Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

Tęsiame diskusijas toliau.

Sena tema.

QUOTE
Sveiki. Gal netyčia kas turi patirties su kosminiu greičiu besiriebaluojančiais plaukais ir kokį šampūną rekomenduotų? Nes kažkoks siaubas, rytą išsiplauni, dieną plaukai pamažu sukrinta, vakare jau visai sukritę, o kitą ryt išvis tragedija, plaukai kaip sulaižyti doh.gif Šiuo metu naudoju L'occitane šampūną, na plaukams tai tinka, atrodo sveiki, žvilga, švelnūs, bet beproto greit riebaluojas. Gal buvote panašioje situacijoje, ir radote kokią nors išeitį apart to, kad plaut kiekvieną rytą galvą? Plaukai vidutinio ilgio, ilgai džiūstantys, o aš esu beveik kategoriškai prieš jų džiovinimą fenu ( nebent ekstra atvejai ), tad nebežinau ką ir daryt.


QUOTE
O bandete naudoti sampuna sausiems plaukams ? prisimenu viena forumiete rase apie tai. Kad kai plaukai sausi , galvos oda naturaliai isskyria daugiau naturalaus riebaliuko , del to jie taip greit sukrenta ir pan. g.gif


Na kaip, kadangi mano plaukai nėra sausi, tai ir šampūno sausiems plaukams nenaudojau niekad. Plaukai mano visiškai tiesųs, gan ploni, tačiau sveiki ir švelnūs. Tik va kad riebaluojasi greitai.. Ieškau kokio sprendimo, galbūt šampūną kas rekomenduotų, tai dėl to ir kreipiuos čia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ambersitta: 01 birželio 2012 - 15:18
QUOTE(ambersitta @ 2012 06 01, 16:17)
Tęsiame diskusijas toliau.

Sena tema.
Na kaip, kadangi mano plaukai nėra sausi, tai ir šampūno sausiems plaukams nenaudojau niekad. Plaukai mano visiškai tiesųs, gan ploni, tačiau sveiki ir švelnūs. Tik va kad riebaluojasi greitai.. Ieškau kokio sprendimo, galbūt šampūną kas rekomenduotų, tai dėl to ir kreipiuos čia  4u.gif

Pabandykit po galvos išplovimo perskalauti plaukus obuolių actu, pora šaukštelių obuolių acto į 1l šilto vandens smile.gif man padeda, plaukai ne taip riebaluojasi, minkštesni, labiau žvilga smile.gif o šampūnas man NS riebaluotiems plaukams patiko, nors aš juo plaudavau tik šaknis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nemeganfox: 01 birželio 2012 - 15:47
[quote=nemeganfox,2012 06 01, 16:45]
Pabandykit po galvos išplovimo perskalauti plaukus obuolių actu, pora šaukštelių obuolių acto į 1l šilto vandens smile.gif man padeda, plaukai ne taip riebaluojasi, minkštesni, labiau žvilga smile.gif o šampūnas man NS riebaluotiems plaukams patiko, nors aš juo plaudavau tik šaknis smile.gif Bet kadangi plaukų žibalas išgydė mano visas riebalavimosi problemas, tai šampūnus db naudoju tik savo sausiem plaukam smile.gif
Atsakyti
Ačiū už patarimą, reiks pabandyt. Tiek, kad anksčiau naudojau tą patį šampūną ir balzamą, ir plaukai taip nesiriebaluodavo, o dabar tiesiog siaubas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ambersitta @ 2012 06 01, 21:03)
Ačiū už patarimą, reiks pabandyt. Tiek, kad anksčiau naudojau tą patį šampūną ir balzamą, ir plaukai taip nesiriebaluodavo, o dabar tiesiog siaubas  doh.gif

Gal klaideles darot plaukus prižiūrint? Gal per karštą vadenį naudojat, ar plaukus per dažnai šukuojat? Nes man nuo šitų visada plaukų šaknys atrodydavo taip, lyg blyną ant galvos pusdienį būčiau nešiojus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nemeganfox @ 2012 06 02, 08:29)
Gal klaideles darot plaukus prižiūrint? Gal per karštą vadenį naudojat, ar plaukus per dažnai šukuojat? Nes man nuo šitų visada plaukų šaknys atrodydavo taip, lyg blyną ant galvos pusdienį būčiau nešiojus  biggrin.gif


Plaunu šiltu/drugnu vandeniu, o praskalauju dažnai šaltesniu dar po balzamo. Plaukai mano nelinkę veltis tad nešukuojų jų pastoviai. Atrodo jei surišti plaukai turėtų ne taip greit riebaluotis, bet vistiek tas pats - kitą dieną kaip sulaižyti.
Atsakyti
QUOTE(ambersitta @ 2012 06 02, 19:46)
Plaunu šiltu/drugnu vandeniu, o praskalauju dažnai šaltesniu dar po balzamo. Plaukai mano nelinkę veltis tad nešukuojų jų pastoviai. Atrodo jei surišti plaukai turėtų ne taip greit riebaluotis, bet vistiek tas pats - kitą dieną kaip sulaižyti.

Išsitrinkus šampūnu pradėjau nebeskalauti balzamu ir plaukai mažiau riebaluojasi. Aš balzamą naudoju purškiamą, kurio nereikia nuplauti, man žymiai geriau jis, bet čia kaip sakoma kiekvienas savo atranda ir kas gerai vienam- nebūtinai tiks kitam, bet pabandyti galima mirksiukas.gif
Atsakyti
O pradėjus naudoti purškiamą balzamą plaukai nepasidarė šiurkštesni?
Atsakyti
QUOTE(dagli @ 2012 06 03, 15:28)
Išsitrinkus šampūnu pradėjau nebeskalauti balzamu ir plaukai mažiau riebaluojasi. Aš balzamą naudoju purškiamą, kurio nereikia nuplauti, man žymiai geriau jis, bet čia kaip sakoma kiekvienas savo atranda ir kas gerai vienam- nebūtinai tiks kitam, bet pabandyti galima  mirksiukas.gif

Koki purskiama-nenuskalaujama balzama naudojate? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, norejau paklaust ar esat kuri bandziusi Ds laboratories NIA sampuna nes drauge nusipirko labai isgyre norejau dar kitu nuomones apie ji nes brangokas g.gif
Atsakyti
Nu tiek rasiau ir dingo doh.gif doh.gif zodziu nusipirkau ir siandien pirma kart isbandziau Live Clean Argan Oil Restorative Shampoo. Ziauriai patiko!!! plaukuciai tokkkkkkkkkkie svelnus, purus.. mano seip plaukas labai sausas, garbanotas, linkes pustis.. zodziu labai tiko ir patiko. Rekomenduoju.. kaina ner didele, iki 15lt kazkas, o talpa 350ml. Vienas naturalesniu sampunu skaitosi..
user posted image
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2012 06 06, 23:28)
Nu tiek rasiau ir dingo  doh.gif  doh.gif zodziu nusipirkau ir siandien pirma kart isbandziau Live Clean Argan Oil Restorative Shampoo. Ziauriai patiko!!! plaukuciai tokkkkkkkkkkie svelnus, purus.. mano seip plaukas labai sausas, garbanotas, linkes pustis.. zodziu labai tiko ir patiko. Rekomenduoju.. kaina ner didele, iki 15lt kazkas, o talpa 350ml. Vienas naturalesniu sampunu skaitosi..
user posted image



Na po vieno karto nereiktų spręsti apie priemonę, nes labai dažnai pirmas įspūdos klaidingas būna smile.gif
Atsakyti