Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomininkų kampelis

Tęsiam ir dalijamės patirtimi/patarimais 4u.gif

senoji tema čia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2012 06 02, 13:11)
na taip, kam imt su vaiku, kuris vis vien ir triukšmaus ir ožiukus rodys ir savo "tvarką" darys... niekas taip nenori.. nebent irgi kokią vienišą mamytę susiradus, gal kas ir išeitų..vaikučiams smagiau būtų ir mamos vargo mažiau smile.gif

tikra tiesa. Zmones ramybes nori. O del kitos mamos tai kazin. Vargo gali buti ir daug daugiau. Juk auklejimas skirsis. Jei as savo vaikui neleisiu saldainiu valgyt, o uz sienos gyvenantis valgys, tai kaip isaiskint, kad draugui galima, o jam ne? Jei savo vaika guldysiu miegot 21 val., o kitas iki 23val. sokines ir begios, tai ar mano nores uzmigt? Kodel jam privaloma jau eit miegot, o draugui dar ne? Ir dar juk praktiskai nei vienas vaikas neprisipazista ka blogo padares, o kitam kalte suvercia, kaip tada? Sudrausminti savo? Svetima? Nei vieno nedrausmint, lai daro ka nori?
Atsakyti
mane guodzia tai,kad laiko turiu iki rugsejo..nes darzeli radau kitoje vietoje arciau darbo
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2012 06 02, 14:24)
tikra tiesa. Zmones ramybes nori. O del kitos mamos tai kazin. Vargo gali buti ir daug daugiau. Juk auklejimas skirsis. Jei as savo vaikui neleisiu saldainiu valgyt, o uz sienos gyvenantis valgys, tai kaip isaiskint, kad draugui galima, o jam ne? Jei savo vaika guldysiu miegot 21 val., o kitas iki 23val. sokines ir begios, tai ar mano nores uzmigt? Kodel jam privaloma jau eit miegot, o draugui dar ne? Ir dar juk praktiskai nei vienas vaikas neprisipazista ka blogo padares, o kitam kalte suvercia, kaip tada? Sudrausminti savo? Svetima? Nei vieno nedrausmint, lai daro ka nori?

o ką tada daryti? realiai aš labai abejoju, ar atsiras kas norės kambariokės daugiau su vaiku.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2012 06 02, 13:45)
o ką tada daryti? realiai aš labai abejoju, ar atsiras kas norės kambariokės daugiau su vaiku..  verysad.gif

kiekvienas turi nusprest ka daryt. As apie save rasiau. As nesikraustyciau pas moteri su vaiku. Nei jei viena buciau, nei jei pati vaika auginciau, nebent tikrai grestu badas ir benamyste. Abejoju ar nesekmei pavyks kazka rasti. O ir issinuomot buta su vaiku sudetinga. Cia ne del "raupsu". Cia del to, jog istatymai saugo vaikus, bet ne buto savininka. Na, ir paziurekim, kaip tai turetu atrodyti. Ateis nesekme apziureti 2 k.buto, o savininkas paklaus keliese zada gyvent. Ji pasakys, kad su vaiku ir dar ka priims gyvent i kita kambari. Manot, savininkas nores tokios nuomotojos? Jau pagal tai galima sprest, kad pinigu neturi, o kam reikalingi nemokus nuomininkai?
Atsakyti
Mes 6men,su draugais nuomavomes 4kmb buta,draugai issiskyre ir tenka skubiai ieskotis naujos gyvenamos vietos.Dabar nuomosimes tik atskirai buta,neturime vaiku,bet turime dideli suni.Tad neaisku ar pavyks per 3savaites lengvai rasti buta issinuomoti.Su siais seimininkais problemu neturejome del augintinio. smile.gif bet,kaip paskambines pasakai,kad turi augintini daznai iskart atsako,kad Ne g.gif Kiek pastebejau su vaikais ir augintiniais nuomininkai nera pageidaujami.
Atsakyti
QUOTE(Jovitele78 @ 2012 06 02, 16:01)
Mes 6men,su draugais nuomavomes 4kmb buta,draugai issiskyre ir tenka skubiai ieskotis naujos gyvenamos vietos.Dabar nuomosimes tik atskirai buta,neturime vaiku,bet turime dideli suni.Tad neaisku ar pavyks per 3savaites lengvai rasti buta issinuomoti.Su siais seimininkais problemu neturejome del augintinio. smile.gif  bet,kaip paskambines pasakai,kad turi augintini daznai iskart atsako,kad Ne  g.gif  Kiek pastebejau su vaikais ir augintiniais nuomininkai nera pageidaujami.

