Įkraunama...
Įkraunama...

Adaptacija darželyje -

QUOTE(Laura_online @ 2010 11 17, 09:32)
Vakar isitikinau, kad lietuvoje su darzeliais niekda nebus tvarkos  verysad.gif vakare pasiimdama vaika paklausiau aukletojos, ar mano vaikas nekoseja labai, nes is vakaro sukosejo kelis kartus ir lyg slogyte rodesi. Man atsake, kad tik truputeli, nieko baisaus, ir kad grupeje yra keletas stipriai serganciu, " TEVAI ATNESA VAISTUS IR MES PAGIRDOM VAIKUS IR GYDOM"  blink.gif Kai uzsimiiau apie istatymus ir tvarka darzeliuie, aukletoja tik nuleido galva, is to padariau isvada, kad joms nurodyta tyleti, matyt direktores prigrasinta. Tiesiog baisu sad.gif



Nekilo mintis paklausti direktores? unsure.gif Gal aukletojoms irgi tai nepatinka ir taip drasiai tevams pasake, kad jie kazko imtusi, nes pacios pries veja papusti negali g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute1977 @ 2010 11 18, 08:24)
velnias,tos ligos doh.gif ,ar vedei dukryte?As tai buciau nuvedus bent jau kad nusifotkintu ax.gif ,mes irgi siandien dar namie,bet akyte jau graziau atrodo ir sypsotis dukrike pradejo,temperatura buvo vakar 37.7,bet as jos nemusau,miegojo siek tiek neramiai,bet nieko,matysim,kaip cia siandien jausis,jei nekils tempa,tai ryt i darzeli eisim ax.gif



Nebevedziau jos fotografuotis.Ai pagalvojau,vel susitiks su vaikais,kad dar labiau nesusirgtu.Turim tu nuotrauku sociai,o kolektyva tai kiek ji ten ir pazysta,kelias sav tik teujusi nuo rugsejo.Siandien buvau pas direktore,parasiau prasyma,kad iki balandzio men isbrauktu mazyle is sarasu.Kol pati dar nedirbu,per ziema pabusime namuose.
Atsakyti
Sveikos,mamkos,ir noriu ir bijau dziaugtis,mano dukrytei pasaulis apsiverte thumbup.gif ,nebeliko nei naktiniu kosmaru,nei zyzimu,i darzeli noriaia eina ir tik sneka apie ji thumbup.gif ,net negaliu patiketi bigsmile.gif
Atsakyti
Maniskis turbut vienas is nedaugelio, kuri pirma diena palikau 3,5 val. blink.gif Tiesiog aukletoja pati pasiule "nebudeti" rubineje, o palikti ir iseiti. Vyrukas su visasi sedo valgyti pietu, o paskui su asarom teko tempti namo doh.gif Taip ir nesupratau, kas yra vaiko adaptacija darzelyje. Maniskis labai bendraujantis vaikas, o mazu vaiku musu tarpe nera, matyt jam labai truko bendravimo su bendraamziais. Iki darzelio budavo vos pamates vaika bega prie jo ir kibina biggrin.gif Aisku iki darzelio sirgo, darzelyje irgi daznai serga, bet po ligos vel pasisokinedamas bega i grupe ax.gif
Tiesa, vasara vedem i budinti rajono darzeli, nes niekaip savaites nebuvo kam pasaugoti. Tai ten po poros dienu atsirado daug asaru, bet cia kaltinau tik pedagogus, kuriems buvo visai dzin, kad vaikas atvestas, jos savais reikalais buvo uzsieme...
Atsakyti
QUOTE(Bitute1977 @ 2010 11 24, 07:41)
Sveikos,mamkos,ir noriu ir bijau dziaugtis,mano dukrytei pasaulis apsiverte thumbup.gif ,nebeliko nei naktiniu kosmaru,nei zyzimu,i darzeli noriaia eina ir tik sneka apie ji thumbup.gif ,net negaliu patiketi bigsmile.gif


