Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie angorą

Labai noriu nusimegzti megztuka is angoros Gal galite pasiulyti modeliku. Jei teko megzti pasidalinkit patirtim: kaip nesiopjasi, mezgasi ar sunku priziuret. Jei tokia tema jau buvo atsiprasau. ( gal imestumet tuomet nuoroda)
Atsakyti
ergaites, negi ne viena su angora nesusiduret???? Pagelbekit, patarkit ka nors
Atsakyti
Manau ieškok, temoj kur moteriški modeliai, nes čia vėl viskas kartotųsi.
Atsakyti
aciu, pabandysiu paieskot, bet berods nieko ten neradau....
Atsakyti
Aš mezgiau šalį iš angoros, tai kažkoks be ryšio išvis gavos, nė nesulyginama su mohera.
Atsakyti
Angora žymiai minkštesnė,šiltesnė,mažiau pūkuota ir švelnesnė,man ji labai patinka,turi polikį patyst,šiaip labai neblogai jei ją sudedi su kokia pisvilne,mezginys būna šiltas,minkštas ir purus wink.gif ne kartą esu iš jos mezgus ax.gif
Atsakyti
as irgi turiu dvi spulites angoros siulu ir galvoju megzti kazka vasarai su kiaurarascio rastu ,bet poto kilo klausimas ar man su ta angora nebus per karta nors bus megzta su daug "skyliu"?patarkit jei galit,ar ji labai sildo jei dedi megz po viena siuleli?ar tikrai vertetu su angora megzt kazka vasarai,pvz suknute ar bliuske?
Atsakyti
QUOTE(Uzsispirele @ 2007 02 23, 18:03)
as irgi turiu dvi spulites angoros siulu ir galvoju megzti kazka vasarai su kiaurarascio rastu ,bet poto kilo klausimas ar man su ta angora nebus per karta nors bus megzta su daug "skyliu"?patarkit jei galit,ar ji labai sildo jei dedi megz po viena siuleli?ar tikrai vertetu su angora megzt kazka vasarai,pvz suknute ar bliuske?

Angora labai šilta, tinka tik žiemai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Uzsispirele @ 2007 02 23, 18:03)
as irgi turiu dvi spulites angoros siulu ir galvoju megzti kazka vasarai su kiaurarascio rastu ,bet poto kilo klausimas ar man su ta angora nebus per karta nors bus megzta su daug "skyliu"?patarkit jei galit,ar ji labai sildo jei dedi megz po viena siuleli?ar tikrai vertetu su angora megzt kazka vasarai,pvz suknute ar bliuske?

O gal šalį arba skraistę - nenori? Tai tarnautu .........
Atsakyti
tada reks zet kazka is skraisciu ar siltu rubu nusimegzt ax.gif tongue.gif
Atsakyti
O man patinka megzti iš angoros. thumbup.gif Greitai ir lengvai mezgasi.Spalvos gražios. O ir kaina nedidelė.O svarbiausia man reikia tik 200g, nes metražas 100g - 500m.Aš kalbu ANGORA-RAM (sudėtis 60akrilo ir 40 moheros)
Pernai nusimezgiau tris bliuskutes, visai sekmingai ir dabar nešioju. Truputį pūkas nuėjo, bet nieko.Mano vaikui patiko,kad nesikandžioja.O bliuskutės tai gana šiltos.Visos megztos kiauraraščiu.
Atsakyti
QUOTE(Ligičiukas @ 2007 02 26, 00:01)
O man patinka megzti iš angoros. thumbup.gif Greitai ir lengvai mezgasi.Spalvos gražios. O ir kaina nedidelė.O svarbiausia man reikia tik 200g, nes metražas 100g - 500m.Aš kalbu ANGORA-RAM (sudėtis 60akrilo ir 40 moheros)
.



O tai sita, kaip cia dabar, kame cia esme, jei sudetyje akrilinas ir mohera, o tema apie angora? Juk siaip mohera ir yra is angoriniu ozku vilnos? Tai kuo skiriasi mohera nuo angoros? unsure.gif g.gif
Atsakyti