Įkraunama...
Įkraunama...

Visa tiesa apie nagų lakus - 4

QUOTE(illuminated @ 2012 11 08, 20:55)
Gal galit parekomenduot konkrečiai juodą nagų lako spalvą, kuri būtų tikrai kaip tik įmanoma kokybiškesnė? Turiu top coat'ą, bet jis be galo lėtai džiūna man, nors ir yra geras. Loreal lakai nesilaiko man, OPI turiu tik vieną, bet laiko labai vidutiniškai man, o ORLY laikos normaliai, bet noriu ką nors kito išbandyt  biggrin.gif Galvoju apie China Glaze, bet pas mus tik Klaipėdos Akropolio Medinėse šukose jų yra (ar klystu?), o ten juodos spalvos nebuvo.


Nagavitoje man rodos dar yra, tik nžn kaip Klaipėdoje. O China glaze juodas nagų lakas - liquid leather. Atrodo tikrai juodas smile.gif
user posted image
Gal dar Zoya pabandykit, atsirado neseniai Baltic Hair parduotuvėse.
Zoya raven ( tik rodos su blizgesiuku)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _sala_: 09 lapkričio 2012 - 13:53
gal zinot kur klaipedoj galima rasti tokios spalvos china glaze ar kitos firmos nagu laka?
user posted image
Atsakyti
Parekomenduokit kokį LT prieinamą laką su geltonais blizgučiais 4u.gif
Atsakyti
Gal kam teko toki tureti? smile.gif tamsoje svieciantis nagu lakas bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dioryte @ 2012 11 14, 09:56)
Gal kam teko toki tureti? smile.gif tamsoje svieciantis nagu lakas  bigsmile.gif


o čia šviečia tamsoje ar neoniniame apšvietime?
Atsakyti
QUOTE(-Alice- @ 2012 11 15, 12:48)
o čia šviečia tamsoje ar neoniniame apšvietime?

manau kad tiesiog tamsoje smile.gif
Atsakyti
Neoniniam šviesdavo beveik bet koks skaidrus lakas, kiek pamenu, o jei tiesiog tamsoje, tai sakyčiau nematytas dar toks smile.gif
Atsakyti
gal patarsit koki purskala ar tepama priemone, kad greitai isdziutu nagu lakas? LT parduotuves netinka..
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2012 11 16, 01:07)
gal patarsit koki purskala ar tepama priemone, kad greitai isdziutu nagu lakas? LT parduotuves netinka..

Man labai patiko Nail Tek 10-speed. Kaip aliejukas, lašinasi su pipete po lašą ant nago.
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2012 11 16, 01:07)
gal patarsit koki purskala ar tepama priemone, kad greitai isdziutu nagu lakas? LT parduotuves netinka..


Alieju!
Paprasta kepimui valgymui ar kūnui ax.gif

Nusilakuojat nagus, po minutes pavilgot vestuvinio žiedo piršta ir tepat (tapnojant) ant nulakuoto nago paviršiaus! Kartojat vėliau ta pati jei reikia.
4u.gif
Atsakyti
O yra skirtumas kuriuo pirštu tepti? biggrin.gif
Atsakyti
Aha yra mirksiukas.gif

Žiedo pirstas yra pats 'atsargiausias' ir patariamas t.p. akių kremą ir kitus produktus apie akis tepti.

O tepant juo ant nago, 'nesuzeisi' ką tik svieziai uztepto lako!
Atsakyti