Įkraunama...
Įkraunama...

Visa tiesa apie nagų lakus - 4

Aha :/ Max būčiau pirkus 2 kokius pamėginimui, nes China Glaze nesu turėjus, o pas mus tik medinėse šukose ir tai labai skurdus pasirinkimas.
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2012 06 21, 17:49)
Aha :/ Max būčiau pirkus 2 kokius pamėginimui, nes China Glaze nesu turėjus, o pas mus tik medinėse šukose ir tai labai skurdus pasirinkimas.


Tikrai brangoka...O gal kartais galima užsisakyti ir pačiam atvažiuoti atsiimti? Arba tada bandykit su kuo nors kooperuotis smile.gif
Atsakyti
Matot, aš klaipėdietė, tai užsisakiusi nagų lako, juk nevažiuosiu iki Kauno ar Vilniaus biggrin.gif

Na žiūrėsim, nesiplėšau kolkas dar dėl jų. smile.gif
Atsakyti
http://projektai.del...a.d?id=58978699
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2012 06 25, 08:50)

Nu jo unsure.gif Viskas dabar kenkia.
Atsakyti
Merginos, kur ir koki perkat nagu lako skiedikli? Senasis is Drogo baiginejasi, neberandu tokio pirkt niekur unsure.gif
Atsakyti
labas merginos,gal zinote kur nauja tema nagu priauginimas namuose? niekaip nerandu,lieku labai dekinga kas atsakys 4u.gif
Atsakyti
parekomenduokite top coat kokį nors. Ar dior, ar orly, ar buk man 2 d. max laiko doh.gif
Galvoju apie orly, kuris paspartina džiuvimą (veiksmingas?), arba super glossy g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2012 06 28, 14:45)
Merginos, kur ir koki perkat nagu lako skiedikli? Senasis is Drogo baiginejasi, neberandu tokio pirkt niekur  unsure.gif


Aš pirkausi Orly, bet juo praskiedus nagų lakai liko tokie netolygios konsistencijos, sunkiau lakuojasi. Nors ir nera baisiai seni manieji Orly ir OPI lakai.
Atsakyti
QUOTE(Saidutia @ 2012 06 29, 14:31)
parekomenduokite top coat kokį nors. Ar dior, ar orly, ar buk man 2 d. max laiko  doh.gif
Galvoju apie orly, kuris paspartina džiuvimą (veiksmingas?), arba super glossy  g.gif

Nusipirkau neseniai 2 top coat'us iš Orly. In a snap tai Š, Š ir dar kartą Š. Jau sekančią dieną nusilupa visas sluoksnis gražiai nuo nago su visu nagų laku ir net valyti nereikia (o gal čia pliusas biggrin.gif ), beje naudoju kartu ir pagrandą "Bonder" irgi Orly. O vat antras top coat'as "Prisma Gloss" su blizgučiais sidabriniais tai super thumbup.gif laiko puikiai. Kai pasidarydavau pedikiūrą ir po kelių dienų užsidėdavau ne atvirus batus o uždaru priekiu tai man nuo nykščių nusitrindavo lakas, o su tuo prisma gloss viskas super laiko.
Atsakyti
Pabandykite Orly Polishield arba Sally Hansen Insta-Dri, abu labai patinka kaip veikia ir laikosi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IzzyLauren @ 2012 06 30, 09:51)
Pabandykite Orly Polishield arba Sally Hansen Insta-Dri, abu labai patinka kaip veikia ir laikosi. smile.gif


Reiks bandyt mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti