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif Ką planuoji veikti toliau?
Mandy333 dar nepasirodė g.gif verysad.gif
Apie sveikus maistus šnekat, na, man dar toli iki to, nė dėl noro, o tiek dėl sąlygų nebuvimo, tiek dėl laiko stokos, bet, aišku, kai dabar sezonas, į trasą eina kuo sveikesni dalykai, salotų kalnai, uogų kalnai, net per daug lotuliukas.gif blush2.gif
Prasiėjom savo 36 km žygį, eikit saaaau, kaifaaaaas, žiauriai,norėčiau dar ir dar bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif Tik sveikatos sumetimais sakau stop žygiams, teks rinktis sąnarius tausojančias alternatyvas. O žinot, koks esminis to kilometražo pliusas? (na nešneku apie nusvilusius ir pūslėm nuėjusius pečius, fe fe biggrin.gif ) gi medžiagų apykaita pagreitėjo trigubai - va čia tai super thumbup.gif Gaila ,kad neilgam lotuliukas.gif
Su sportais kolkas jokio reguliarumo, baisiai pasimetus esu, ką čia rinktis, Mąstau, gal susidėliot savaitei į priekį pagal S FB siūlomus kasdienius workoutus, nereiks blaškytis g.gif
Sedindriuk, vėl kavą pradėjai gert??
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2012 06 22, 19:49)



MO, Jūs su Gyčiu abu tą pačią dieną pasirodėt tongue.gif Nu nu pasakokitės šelmiai biggrin.gif:D išdykavot ane biggrin.gif:D

Juokauju smile.gif
MO, po puodelį, bet tik dėl skanumo nes aromatinė. Daugiau paskui minčių nebekyla apie kavą smile.gif

Ir žinokit, manau blogai yra sakyti, neturiu laiko sveikiau pavalgyti, užimtumas ... smile.gif . Bet tai laiko pavalgyt kažkada būna? o kodėl gi ne geresnių variantų namie turėt, kad būtų kas po ranka, o išį karto kažko nenaudingo ir sau kenkiančio griebtis smile.gif Juk tai dalis sveikatos, savijautos.. pasimaitinkit vien miltiniais kokiais, tai būsit mieguisti, užkietės viduriai, raižys žarnas, darbingumas tikrai ilgai nesitęs... juk kodėl reikia laukti, kai pradeda šlubuoti sveikatos ar pūliuoti kas nors ir pradedama galvoti, kaip čia ką keisti smile.gif Jeje dabar užsipuls mane kas nors, kad užimtumas daro savo ir nepasakok pasakų...

MO, aš galvodavau, kad man vaidenas, kad po sportų ir šiaip kai judėjimo daugiau man virškinimas žymiai geriau vyksta- išsijudina, išsimankština matomai, išsivaikšto geriau, o va tik pasėdinėk kurį laiką, tai viskas net paprasčiausias kąsnis išpučia pilvą ir sunkiai nuslenka... o pasirodo tikrai.. o po 36 km išsivalo organizmas įsivaizduoju gerai biggrin.gif taip iki vėl kol judėsi... smile.gif

Aš po sportelio šiandien, vakarieniauju su cukinija apkepta orkaitėje sveikai trupiniuose įvairiuose kai užkrėtė Irmulės idėja, tai negaliu (ir pati žiūriu kapoja cukinijas taip dažnai biggrin.gif) už idėją lenkiuos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 06 22, 22:07)


