Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Saldainių medeliai 12 tema
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
ligitela
Sveikos smile.gif Labai gražūs visų darbeliai smile.gif Norėčiau ir aš saviškius parodyti, tik niekaip nesuprantu kaip nuotraukas iš kompiuterio įkelti verysad.gif
zaliaake25
Pinigų medis pražydęs raudonai

user posted image
user posted image
user posted image
Alacka
QUOTE(ligitela @ 2012 08 14, 19:09)
Sveikos  smile.gif  Labai gražūs visų darbeliai smile.gif Norėčiau ir aš saviškius parodyti, tik niekaip nesuprantu kaip nuotraukas iš kompiuterio įkelti  verysad.gif
*

as keliu per radikal.ru
ligitela
QUOTE(Alacka @ 2012 08 14, 21:18)
as keliu per radikal.ru
*

O negalima kelti tiesiai iš kompiuterio, nes nieko man ten neišėjo, o dar rurų kalbos nemoku... blush2.gif
Raaima
QUOTE(ligitela @ 2012 08 14, 23:49)
O negalima kelti tiesiai iš kompiuterio, nes nieko man ten neišėjo, o dar rurų kalbos nemoku...  blush2.gif
*

Deja,bet tiesiai is kompo negalima, galit tada bandyti per cia, tik pirma reiks prisiregistruoti spaudziant Join Fotki for FREE smile.gif
eglute61

Sveikos visos auksarankes, na ateinu su savo nauju darbeliu. Si karteli bandziau padaryti meskiuka... Aisku galejo buti geriau bet gavosi kas gavosi 4u.gif

user posted image

user posted image
Raaima
QUOTE(eglute61 @ 2012 08 15, 16:05)
Sveikos visos auksarankes, na ateinu su savo nauju darbeliu. Si karteli bandziau padaryti meskiuka... Aisku galejo buti geriau bet gavosi kas gavosi  4u.gif

Gražu smile.gif
ligitela
QUOTE(Raaima @ 2012 08 15, 09:28)
Deja,bet tiesiai is kompo negalima, galit tada bandyti per cia, tik pirma reiks prisiregistruoti spaudziant  Join Fotki for FREE  smile.gif
*

Labai ačiū smile.gif padėjot smile.gif

Na, o ta proga rodau savo pirmą darbelį smile.gif
user posted image
Būtų gerai išgirsti jūsų nuomones smile.gif
Raaima
QUOTE(ligitela @ 2012 08 15, 20:49)
Na, o ta proga rodau savo pirmą darbelį smile.gif
*

Na jei tai tikrai pirmas darbelis, tai super thumbup.gif
ligitela
QUOTE(Raaima @ 2012 08 15, 21:06)
Na jei tai tikrai pirmas darbelis, tai super  thumbup.gif
*

Labai ačiū smile.gif esu padariusi dar kelis medelius, bet šitas tikrai pirmas biggrin.gif
Keisidi
labas vakarelis,esu naujoke.man labai patinka jusu darbeliai.as gyvenu uk,kita savaite gristu i lietuva.tai va norejau paklausti,gal klaipedietes galetu padeti.noreciau suzinoti klaipedoje ar yra parduotuve,kad daug maz galeciau susipirkti reikmenis saldainiu medeliaims.is anksto dekoju,aciu.

Raaima
Teko proga daryti vestuviniam stalui stalo kortelių laikiklius - gėlytes, tad pasirodau su rezultatu smile.gif
user posted image
user posted image

Bei didžiosios saulėgrąžos
user posted image
user posted image
zaliaake25
Tošinukas smile.gif

user posted image
user posted image
Jolagra
Sveikos mergaitės, labai gražūs Jūsų darbeliai. Gal jau ką nors gaminate Rugsėjo 1-ajai?
knielita
Labai zavus visu darbeliai wub.gif

QUOTE(Jolagra @ 2012 08 24, 09:17)
Sveikos mergaitės, labai gražūs Jūsų darbeliai. Gal jau ką nors gaminate Rugsėjo 1-ajai?
*

Mes nesim mokytojai manyciau siais metais nediduka medeliuka is saldainiu biggrin.gif
vilmuke3
Sveikos smile.gif
eglute61, gausybės ragas labai super atrodo ir meskutis toks minkstutis fainutis wink.gif

zaliaake25, oho kiek daug medeliu bigsmile.gif grazu.

ligitela, pirmas darbelis grazus, sekmes ir toliau darant medelius smile.gif

QUOTE(Raaima @ 2012 08 18, 13:11)
Teko proga daryti vestuviniam stalui stalo kortelių laikiklius - gėlytes, tad pasirodau su rezultatu  smile.gif

