Įkraunama...
Įkraunama...

Visa tiesa apie nagų lakus - 4

o kaip laiko ..opi, china glaze.. nagu lakai? kuris patvaresnis
Atsakyti
Koks įdomus paviršius naujųjų lakų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2013 03 03, 12:28)
Koks įdomus paviršius naujųjų lakų bigsmile.gif

astai kai pagalvoju kaip juos nuvalyt reiktu..pas mane tuo klausimu kantrybes ner biggrin.gif cia jauciu panasiai kaip is nagu dailes yra tokie blizguciai ne blizguciai birus kur uzberus toks pat pavirsius gaunasi, nu bet jau nuvalyt doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Hiver @ 2013 03 01, 19:39)
China glaze kokius vasarai isleis

user posted image

Taikausi i zalia nail.gif

grazios spalvytes, man ta itty bitty labai smile.gif man ju tekstura ir kai kurios spalvos atsocijuojasi su serbetu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimi88: 04 kovo 2013 - 10:27
man su statybiniu gruntu asocijuojasi hihihi.gif
Atsakyti
Kur Kaune ZOYA lakų ieškot? Kiek kainuoja maždaug? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Leveret @ 2013 03 04, 18:36)
Kur Kaune ZOYA lakų ieškot? Kiek kainuoja maždaug?  ax.gif

Esu pirkus Akropolyje Baltic hair parduotuvėj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Leveret @ 2013 03 04, 18:36)
Kur Kaune ZOYA lakų ieškot? Kiek kainuoja maždaug?  ax.gif

Zoya Baltic Hair parduotuvėse yra, kainuoja 23Lt smile.gif
Atsakyti
Turiu klausima del Seche Vite top coat'o. Ant buteliuko parasyta “WARNING! This product contains a chemical known to the State of California to cause birth defects or other reproductive harm.”

Tos, kuries vartoja- ka jus manot apie tai? unsure.gif Kiek guglinau, vienos blogeres raso, kad del tolueno ir nieko cia tokio (betgi kitos firmos nebededa berods?), kitos daugiau nebeperka. Gal kas nors daugiau informacijos turit?
Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2013 03 05, 12:42)
Turiu klausima del Seche Vite top coat'o. Ant buteliuko parasyta “WARNING! This product contains a chemical known to the State of California to cause birth defects or other reproductive harm.”

Tos, kuries vartoja- ka jus manot apie tai?  unsure.gif Kiek guglinau, vienos blogeres raso, kad del tolueno ir nieko cia tokio (betgi kitos firmos nebededa berods?), kitos daugiau nebeperka. Gal kas nors daugiau informacijos turit?

O siaubas blink.gif
Atsakyti
mega_shok.gif

Gerai, kad nenusipirkau antro buteliuko blink.gif
Atsakyti
Neaišku, kiek ten to tolueno yra rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Leveret @ 2013 03 05, 17:29)
mega_shok.gif

Gerai, kad nenusipirkau antro buteliuko  blink.gif

O tai ant pirmo nematet parasyta? ax.gif

Pasak sito blogo, nieko ten labai blogo nera: http://lacquerglamou...ess-or-harmful/

Velniai zino g.gif

Siaip Kalifornijoj ten ant labai daug dalyku sitie uzrasai buna. Bet, jeigu ta laka gert reikia, kad blogas poveikis pasireikstu, tai nevisai tas pats, kas nagus lakuotis. O gal uztenka garu? Kazkaip berysio, kai nieko daugiau nepaaiskinta, tik ispejimas idetas. doh.gif

Papildyta:
QUOTE(Gisana @ 2013 03 05, 17:44)
Neaišku, kiek ten to tolueno yra  rolleyes.gif


Taivat. Gali but 1/1000000000 - o ispejima vistiek deda, vien todel, kad jo sudetyje yra. O gal ten 50% biggrin.gif
Atsakyti