Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė nėštumo metu

Noriu ir as pasiguosti del pienliges, man ir pries nestuma ji budavo,tik ne taip daznai, kaip dabar.Mane daktare gyde nestumo pradzioj Macmiror, reikedavo i vidu susileisti tokio tepalo, poto naudojau Lomexin, Polygynax ir niekas nepadeda.Bandau ir kitus budus,kas ryta geriu Actimeli ir vartoju jogurtines tabletes,bet taip pat nieko.Matyt taip ir bus.
Atsakyti
QUOTE(orėja @ 2006 04 25, 14:30)
Noriu ir as pasiguosti del pienliges, man ir pries nestuma ji budavo,tik ne taip daznai, kaip dabar.Mane daktare gyde nestumo pradzioj Macmiror, reikedavo i vidu susileisti tokio tepalo, poto naudojau Lomexin, Polygynax ir niekas nepadeda.Bandau ir kitus budus,kas ryta geriu Actimeli ir vartoju jogurtines tabletes,bet taip pat nieko.Matyt taip ir bus.


Klausimukas -ar vyrą gydėte, jei ne - tai joks savęs gydymas nepadės, nes po kiekviena kontakto užkratas atsinaujina, nes vyriškis jį nešioja:( Taigi, reikia gydyti ir vyrą.
Atsakyti
Kiek matau, visoms skiria ta Lomexina... unsure.gif ir man ji paskyre, bet kol kas dar nepirkau blush2.gif , vistiek nelabai padeda, grybelis atsinaujina kas kiek laiko, kol kas bandau gelbetis naminiais vaistukais, tokiais kaip morku sulciu skalavimu, acto, rugpienio, sodos skalavimais. Galu gale juk tu paciu vaistu vartoti ilgai negalima, kiek zinau, organizmas pripranta ir tada jau jokios naudos schmoll.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tanitaa: 07 gegužės 2006 - 10:57
Mane gyde zvakutemis GynePevaril (jei neklystu g.gif ) - labai padedavo.
Atsakyti
man nestumo pradzioje buvo pienlige, tai gydytoja israse canifug 200 tris zvakutes, o po ju vagisan zvakutes... thumbup.gif visa nestum man net nepasikartojo...
Atsakyti
Pries nestuma vargau su pasikartojancia pienlige - susirgdavau, issigydydavau, o po kurio laiko vel susirgdavau doh.gif Jau buvau nusiteikusi, kad nestumo metu kone istisai sirgsiu pienlige, juk nestumo metu si liga linkusi dazniau kamuoti. Bet, kaip nekeista, iki siol dar ne karto ja nesirgau (tfu, tfu, tfu). Ir manau, kad iki siol jos isvengiau tik todel, kad mylintis su vyru jam neleisdavau ir iki siol neleidziu "baigti i vidu". Pirmaisiais men. bijojau persileidimo, todel taip saugojausi (nes esu skaiciusi, kad vyro spermoje yra medziagu, kurios skatina gimdos susitraukimus), na, o paskui vyras priprato, ir tai tapo nuolatiniu saugojimusi smile.gif
Vyras daznokai pajuokauja "Likimo ironija - galim dabar nesisaugoti, o turim saugotis" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Jauciu, jei dabar pabandytumem sekso metu "eiti iki galo", tikriausiai jau sekancia diena susirgciau pienlige, tad geriau nerizikuosiu mirksiukas.gif Na, o tau patariu butinai kreiptis i gydytoja ir prasyti vaistu nuo pienliges - gydytoja paskirs tokiu, kurie nekenks leliui (ko gero, zvakutes, geriamu, kiek zinau, nesciosiom kaip ir neskiria). Tuo paciu gal skirs geriamu vaistu vyrui - labai daznai buna taip, kad pienliges isgydyti nepavyksta tol, kol neisgydomas partneris, nes si liga seimoje yra bendra. Beje, su pienlige nereikia juokauti - esu skaiciusi, kad viena moteris gimdydama uzkrete savo leliu, ir jam kuri laika buvo akyciu uzdegimas. Aisku, tai nemirtina, bet geriau to nebutu... Taigi, manau tu susidorosi su pienlige smile.gif


Atsakyti
Mane iki nestumo irgi daznai uzpuldavo pienlige. Zvakutes padedavo tik tam kartui. Paskui viena gydytoja patare reguliariai i savaite pora kartu daryti maksties praplovimus su pieno rugsties tirpalu. Buna pirkt pieno rugsties tabletes Colpo-Cleaner Laktoz. Nuo tada pamirsau apie pienlige. Tik nezinau, ar galima vartoti nescioms. Dabar kai laukiuosi irgi nebevartoju ir zaraza atsinaujino. Tik si karta labai keista, nes nejauciu jokiu negerumu, ja nustate tik tiriant tepineli. Tai dabar nezinau, ar pasveikau jau , ar ne smile.gif Ir dar, tiesa, yra toks higieninis prausiklis Lactacyd su pieno rugstimi, parduodamas vaistinese.
Atsakyti
Lomexin yra labai geros zvakutes. Man su pirmu nestumu ir aplamai niekada jokiu grybeliu nebuvo kol... reikejo vartoti antibiotikus ir vos tik pradejau gerti, taip ir pasidare - "ten" buvo stipriai paraude, gausios iskyro baltos, persti. Lomexin zvakutes uztenka vienos, ji kainuoja apie 20 lt, per 4 d. tureti praeiti. Reikia saugoti ir savo vyriski, nes vienas kita uzkreciate, kokia sav. reiketu naudotis sargiukais.
Atsakyti
QUOTE(immm @ 2006 06 02, 20:47)
Lomexin yra labai geros zvakutes. Man su pirmu nestumu ir aplamai niekada jokiu grybeliu nebuvo kol... reikejo vartoti antibiotikus ir vos tik pradejau gerti, taip ir pasidare - "ten" buvo stipriai paraude, gausios iskyro baltos, persti.  Lomexin zvakutes uztenka vienos, ji kainuoja apie 20 lt, per 4 d. tureti praeiti. Reikia saugoti ir savo vyriski, nes vienas kita uzkreciate, kokia sav. reiketu naudotis sargiukais.


Man Lomexin irgi padejo, nezinia, ar ilgam, bet po ju vartojimo jauciuosi geriau. Tik as uz 3 vnt. zvakuciu pakuote mokejau apie 20 Lt. Beje, atsisakiau higieniniu iklotu - pastebejau, kad be ju zymiai geriau jauciuosi - nevargina niezulys ir kiti neamalonus pojuciai. Is pradziu buvo labai keista, nes prie ju buvau labai ipratusi, neisivaizdavau, kad galeciau ju nenaudoti. Matyt, pradejo alergizuoti g.gif
Atsakyti
Man tai irgi toks jausmas kad tie vaistai nuo pienliges tai pinigu svaistymas. doh.gif Nu nei vienos zvakutes nepadejo schmoll.gif schmoll.gif Ir sitiek daug pas mane,kaip menesinem sirgciau.O buna dienu kai mazai buna.Kazkoks absurdas.Bet poto paskaitinejau ir suprratau,kad reikia maziau saldaus valgyt,nes grybelis nuo saldaus pilnta ir dauginasi.Ir mieliniu produktu maziau naudot,kaip ir pieno produktu.As kazkiek sumazinau saldumynus,ir pastebejau,kad apmazeja ta pienlige. mirksiukas.gif Dar man padeda medetku arbatos apsiplovimai.
Atsakyti
Iki nestumo buvau isbandziusi begale vaistu nuo grybelio, ir vis tiek praejus kazkokiam laikui jis man atsinaujindavo (kaip kazkuri nestuke.gif rase, ir as buciau galejusi gerus kvepalus nusipirkti biggrin.gif ). Atrodo, saugodavausi iki begalybes, bet vis tiek... As irgi galvodavau, kad vaistai nuo grybelio - pinigu metymas iki tol, kol gydytoja man parekomendavo bent porakart per savaite apsiplauti is vidaus su Tantum Rosa. Gal ir negerai tie reguliarus vidiniai apsiplovimai (nes panaikina ir gerasias bakterijas makstyje), bet zinokit, tol, kol naudojau Tantum Rosa, grybeliu nesirgau. Kai pastojau, ne karto nebesiploviau Tantum Rosa (nes nestuke.gif negalima), bet grybeliu nesirgau (ir labai viliuosi nesusirgti iki nestumo pabaigos)
Atsakyti
QUOTE(Gytr @ 2006 06 07, 22:02)
Iki nestumo buvau isbandziusi begale vaistu nuo grybelio, ir vis tiek praejus kazkokiam laikui jis man atsinaujindavo (kaip kazkuri  nestuke.gif  rase, ir as buciau galejusi gerus kvepalus nusipirkti biggrin.gif ). Atrodo, saugodavausi iki begalybes, bet vis tiek... As irgi galvodavau, kad vaistai nuo grybelio - pinigu metymas iki tol, kol gydytoja man parekomendavo bent porakart per savaite apsiplauti is vidaus su Tantum Rosa. Gal ir negerai tie reguliarus vidiniai apsiplovimai (nes panaikina ir gerasias bakterijas makstyje), bet zinokit, tol, kol  naudojau Tantum Rosa, grybeliu nesirgau. Kai pastojau, ne karto nebesiploviau Tantum Rosa (nes  nestuke.gif  negalima), bet grybeliu nesirgau (ir labai viliuosi nesusirgti iki nestumo pabaigos)


As su tokia pompute vidiniskai apsiplaudavau kol nesilaukiau,bet naudojau tai dilgeliu arbata,tai medetkas,tai ramuneles.Karta buvau vandeni virinta su jodu praskiedus.Nu taip ir prasilplaudavo ir nebudavo tiek problemu,o dabar negaliu is vidaus isplaut. ax.gif O kas cia tas Tantum Rosa yra,gal koks skystis?Po nestumo jei nesibaigs bedos,reiks nusipirkt. mirksiukas.gif
Atsakyti