Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus X 2012m vasara

Labas gal galetu kas patarti,isdygo vat tokios dekoratyvines saulegrazos ir nesuprantu kodel istyso ar tokios turi buti ir kaip ir kada jas ispikiuot
user posted image
Atsakyti
QUOTE(armi06 @ 2015 04 12, 11:15)
Labas gal galetu kas patarti,isdygo vat tokios dekoratyvines saulegrazos ir nesuprantu kodel istyso ar tokios turi buti ir kaip ir kada jas ispikiuot
user posted image



Labas, aš visada sodinu tiesiai į lauką arba į vazoną tokį, kuriame augs visą vasarą. Neapsimoka, manau, jų persodinėti, jos nemėgsta schmoll.gif
Atsakyti
As preitais metais taip sodinau ir neatsimenu ar tokios buvo bet poto i durva persodinau tai graziai prigijo zydejo
Atsakyti
QUOTE(armi06 @ 2015 04 12, 10:15)
Labas gal galetu kas patarti,isdygo vat tokios dekoratyvines saulegrazos ir nesuprantu kodel istyso ar tokios turi buti ir kaip ir kada jas ispikiuot
user posted image


Niekad nesejau, nesodinau saulegrazu. Bet is jusu paveiksliuko man jos panasios i parduodamus dabar tokius populiarius saulegrazu daigus maistui. Gal cia viskas gerai. Man atrodo, kad saules truksta joms.
Atsakyti
Sveikos,

gal kuri turite patirties su kvapiaisiais pelėžirniais? Reikia konsultacijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vidurvasaris @ 2015 04 12, 15:32)
Sveikos,

gal kuri turite patirties su kvapiaisiais pelėžirniais? Reikia konsultacijos  4u.gif

balkone nesu auginusi, bet galima, tik indo gilesnio reikia. O lauke kaip ir visi žirniai, normaliai auga, jei žemė derlinga.
Atsakyti
QUOTE(vija zemaite @ 2015 04 12, 15:35)
balkone nesu auginusi, bet galima, tik indo gilesnio reikia. O lauke kaip ir visi žirniai, normaliai auga, jei žemė derlinga.


Ok, turiu gilius vazonus ir man iš sėklų puodeliuose išaugo jau ilgi stiebai, kurie linksta, jau reiktų dėt prie balkono krašto, kad imtų kibtis ir vyniotis, tai galvoju jau persodinti. Ant pakelio rašo, kad persodinti laikantis 15-20 cm atstumo, tai gaunasi, kad po tą vieną stiebą į atskirus vazonus persodinti? Nors kai žiūriu paveikslėlius google ( smile.gif ), tai jie taip gausiai atrodo želia... nesuprantu.
Atsakyti
QUOTE(Vidurvasaris @ 2015 04 12, 15:40)
Ok, turiu gilius vazonus ir man iš sėklų puodeliuose išaugo jau ilgi stiebai, kurie linksta, jau reiktų dėt prie balkono krašto, kad imtų kibtis ir vyniotis, tai galvoju jau persodinti. Ant pakelio rašo, kad persodinti laikantis 15-20 cm atstumo, tai gaunasi, kad po tą vieną stiebą į atskirus vazonus persodinti? Nors kai žiūriu paveikslėlius google ( smile.gif ), tai jie taip gausiai atrodo želia... nesuprantu.

neskaidykit, pažeisit, jie nemėgsta draskymo (nebent šaknys atskiros), geriau visus kartu perkelti, o paskui kokį nukirpti, jei labai smelksis. Bet ne Lietuvoj veiksmas?
Atsakyti
QUOTE(vija zemaite @ 2015 04 12, 16:58)
neskaidykit, pažeisit, jie nemėgsta draskymo (nebent šaknys atskiros), geriau visus kartu perkelti, o paskui kokį nukirpti, jei labai smelksis. Bet ne Lietuvoj veiksmas?



Lietuvoje smile.gif Sėjau į indelius po 2 sėklas, tai po du stiebelius ir išaugę.
Atsakyti
QUOTE(Vidurvasaris @ 2015 04 12, 17:23)
Lietuvoje smile.gif Sėjau į indelius po 2 sėklas, tai po du stiebelius ir išaugę.

Pelėžirniams, kad šakotųsi, rekomenduoja nugnybti viršūnes (ir kiek pamenu gana anksti - reikėtų paieškoti informacijos internete). Auginau balkone, patiko, bet paskutiniu metu juos pamėgo mano katinas. Nuotrauka iš archyvo
user posted image
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mano atradimas, todel noriu pasidalinti
Rusiu geliu forumas. Visokiu grozybiu radau
http://forum-flower....splay.php?f=129
Atsakyti
QUOTE(spoorga @ 2015 04 29, 19:52)
Sveikos  4u.gif
Mano atradimas, todel noriu pasidalinti
Rusiu geliu forumas. Visokiu grozybiu radau
http://forum-flower....splay.php?f=129

ačiū thumbup.gif
Atsakyti