Įkraunama...
Įkraunama...

Saldainių medeliai 12 tema

Sveikutes.
Jungiuosi ir as prie Jusu.Mano pirmasis medelis.Lauksiu Jusu vertinimu.
user posted image
Papildyta:
O cia dovana,kuria paruosiau savo direktoriui.
user posted image



Papildyta:
Isdrysiu pasirodyti ir velykine seimyna g.gif
user posted image
Papildyta:
Sia porele issiunciau draugei i Airija.
user posted image
Papildyta:
[quote=aurute66,2013 04 02, 20:25


Kai kas gal ir ne tai temai,nepykit. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aurute66: 02 balandžio 2013 - 20:37
Eureka77, nuostabus darbeliai wub.gif

Aurute66, kaip ta buteli sampano sidabriniu padaret? Gal ir buvo kur anksciau rasyta, neradau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 04 06, 08:47)
Eureka77, nuostabus darbeliai wub.gif

Aurute66, kaip ta buteli sampano sidabriniu padaret? Gal ir buvo kur anksciau rasyta, neradau blush2.gif

Sveiki.
Netvarkingai apipaisau buteli karstais klijais,o po to nupurskiu aerozoliniais dazais(masinu ratlankiams dazyti) 4u.gif
Atsakyti
Aciuka 4u.gif

QUOTE(*Alegria* @ 2013 04 06, 10:47)
Eureka77, nuostabus darbeliai wub.gif

Aurute66, kaip ta buteli sampano sidabriniu padaret? Gal ir buvo kur anksciau rasyta, neradau blush2.gif

Atsakyti
[quote=piperpuke,2013 04 02, 08:55]
O cia siaip namukas
user posted image
[/quote]
Superinis namkas:) o ten po saldainiais speju yra kazkoks pagrindas? isduosit paslapti?smile.gif
[/quote]


thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės, senokai buvau apsilankius temoje, tai kiek grožių prisižiūrėjau, labai gražūs ir originalūs visų darbeliai. Aš tai norėčiau pasibandyt tulpes iš krepinio popieriaus, bet nerandu niekur jokios pamokėlės. Gal kas turite, būčiau labai dėkinga. Pati išsivaizduoju, kad panašiai reiktų daryt kaip ir kroksus... g.gif
Atsakyti
Labai grazi, skani jusu tema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmuke3 @ 2013 04 11, 21:20)
Sveikutės, senokai buvau apsilankius temoje, tai kiek grožių prisižiūrėjau, labai gražūs ir originalūs visų darbeliai. Aš tai norėčiau pasibandyt tulpes iš krepinio popieriaus, bet nerandu niekur jokios pamokėlės. Gal kas turite, būčiau labai dėkinga. Pati išsivaizduoju, kad panašiai reiktų daryt kaip ir kroksus... g.gif





http://stranamastero...owers22-23.html

tulpes,krokai 4u.gif
Atsakyti
Kokie nerealūs darbeliai - niekada neteko nieko panašaus matyti, pamėginsiu ir pati, bet kažką paprastesnio padaryti pati kai tik atsiras proga ax.gif
Atsakyti
GELTONAI PILKOMS VESTUVĖMS
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Labas vakaras
radau jusu temuke, darbeliai nuostabus bigsmile.gif thumbup.gif
norejau paklaust kaip tas saldainiu masinas daryt ax.gif gal galit pagelbet? blush2.gif deja, neturiu laiko perskaityt visko, tai jei kuri pasiryztumet padet, galit y az smile.gif buciau labai dekinga
Atsakyti
[quote=Laurencija81,2013 04 23, 18:49]
GELTONAI PILKOMS VESTUVĖMS


Koks zavus, solidus medelis biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti