Įkraunama...
Įkraunama...

Visa tiesa apie nagų lakus - 4

Atsiprasau, jei neuzmaciau ir apie tai diskutavote, bet noriu paklausti, ar madinga dabar lakuoti koju ir ranku nagus skirtingomis spalvomis? Nes koju nagus perlakuoju reciau, nei ranku, ranku nagu spalva norisi pakeisti kas 2-3 dienas... Bet tuo paciu perlakuoti ir koju nagus butu per daug darbo... sad.gif Kaip Jus darote? Nes man visdar atrodo, kad reikia derinti tas spalvas...
Atsakyti
QUOTE(Swychek @ 2013 07 11, 19:54)
Atsiprasau, jei neuzmaciau ir apie tai diskutavote, bet noriu paklausti, ar madinga dabar lakuoti koju ir ranku nagus skirtingomis spalvomis? Nes koju nagus perlakuoju reciau, nei ranku, ranku nagu spalva norisi pakeisti kas 2-3 dienas... Bet tuo paciu perlakuoti ir koju nagus butu per daug darbo... sad.gif Kaip Jus darote? Nes man visdar atrodo, kad reikia derinti tas spalvas...


Aš nederinu. Net jei perlakuoju tą pačią dieną, kartais naudoju skirtingas spalvas mirksiukas.gif

Mieste, kiek matau, irgi vaikšto su skirtingomis spalvomis merginos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Leveret @ 2013 07 11, 20:58)
Aš nederinu. Net jei perlakuoju tą pačią dieną, kartais naudoju skirtingas spalvas  mirksiukas.gif

Mieste, kiek matau, irgi vaikšto su skirtingomis spalvomis merginos  rolleyes.gif


Aciu labai uz padrasinima 4u.gif
Iki siol kazkaip bijojau... Einu drasiai lakuotis nagelius clap.gif
Atsakyti
Aš irgi dažniausiai skirtingai lakuoju smile.gif Bet buvo čia užėjęs toks momentas, kad lakavau vienodai, nes tas lakas žiauuuuuriai patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Murka* @ 2013 07 10, 19:42)
rekomenduokit nagu lako virsutini sluoksni? kuris islaikytu ilgiau nagu laka ir suteiktu spindejima?
ir , kad tikrai butu geras??? smile.gif

Turėjau Nail Tek Quicken, patiko labai, šiuo metu naudoju Seche Vite, bet nieko gero schmoll.gif , sutraukia laką, atrodo lyg nuaugęs jau nagas, ir laikymosi neprailgina, ir blizga tik pirmą dieną, greit apsibraižo. Bet yra ir pliusas, nusilakavau patirštėjusiu laku, pasidengė burbuliukais, tai SV užtepus išsilygino paviršius nago idealiai, lygus kaip veidrodis buvo thumbup.gif , bet aišku sutraukė laką ir pagadino reikalą doh.gif biggrin.gif
Dabar noriu išbandyt ką nors iš Sally Hansen
Atsakyti
QUOTE(costela @ 2013 07 12, 14:00)
Turėjau Nail Tek Quicken, patiko labai, šiuo metu naudoju Seche Vite, bet nieko gero  schmoll.gif , sutraukia laką, atrodo lyg nuaugęs jau nagas, ir laikymosi neprailgina, ir blizga tik pirmą dieną, greit apsibraižo. Bet yra ir pliusas, nusilakavau patirštėjusiu laku, pasidengė burbuliukais, tai SV užtepus išsilygino paviršius nago idealiai, lygus kaip veidrodis buvo  thumbup.gif , bet aišku sutraukė laką ir pagadino reikalą  doh.gif  biggrin.gif
Dabar noriu išbandyt ką nors iš Sally Hansen



Hmm, kaip keistai, nes as irgi naudoju Seche Vite, tai nudziovina nagu laka tobulai plius duoda grazu blizgesi. bigsmile.gif
Man kazkaip nepasitaike, jog "sutrauktu" nagu laka. g.gif Idomu, nuo ko tai priklauso.
Atsakyti
Kaip keista, man niekad nesutraukia. Gal Jūs lakuojat topą iš karto, nei kiek nepalaukus?

Nes aš ant visų nagų užtepu vieną sluoksnį, tada ta pačia tvarka antrą sluoksnį, ir galiausiai topą. Taip gaunasi, kad nagai, ant kurių tepu topą, jau būna pradžiūvę. Gal dėl to man ir nesutraukia nieko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Leveret @ 2013 07 12, 14:13)
Kaip keista, man niekad nesutraukia. Gal Jūs lakuojat topą iš karto, nei kiek nepalaukus?