Nu nu, Gyti, prisipažinkim gal jau, ką, vis tiek susekė biggrin.gif biggrin.gif lotuliukas.gif
Dėl "neturiu kada", tai būtent tokio komentaro ir tikėjausi, nes pati tokių dalykų nepateisinu. Tik va pamiršau paminėti, kad nekišu visko po ranka, jau seniai mano racione beveik visad tik sveikas namuose gamintas maistas, kitoks neskanus schmoll.gif Bet tu truputį žinai mano dabartinę situaciją, plius dar krūva bėdų susidėjo, kad išeinu iš namų 7, grįžtu 21, tai tikrai ne eksperimentai virtuvėje galvoj schmoll.gif Plius ir man, kaip ir rašiusioms prieš kelis lapus, užplaukia emocinis valgymas, taip ir šią savaitę buvo, čia tai žiauru man, reik dirbt su savim psichologiškai, labai labai daug dirbt verysad.gif Tikra tiesa, kad mityba sudaro didžiąją dalį sėkmės. Sportuot galiu bele kiek bele kaip, tai yra kaifas wub.gif , o va mityba visad kišo man koją (na, tie persivalgymai).
Kalbėjot apie atsispaudimus, tai aš kasdien stengiuos nesimuliuot ir bent 3*10 ar 5*10 padaryt, ir ką pastebėjau, labai jau sutvirtėjo rankos bigsmile.gif (tik nuo to plonesnės nepasidarė lotuliukas.gif ) ir žvaigždę darau, apie kurią šnekėjot, tik iki tobulo atlikimo dar yra ką veikt. Nužiūrėjau kurią čia dieną tą trenkę iš lovingfit abs, kur visi pratimai po 30 , padariau, suprakaitavau, bet maža pasirodė g.gif Bet jausmas lb fainas thumbup.gif
Taip taip, duoda savo toks visą dieną žygiavimas, kaip ir bet koks sportas lotuliukas.gif Nieko, prasijudinsim, kad vėl būtų panašiai biggrin.gif
Cukinijos, mmmmm wub.gif Kaip pasiilgau, bet kokiu pavidalu wub.gif
Dėl kavos, vienas puodeliukas, tai nieko, tikrai nepakenks thumbup.gif Nebent norėjai visiškai atsisakyti.
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2012 06 22, 20:31)




Žinai, kai galėsiu ir negersiu, bet visiškai nenorėjau atsisakyt, tiesiog per daug jau buvo... mama net klausė ar norėsi LT kavos..aš juk 6 ryto keldavaus grizus atostogu, kad su mama ryte isgertume kartu kava smile.gif Dabar bus matyt.. biggrin.gif bile varskes bus biggrin.gif
Taip, MO ,zinau, saunuole tu smile.gif Isivaziuosi i ritma, ir manau gerai, kad pradejai vasros metu viska, ilgos dienos, silta, motyvas kitoks isivaziuot, o ne rudeni kai ir taip emociniu sokiu buna visokiu- ne tik lapai krenta, o ir cerpes byra biggrin.gif

Man su sportu- pareinu, negalvodama kad reik sportuoti, vaje kaip cia prisiruosti bla bla bla.imu padarau tada galvojau ir gerai kad negalvojau, buciau nusimuliavus, o dabar sedziu ir kaifuoju su vakariene biggrin.gif
Sekmes, saule!
Atsakyti
Aciu smile.gif Na jei jau prigavo, tai... tongue.gif Toliau galvoju testi mokslus. Visai neblogu testiniu studiju yra, be to yra galimybe patekti i valstybes finansuojama vieta ir bandysiu darbo pagal specialybe ieskotis. Nors cia, tai kazin ar labai lengvas dalykas. O kas liecia sporta ir mityba, tai mityba is dalies padori. Paskutiniu metu kapoju salotas is zalumynu visokiu. Kazkaip pasiilgau per ziema. O siaip kartais nedavalgydavau ar siaip ka kramtydavau naktym besimokydamas biggrin.gif Va su sportu paskutini menesi, tai tragedija buvo. Dazniausiai i sale nueidavau 1 kart per savaite. Faktiskai tikslus, kuriuos buvau uzsibrezes pasiekt iki vasaros, nepasiekiau. Nors labai ir nepergyvenu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2012 06 22, 20:31)
kaip, bikini zonas atidarytas?  biggrin.gif

Geras klausimas lotuliukas.gif
Atidarom visos bikini zonas, tai Gyčiui bus smagiau lotuliukas.gif

O aš vakar... sugadinau (pagražinau) savo kūną blush2.gif
Atsakyti
Sveikos (-i) 4u.gif

kalbėjot apie tai, kad daug dirbama ir neturima laiko pasigaminti valgyti. O gal galit pasidalinti patarimais, o ką nešatės pietum į darbą (na ar mokslus).
Man būna, kad viena kita diena nusinešu kokių salotų, o paskui pabosta kiekvienus pietus jas valgyt ir vėl kažką greito nusiperku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyFromToday @ 2012 06 23, 08:52)
paskui pabosta

Aš tai keista esu. Jau kuris laikas valgau tą patį - daržoves su varške.
Atsakyti