Įkraunama...
Įkraunama...

Saldainių medeliai 12 tema

labas darbštuolės.reikia jūsų patarimo-artėja mano sesers vestuviu 20-metis ir norisi padovanoti ka nors padaryto iš saldainių,bet nežinau kas geriau tiktų-ar kokia puokstelė,ar medelis ar dar kas.Tad reikia jūsų patarimo-kas labiau tiktų šiai progai? ax.gif
Atsakyti

Mano naujas darbelis, kuri dar neturi šeimininko 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(eglute61 @ 2012 08 03, 10:32)
Mano naujas darbelis, kuri dar neturi šeimininko  4u.gif

user posted image



Eglute, tavo superiniai darbai, tik kiek ziuriu yra keli tavo kur be seimininku. Ar nebijai gaminti ir laikyti ilgeliau geles su saldainiais? Ypac vasara?
Pati esu pasimokius labai su tais pagamintais medziais, dabar jokiu gaminimu is anksto. Labai nesmagu kai karsta, saldainiai aptirpsta ir juose dar pradeda veistis gyvybes ax.gif Gerai kad pamaciau pries atiduodant darba. Tada extra perdariniau viska, visi saldainiai keliavo siuksliadezen bet jei buciau nepamacius doh.gif doh.gif unsure.gif
Nors pas tave siatm darbeli gal ir saldainiu nera g.gif nelabai iziuriu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knielita: 03 rugpjūčio 2012 - 11:49
Knielita, šiame darbelyje yra saldainių- "Lexus". Taip, siuo metu turiu 2 laisvus darbelius, jie kaip matei, yra pagaminti arba vakar biggrin.gif arba praita savaitėlę smile.gif . Aš jų namie pas save nelaikau, jie yra padėti i prekybą, todėl tikrai neištirps ir niekas jiems nenutiks. Na o dėl pardavimo irgi tikiuosi kad gal kas nors nupirks juos iki saldainiams sugendant blush2.gif beje, ačiū už rūpestį ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes nezinau kur parasyti bet gal nesupyksit ieskau dovanu kriksto teveliam gal kas gali ka pasiulyti. Lauksiu pasiulymu i AZ Aciu
Atsakyti
Vestuvinis komplektukas

user posted image

Kompozicija (saldainiai, atvirukas ir muilas)

user posted image
user posted image
user posted image

Traktorius su 150 čiulpinukų

user posted image
Atsakyti
QUOTE(eglute61 @ 2012 08 03, 12:13)
Knielita, šiame darbelyje yra saldainių- "Lexus". Taip, siuo metu turiu 2 laisvus darbelius, jie kaip matei, yra pagaminti arba vakar  biggrin.gif  arba praita savaitėlę  smile.gif . Aš jų namie pas save nelaikau, jie yra padėti i prekybą, todėl tikrai neištirps ir niekas jiems nenutiks. Na o dėl pardavimo irgi tikiuosi kad gal kas nors nupirks juos iki saldainiams sugendant  blush2.gif  beje, ačiū už rūpestį  ax.gif


Eglute, pasidalinau savaja patirtimi ax.gif Tiesiog anksciau pridarydavau medeliu, puoksteliu ir bandydavau parduoti juos. Po to sykio daugiau jokiu laisvu medeliu. Saldainiai jau tokia medziaga kuri turi ribota galiojimo laika, o ypac jiems kenkia vasara ir karstis.
bet kuriuo atveju manau ilgai tavo darbai neuzsistoves, nes jie tikrai labai grazus 4u.gif

Zaliaake, man kompozicija labai patiko, o traktorius labai gera ideja thumbup.gif Arteja mano sunaus gimtadienis, super stalo puosmena ir staigmena gali buti jo klasiokams thumbup.gif thumbup.gif vietoj paprastai padetu saldainiu 4u.gif
Atsakyti
Visu darbeliai tokie skirtingi, isradingi ir grazus, kad malonu akis paganyti wub.gif
O cia paskutinioji mano ponia, kuri keliavo i tolimą Lenkijos miesta ir pasieke savo naujuosius seimininkus sveika ir gyva. O as taip pergyvenau... blush2.gif

user posted image
Atsakyti
knielita- taip suprantu, kad jau padarytus juos parduoti yra gana sunku, o ir saldainiu galiojimo laikas taip pat ne pats ilgiausias 4u.gif aciu uz atviruma ir rupesti. ax.gif

Fortuna- labai grazi damute wink.gif

Taip pat noriu ir as pasirodyti su savo nauju zuikuciu kuris buvo darytas mazai mergytei, tikiuosi jai patiks 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(eglute61 @ 2012 08 06, 10:47)
Taip pat noriu ir as pasirodyti su savo nauju zuikuciu kuris buvo darytas mazai mergytei, tikiuosi jai patiks  4u.gif

user posted image

Na ir mielumas zuikio wub.gif
Gal galiu paklausti kaip gaminote tuos kaspinelius zuikucio ausyciu viduje?
Atsakyti
sveikutes smile.gif na ir darbeliai vieni uz kitus grazesni,labai originalus wub.gif
o as radau pinta vazoniuka pirkt su akcija ir noreciau i ta vazoniuka padaryt levandu. tik nerandu niekur kaip tas levandas padaryt is krepinio popieriaus g.gif gal kas galit pagelbet? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmuke3 @ 2012 08 07, 14:29)
sveikutes smile.gif  na ir darbeliai vieni uz kitus grazesni,labai originalus wub.gif
o as radau pinta vazoniuka pirkt su akcija ir noreciau i ta vazoniuka padaryt levandu. tik nerandu niekur kaip tas levandas padaryt is krepinio popieriaus g.gif  gal kas galit pagelbet? ax.gif

Laba, na yra variantas kaip pagaminti levandas, pasižvalgyk čia, gal tiks 4u.gif
Atsakyti