Įkraunama...
Įkraunama...

Saldainių medeliai 12 tema


Labai seniai jau nesirodziau pas jus.
Mano daug daug darytu saulegrazu ir jau ivairiu spalvu smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Kas liecia kaledinius darbelius smile.gif Laukia eile egluciu, sampano buteliu, kompoziciju smile.gif Drauges jau uzsakiusios. Tiesa, dar bus laivas vienas biggrin.gif Zodziu egluciu bus daug daug, bet smagu jas gaminti smile.gif
Atsakyti
Laaaabai gražu ! wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tjomuka: 12 lapkričio 2012 - 09:02
knielita saulėgrąžos FANTASTIŠKOS thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gražios saulėgrąžos knielita thumbup.gif
O saldainiai tik vienoje gėlės pusėje?

Seniai jau buvau čia...

Pairodysiu su laivu...
user posted image

...ir su keliais paskutiniais medukais smile.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Labai šaunūs medeliai...
Aš tai - saldainių "gėles" darausi, kai reikia kam nors prie dovanos priedo.... smile.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos saunuoles,
jus visos kuriate napakartojama ir nuostabu grozi. Ilgai ziurejau ir skaiciau jusu temeles, tai aisku ir as susigundziau pabandyti, tik niekaip reikiamu priemoniu nerandu, nes ne Lietuvoj gyvenu. Man labai reikia jusu patarimo. Gruodzio pabaigoje krikstysim savo vaikuti, sveciu nebus labai daug, tai norisi visiems iteikti po kokia silta atsiminimo dovanele, bet as esu is tu kurios nemegsta, kad suvenyrai spintose kauptusi ir dulketu, todel sugalvojau padaryti kokias dovaneles is saldainiu. Aisku norisi, kad tos dovaneles atspindetu ir krikstynas ir sventes, nes viskas vyks gruodzio 29. Tai vat nezinau ka bandyti padaryti. siuo metu apsistojau ties mintimi gaminti saldainiu batukus, bet nezinau ar pavyktu, del to ir atejau pas jus pasikonsultuoti ir gal ivairiu pasiulymu pavyks sulaukti. Is pradziu norejau padaryti pati batuka is medziagos, bet bandziau, nelabai man jie graziai gaunasi tai kazkaip ne kas isejo, dabar galvoju gal reiketu batuko forma ispjauti is putoplasto ir susmaigstyti zydros ir baltos spalvos saldainiais, o pati batuka ant kokios stiklines zvakides-lekstutes padeti... Dar masciau daryti sniego gniuzte, bet tada nelieka nieko kas butu susije su krikstynom. Prasau merginos padekit sugalvoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rodykliuke @ 2012 11 14, 12:38)
Sveikos saunuoles,
jus visos kuriate napakartojama ir nuostabu grozi. Ilgai ziurejau ir skaiciau jusu temeles, tai aisku ir as susigundziau pabandyti, tik niekaip reikiamu priemoniu nerandu, nes ne Lietuvoj gyvenu. Man labai reikia jusu patarimo. Gruodzio pabaigoje krikstysim savo vaikuti, sveciu nebus labai daug, tai norisi visiems iteikti po kokia silta atsiminimo dovanele, bet as esu is tu kurios nemegsta, kad suvenyrai spintose kauptusi ir dulketu, todel sugalvojau padaryti kokias dovaneles is saldainiu. Aisku norisi, kad tos dovaneles atspindetu ir krikstynas ir sventes, nes viskas vyks gruodzio 29. Tai vat nezinau ka bandyti padaryti. siuo metu apsistojau ties mintimi gaminti saldainiu batukus, bet nezinau ar pavyktu, del to ir atejau pas jus pasikonsultuoti ir gal ivairiu pasiulymu pavyks sulaukti. Is pradziu norejau padaryti pati batuka is medziagos, bet bandziau, nelabai man jie graziai gaunasi tai kazkaip ne kas isejo, dabar galvoju gal reiketu batuko forma ispjauti is putoplasto ir susmaigstyti zydros ir baltos spalvos saldainiais, o pati batuka ant kokios stiklines zvakides-lekstutes padeti... Dar masciau daryti sniego gniuzte, bet tada nelieka nieko kas butu susije su krikstynom. Prasau merginos padekit sugalvoti 4u.gif


Gal padės ši nuorodėlė tortukai
Man tai labai jie gražūs thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saga 28: 14 lapkričio 2012 - 11:51
QUOTE(Saga 28 @ 2012 11 14, 12:51)
Gal padės ši nuorodėlė tortukai
Man tai labai jie gražūs thumbup.gif

Man jie irgi labai grazus, bet dideli, man reikia mazesniu, kad kiekvienam atskirai galeciau duoti, o sita jei dalinti gabaliukais, tai vaizdo nebelieka
Atsakyti
QUOTE(Narvile @ 2012 10 27, 21:46)


kaip idomu ir grazu smile.gif Siandien ir as pradejau daryt su aguona saldainiais, bet.....

ne man daryt tokius dalykus, nes as suvalgau tuos saldainius doh.gif doh.gif Kadangi gyvenu ne Lietuvoj, teko saldainius siustis. Pirma savo gyvenime medeli padariau pries menesi ir tik dabar prisedau daryt antra. Zinoma per ta laika vis ikisdavau ranka i saldainiu maisiuka manydama, ai tik viena suvalgysiu hihihi.gif Buvau isitikinus, kad uzteks. Klydau... stovi dabar mano medelis nabagelis su pliku pakausiu nebaigtas biggrin.gif , nes saldainius pradejau klijuot nuo apacios
Gal esat kuri dariusi is skirtingu saldainiu? Na puse medelio vieni, kita puse kitokie saldainiai , kazin labai be rysio butu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo java: 15 lapkričio 2012 - 21:11
Sveikos, ateinu pasirodyt su savo paskutiniais darbais smile.gif

------------


 ! 
Nuotrauka pašalinta dėl per didelio formato. Dėkite ne didesnes nei 500-640 pixelių nuotraukas.


moderatorė irmulia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 11 sausio 2013 - 20:13
QUOTE(Agnutytea @ 2012 11 16, 10:46)
Sveikos, ateinu pasirodyt su savo paskutiniais darbais smile.gif

Labai gražūs darbai thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, gal patarsite?
Kiek g/kg maždaug lengvesnių saldainių (tarkim vaflinių Fortūna) reikia, kad apklijuoti šampano butelį?
Galvoju apie 1kg, ar labai klystu?
Atsakyti