Įkraunama...
Įkraunama...

Ventspilis

QUOTE(vasilyysa @ 2012 07 10, 08:54)

mes nuvažiuojam per 5 - 6 val. bet važiuojame pajūriu, per Liepoją , tai vienas iš kelionės trūkumų, toli, bet tikrai verta  wub.gif

papasakokit placiau, del ko veta ?
Atsakyti
QUOTE(tuja. @ 2012 07 10, 20:28)
papasakokit placiau, del ko veta ?

aš ta prasme , kad į Ventspilį važiuoti tikrai verta biggrin.gif įsimylėjau nuo pirmos akimirkos, kažkokia ramybė, jaukumas, grožis wub.gif
pažiūrėjau atstumus, nuo mano namų per Klaipėdą, Liepoją net arčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vasilyysa @ 2012 07 10, 20:50)
aš ta prasme , kad į Ventspilį važiuoti tikrai verta  biggrin.gif įsimylėjau nuo pirmos akimirkos, kažkokia ramybė, jaukumas, grožis  wub.gif
pažiūrėjau atstumus, nuo mano namų per Klaipėdą, Liepoją net arčiau  biggrin.gif


O mums patiko važiuoti ir per Liepoją, kad ir kelias prastesnis... Buvom sustoję prie skardžio... dar kartą vaikai išsimaudė... o ir gamta buvo verta pasigrožėti... gražūs skardžiai, net netikėjau kad gali taip būti.

O mes iš Alytaus visąlaik važiuojam per Mažeikius. Tie kraštai yra mums puikiai žinomi. Žinom visus artimiausius keliukus iki Mažeikių. todėl kelionė nuo Alytaus iki Mažeikių nė 3 val netrunka. O ststumas nuo Mažeikių iki Ventspilio jau baika... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(D@G @ 2012 07 08, 15:21)
Būsim nuo trečiadienio  smile.gif  Papasakosiu kai grįšim. Tik oro prognozės galetų but geresnės blink.gif


Labai lauksim atsiliepimų, mes „Oranžiniam name“ gyvensim po poros savaičių dviejų kambarių apartamentuose smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daluze 2: 10 liepos 2012 - 21:39
Jei kas tures atsaukti rezervacija 4 zm. nuo liepos 21d.-pasiulykit AZ:-))
Atsakyti
gal kas isvikos plana turite susidare, kur vaziuojan uzsukti aplankyti?
Atsakyti
Sakykit, o pro kur reikia važiuoti, kad privažiuoti Tervetę ir pasakų parką?
Atsakyti
QUOTE(Jurmila @ 2012 07 11, 09:25)
Sakykit, o pro kur reikia važiuoti, kad privažiuoti Tervetę ir pasakų parką?

Jus nepykit, bet visada galit atsidaryti zemelapi ir pasiziureti. mes gi nezinom is kur jus vaziuojat ar is kauno ar is vilniaus ar is klaipedos.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 07 11, 09:28)
Jus nepykit, bet visada galit atsidaryti zemelapi ir pasiziureti. mes gi nezinom is kur jus vaziuojat ar is kauno ar is vilniaus ar is klaipedos.

Pritariu 4u.gif
Atsakyti
Patogiausia - pro Žagarę turbūt. Šiaip jau Latvijos vietiniai keliai kiek prastesni nei Lietuvos
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 07 11, 08:28)
Jus nepykit, bet visada galit atsidaryti zemelapi ir pasiziureti. mes gi nezinom is kur jus vaziuojat ar is kauno ar is vilniaus ar is klaipedos.

Važiuosiu iš Panevėžio biggrin.gif Bandžiau žiūrėti žemėlapį, bet neradau - turbūt tikra blondinė esu tongue.gif Jei nežinot arba sunku, tai visai nerašykit cool.gif Klausiu tų, kuriems nesunku atsakyti. Nepykit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurmila @ 2012 07 11, 11:54)
Važiuosiu iš Panevėžio  biggrin.gif Bandžiau žiūrėti žemėlapį, bet neradau - turbūt tikra blondinė esu  tongue.gif Jei nežinot arba sunku, tai visai nerašykit  cool.gif Klausiu tų, kuriems nesunku atsakyti. Nepykit  4u.gif

nerasyciau, bet po sio parasymo kita karta labiau pasistengsit, nebutinai sioje temoje 4u.gif

negi taip sunku pora raidziu ivesti? http://clip2net.com/s/26LLi
Atsakyti