Įkraunama...
Įkraunama...

Adaptacija darželyje -

[quote=mindaiva,2010 09 20, 13:08]
būtų įdomiau žinoti vyresni ar jaunesni sunkiau adaptuojasi g.gif , mūsų panelė neturi nė dviejų metukų, ir matau, akd greičiau adaptavosi, nei į tą pačią grupę vedami vyresni vaikai, tai gal mažiukams lengviau ax.gif





Manau ,kad viskas priklauso nuo auklėtojų ir vaiko asmeninių savybių,o ne nuo amžiaus 4u.gif ,čia bent mano nuomonė.
Viena draugė veda pratinti nuo 1,8 metukų ir nelieka verkia,kita nuo 2 ir lieka su džiaugsmu ir taip kiek paklausinėji tai labai skirtingai, bet daugumoj vaikai vis tiek verkia verysad.gif
Atsakyti
Va Va aš ir bijau tų sirgimų, kai pažiūriu kurios draugės veda į darželius tai baisu darosi doh.gif . Vienu žodžiu eina į darželį 3-5 dienas,o serga po 2 savaites.
Aš tai dar nieko kol kas negaliu pasakyti šiuo klausimu, nes mes dar tik einam 2 savaitėles, tai dar kol kas nesusirgo ax.gif , nors darželyje daug tokių kosinčių ir sloguojančių.
Beje draugė pasakojo, kad pas ją į daržą mamos atnešdavo net vaistus sugirdyt vaikam, kad tik neimt biletenio doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nestee: 23 rugsėjo 2010 - 15:23
Mano suneliui2.2metukai,pradejom zygius y darzeliuka nuo rugsejo 1d. Grupeje amzius panasus,bet maniskis buvo maziausias,kiti 3-6 men vyresni . Pirmas 2dienas lyktais ir patiko,paskui vergdavo iki darzelio likus 50metru ir iki tol kol as iseidavau.Aisku palikdavau tik pusei dieneles,po pietu pasiimdavau .Vis nuejusi jo pasiimti rasdavau besisukiojanty miegamajam tarp lovyciu ir po 1.5savaites jau bandem miegoti ir buvo thumbup.gif .Aisku maziau miegodavo negul namie,bet jokiu asareliu nebuvo.O dabar jau 2 dienos kai verkia tik kol as iseinu,o taip tai viskas labai gerai.Aukletojos sake,kad jau visiskai apsiprato,viska valgo,su vaikais zaidzia,piesia,smeliukyje pilis tik stato drinks_cheers.gif O ir namuose pastebejau pasidare labai aktyvus,su juo reikia zaisti,uzsiimti kol jau visai pavarksta ir einam miegoti. wub.gif
Atsakyti
Mano sunus lanko darzeli jau 2sav (na is tu dvieju sav tai 2d nebuvo ,nes sloguot pradejo is kart,tai savaitgaliais pasigydom ir vel keliauja doh.gif )
Mano berniukiui 3,5m,bet kaip ir tikejausi dar ikisiol nepriprato schmoll.gif Verkia kasdien paliekamas,pradzioj net su isterijom doh.gif bet ,auklytes teigimu ,veliau aprimsta ,zaidzia,valgo.Tik kazkodel ,kai ateina laikas eiti visiems i lauka,pradeda asaroti verysad.gif Dar nepalikau pietu miegeliui ir neisvaizduoju ,kada ateis tas laikas g.gif

Atsakyti
QUOTE(eda9 @ 2010 09 09, 07:24)
Mes po 3 dienu irgi jau namie. Per 3 metus vaikas nesirges, darzelyje is karto susirgo unsure.gif Kaip sakiau, nevede i lauka, sedejo vis patalpoj per toki gera ora ir susirgo ax.gif

Analogiska situacija su mazuoju mano verysad.gif

Nesirgo vaikas visai,kol nepradejom eiti i darzeli.Pas pediatre apsilankydavom tik profilaktiskai ar del skiepu ar kokio siuntimo reikdavo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edicike: 26 rugsėjo 2010 - 16:49
QUOTE(edicike @ 2010 09 26, 17:45)
Mano sunus lanko darzeli jau 2sav (na is tu dvieju sav tai 2d nebuvo ,nes sloguot pradejo is kart,tai savaitgaliais pasigydom ir vel keliauja doh.gif )
Mano berniukiui 3,5m,bet kaip ir tikejausi  dar ikisiol nepriprato schmoll.gif Verkia kasdien paliekamas,pradzioj net su isterijom doh.gif bet ,auklytes teigimu ,veliau aprimsta ,zaidzia,valgo.Tik kazkodel ,kai ateina laikas eiti visiems i lauka,pradeda asaroti verysad.gif Dar nepalikau pietu miegeliui ir neisvaizduoju ,kada ateis tas laikas  g.gif



