Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos - 37

QUOTE(willow @ 2012 07 09, 14:00)
tai chemijos dozė? Ar užteks operacijos? Įdomu, kaip jie tai nustat, su krauju ar ne? O koks kitas būdas? Ir kaip tas mts sustabdyt, kad nenukeliautų krauju?

parašiau taip, nes pas mano chemikę lankosi ir su krūtų, ir su žarnyno, ir su plaučių , ir su galvos, ir ginekologiniais navikais, kiek teko bendrauti. Tada labai platus spektras.


Chemija bus, ryt kaip tik einu pas Rutkauskienę, ji dirba su plaučiais ir virškinamojo trakto ligomis. Spektras turbūt platus, bet šioks toks pasiskirstymas yra.

Buvau komisijoje, kuri sprendė - taikyti ar ne radioterapiją. Sakė taip: MTS hematologinės kilmės, atneštas su krauju. Dar iš jų sužinojau, kad užsienyje jau atliekami tyrimai, kuriais nustatoma, ar kraujyje kursuoja kokie nors turistai, kaip vaizdingai yra išsireiškusi Gabija. Tik tyrimas beprotiško brangumo. Jei JŲ nėra, nereikia ir chemijos. Ligonis tausojamas.

MTS, kiek supratau, pernešamas su krauju, deguonimi, limfa, gal dar kokie yra keliai. Šiaip gal įdomi tema, forume lyg ir negvildenta, o gal yra būdai, kaip tam procesui užkirsti kelią. Kiek esu supratusi, nuodija brudelį ugniažolė.
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2012 07 09, 14:19)
Tik tyrimas beprotiško brangumo. Jei JŲ nėra, nereikia ir chemijos. Ligonis tausojamas.

MTS, kiek supratau, pernešamas su krauju, deguonimi, limfa, gal dar kokie yra keliai. Šiaip gal įdomi tema, forume lyg ir negvildenta, o gal yra būdai, kaip tam procesui užkirsti kelią. Kiek esu supratusi, nuodija brudelį ugniažolė.

O lašinsi chemiją dienos stacionare ar ligoninej?
Iš tikrųjų, Nida44, čia, forume, apie mts pernešimą, kol kas nieko neskaičiau. Įdomu būtų paskaitineti, gal kas kokiųnuorodų turi. Mūsiškiai irgi moka nustatyti, matyt, tik per brangu ir trūčija. Tai , sakykim, jei su limfa patektų, spinduliavimas tikslingas? Sakykim (bandau pritempt prie savęs), pas mane pažasty rastos limfmazgių mts, tai su limfa? Ir spindulinis gydymas turi prasmę?
Taip, ugniažolė gerai, tik saugot kepenis reikia.
Atsakyti
Kur lašins - nežinau, prieš dvejus metus guldė.

Jo, ta tema užkabino, ji juk beprotiškai svarbi. Sužinoti, kas gali pastatyti barjerą.

Sakai, daro? Kad ir beprotiškai brangus tyrimas - juk visada gali atsirasti žmonių, kurie sumokėtų.
Atsakyti
Dėl tyrimų: rašiau "matyt" - reiks paklausineti per ivairius šaltinius. Ką sužinosiu būtinai parašysiu. Juk dalyvauja įvairiose tyrimų programose, naujiena neturetų būt, kad neapmokamas, įsitikinus, tik kiek kainuoja, įdomu.
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2012 07 09, 15:39)
O lašinsi chemiją dienos stacionare ar ligoninej?
Iš tikrųjų, Nida44, čia, forume,  apie mts pernešimą, kol kas nieko neskaičiau. Įdomu būtų paskaitineti, gal kas kokiųnuorodų turi.  Mūsiškiai irgi moka nustatyti, matyt, tik per brangu ir trūčija. Tai , sakykim, jei su limfa patektų, spinduliavimas tikslingas? Sakykim (bandau pritempt prie savęs), pas mane pažasty rastos limfmazgių mts, tai su limfa? Ir spindulinis gydymas turi prasmę?
Taip, ugniažolė gerai, tik saugot kepenis reikia.


kiek esu skaičius, tai dar prieš kelis dešimtmečius limfos vėžys buvo gydomas tik švytinimu, net gi viso kūno apšvita buvo taikoma, tad tikrai tikslinga, ypač jei mts kaupiasi limfmazgiuose. Mano atveju pažeisti limfmazgiai lipo vienas su kitu ir darėsi tumoras, nes kraujo ligose nėra mts. pats vėžys yra jau tiesiog išplitęs po visą sistemą, keliaujantis, nuo to kiek limfmazgių randa pažeistų kūne rašoma stadija. Na o šiais laikais, kai aparatai yra taip toli pažengę, švytinimo bijočiau mažiausiai, o gydytojas manau žino geriausiai ar tikrai reikia, nors pas mane nebuvo likę nieko iš to didžiulio tumoro tarpuplauty po chemijos, o ir virš raktikaulio buvę, buvo išoperuoti, vis tik buvo taikomas švytinimas apimant abi šias zonas.
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2012 07 09, 17:25)
Na o šiais laikais, kai aparatai yra taip toli pažengę, švytinimo bijočiau mažiausiai,

Šiuo metu daug prisiskaičiau, kad pasikartojamumas gali atsirasti kaip spinduliavimo pasėkmė. Nesišvitinsi, neišnaikinsi užsilikusių nelabojo ląstelių, švitinsiesi, gali įsigyti naują....
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2012 07 10, 12:11)
Šiuo metu  daug prisiskaičiau, kad pasikartojamumas gali atsirasti kaip spinduliavimo pasėkmė. Nesišvitinsi, neišnaikinsi užsilikusių nelabojo ląstelių, švitinsiesi, gali įsigyti naują....


tas ir tiesa, užtat ir knaisiojamės, pas mumi ir merginom jaunom su maža stadija, jei tik galima gydytojai siekia išvengt švytinimo, prie mano ligos, tai susiję su vėliau galimu skydliaukės, krūties ir plaučių piktuoju, tad ir nežinai kas geriau, tiksliau pvz. kaip mano atveju apie nešvytinima nebuvo nei kalbos, nes buvęs tarpuplaučio limfmazgis buvo didesnis nei vidutinis, o tokius visad švytina, gydytojai turi patirties ir chemas, kaip šiandien atmenu daugiau nei 7 cm. kalbos apie noriu nenoriu n4ra, reikia ir viskas.

Ką willow Jūsų gydytoja sako?
Atsakyti
Pagal numatytą programą teks.... Visada yra galimybe atsisakyti. Bet paskui gali užsigriaužt save, kad nepadarei visko kas buvo įmanoma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 10 liepos 2012 - 11:54
Sveiki 4u.gif

man jau praėjo beveik du metai po limfomos gydymo baigimo smile.gif Buvo antra stadija, operavo didelį auglį iš tarpuplaučio, paskui gavau 8 stiprias chemijas, galop dar pridėjo pusantro mėnesio kasdienio švitinimo...Na, iškentėjau viską, galutiniam rezultate vėžį nugalėjau, bet parėjo sąnariai, jau vieno klubo sąnarys pakeistas verysad.gif Skauda kitą klubą ir petį... Kitoms dviem likimo draugėms, su kuriomis susipažinau ligoninėje, viskas puiku thumbup.gif O vienai buvo net ketvirta stadija unsure.gif
Linkiu stiprybės ir sveikatytės visiems ligoniukams ir jų artimiesiems 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Dar noriu padovanoti Natulan 3 kapsules, galioja iki 2013 01, liko man nesunaudotos. Žinau, kad jos brangios, gal kam pritrūko. Vilniuje
Atsakyti
sveikos merginos priimkit i savo kompanija biggrin.gif esu po kruties vezio operacijos.jau gavau 4 chemijas laukia dar 4.liepos gale prades dar lasinti biologine.gydymas ilgas kaip sakau pasaka be galo...gal kas gydote kaune ar visos vilniuje?
Papildyta:
QUOTE(Eliandra @ 2012 07 10, 12:13)
Sveiki 4u.gif

man jau praėjo beveik du metai po limfomos gydymo baigimo smile.gif Buvo antra stadija, operavo didelį auglį iš tarpuplaučio, paskui gavau 8 stiprias chemijas, galop dar pridėjo pusantro mėnesio kasdienio švitinimo...Na, iškentėjau viską, galutiniam rezultate vėžį nugalėjau, bet parėjo sąnariai, jau vieno klubo sąnarys pakeistas verysad.gif  Skauda kitą klubą ir petį... Kitoms dviem likimo draugėms, su kuriomis susipažinau ligoninėje, viskas puiku thumbup.gif  O vienai buvo net ketvirta stadija unsure.gif
Linkiu stiprybės ir sveikatytės visiems ligoniukams ir jų artimiesiems 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Dar noriu padovanoti Natulan 3 kapsules, galioja iki 2013 01, liko man nesunaudotos. Žinau, kad jos brangios, gal kam pritrūko. Vilniuje

labas eliandra.ir tau stiprybes ir daug daug sveikatos.kaip tu rasai kad vezi nugalejai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dina1 @ 2012 07 10, 20:30)
sveikos merginos priimkit i savo kompanija biggrin.gif esu po kruties vezio operacijos.jau gavau 4 chemijas laukia dar 4.liepos gale prades dar lasinti biologine.gydymas ilgas kaip sakau pasaka be galo...gal kas gydote kaune ar visos vilniuje?
Papildyta:

labas eliandra.ir tau stiprybes ir daug daug sveikatos.kaip tu rasai kad vezi nugalejai 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Dina1 sveika, mano mamai irgi diagnozuotas kruties v. 3 st. HER3+ teigiamas. jau praejo 8 chemijas, spinduliavima, dabar lasina herceptina. Jo, gydymas ilgas, bet reikia viska istverti, kad nugaleti liga. Linkiu tau stiprybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aniuciukas @ 2012 07 11, 07:28)
Dina1 sveika, mano mamai irgi diagnozuotas kruties v. 3 st. HER3+ teigiamas. jau praejo 8 chemijas, spinduliavima, dabar lasina herceptina. Jo, gydymas ilgas, bet reikia viska istverti, kad nugaleti liga. Linkiu tau stiprybes  4u.gif

aciu uz palaikyma.o kaip tavo mama pernesa herceptina ar yra kokiu salutiniu poveikiu?man tai matai kartu su chemija prades lasinti tai gausiu dviguba smugi per sirdele,biski nerimauju.ir dar moriu paklaust ar ji gaus hormonu gydyma?ir kiek tavo mamytei metu.?
Atsakyti