Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos - 37

QUOTE(ifauru @ 2012 06 27, 18:00)
Sepsis - tai infekcija. Arba su ja sukovojama, arba ne. Antibiotikai, gydymas prižiūrint gydytojams. Čia ūmus reikalas. Tik kažkaip ne taip supratote, nes jis neįsivaizduoju kaip gali paplisti po klubus...
Mano mama su tokia diagnoze pragyveno virš 2 metų. Kiekvienam individualu.


kadangi buvo y kumpi leidziami vaistai, ten susidare guzas, isoperavo ir pasake, kad infekcija, galiausiai sepsis ir guli reanimacijoje. kiek sake, kad paplito po klubus, kadangi sepsis kumpyje rastas, kur tas guziukas isoperuotas buvo
Atsakyti
QUOTE(entente @ 2012 06 27, 09:53)
Man dėl silpnos širdies neskyrė herceptino. Buvo apmaudu ir pikta, kad esant vaistui negaliu juo pasinaudoti, bet dabar suprantu, kad mano širdelė jo tikrai nepakelų, Tenka gyventi su savo piktuoju be herceptino. Jūsų mamytės širdis, žinoma,daugiau ar mažiau nukentės , bet svarbiausia juk dabar išnaikinti piktąjį.Pastiprinsit širdelę ir viskas bus gerai. biggrin.gif

entente, tai Jusu sirdele turetu buti jau labai silpna, kad jums neskyre herceptino. Pas mama irgi ir spaudimas aukstas ir su sirdim anksciau, kol nesirgo v... buvo broblemos, bet pries skyriant herceptina, tikrino sirdi, dare echoskopija, kardiograma ir nusprende gydytojai, kad galima skirti herceptina. Bet, tas vaistas, tai tikrai veikia sirdele neigiamai... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitute* @ 2012 06 27, 12:15)
Man šiuo metu leidžia herceptiną. Širdis kalatojasi. fear.gif Reikia visą laiką sekti, kad netrūktų kalio, magnio. Kartais pavartoju gudobelės lašiukų. Kitą pirmadienį darysiuosi širdies echoskopiją - tai bus matyti, kaip ten jai sekasi. mirksiukas.gif

vitute, o Jus papildomai geriat kali ir magni? Nes mamyte nevartuoja jokiu vitaminu ir papildu. Gal reiktu ir jai pavartoti kazka sirdziai g.gif Sake, praeita savaite kaip suspaude sirdi, tai galvojo, kad jau viskas bus ir kaip tycia dar namuose nieko nebuvo doh.gif Tai va, nuo vieno gydaisi, o kita zaloji verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(VyteVytule @ 2012 06 24, 07:14)
Papildyta:

Wobe Mucos siunciuosi is Vokietijos.1 vnt kaina 97 Eur., perkant 3 vnt atsiuncia nemokamai ir pritaiko nuolaida. 1vnt kaina iseina apie 330 Lt. Jei aktualu, persiusiu link'a.
Papildyta:
Ir dar-cisplatina ir epirubicina man sulasindavo per viena diena, o Xeloda gerdavau namie. Xeloda pirkdavome, nes tabletemis gerti man buvo patogiau, o be to ir ligoninej nereikedavo guleti.


O kaip tu geri Wobe Mucos? Mamai irgi nupirkom, bet nelabai aišku kiek laiko jį gerti. Kaip suprasti vienas vnt., tai dėžutė? Jai gali atsiųsk ir man nuorodėlę.
Mama po operacijos - IV stadijos kiaušidžių vėžys. Prisėjęs savo metastazių. Kažkaip labai sunkiai sekas mums stotis. Nors šiandien jau savaitė po operacijos. Lašino ir kraujo plazmą, ir kraują. Tai tikimės, kad kažkiek pastiprės.
Viena bėda nevaikšto. Broliui taip pat rado darinukų ant inkstų verysad.gif . Rugpjūtį ims biospsijas.
Mamai tai net nesakom.
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2012 06 28, 11:43)
O kaip tu geri Wobe Mucos? Mamai irgi nupirkom, bet nelabai aišku kiek laiko jį gerti. Kaip suprasti vienas vnt., tai dėžutė? Jai gali atsiųsk ir man nuorodėlę.
Mama po operacijos - IV stadijos kiaušidžių vėžys. Prisėjęs savo metastazių. Kažkaip labai sunkiai sekas mums stotis. Nors šiandien jau savaitė po operacijos. Lašino ir kraujo plazmą, ir kraują. Tai tikimės, kad kažkiek pastiprės.
Viena bėda nevaikšto. Broliui taip pat rado darinukų ant inkstų verysad.gif . Rugpjūtį ims biospsijas.
Mamai tai net nesakom.

3 kartus po 2 tabletes per diena geriu. Esant metastazems rekomenduojam gerti 3 kartus po 4 tabletes per diena. 1 vnt tai dezute-100 tableciu.
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2012 06 28, 11:43)
O kaip tu geri Wobe Mucos? Mamai irgi nupirkom, bet nelabai aišku kiek laiko jį gerti. Kaip suprasti vienas vnt., tai dėžutė? Jai gali atsiųsk ir man nuorodėlę.
Mama po operacijos - IV stadijos kiaušidžių vėžys. Prisėjęs savo metastazių. Kažkaip labai sunkiai sekas mums stotis. Nors šiandien jau savaitė po operacijos. Lašino ir kraujo plazmą, ir kraują. Tai tikimės, kad kažkiek pastiprės.
Viena bėda nevaikšto. Broliui taip pat rado darinukų ant inkstų verysad.gif . Rugpjūtį ims biospsijas.
Mamai tai net nesakom.


