Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų galiukai 7 tema

SENA TEMA

user posted imageuser posted image
Papildyta:
QUOTE(Juxt @ 2012 06 01, 14:26)
atnešu atsiliepimą iš naujų pirkinių apie šį serumą




kur pirktas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marakesh: 01 birželio 2012 - 18:02
si kombinacija padejo mano plaukams po peroksidinimo,tamsinimo ir t.t. Tokie jie ploni,kiauri,kieti ir t.t. Buvo kaip siaudai po spalvos nuemimo proceduros doh.gif

1.paprastas sampunas(pvz margarita ar body shop)

+

balzamas user posted image


+

kauke (laikiau 15min-20min mazdaug)
user posted image

+šilko serumas(vos vos ,tik pora lasu i dregnu plauku galiukus)

user posted image


gal zinot savo kokiu plauku gaivinimo"receptuku"? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pabo latino @ 2012 05 29, 12:06)
Nusipirkau ir aš pabandymui Rich aliejų. ([COLOR=yellow]Kristijanoj dabar 36lt. kainuoja[COLOR=yellow]
Prieš tai naudojau tokį.
Nepasakyčiau, kad plaukų būklė pagerėjo  schmoll.gif



QUOTE(Feline @ 2012 06 01, 14:32)
na tai rich jau nebesigundau biggrin.gif . Ta 'daniska' aliejuka kirpeja mano naudoja, panasus man jis i macadamia. Kokiu dar esate bandziusi, kad galetumete palyginti su tuo most wanted ?  smile.gif

Mano favoritai tai maroccanoil ir macadamia. Maroccanoil dabar naudoju, tai man jis vien kaip glotnianti priemone pasaka, nuima visa putimasi plauko  wub.gif Tik del kainos pabaigus manau pirksiu macadamia, nes maroccanoil man  labai daug reikia, nors jis ir skalsus, tirstas
Papildyta:
Dar prisiminiau, kad neseniai pirkau organix coconut  . Prastas jis man pasirode, riebina plauka ,tai ji nebent pries plovima tept, bet ir tai, geriau tada tyra alieju naudot

Atsakyti
Perskaiciau daug apie plauku prieziura, sausus galiukus. Ir nemazai yra girianciuju kokosu alieju. Emiau dometis, kur parduoda, atradau daug ekologisku produktu parduotuviu, na vienoje is ju nusipirkau. Tai va, nerafinuotas kokosu aliejus is ,,Sveiki produktai"100 ml kainuoja 15 lt. Nusipirkau, istepiau savo vargsus galiukus nakciai, super. Visai kita plauko struktura. O siandien netycia Maximoje uzmaciau prie alieju - kokoso aliejus, nerafinuotas, 200 ml - apie 15 lt. Perpus pigiau smile.gif Tik aisku, neraso, kad cia kosmetinis...Kazin, yra koks skirtumas? Nes kaina tai perpus mazesne....
Atsakyti
QUOTE(Marakesh @ 2012 06 01, 19:03)
kur pirktas?


čia, SM išparduotuvėj mirksiukas.gif
Atsakyti
gal nelabai į temą, bet nesumąsčiau daugiau kur paklaust mastau.gif
Nusipirkau tokį aliejuką plaukams, ir jis panaudojus keletą kartų, sustingo blink.gif blink.gif Noriu pasiteiraut ar kam taip buvę ? Kaip "atšildyt" ? blush2.gif O gal čia pasenęs ir netinkamas naudojimui jau doh.gif buteliukas plasmasinis nelabai tinkamas žaidimams aukšta temperatūra unsure.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(_chance_ @ 2012 06 05, 11:56)
gal nelabai į temą, bet nesumąsčiau daugiau kur paklaust mastau.gif
Nusipirkau tokį aliejuką plaukams, ir jis panaudojus keletą kartų, sustingo  blink.gif  blink.gif Noriu pasiteiraut ar kam taip buvę ? Kaip "atšildyt" ?  blush2.gif  O gal čia pasenęs ir netinkamas naudojimui jau  doh.gif buteliukas plasmasinis nelabai tinkamas žaidimams aukšta temperatūra  unsure.gif


kur jį laikėte, kad sustingo? čia gal koks su kokosais maišytas?
palaikykite kur nors kur šilčiau, pvz. vonioje prie gyvatuko arba įmerkite į puodelį vandens vos karštesnio nei įprastai rankas prausiate ir palaikykyte, buteliukui tikrai nieko neatsitiks mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juxt: 05 birželio 2012 - 12:30
QUOTE(Nostra @ 2012 06 03, 15:02)
Perskaiciau daug apie plauku prieziura, sausus galiukus. Ir nemazai yra girianciuju kokosu alieju. Emiau dometis, kur parduoda, atradau daug ekologisku produktu parduotuviu, na vienoje is ju nusipirkau. Tai va, nerafinuotas kokosu aliejus is ,,Sveiki produktai"100 ml kainuoja 15 lt. Nusipirkau, istepiau savo vargsus galiukus nakciai, super. Visai kita plauko struktura. O siandien netycia Maximoje uzmaciau prie alieju - kokoso aliejus, nerafinuotas, 200 ml - apie 15 lt. Perpus pigiau smile.gif Tik aisku, neraso, kad cia kosmetinis...Kazin, yra koks skirtumas? Nes kaina tai perpus mazesne....

Nerafinuotas aliejus yra nerafinuotas. Jis ir nėra kosmetinis ar valgomasis, tai yra tinka ir tam ir anam. O kaina tai labiausiai nuo parduotuvės, gamintojo, pakuotės priklauso. Aišku ir nuo aliejaus kokybės. Gi tas pats paprasčiausias augalinis irgi kainuoja nuo ... iki...Kokiam iherb.com ir dar pigiau net sertifikuoto galima rasti.
Štai rafinuotas tai jau labiau tik kaip riebalas - maistui.
Atsakyti
Niekaip neapsisiprendžiu dėl CHI šilko, ar verta pirkti, ar gera priemonė? Noriu kažko vietoj aliejuko, kad suglotinintų išsausėjusius plaukus, be to dažnai juos džiovinu džiovintuvu, ar būtų kažkoks atstatomasis ilgalaikis poveikis? Tepčiau plaukus per pusę ilgio..

4u.gif

Apie šį kalbu:
user posted image
Atsakyti
Estela!
As anoj temoj isgyriau viena, zinoma jei nesat anti-silikonafraide :lol
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2012 06 05, 21:33)
Estela!
As anoj temoj isgyriau viena, zinoma jei nesat anti-silikonafraide  :lol

Nieko aš nebijau biggrin.gif Na nuėjau dar pažiūrėti ..

Aprašymas tai super skamba, kaip tik tai ko reikia, bet kažin ar ši priemonė gydo plaukus, tik padeda juos sutvarkyti "tam kartui", o tokių aš turiu...

Šilkas, panašu, duoda ilgalaikius rezultatus.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2012 06 05, 19:33)
Niekaip neapsisiprendžiu dėl CHI šilko, ar verta pirkti, ar gera priemonė? Noriu kažko vietoj aliejuko, kad suglotinintų išsausėjusius plaukus, be to dažnai juos džiovinu džiovintuvu, ar būtų kažkoks atstatomasis ilgalaikis poveikis? Tepčiau plaukus per pusę ilgio..
]

Aš naudoju tokį šilką apie metus. Kažko įspūdingo jis nedaro, nors šiaip tai man po plaukų pigmento nuėjimo, kai plaukai buvo šiaudiniai, tai lyg ir atstatė. Jei perkant LT kainomis tai nelabai jaučiu apsimoka g.gif
Atsakyti