Įkraunama...
Įkraunama...

Adaptacija darželyje -

Taip,neapsaugotas nuo ligu niekas,ir tevu poziuriu visokiu yra ir.t.tIr kartais tu gali girdyti ta imunotrofina ir teigiama poziuri tureti ir dar kazi ka,bet va iseina vaikuciai i lauka darzelyje....taip kaip buna grupeje..Su basutem,sijonukais,sortukais,be kepuriu,striukiu.Katik matytas vaizdelis.Mano sunus tarp ju.Ir nesirisa toliau kalba apie jokius apsisaugojimus,jug taip zvarbu dabar,na ir kas ,kad diena saule buvo.. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ovimama: 02 rugsėjo 2010 - 21:43
Gal kazkur jau ir rasyta buvo, bet man labai smalsu kaip pratinami vaikai prie darzelio. musu darzelyje teveliai pirma savaite isleidziami iseiti po valanda, antra savaite jau bandys po dvi valandas iseiti ir vaikus migdys jau.. tuo tarpu drauge sake, kad jos vaiko darzelyje aukletoju pozicija tokia- atvedei vaika ir bek.. idomu kaip cia geriau... ax.gif
Atsakyti
Maniskis visus nustebino aukletojas ir mus, visi lauke nors vienos asareles del padorumo, pirma diena arba kaip buna po savaites, o jis kaip neverkia taip neverkia thumbup.gif
Pora dienu iki pietu miego paemiau, o paskui pati aukletoja pasake uztenka cia lakstyt jam darzelyje thumbup.gif
Dabar tik kazkoks susimastes eina i darzeli g.gif buna retkarciais pasako, kad nenori, bet po siu zodziu tik privaziavus prie darzelio lekia neatsigrizes, nesuprasi g.gif
Is darzelio irgi su kysiais reikia isprasyt biggrin.gif
PS pradejo lankyt nuo 2m, dabar 4m.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blumchen: 03 rugsėjo 2010 - 19:00
QUOTE(gaika x @ 2010 09 03, 18:53)
idomu kaip cia geriau...  ax.gif

pirmą dieną galima pabūt kartu,o antrą jau palikt kokiai valandai...jei vaikas visą tą valandą verkė,aš kitą dienelę vėl palikčiau kokiai valandai,na o per savaitę jau įprastų,kad kitaip nebus...ir kitą sav. jau iki pietų miego palikčiau,o paskum iki galo.o jei neverktų tai ir po dviejų dienų iki miego palikčiau...bet jokiu būdu ne iki vakaro.Mano tokia nuomonė.Nes su vaiku bunant kelias dienas jis paskui nesupras kodėl visas dienas buvot,o staiga paliekat...Bet aišku daug kas priklauso ir nuo vaiko,gal kitam tik pora dienų ir tebus ašarėlių.Nes mano vienas vaikas labai ilgai verkė,kokį mėn ar du,o antras -visus metus verkdavo ryte,o vakare namo jau neskubėdavo biggrin.gif labai daug dar ir nuo auklėtojų priklauso smile.gif
Atsakyti
kaltu nera. aukletojai numeta vaika i grupe-juk ji kiekvieno negali pasitikti biggrin.gif
mes lankem pora privaciu darzu, bet iki ju vaikas nera nei kart rimtai sirges, todel kolkas augs namie wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Naminė @ 2010 09 03, 21:09)
pirmą dieną galima pabūt kartu,o antrą jau palikt kokiai valandai...jei vaikas visą tą valandą verkė,aš kitą dienelę vėl palikčiau kokiai valandai,na o per savaitę jau įprastų,kad kitaip nebus...ir kitą sav. jau iki pietų miego palikčiau,o paskum iki galo.o jei neverktų tai ir po dviejų dienų iki miego palikčiau...bet jokiu būdu ne iki vakaro.Mano tokia nuomonė.Nes su vaiku bunant kelias dienas jis paskui nesupras kodėl visas dienas buvot,o staiga paliekat...Bet aišku daug kas priklauso ir nuo vaiko,gal kitam tik pora dienų ir tebus ašarėlių.Nes mano vienas vaikas labai ilgai verkė,kokį mėn ar du,o antras -visus metus verkdavo ryte,o vakare namo jau neskubėdavo biggrin.gif labai daug dar ir nuo auklėtojų priklauso smile.gif