Bei didžiosios saulėgrąžos
*

eina sau kokios grazios geles, tokie tvirti ziedai wub.gif gal galit parasyt kokiu matmenu kerpat viena lapeli ziedui? g.gif
saulegrazos taip pat labai fainos smile.gif

o mano paskutinis darbas ax.gif
user posted image
Raaima
QUOTE(vilmuke3 @ 2012 08 29, 10:36)
eina sau kokios grazios geles, tokie tvirti ziedai wub.gif gal galit parasyt kokiu matmenu kerpat viena lapeli ziedui? g.gif

*

Dėkui smile.gif
Na žiedai tikrai tvirti gaunasi, tačiau kol kas neparašysiu lapelių matmenu, nes aš juos kerpu iš akies, tačiau kai sekantį kartą darysiu rožes, tai būtinai pamatuosiu ir parašysiu smile.gif

Taviškis darbelis tikrai mielas, tik man norėtųsi, kad kamienas būtų baltas arba raudonas 4u.gif
zaliaake25
Sveikutės, o aš kviečiu Jus pas save į svečius
vilmuke3
QUOTE(Raaima @ 2012 08 29, 21:13)
Dėkui  smile.gif
Na žiedai tikrai tvirti gaunasi, tačiau kol kas neparašysiu lapelių matmenu, nes aš juos kerpu iš akies, tačiau kai sekantį kartą darysiu rožes, tai būtinai pamatuosiu ir parašysiu  smile.gif

Taviškis darbelis tikrai mielas, tik man norėtųsi, kad kamienas būtų baltas arba raudonas  4u.gif
*

dekui. kamienas tikrai galetu but kitos spalvos, bet kaip sakoma darai ir mokaisi rolleyes.gif tik padarius medeli atradau kad senukuose geliu skyriui yra pirkt mediniai pagaliukai gelem paremt tai labai tinka kamienui tiesiam ir kaina nedidele.
o as irgi dazniausiai is akies kerpu, pasimatuoju kad popieriaus kuo maziau isimestu smile.gif

QUOTE(zaliaake25 @ 2012 08 29, 21:53)
Sveikutės, o aš kviečiu Jus pas save į  svečius
*

aciu uz kvietima, jau esu is anksciau isisaugojus favorituose bloga, tik va be kvietimo uzmirstu apsilankyt dazniausiai doh.gif
labai grazus irgi visi darbai apziurejau ir as kai tokia smalsi pastebejau esu doh.gif turiu klausimuka blush2.gif kur perki tuos tokius kaip suprantu popierinius drugelius? labai grazus.
Raaima
zaliaake25 jau apsilankiau pas tave ir aš, labai patiko šokolado dėklai, gal gali išduoti paslapti kaip juos gamini? blush2.gif
vilmuke3 medinį kamieną juk visada galima dažyti (aš dažau akriliniais dažais, sąnaudos taip pat nedidelės gaunasi) smile.gif
vilmuke3
QUOTE(Raaima @ 2012 08 30, 08:14)
zaliaake25 jau apsilankiau pas tave ir aš, labai patiko šokolado dėklai, gal gali išduoti paslapti kaip juos gamini?  blush2.gif
vilmuke3 medinį kamieną juk visada galima dažyti (aš dažau akriliniais dažais, sąnaudos taip pat nedidelės gaunasi)  smile.gif
*

va tie sokolado deklai ir man labai patiko, ir pas drauge einant i svecius galima koki padaryt nusinest, nustebint drauge smile.gif
o kamienas butent sitam medeliui buvo medzio saka ir zieve nenusieme graziai man, uztai ir dazyt nelabai pavyke butu doh.gif
Raaima
QUOTE(vilmuke3 @ 2012 08 30, 08:34)
o kamienas butent sitam medeliui buvo medzio saka ir zieve nenusieme graziai man, uztai ir dazyt nelabai pavyke butu  doh.gif
*

o tu kuriu zieve nenusiima tai bent jau as tai su svitriniu popieriumi pabruzinu ir tada puikiausiai dazosi smile.gif
zaliaake25
QUOTE(vilmuke3 @ 2012 08 30, 06:18)
aciu uz kvietima, jau esu is anksciau isisaugojus favorituose bloga, tik va be kvietimo uzmirstu apsilankyt dazniausiai doh.gif
labai grazus irgi visi darbai apziurejau ir as kai tokia smalsi pastebejau esu  doh.gif  turiu klausimuka blush2.gif  kur perki tuos tokius kaip suprantu popierinius drugelius? labai grazus.
*

Aciu uz pagyras, as pati turiu su kuo kirsti, nes uzsiimu skrebinimu, ............

