Įkraunama...
Įkraunama...

Visa tiesa apie nagų lakus - 4

įdomu iš kur gauna
tai gaunas virš 38lt.. na, jei nerasčiau jau nieko visai panašaus, tai gal ir pirkčiau. gal biggrin.gif
Atsakyti
gal nagų lakų rinkoje kokių nors naujienų yra - super duper ilgai išliekančių lakų? pasidalinkit smile.gif
Atsakyti
Gal yra koks atitikmuo OPI arba Orly? Nuotraukoje Chanel iš 2013 metų pavasario kolekcijos.
user posted image
Atsakyti
Malena, manau tikrai galima panašią spalvą rasti wink.gif

OPI Mrs. O'Leary's BBQ
user posted image
Atsakyti
QUOTE(_sala_ @ 2012 12 16, 19:49)
Malena, manau tikrai galima panašią spalvą rasti wink.gif

OPI Mrs. O'Leary's BBQ

Kad nelabai man jos panašios, tavo įdėta man labiau primena mano China Glaze mylimuką purr-effect plum wub.gif

2013 pavasario OPI Mariah Carey kolekcija:
user posted image
Atsakyti
kiek esu bandziusi nagu laku China Glaze ir Orly (pirkti nagavitoje) nei vieni ju nelaike man, dengiasi graziai, atrodo graziai, taciau jau antra diana krasteliai atsilupineja doh.gif naudojau ir nagu lako pagrinda... nesuprantu, nes kai kurie nagu lakai is eurokos po 5-10lt daug geriau laiko, ir po 5 ienu dar graziai atrodo, o vat sie jau antra diena kosmaras..... g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Murka* @ 2013 01 03, 10:21)
kiek esu bandziusi nagu laku China Glaze ir Orly (pirkti nagavitoje) nei vieni ju nelaike man, dengiasi graziai, atrodo graziai, taciau jau antra diana krasteliai atsilupineja doh.gif  naudojau ir nagu lako pagrinda... nesuprantu, nes kai kurie nagu lakai is eurokos po 5-10lt daug geriau laiko, ir po 5 ienu dar graziai atrodo, o vat sie jau antra diena kosmaras..... g.gif  g.gif

Visų pirma Orly nėra Nagavitoje rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2013 01 03, 13:04)
Visų pirma Orly nėra Nagavitoje rolleyes.gif

na sumaisiau blush2.gif abu pirkau internetu, viena manikiuras.eu, kuris skaitosi nagavita, o kita irgi internetu tik kitam psl, kazkaip maniau ka irgi skaitosi nagavitos internetinis psl smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2012 12 16, 15:10)
Gal yra koks atitikmuo OPI arba Orly? Nuotraukoje Chanel iš 2013 metų pavasario kolekcijos.


Gal pasižiūrėkite Skyfall spalvą iš J.Bondo kolekcijos g.gif Kažkas panašaus 4u.gif

user posted image


va radau dar panašesnę iš OPI Russian kolekcijos "Suzi says DA". Kokiam ebay ar amazone dar rastumėte 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Alice-: 03 sausio 2013 - 17:33
QUOTE(Neriliene @ 2012 12 05, 21:37)
Patys pačiausi yra China Glaze ir Loreal su geliu, ilgai laikosi, labai labai superiniai  ax.gif  wub.gif  Aišku ir tuos visus paprastesnius naudoju, kaip buk wet n wild, bet šitie arčiausiai širdies  ax.gif

China Glaze nebandžiau,bet Loreal su geliu mėginau tikrai gerai laiko,tik va tirštėja tai jau labai,jau iš po 2-3 k naudojimo,neįmanoma toliau lakuotis likus puse buteliuko,nors imk ir mesk lauku,kaip sutirštėja tai baisu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mintaute @ 2013 01 03, 19:41)
China Glaze nebandžiau,bet Loreal su geliu mėginau tikrai gerai laiko,tik va tirštėja tai jau labai,jau iš po 2-3 k naudojimo,neįmanoma toliau lakuotis likus puse buteliuko,nors imk ir mesk lauku,kaip sutirštėja tai baisu doh.gif

priklauso nuo spalvos smile.gif man dvi spalvos nuo vasaros dar nesutirštėjo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2013 01 03, 21:25)
priklauso nuo spalvos smile.gif man dvi spalvos nuo vasaros dar nesutirštėjo smile.gif

turiu 409numeriuka ,kokius jūs turite?
Atsakyti