Taigi mamai tik savaite po operacijos. Jeigu siulo butinai tegu vaziuoja i reabilitacija, ten pastatys ant koju mirksiukas.gif
Ar as sapnuoju, ar kazkur skaiciau, kad inkstu vezys yra gerai gydomas. Bijau suklyst, bet atrodo inkstu g.gif O gal dar nieko ir nebus?
Atsakyti
QUOTE(šiandien besišypsanti @ 2012 06 28, 17:39)
Ar as sapnuoju, ar kazkur skaiciau, kad inkstu vezys yra gerai gydomas. Bijau suklyst, bet atrodo inkstu  g.gif O gal dar nieko ir nebus?

Aš skaičiau, kad auglio pažeistą inkstą pašalinus, skaitosi liga išgydyta. O be vieno inksto oi kiek daug pažįstu žmonės gyvena ilgus metus.... pas mane vienai kolegei išpjautas po nelabojo, laikosi labai gerai. O šiaip del kitų problemų su pašalintais tai gyvena irgi ne dešimt -penkiolika, o trisdešimt-keturiasdešimt metų po operacijos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 28 birželio 2012 - 20:18
QUOTE(šiandien besišypsanti @ 2012 06 28, 17:39)

Ar as sapnuoju, ar kazkur skaiciau, kad inkstu vezys yra gerai gydomas. Bijau suklyst, bet atrodo inkstu  g.gif O gal dar nieko ir nebus?

Atsiprašau, įkišiu nosį - mano artimam žmogui išoperuotas 2st. Inksto auglys (išimtas su visu inkstu), jau turbūt kokie 7 metai gyvena ir vargo nejaučia, darbingas kaip niekada...
Atsakyti
Ačiū mergaitės, kad nuraminot dėl inkstų. Padarius kompiuterinę tomografiją tumorai matomi ant abiejų inkstų. Tik gerai tiek, kad jie kažkaip geroj vietoj, tai darys laparoskopiją.
Mami nesakom dėl to, kad ji labai jautriai išgyvena dėl mūsų. Sužinotų, tai ji palužtų visai. verysad.gif
Mama į rebilitaciją, tai būtinai važiuos, ji net kitų minčių neturi. Tik dabar pradeda nerimauti dėl chemijos. Pas kokius jūs gydytojus lankotės Vilniuje - chemikus? Ar jums rekomendavo juos operavęs onkologas ar reik susirasti patiems?
Papildyta:
QUOTE(VyteVytule @ 2012 06 28, 12:44)
3 kartus po 2 tabletes per diena geriu. Esant metastazems rekomenduojam gerti 3 kartus po 4 tabletes per diena. 1 vnt tai dezute-100 tableciu.


Tu geri juos ištisai, t.y. visus metus. Ar panaudojusi kurį laiką darai pertrauką?

Mama irgi geria 3 kartus per dieną po 2 tab. Bet pas ją yra nemažai metastazių, tai galvoju gal normą padidinti g.gif ? Bet mums daktarė, kuri rekomendavo šitus vaistus, tai sakė po 2 g.gif

Aš dar įkyriai paparšysiu blush2.gif įmeskit nuorodėlę, kur būtų galima pigiau įsigyti šių vaistukų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergelė: 28 birželio 2012 - 21:23
QUOTE(aniuciukas @ 2012 06 28, 11:09)
vitute, o Jus papildomai geriat kali ir magni? Nes mamyte nevartuoja jokiu vitaminu ir papildu. Gal reiktu ir jai pavartoti kazka sirdziai  g.gif Sake, praeita savaite kaip suspaude sirdi, tai galvojo, kad jau viskas bus ir kaip tycia dar namuose nieko nebuvo  doh.gif Tai va, nuo vieno gydaisi, o kita zaloji  verysad.gif



Taip, geriu papildomai. Tik reikia atkreipti dėmesį, kad magnis neturėtų B grupės vitamino. Dar geriu kalcį su D vitaminu ir mikrohidriną. Kai netingiu, pasidarau kiaulpienių šaknų ar kokią kitą karčią arbatą.
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2012 06 28, 22:21)
Mami nesakom dėl to, kad ji labai jautriai išgyvena dėl mūsų. Sužinotų, tai ji palužtų visai. verysad.gif
Mama į rebilitaciją, tai būtinai važiuos, ji net kitų minčių neturi. Tik dabar pradeda nerimauti dėl chemijos. Pas kokius jūs gydytojus lankotės Vilniuje - chemikus? Ar jums rekomendavo juos operavęs onkologas ar reik susirasti patiems?



Žinoma, kam jai žinoti anksčiau laiko. Prisigalvos tiek ir tiek visko doh.gif .
O kurioje ligoninėje operavo? Dažnai būna, kur operuoja, ten ir chemiją daro arba bent pasiūlo. Bet vis tiek rekomenduoju Santariškių klinikas (ne VUOI). O reabilitacijai - Birštono Tulpę.
Atsakyti
QUOTE(šiandien besišypsanti @ 2012 06 29, 07:29)
Bet vis tiek rekomenduoju Santariškių klinikas (ne VUOI). O reabilitacijai - Birštono Tulpę.

Šiandien besišypsanti, labai susidomejus esu abiem šiomis rekomendacijos, pakomentuok prašau... Jei del pirmojo nenori čia, parašyk i az, būsiu dėkinga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 29 birželio 2012 - 08:47