Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus X 2012m vasara

Kas kiek maždaug cm sodinti svyrančias pelargonijas į lovelius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(swarcas @ 2016 04 09, 17:23)
Kas kiek maždaug cm sodinti svyrančias pelargonijas į lovelius? g.gif


Tai va, irgi eksperimentuoju. I 40cm. loveli susodinau 4, o i 60 cm. loveli 7. Sodinau sachmatais. Ir dabar mastau, kaip cia bus, ar ne per retai. g.gif

Kaip bus, taip. Daugiau nepirksiu. Kokiu kitu ikisiu. Pernai sodinau i tokius pakabinamus vazonelius. Siemet nusipirkau lovelius.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spoorga: 09 balandžio 2016 - 16:34
QUOTE(spoorga @ 2016 04 09, 17:27)
Tai va, irgi eksperimentuoju. I 40cm. loveli susodinau 4, o i 60 cm. loveli 7. Sodinau sachmatais. Ir dabar mastau, kaip cia bus, ar ne per retai.  g.gif

Man atrodytu, kad per daug... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emila: 09 balandžio 2016 - 19:33
QUOTE(spoorga @ 2016 04 09, 17:27)
Tai va, irgi eksperimentuoju. I 40cm. loveli susodinau 4, o i 60 cm. loveli 7. Sodinau sachmatais. Ir dabar mastau, kaip cia bus, ar ne per retai.  g.gif


Per dažnai 4u.gif Į 40cm reikia tik dviejų, į 60-tik trijų pelargonijų, kad jos būtų visapusiškai patenkintos 4u.gif Nebent "ant trąšų pasodinsi". drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2016 04 09, 20:58)
Per dažnai 4u.gif Į 40cm reikia tik dviejų, į 60-tik trijų pelargonijų, kad jos būtų visapusiškai patenkintos 4u.gif Nebent "ant trąšų pasodinsi". drinks_cheers.gif


Negali buti. pernai ir uzpernai i tuos vazonelius sodinau po tris ir buvo viskas o,k. Krumines i 40cm. sodinciau tik dvi. Svyranciu kelmas taip neissibujoja, kaip kruminiu. Jei ne per retai, tai viskas manau bus o.k. Zinoma tresiau vos ne istisai. O tai, jei reciau susodinciau, nereiktu trest. g.gif Sena pazistama, prasom pakomentuot. Aciu 4u.gif
Dar noreciau jusu, sena pazistama, paklaust. Ar jau galima naslaites pirkt ir sodint. Nesusals? Noreciau i didelius lauko vazonus sodint.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spoorga: 09 balandžio 2016 - 20:22
QUOTE(spoorga @ 2016 04 09, 21:19)
Negali buti. pernai ir uzpernai i tuos vazonelius sodinau po tris ir buvo viskas o,k. Krumines i 40cm. sodinciau tik dvi. Svyranciu kelmas taip neissibujoja, kaip kruminiu. Jei ne per retai, tai viskas manau bus o.k.  Zinoma tresiau vos ne istisai. O tai, jei reciau susodinciau, nereiktu trest.  g.gif Sena pazistama, prasom pakomentuot. Aciu  4u.gif
Dar noreciau jusu, sena pazistama, paklaust. Ar jau galima naslaites pirkt ir sodint. Nesusals? Noreciau i didelius lauko vazonus sodint.

Jei tręšėte ir tokį būdą išbandėte, vadinasi, viskas tada gerai drinks_cheers.gif Aš gal gerai neįsiskaičiau, galvojau, kad krūminės, o krūminėms tikrai būtų per tanku.
Jei laikysis tokie orai-nenušals, jei bus naktimis koks -4, tada nušals, nes našlaitės pakelia tik nedideles šalnas, o ypač tos, iš šiltnamių dabar išėję. Reikia stebėti orų prognozes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2016 04 10, 06:12)
Jei tręšėte ir tokį būdą išbandėte, vadinasi, viskas tada gerai drinks_cheers.gif Aš gal gerai neįsiskaičiau, galvojau, kad krūminės, o krūminėms tikrai būtų per tanku.
Jei laikysis tokie orai-nenušals, jei bus naktimis koks -4, tada nušals, nes našlaitės pakelia tik nedideles šalnas, o ypač tos, iš šiltnamių dabar išėję. Reikia stebėti orų prognozes 4u.gif


Aciu

Svyrancios. Foto buvau idejus, bet nemokejau issaugot.
Kaip manot, dabar apskabyt, ar palaukt, kol gerai prigis g.gif
Del trasu, tai pernai tresiau Schultz ir organinem pakaitom trasom. Organiniu granules pirkau Senukuose. Gausiai zydejo. Gausiau negu uzpernai. Nzn.gal vasara sausesne buvo, gal ir del to g.gif
user posted image

Sveikos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spoorga: 10 balandžio 2016 - 06:57
QUOTE(sena pažįstama @ 2016 04 10, 06:12)
Jei tręšėte ir tokį būdą išbandėte, vadinasi, viskas tada gerai drinks_cheers.gif Aš gal gerai neįsiskaičiau, galvojau, kad krūminės, o krūminėms tikrai būtų per tanku.
Jei laikysis tokie orai-nenušals, jei bus naktimis koks -4, tada nušals, nes našlaitės pakelia tik nedideles šalnas, o ypač tos, iš šiltnamių dabar išėję. Reikia stebėti orų prognozes 4u.gif


Sveiki,
našlaites tikrai galima sodinti. Jos ir iš po sniego išlenda ir žydi. Nepriklausomai nuo to, ar iš močiutes daržo, ar iš šiltnamio. Ankstų pavasarį ir vėlų rudenį šių gėlyčių spalvomis džiaugiuosi. Tai pačios nereikliausios ir atspariausios gėlės. 4u.gif
Atsakyti
Labai norėčiau dichondrų į balkoną. balkonas rytinėje pusėje. Kažin, ar pavyktų išgauti gražų vaizdą, jei derinčiau su palergojinom raudonom? kiek reikėtų gėlių į tris metrinius lovelius (viso būtų trys metrai). galvoju viename sodinti dvi palergonijas ir vieną dichondrą g.gif Bet kaip tos dichondros auga? Nes pernai buvau nusipirkus ipomėjas su sulfinijos. tai ipomėjų nesimatė doh.gif Bijau ir su dichondrom tokio vaizdo smile.gif Gal kas augino dichondras ir patars, ar verta man bandyti, ar neapsimoka g.gif
Atsakyti
Gal batatinius sukučius labai mažus sodinote, nespėjo per vasarą suaugti, todėl nesimatė.
Dichondros auga tvarkinga siaura ilga kasa žemyn:
https://picasaweb.go...936767794590722
Manau, kad mažai vienos į lovelį, nebent dar ką nors be pelargonijų sodintumėte. Pirkti taip pat geriau didesnį kerą, jei šalta vasara, ilgokai augs. Neturiu balkono, tai kabinu į medį arba apačia voliojasi ant žemės:
https://picasaweb.go...792179597159090
Populiarus, bet jau nusibodęs raudonų pelargonijų ir žilojo šlamučio derinys. Šlamutis panašios spalvos, kaip dichondra, tik auga tiek į ilgį, tiek į plotį padraikiškai. Jo vieno gal ir užtektų. Bet aš sodinčiau mažiausiai tris pelargonijas ir du svyrančius augalus į metrinį lovelį.
Atsakyti
QUOTE(Daivija @ 2016 04 12, 11:38)
Labai norėčiau dichondrų į balkoną. balkonas rytinėje pusėje. Kažin, ar pavyktų išgauti gražų vaizdą, jei derinčiau su palergojinom raudonom? kiek reikėtų gėlių į tris metrinius lovelius (viso būtų trys metrai). galvoju viename sodinti dvi palergonijas ir vieną dichondrą  g.gif Bet kaip tos dichondros auga? Nes pernai buvau nusipirkus ipomėjas su sulfinijos. tai ipomėjų nesimatė  doh.gif Bijau ir su dichondrom tokio vaizdo  smile.gif Gal kas augino dichondras ir patars, ar verta man bandyti, ar neapsimoka  g.gif

siulyciau i 1 metrini loveli dicondra per viduri ir is sonu kompaktines pelargonijas, tada vaizdas turetu buti geras..
jei noris svyranciu pelargoniju manau netiks kitas svyrantis augalas..
Atsakyti
QUOTE(Daivija @ 2016 04 12, 11:38)
Labai norėčiau dichondrų į balkoną. balkonas rytinėje pusėje. Kažin, ar pavyktų išgauti gražų vaizdą, jei derinčiau su palergojinom raudonom? kiek reikėtų gėlių į tris metrinius lovelius (viso būtų trys metrai). galvoju viename sodinti dvi palergonijas ir vieną dichondrą  g.gif Bet kaip tos dichondros auga? Nes pernai buvau nusipirkus ipomėjas su sulfinijos. tai ipomėjų nesimatė  doh.gif Bijau ir su dichondrom tokio vaizdo  smile.gif Gal kas augino dichondras ir patars, ar verta man bandyti, ar neapsimoka  g.gif

Aš auginau, atrodė nykiai. Gal reikia tų dichondrų kaip minimum trijų krūvoj, kad būtų graži kaskada. Nes jei vienas augalas, tai ir kabo toks kaip snarglys, o dar vėjas padrąsko.
Derinau su ipomėjom pernai, tai gražiai su pelargonijom atrodė. Raudonos pelargonijos, ipomėjos tamsios.
Papildyta:
Nu va, bet čia ne raudonos, neturiu su jom foto:
user posted image
Atsakyti