pritariu, kad labai nuo auklėtojų priklauso, mūsų auklėtoja, moka užkalbėti vaikus, sudominti, nukreipti mintis nuo "mamos noriu"
mano pupa dar nė dviejų neturi, bet aš ja didžiuojuosi, eina savaitėlę, neverkia, nepyksta, bet kai aš ateinu pasiimti, puola ant kaklo, tada vyksta mylavimasis ir bučiniai wub.gif , tada kažką labai intensyviai pasakoja, gaila, kalbėti dar nemoka unsure.gif , šneka ir myluojamės vis wub.gif , bet matau, kad patinka jai su vaikais, bėda, kad vis kasdien po kelis naujus atveda, o jie verkia, masiškai apkrėsdami kitus... šiandien verkė ir mūsų pupa, nes keli berniukai labai jau rėkė, tai sakė ji nesupratus kas čia vyksta, irgi kartu verkė, verkė beje visa grupė... užuojauta ir auklėtojai...
Atsakyti
Saviske pirma diena buvau palikusi valandai- nei ji verke, aukletoja gyre, kad saunuole, net mamos kitos, kurios pasilike buvo, taip pat sake, kad gerai laikesi mano mergyte.. o keli vaikai tai tiesiog nerandu zodziu apsakyti kaip moka paklykti is grupes.. dar su vyru pasnekejau, kad musiske, nors oziu turi, bet dar ne taip.. ir siryt jau viena diena darzelyje dave savo "vaisiu"- tokiu ozius tookiu klykimu parode, pirmakart susidurem su tokiais:).. visgi vaikai vienas kitam yra mokytojai... na, bet vistiek pamazu pamazu, apsipras vaikuciai be teveliu vistiek.. tik jau aukletojoms nera lengva... net pieno talonu uz sunkias salygas nebeduoda wink.gif
Atsakyti
Matau, kad padariau didele klaida verysad.gif palikau savo dukra pirma diena darzelyje iki 12 val. (pasiliko be problemu, nes jau nepirma karta pasilieka su mociutem net keliom dienom) kai atejau paimti, visa apsiverkusi verysad.gif cry.gif, aukletoja sako, tik truputi verke ant pacio galo, bet as matau, kad net zandai israude, lig kas muse per veida, dar tokios niekada nebuvau maciusi apsiverkusios, sakiau aukletojai, kad skambintu, jeigu verks, bet ji nepaskambino cray.gif , nejaugi sunku buvo, as visai arti darzelio gyvenu, buciau atbegusi.
Kita diena jau is pat ryto i darzeli eiti nenorejo verysad.gif , nuejau kartu i grupe, ji iskarto ant ranku uzlipo ir nepaleidzia mane, matau kiti vaikai i mane ziuri irgi lupa pradeda tempti (visi naujokai, mamu nori) aukletoja sako, reikia palikti vaika nes kitiems sunku ir su aukletoja kontakto nebus, jeigu mama grupeja sedes. As jai pritariau ir isejau, atejau pries 12, dar valge, girdziu uz duru maniske vis sako: noriu pas mama, noriu pas mama, o ant pacio galo jau vergdama, tada iejau i grupe, kai pamate mane, kaip pradejo asaroti cry.gif cry.gif cry.gif nuraminti niekaip negalejau:)))

Dabar nezinau ka daryti??? unsure.gif Gal patarti kas gali, kiek laiko vaika palikti, manau, kad jai per ilgai tiek laiko mamos laukti 3 val.. Aukletoja nepasitikiu, kad pasakys tiesa, kaip vaikas jautesi, nepaskambins jeigu verks, kartu grupeje buti irgi neiseitis g.gif
Atsakyti
lilijav kokio amžiaus mergytė? o aš manau jei nori leist ir toliau į darželį, reikia tiesiog, kad ir kaip skauda, kantriai laikytis, nes mergaitė to ir siekia, kad jos nepaliktumėt,kad būtumėt kartu, o jei matys, kad nesiseka perkalbėti tėvų, gal ir nustos verkti... bandyk vesti ne pati, o tėvelis, gal kitaip reaguos
Atsakyti
QUOTE(mindaiva @ 2010 09 05, 14:22)
lilijav kokio amžiaus mergytė? o aš manau jei nori leist ir toliau į darželį, reikia tiesiog, kad ir kaip skauda, kantriai laikytis, nes mergaitė to ir siekia, kad jos nepaliktumėt,kad būtumėt kartu, o jei matys, kad nesiseka perkalbėti tėvų, gal ir nustos verkti... bandyk vesti ne pati, o tėvelis, gal kitaip reaguos


Aciu uz pataryma 4u.gif , dukrytei 2,2 metuku, gerai kalba, viska supranta, manau tevelio nervai neislaikys tokio spaudymo, reikes kazkaip paciai viska istverti, del saves maziausiai pargyvenu, nesinori vaiko labai traumoti. Manau jeigu pirmadieni bus geras oras, aukletoja isves vaikus i lauka, vaikui bus lengviau, bet jeigu viel lis, gal man anksciau ja paimti is darzelio, po kokios valandos g.gif Blogai dar tas, kad ten visi vaikai tokie patys, vienas nustoja verkti kitas pradeda, tai tokioje aplinkoje bet kas prades cry.gif
Atsakyti
QUOTE(lilijav @ 2010 09 05, 14:33)
Aciu uz pataryma  4u.gif , dukrytei 2,2 metuku, gerai kalba, viska supranta, manau tevelio nervai neislaikys tokio spaudymo, reikes kazkaip paciai viska istverti, del saves maziausiai pargyvenu, nesinori vaiko labai traumoti. Manau jeigu pirmadieni bus geras oras, aukletoja isves vaikus i lauka, vaikui bus lengviau, bet jeigu viel lis, gal man anksciau ja paimti is darzelio, po kokios valandos  g.gif  Blogai dar tas, kad ten visi vaikai tokie patys, vienas nustoja verkti kitas pradeda, tai tokioje aplinkoje bet kas prades  cry.gif

Jei tik yra galimybė, palikčiau kokiam pusvalandžiui, max valandai, ir taip kokią savaitę.
Aš taip dariau, kol kas pasiteisino, nes eina tik tris dienas, tai bijau džiaugtis, nes bus visko dar unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lilijav @ 2010 09 05, 15:33)
Manau jeigu pirmadieni bus geras oras, aukletoja isves vaikus i lauka, vaikui bus lengviau, bet jeigu viel lis, gal man anksciau ja paimti is darzelio, po kokios valandos  g.gif  Blogai dar tas, kad ten visi vaikai tokie patys, vienas nustoja verkti kitas pradeda, tai tokioje aplinkoje bet kas prades  cry.gif


Siandien iki darzelio nuejio ramiai smile.gif
Kai atidariau grupes duris tai vaizdelis buvo toks: aukletoja nesioja ant ranku viena berniuka kuris baisiai rekia cry.gif doh.gif , aplink auklyte kokie 3-4 vaikai kurie irgi verkia, jiuos bando raminti, glosto galvytes, rodo zaisliukus, kiti pakampuose patiliukais vieni verkia doh.gif , vaiku apie 10, niekas nezaidzia, dziaugsmo jokio, prie sito pulkelio prisijunge ir maniske doh.gif i grupe ieiti nenorejo doh.gif , aukletoja padejo ant zemes verkenti berniuka, kuris dar baisiau pradejo rekti ir rekencia isrove is mano ranku manyske cry.gif as pabegau doh.gif
Palikau valandai, nes aukletoja pasake, kad vaiku i lauka neves, manau, kad taisingai, nes tokius apsiverkusius i lauka vesti negalima, iskarto susirgs.
Kai grizau po valandos paimti vaika, pro langa vaizdelis buvo toks: maniske ir dar vienas berniukas padeje galvytes ant palanges guli doh.gif (tokioje pozoje niekada savo vaiko neesu maciusi) dar viena mergaite salia ju ramiai stovi unsure.gif (pasirodo ne visiems taip blogai), kai uzejau i grupe, kveciu dukra, ji lig tais negirdi, jokios reakcijos, priejo auklyte (as nenorejau per kilima su batais eiti) pasirodo ji prisiusiojo i kelnes ir baisiai issigandusi stovi, nes bijo net pajudeti, auklyte pasake nieko tokio, tai kaip pradejo verkti cry.gif cry.gif cry.gif issilejo emocijos unsure.gif
Manau ir toliau palikinesiu neilgiau valandos, ziuresiu kaip elgsis, kai nebeverks paliksiu truputi ilgiau, tik matau bresta nauja problema doh.gif pradejo ciaudeti, snargliuotis doctor.gif , rytoj visai nevesiu schmoll.gif .
Atsakyti