! 
zaliaake25, už  reklamą Jums skiriamas viešas įspėjimas.  Dar kartą pažeisite SM Forumo taisykles, bus taikomas pakartotinis įspėjimas su atitinkama nuobauda.

moderatorė irmulia

QUOTE(Raaima @ 2012 08 30, 07:14)
zaliaake25 jau apsilankiau pas tave ir aš, labai patiko šokolado dėklai, gal gali išduoti paslapti kaip juos gamini?  blush2.gif

*

Aciukas, parasiau i az mirksiukas.gif
gabiska
Gal dar kas susidomės pasidaryti šokolado dėklą
Atvirukas šokolado dėklas

Mums reikės dviejų A4 formatų vienspalvių lapų ir vieno didelio margo lapo, aš naudoju 30x30cm (jei naudosite A4 lapus tai reiks 2 margų lapų), štampuko, klijų ir visokių gėlyčių, lapelių papuošimui. Popierius gali būti 160 gr arba pagrindas (vienspalvis) storesnis. Galite naudoti ir nemargą o panašių, derančių spalvų popierius.

Mano naudotas šokoladas buvo Karūnos. Taigi, truputi uždėjus, šokolado išmatavimai man gavosi 17,5x8cm.

Pasiėmusi vieną vienspalvį A4 popieriaus lapą padarau ji 17,5cm pločio (ilgis lieka tas pats), tada pasidėjusi ant lankstymo lentos susižymiu lenkimo linijas taip: 8cm linija, 2 cm linija, 8 cm linija, 2cm linija ir vėl 8cm ir linija (lieka maždaug 1,5 cm kraštelis). Atrodo maždaug taip:

user posted image

Tada pasiimu kitą popieriaus lapą ir pasidarau jį 21x10cm tada susižymiu taip:

1cm linija 1 cm linija 17 cm linija 1 cm linija ir iš apačios 1cm linija ir vėl 1 cm linija atrodo taip

user posted image

Tada susilenkiu per lenkimo linijas. Vidinio dėklo kampus reikia iškirpi, kad gražiai susilenktų.

user posted image
Dabar pasiruošime margas detales jų reikės:

5 vnt 17x7,5cm
6 vnt 17x1,5cm

Margų detalių kraštus su štampuku nutonuojame, ir priklijuojame klijų juostas. Arba klijuojame su klijais kokius turite.

user posted image

Visas detales suklijuojame ant vienspalvio pagrindo, pasistengiant kuo lygiau suklijuoti per vidurį. Nepamirškite priklijuoti raištelių, kaspinėlių jei juos naudosite. Atkreipkite dėmesį, jog vienas raištelis klijuosis prie didžiojo keturkampio, o kitas prie siauros kraštinės. Įklijuojame vidinį dėklą šokoladui, jo kraštinę prieš tai galite kaip nors papuošti.

user posted image

user posted image

belieka papuošti viršelį ir paslėpti šokoladą

user posted image
Papildyta:
Viršelis

user posted image
Papildyta:
Dar vienas dėklas

user posted image
irmulia
QUOTE(gabiska @ 2012 08 30, 20:28)

iš ties puiki pamokėlė thumbup.gif reikės kada išbandyti mirksiukas.gif
RASKA777
Gabiska tavo pamoka superine,esu ior as dariusi,labai paprasta pasigaminti ir labai grazu,Zaliaake kaip ir as turi dekoti tau nes is taves abi ismokome:)
gabiska
Ačiū merginos už įvertinimus tikiuosi pasinaudosite pamoka ir galėsime pasigrožėti gražiais šokolado dėklais. Beje jie puikiai tinka dovanoti mokytojams rugsėjo pirmą vietoj gėlių, tas raudonas dėklas būten tam buvo ir skirtas, mokytoja labai džiaugėsi thumbup.gif
knielita
Super gera ideja del sokolado deklu, aciu uz pamoka wub.gif wub.gif
Tik noriu paklausti, ar popierius gali buti kartonas, ar reiktu rinktis kiek plonesni?
gabiska
Geriausia yra 160gr popierius, kartonas gali sunkiai lenktis, o jei dar jis šiek tiek storesnis, tai ties lenkimais tarsi suskilinėja.
zaliaake25
Irmulia, daugiau nepasikartos, nepagalvojau visai blush2.gif

Raska, nesupratau kodel tu cia taip akcentuoji tai...
RASKA777
QUOTE(zaliaake25 @ 2012 09 02, 15:48)
Irmulia, daugiau nepasikartos, nepagalvojau visai  blush2.gif