Sveiki,
o jus nuo rugsejo lankot darzeli?
Paskaiciavau, kad darzeli lankom jau kone puse metu, bet ir naktimis kazkokius kosmarus sapnuoja ir is ligu negalim issikapstyti ir zirzli baisiai:( Nors i darzeli lyg ir be didelio streso eina.. Net neisivaizduoju, kada bus kitaip..
Ir siandien namie palikau, nes vakar pabuvus darze, pradejo koseti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MaiMa @ 2010 11 25, 11:52)
Sveiki,
o jus nuo rugsejo lankot darzeli?
Paskaiciavau, kad darzeli lankom jau kone puse metu, bet ir naktimis kazkokius kosmarus sapnuoja ir is ligu negalim issikapstyti ir zirzli baisiai:( Nors i darzeli lyg ir be didelio streso eina.. Net neisivaizduoju, kada bus kitaip..
Ir siandien namie palikau, nes vakar pabuvus darze, pradejo koseti doh.gif

Labas,ne,mes nuo spalio 4 d.lankom,kol nenorejo eiti i darzeli,po ligos,tai naktimis saukdavo Mama,ne,o dabar,kai noriai eina,tai nebeliko kosmaru smile.gif
Atsakyti
Maniškis į darželį pradėjo eiti nuo rugsėjo, 1 dieną keletą valandų pabuvau su juo ir auklėtoja pasiūlė išeiti pasivaikščioti, kaip pamatė, kad manęs nėra keletą minučių buvo ašarų, o po to toliau žaidė su vaikais, kitą dieną jau visą pusdienį vienas prabuvo, po 3 dienelių visai dienai liko darželyje be jokių problemų thumbup.gif aišku išsiskirt visada būna sunku, keletas ašarėlių išbyra, bet tik tam kartui, po kelių minučių jau ramiausiai žaidžia ir į darželį eina su dideliu noru "pas lelias" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Linike77 @ 2010 11 18, 11:32)
O aš dabar jau galiu pasidžiaugti, kad mūsų ašaros jau praeityje  thumbup.gif
Nuo rugsėjo 1 d. iki lapkričio 8 d. tai labai vargom, atsikeldavo ir iškart ašaros, eina, rengiasi, bet nenori. Ir auklėtojai atiduodavau verkiančią. Tik gerai, kad greitai nurimdavo. Ir vyras bandė vesti, bet nieko negelbėjo.
Ir staiga.... vieną rytą atskelia ir su didžiuliu noru "važiuojam į darželį". Žiūriu, kas čia darosi  bigsmile.gif  Ir nuo tos dienos eina su didžiuliu noru. Man tik pamojuoja ir nueina į grupę. Man pačiai net keista - tokia ryški riba. Vieną dieną ašaros, kitą dieną staiga viskas apsiverčia.Linkiu ir Jums, kad vaikiukai kuo greičiau priprastų. 4u.gif

drinks_cheers.gif ir as jau noriu pasidziaugti,manau,kad baigesi musu adaptacija,kuri truko,sakyciau,labai trumpai,2 sav. paejom,2 sav. pasirgom ir dabar sekmingai keliaujam pas lelias thumbup.gif ,jei butu nesusirgusi,tai gal viskas butu greiciau ivyke,bet ir dabar labai dziugu thumbup.gif ,kantrybes,mamkos,viskas su laiku bus gerai drinks_cheers.gif
Atsakyti
pirmoji pradejo eiti kai buvo 2 m ir 2 men. tai buvo labai sunku. kas kart likdavo su asarom. paskui apsirgo, gime mazoji. tai kelis menesius nejo. pradejo vel eiti kai buvo 2.5 m. tada pradejo vesti tetis ir pasilikdavo jau be asaru. . jau du metai lanko, bet jeigu ryte pasakysi kad i darziuka siandien neisi - tai jai buna didele svente neiti i darziuka. darziuke lieka ramiai, ir valgo, ir nuotaikos geros. bet namie jai vis vien geriau

o maziuke pradejo eiti kai buvo 1 m ir 10 men. iskart viskas buvo ok. be jokiu asaru. daznai sirguliuoja, tad galvojau kaip bus kai po ligos vel eis i darziuka. bet jai bedu tai nesudaro. po ligos viskas buna gerai, taip lyg niekur nieko. jokiu asaru ar atpratimo.
Atsakyti
O pas mus atvirkštinis variantas ir aš truputi pasimetusi esu.
Dūkrytė nuo pirmos dienos (pradėjome eiti rugsėjį) ėjo su dideliu džiaugsmu, net auklėtoja stebėjo, kad vaikas kas ryt su tokia šypsena ateina i darželi. Ir ilgai tas džiaugsmas neišblėso. Gruodžio mėnesi apsirgome. Nėjome i darželi pusantros savaites. Po jos gryžome lyg ir viskas gerai, bet kita diena jau nuėjo su ašaromis. Pamaniau kad dėl kalėdinės eglutės gal vaikas bijo senelio ar pan, Bet eglutė baigėsi o ašaros nedingo. Toks jausmas kad kas išgazdine ta vaika ar nuskriaude butu. Dabar keliom dienom darzelis uzdarytas. (truko vandentekio trasa) Ryte nuvaževome pasiziureti ar galime eiti ar ne ir tik ivazevus i teritorija ašaros. Ir koks džiaugsmas kai pasakiau kad dar teks pas mociute pabuti. O kas bus rytoj ryta? Jau teks keliauti darzelin
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2010 12 27, 10:44)
O pas mus atvirkštinis variantas ir aš truputi pasimetusi esu.
Dūkrytė nuo pirmos dienos (pradėjome eiti rugsėjį) ėjo su dideliu džiaugsmu, net auklėtoja stebėjo, kad vaikas kas ryt su tokia šypsena ateina i darželi. Ir ilgai tas džiaugsmas neišblėso. Gruodžio mėnesi apsirgome. Nėjome i darželi pusantros savaites. Po jos gryžome lyg ir viskas gerai, bet kita diena jau nuėjo su ašaromis. Pamaniau kad dėl kalėdinės eglutės gal vaikas bijo senelio ar pan, Bet eglutė baigėsi o ašaros nedingo. Toks jausmas kad kas išgazdine ta vaika ar nuskriaude butu. Dabar keliom dienom darzelis uzdarytas. (truko vandentekio trasa) Ryte nuvaževome pasiziureti ar galime eiti ar ne ir tik ivazevus i teritorija ašaros. Ir koks džiaugsmas kai pasakiau kad dar teks pas mociute pabuti. O kas bus rytoj ryta? Jau teks keliauti darzelin

pas mus buvo tas pats is po 2 sav. sirgimo,klyke tik ivaziavus i darzelio teritorija doh.gif ,as apsisarvavau kantrybe ir skaudancia sirdim palikdavau klykiancia,po 10 min skambindavau aukletojai,sakydavo,kad aprimo,tai tesesi gal pora sav.,pasidare mamyciukas,isikibusi i aukletojos ranka vaiksciodavo,bet su viena diena viskas pasibaige smile.gif ,dabar jau mandrumui nera ribu thumbup.gif ,nepasiduokit jos isterijoms ir asaroms,vaikai tai nujaucia,paprasykit aukletojos,kad skirtu kazkiek daugiau demesio,jei tai imanoma,ir viskas su laiku susitvarkys,kantrybes mirksiukas.gif ie sekmes smile.gif
Atsakyti
Mes tris dienas ejom puikios nuotaikos, siandien ketvirta diena verke kai reikejo atsisveikinti, po valandos paskambinau aukletojai ir vaziavom pasiimti nes vis nenusiramino. Zinau kad kazkada praeis ir viskas bus super, bet dabar taip sunku ir liudna verysad.gif
Atsakyti