Nes aš ant visų nagų užtepu vieną sluoksnį, tada ta pačia tvarka antrą sluoksnį, ir galiausiai topą. Taip gaunasi, kad nagai, ant kurių tepu topą, jau būna pradžiūvę. Gal dėl to man ir nesutraukia nieko  unsure.gif

Palaukiu kelias minutes, nepadeda schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Murka* @ 2013 07 10, 19:42)
rekomenduokit nagu lako virsutini sluoksni? kuris islaikytu ilgiau nagu laka ir suteiktu spindejima?
ir , kad tikrai butu geras??? smile.gif

As Orly Sec'n dry naudoju. 4u.gif

QUOTE(Swychek @ 2013 07 11, 18:54)
Atsiprasau, jei neuzmaciau ir apie tai diskutavote, bet noriu paklausti, ar madinga dabar lakuoti koju ir ranku nagus skirtingomis spalvomis? .

QUOTE(Leveret @ 2013 07 11, 18:58)
Aš nederinu. Net jei perlakuoju tą pačią dieną, kartais naudoju skirtingas spalvas  mirksiukas.gif
Mieste, kiek matau, irgi vaikšto su skirtingomis spalvomis merginos  rolleyes.gif

Man vienodas ranku ir koju nagu lakavimas tai tas pats kaip vienodu spalvu rankinuko ir avalynes derinimas kazkodel. biggrin.gif Nors yra kas isikibe laikosi tokiu trradiciju, ypac vyresnio amziaus moteriskes. (pvz. nusiperka rankinuka balta nu ir visi batai prie jo balti.)
As tiesiog pasiziuriu kaz nebutu visiskai nesiderinancios, kad "skanus" derinys gautusi. ax.gif
Atsakyti
As siuo metu naudoju OPI pagrinda ir virsutini sluoksni, tai tikrai esu patenkinta. Nagu lakas ant mano pakankamai silpnu nagu laikosi puikiai, o virsutinis sluoksnis labai graziai blizga, nago pavirsius toks lygus, vaikstau kaip su plastmasiniais nagais biggrin.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Swychek @ 2013 07 11, 19:54)
Atsiprasau, jei neuzmaciau ir apie tai diskutavote, bet noriu paklausti, ar madinga dabar lakuoti koju ir ranku nagus skirtingomis spalvomis? Nes koju nagus perlakuoju reciau, nei ranku, ranku nagu spalva norisi pakeisti kas 2-3 dienas... Bet tuo paciu perlakuoti ir koju nagus butu per daug darbo... sad.gif Kaip Jus darote? Nes man visdar atrodo, kad reikia derinti tas spalvas...

Beveik niekada nederinu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Limni @ 2013 07 13, 09:12)
As siuo metu naudoju OPI pagrinda ir virsutini sluoksni, tai tikrai esu patenkinta. Nagu lakas ant mano pakankamai silpnu nagu laikosi puikiai, o virsutinis sluoksnis labai graziai blizga, nago pavirsius toks lygus, vaikstau kaip su plastmasiniais nagais  biggrin.gif


Per kiek laiko išdžiūna ir kiek maždaug laikosi lakas su OPI top'u?
Atsakyti
Truputi naujienu apie biudzetinius lakus:

Nail System savo kolekcija papilde lakais su efektais. Be anksciau jau matytu Sincero skilinejancio efekto, magnetinio efekto ir neoniniu laku, prie Nail System stendo pastebejau nagu laku su stambiais keliu spalvu blizguciais (iki siol buvo tik Sincero), metalo efekto, smelio teksturos laku (maciau juoda, raudona, auksini) ir kvepianciu laku linija, kur po nusilakavimo dar kuri laika kvepia nagai (braskem, avietem, gervuogem...), taip pat buvo matinis top coatas.
Bet nail effect linija kainuoja brangiau, kazkur apie 7 lt.

Dar smelio teksturos laku pastebejau pas Gabriele Salvete, limituota linija "Stars"

user posted image

user posted image

Dar uzmaciau kad "buk" isleido atskira linija keturkampio formos buteliukuose, kaina irgi didesne, bet atrodo tie buteliukai kur kas dailiau nei tie iprastiniai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 13 liepos 2013 - 14:11