Raska, nesupratau kodel tu cia taip akcentuoji tai...
*

neakcentuoju,o konstatuoju biggrin.gif
vilmuke3
QUOTE(Raaima @ 2012 08 30, 13:17)
o tu kuriu zieve nenusiima tai bent jau as tai su svitriniu popieriumi pabruzinu ir tada puikiausiai dazosi  smile.gif
*

aciu uz patarima mirksiukas.gif

*

labai aciu uz tokia isamia pamoka, tikrai labai vertinga bigsmile.gif 4u.gif
armanlila
Laaaaabai seniai besirodžiau. smile.gif
Dovana vestuvių proga:
user posted image

ir dar vienas paprastas užzsakymukas:
user posted image
Bandysiu daryti gėles iš krepinio popieriaus. Nesu dariusi, bet manau turetų pavykti, nes jau esu prižadėjusi padaryti užsakymus. Jau kelinta diena sėdžiu prie kompo ir mintyse karpau lapelius smile.gif Atrodo gražiai gaunasi smile.gif
Gal žinote kur gauti balto storo krepinio popieriaus Klaipėdoje?
ligitela

Labai įdomi ir vertinga pamokėlė, reikės kada išbandyti smile.gif

vilmuke3
Pasirodau su dovana anytai jubiliejaus proga smile.gif

user posted image

Papildyta:
QUOTE(armanlila @ 2012 09 03, 00:33)
Laaaaabai seniai besirodžiau. smile.gif
Dovana vestuvių proga:
*

originali dovana vestuviu proga 4u.gif
Narvile

*

Gera ideja, labai grazu bigsmile.gif
zaliaake25
Kuklūs darbukai

user posted image
user posted image
user posted image
armanlila
Grazu.Puostas butelys apkljuotas su palinkejimais?Ar su kokiom frazem?
Mano naujas darbelis vestuvems:
user posted image
zaliaake25
user posted image

user posted image

Čia šiek tiek kitokie saldūs darbeliai

user posted image

user posted image

Ant butelio vestuvių proga sveikinimas
armanlila
Saldi kukli puokstyte smile.gif
user posted image
jurate4
user posted image
o čia mano pirmas darbas su saldainiais, dariau vestuvėms, sakiau daugiau gyvenime nedarysiu, bet pasižiūrėjus į Jūsų rožes iš krepinio popieriaus, nu ir vėl seilė nutįsta. jaučiu bandysiu smile.gif
rosebud1
zaliaake25, jurate4, Raaima, eglute61, gražūs darbeliai thumbup.gif
lakstute7
o kaip jūs tvirtinat oazę ar putplasčio burbulą prie šakos saldainių medžiui? Aš bijau kad nenukristų, nes saldainių virš kg planuoju naudot 4u.gif
bova
visu darbelei labai grazus...

mergaites noriu patarimo, kaip tvirtinat saldainius darydamos eglute? ar tik pagrindas buna? ar pagalys koks nors viduryje, turi buti?
zaliaake25
user posted image
user posted image
user posted image
Ambro
Gal kam pravers krepinio popieriaus rožytės

user posted image

Ir mano vaiko pagaminta rožė su saldainiuku. Ruošiamės prigamint visą puokštę, bus rytoj mokytojos gimtadienis smile.gif

user posted image
Neringucius
Sveikutės smile.gif nu nuostabūs jūsų darbeliai smile.gif gal nesupyksit, bet ir idėjų pasisėmiau čia smile.gif Krikštaduktėi padarysiu barbę, o uošvienei gėles iš popieriaus smile.gif labai gražiai atrodo smile.gif pasirodau ir aš ką buvau pernai Kalėdų proga artimiesiems padariusi smile.gif Medelis iškeliavo pas babytę, dar iki šiol valgo tuos saldainius biggrin.gif biggrin.gif eglutės- šampanas, kitiems artimiesiems, simobliškai pasveikinant su šventėmis smile.gif
nerodo man ikeltų foto, tai keliu nuorodas smile.gif
http://public.fotki.com/neringucius/saldai...0426.html#media
http://public.fotki.com/neringucius/saldai...0419.html#media
http://public.fotki.com/neringucius/saldai...0488.html#media
zaliaake25
Su kitokia saldžia gėle ateinu, ne iš krepinio popieriaus...

user posted image
user posted image

o daugiau kviečiu į svečius
ligitela
o čia mano pirmas darbas su saldainiais, dariau vestuvėms, sakiau daugiau gyvenime nedarysiu, bet pasižiūrėjus į Jūsų rožes iš krepinio popieriaus, nu ir vėl seilė nutįsta. jaučiu bandysiu [/QUOTE]

labai labai patiko thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Ambro
Sveikos wink.gif

Norisi pagamiont pirmą saldainių medelį, pamiksiuosiu saldainius su krepinėmis gėlėmis. Kaip jūs tvirtinat tas gėlės? Darot ilgesnius kotelius, vyniojat ant ko nors, kad standžiau būtų? g.gif
P.s. kotelis jau "pasodintas" ir jau kepurėlę turi smile.gif

user posted image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.