kantrybės 4u.gif , o dėl miego, tai daug kas rekomenduoja, kuo anksčiau , nes įpranta po pietų, kad mama ateis ir laukia smile.gif , aš ir labi bijojau palikti miegelio darželį, bet dabar lieka , būna sakė pazirzimų, bet aš džiaugiuosi, kad auklėtojos šaunuolės, užmigdo, namie miegodavo tik su manim susikabinus doh.gif , o dabar ir namie sugeba viena sau užmigti wub.gif , kai klausiu, ar liksi miegoti darželyje, sako taip bigsmile.gif
Atsakyti
mes taip pat,per 2.6 metu buvo pora kart sloga i viskas,savaite plankem darzeli,atejau psisimti vaiko ziuriu,paeti negali,o jai 39 temp. doh.gif svaite sedim su temp,raudona gerkle,ir sloga,o tai tik darzelio pradiza doh.gif
Atsakyti
mes pradejom eiti i darzeli nuo rugpjucio 3 dienos buvo pliu 30 ir pasigavo vaikas sloga, galvosi komplikacija i ausu uzdegima sad.gif jau menesis kai namie gydomes imunitetas nusilpo ir vel atkritom sad.gif doh.gif
Atsakyti
Ta pati beda..darzelyje buvom kelias dienas-namuose sedim jau trys savaites su baisine sloga ir kosuliu ir uz vaistus sumokejom daugiau nei menesinis darzelio mokestis..labai pikta kad tevai veda sergancius vaikus...ir bijausi kad per tevu susirinkima jei iskelsiu sita klausima kad nevesti serganciu,zaliais liuliais sloguojanciu maziuku tai liksiu BALTA VARNA.
Gaila,kad truksta tevams samoningumo..kad atvedei sloguojanti vaika tai po savaites puse grupes jau sirgs..bet kiekvienas ziuri tik saves sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ribosiuke @ 2010 09 27, 21:46)
Ta pati beda..darzelyje buvom kelias dienas-namuose sedim jau trys savaites su baisine sloga ir kosuliu ir uz vaistus sumokejom daugiau nei menesinis darzelio mokestis..labai pikta kad tevai veda sergancius vaikus...ir bijausi kad per tevu susirinkima jei iskelsiu sita klausima kad nevesti serganciu,zaliais liuliais sloguojanciu maziuku tai liksiu BALTA VARNA.
Gaila,kad truksta tevams samoningumo..kad atvedei sloguojanti vaika tai po savaites puse grupes jau sirgs..bet kiekvienas ziuri tik saves sad.gif

Pas mus šiandien kaip tik bus susirinkimas ir aš nepabijojusi pabūti balta varna būtinai iškelsiu šį klausimą. Šiaip gal ne veltui rūbinėje pakabintos nuostatos, kuriose parašyta sergančių vaikų,t.y su temperatūra, aštriai kostinčių, sloguojančių ir sergančių kitomis užkrečiamomis ligomis, į darželį nevesti..
Atsakyti
1 metų ir 10 mėnesių sūnelio startas lopšelyje buvo prieš pora metų spalio 1d. Iki tol vienintelės ligos jo buvo tridienė karštinė ir laringitas...
Pradėjęs lankyti lopšelį iki Kalėdų jau buvo sugėręs 3 kursus antibiotikų- dukart dėl anginos ir kartą dėl ūmaus faringito, bronchito ir prasidėjusios pneumonijos doh.gif Sausį visai nevedėm į darželį...Nuo vasario iki vasaros dar du kursai antibiotikų (adeno virusas su pūliuojančiomis akytėmis ir t.t. bei antras plaučių uždegimas doh.gif )

Taigi, pirmasis sezonas ugdymo įstaigoje buvo baisus- per devynis mėnesius gal gautųsi koks 1,5 mėnesio lankymo...

Antrasis darželyje skyrėsi nuo pirmojo kaip diena ir naktis biggrin.gif Antibiotikų išvengėme, tik dukart laikėme namuose dėl laringito bei entero (žarnyno) viruso...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo magdat: 04 spalio 2010 - 13:00
Patarkit mamytes,kaip ikalbeti vaika eiti i darzeli? 4u.gif Situacija pas mus labai jau kebli.Dukrytei 2,7m I darzeli einame nuo rugsejo 13d.apie savaite laiko sirgom,persalimas.Is pradziu keldavosi su mielu noru,kai budavau dar su ja iki pietu.Kai pradejau palikineti, eiti nebenori, pazadinu, o ji rekia kad i darzeli nenori, nes as ja ten paliksiu ir eisiu i darba...Isiverkia ir nesileidzia kad aprengciau. Nebezinau nei kaip ja ikalbeti.Gal kam teko susidurti su tokia situacija?Kaip jus elgetes?
Beje,namie pietu miego nemiega jau senokai,o darzelyje aukletoja sako kad uzmiega labai greitai. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neessttaa: 07 spalio 2010 - 07:02