seip skirtumas tarp suns ir vaiko yra ....suns galima atsisakyt,o kur man deti vaika....visi mano planai griuva...vat ir imk atsitiesk po skirybu...dar labiau grimztu...i nevilti..
Papildyta:
QUOTE(Leksa @ 2012 06 02, 15:52)
kiekvienas turi nusprest ka daryt. As apie save rasiau. As nesikraustyciau pas moteri su vaiku. Nei jei viena buciau, nei jei pati vaika auginciau, nebent tikrai grestu badas ir benamyste. Abejoju ar nesekmei pavyks kazka rasti. O ir issinuomot buta su vaiku sudetinga. Cia ne del "raupsu". Cia del to, jog istatymai saugo vaikus, bet ne buto savininka. Na, ir paziurekim, kaip tai turetu atrodyti. Ateis nesekme apziureti 2 k.buto, o savininkas paklaus keliese zada gyvent. Ji pasakys, kad su vaiku ir dar ka priims gyvent i kita kambari. Manot, savininkas nores tokios nuomotojos? Jau pagal tai galima sprest, kad pinigu neturi, o kam reikalingi nemokus nuomininkai?

as ir sprendziu ka daryti...,bet sprendimo kol kas nerandu...jokio...
Atsakyti
QUOTE(nesekme @ 2012 06 02, 14:09)
seip skirtumas tarp suns ir vaiko yra ....suns galima atsisakyt,o kur man deti vaika....visi mano planai griuva...vat ir imk atsitiesk po skirybu...dar labiau grimztu...i nevilti..
Papildyta:

as ir sprendziu ka daryti...,bet sprendimo kol kas nerandu...jokio...

Taip skirtumas tikrai yra,as ir nelyginu suns su vaiku smile.gif bet jusu nuomone suni kuris pas tave gyvena 5metus galima paimt ir i gatve ismesti? unsure.gif nes matai jis trukdo issinuomoti gyvenama plota.
Atsakyti
QUOTE(Jovitele78 @ 2012 06 02, 16:14)
Taip skirtumas tikrai yra,as ir nelyginu suns su vaiku smile.gif  bet jusu nuomone suni kuris pas tave gyvena 5metus galima paimt ir i gatve ismesti?  unsure.gif nes matai jis trukdo issinuomoti gyvenama plota.

o jei per suni jus nerastumete busto visiskai eitumete su sunim i gatve...as neturiu savo kampo nelaikau ir gyvunu nesvarbu,kad as juos myliu....
Atsakyti
QUOTE(nesekme @ 2012 06 02, 14:20)
o jei per suni jus nerastumete busto visiskai eitumete su sunim i gatve...as neturiu savo kampo nelaikau ir gyvunu nesvarbu,kad as juos myliu....

I gatve tikrai neitume smile.gif visada galima rasti iseiti,kad ir kaip sunku butu.
Atsakyti
QUOTE(nesekme @ 2012 06 02, 14:09)
seip skirtumas tarp suns ir vaiko yra ....suns galima atsisakyt,


va cia tai tragiskai nuskambejo. Stai kodel tiek benamiu gyvunu - zmones juos tiesiog ismeta i gatve, vos koks sunkumas buna, tipo, neturejau kitos iseities doh.gif
QUOTE(Jovitele78 @ 2012 06 02, 14:24)
I gatve tikrai neitume smile.gif  visada galima rasti iseiti,kad ir kaip sunku butu.

as irgi rasciau buda, bet suns neismesciau. O gal ir pati su juo bename tapciau, bet neismesciau nei suns, nei kito gyvuno.
Atsakyti
QUOTE(Jovitele78 @ 2012 06 02, 16:24)
I gatve tikrai neitume smile.gif  visada galima rasti iseiti,kad ir kaip sunku butu.

gal ir galima,bet kai nepasiseka kelis kart is eiles...jausmas tikrai nepavydetinas..
Atsakyti