Įkraunama...
Įkraunama...

Saldainių medeliai 12 tema

Orinciuk, armanlila gražūs darbeliai. Šilti ir mieli.

Raaima thumbup.gif

O mano eglutės tokios:
user posted image

ir dar vienas medis iš Raffaello

user posted image
Atsakyti
Stai ir manoji pirmoji saldainiu eglute biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos darbstuoleles, su artejanciomis sventemis! Nuostabus darbeliai, grazios idejos 4u.gif
O man taip gavosi, kad prisiziurejusi jusiskiu sadziu dovanu, sugalvojau, kad ir man tokios reikia. Bet kad laiko stoka - meistre neapsieme padaryti. Teko paciai pabandyti. Ir visai graziai gavosi. Tai yra saldi puokste vestuviu proga. Kadangi vaziuoju i vestuves autobusu i latvija, tiesiai i vestuves, tai gyvu geliu niekaip nesigauna nusivezti. Ypac kad saltis toks nemazas. Tai netikru geliu ideja man labai patiko. Ir siaip - tas saldumas, medus, kopinejimas.... taip tinka vestuviu proga!
Tikiuosi jauniesiems patiks ir atlaikys kelione mano saldi puokste:


user posted image
Atsakyti
[quote=Saga 28,2012 12 18, 23:03]


O mano eglutės tokios:

ir dar vienas medis iš Raffaello


Tikrai grazus jusu darbai thumbup.gif



[quote=PussBoots,2012 12 20, 08:08]
Stai ir manoji pirmoji saldainiu eglute biggrin.gif


Cia tik mano nuomone, bet pabandykit kokiu dekoraciju uzdeti, eglute pagyves 4u.gif


[quote=neravardo,2012 12 22, 13:01]
Sveikos darbstuoleles, su artejanciomis sventemis! Nuostabus darbeliai, grazios idejos 4u.gif
O man taip gavosi, kad prisiziurejusi jusiskiu sadziu dovanu, sugalvojau, kad ir man tokios reikia. Bet kad laiko stoka - meistre neapsieme padaryti. Teko paciai pabandyti. Ir visai graziai gavosi. Tai yra saldi puokste vestuviu proga. Kadangi vaziuoju i vestuves autobusu i latvija, tiesiai i vestuves, tai gyvu geliu niekaip nesigauna nusivezti. Ypac kad saltis toks nemazas. Tai netikru geliu ideja man labai patiko. Ir siaip - tas saldumas, medus, kopinejimas.... taip tinka vestuviu proga!
Tikiuosi jauniesiems patiks ir atlaikys kelione mano saldi puokste:


Manau tikrai grazi ideja, jauniesies turetu patikti thumbup.gif Geros sventes wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Orinciukas: 22 gruodžio 2012 - 15:11
Aciu, darbstuoleles.

taip ir buvo: saugiai autobusu puokste nukeliavo, iteikem ir tikrai buvo siurprizas jauniesiems. smile.gif
Mama dabar man ramybes neduoda - irgi tokios nori butinai mamos dienai ar gimtadieniui jai padarysiu smile.gif
Atsakyti
mano pirmas blynas ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(klev @ 2012 12 28, 16:57)
mano pirmas blynas  ax.gif


Gražu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(klev @ 2012 12 28, 15:57)
mano pirmas blynas  ax.gif


tikrai, kad grazu smile.gif
Atsakyti
Ramu, tylu šiemet mirksiukas.gif

Mano tortukas draugei 4u.gif

user posted image
Atsakyti
O is ko padarytas tortuko pagrindas? Popieriaus? Jis tuscias?
Atsakyti
QUOTE(Jupu @ 2013 01 08, 08:13)
O is ko padarytas tortuko pagrindas? Popieriaus? Jis tuscias?

Putu polistirolas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Mocamoca @ 2013 01 08, 09:32)
Koks mielas  wub.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Kaip grazu!!!! bigsmile.gif
Atsakyti