Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pienligė nėštumo metu
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia! > Nėščiosios sveikata
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Emama
QUOTE(Rozyte23 @ 2006 11 29, 13:16)
Sveikutes,

ir man ta pienlige rado, nors as tai nieko nejauciau (nenieztejo, nedegino), tai man gydytoja Polygynax vaistuku israse, as juos jau sunaudojau, bet pakartotinai tepineli ims tik 12.05 - tai tik veliau suzinosiu ar pagijau nuo sios zarazos blush2.gif
*

Man apziura irgi tik po pusantros savaites. Ir as turiu ta beda, bet mane tai labai nemalonus kvapas kamuoja, naudoju ivairius prausiklius ir netgi ginekologines serveteles, bet vis tiek smirda blush2.gif . Pries menesi issigydziau lygtais Zidoval kremu, bet jauciu, kad velk sugrizo. O mano daktare debile. Vakar paskambinau, kad nusiustu i ligonine anksciau tyrimu pasidaryti (siaip tureciau eiti 3 menesiu, o dar tik 11 savaiteliu), bet jie man neduoda ligonines duomenu, pati daktare tipo neturi laiko su manim pasneketi, o administartore neduoda net telefono. O as nezinau kuri ten ligonine man priklauso. Vat durnynas cia toj Anglijoj. Tai ka man ir kankintis beveii 2 savaites su tuo kvapu blink.gif
Freiza
Man irgi ta pati problema. Tik man pienlige atsirado dar pries nestuma, o tada pabandziau tas GYNOPEVARYL zvakutes - padejo is karto, bet po menesio vel tas pats. Gydytoja sake, kad praktiskai beviltiska kazka nestumo metu daryti, nes vistiek atsinaujins, tik tikiuosiu kad kai pagimdysiu praeis. Nors su pirmu nestumu tokios problemos neturejau. Ir dar girdejau, kad gali ir vaikui pereiti, jei motina nestumo metu serga pienlige, labai del to bijau. verysad.gif
Mintibutė
Sveikos manau jau apie tai snekejotes.Bet visdelto paaskinkit koks skirtumas tarp pienliges ir isskiru? Kas nustato sia liga(mano akusere nieko nera sakius,ji aplomai nesidomi).Kokie pozymiai

Labai lauksiu atsakymo.Aciu.
Rozyte23
QUOTE(besilaukianti.mamyte @ 2006 11 29, 17:46)
Man apziura irgi tik po pusantros savaites. Ir as turiu ta beda, bet mane tai labai nemalonus kvapas kamuoja, naudoju ivairius prausiklius ir netgi ginekologines serveteles, bet vis tiek smirda  blush2.gif . Pries menesi issigydziau lygtais Zidoval kremu, bet jauciu, kad velk sugrizo. O mano daktare debile. Vakar paskambinau, kad nusiustu i ligonine anksciau tyrimu pasidaryti (siaip tureciau eiti 3 menesiu, o dar tik 11 savaiteliu), bet jie man neduoda ligonines duomenu, pati daktare tipo neturi laiko su manim pasneketi, o administartore neduoda net telefono. O as nezinau kuri ten ligonine man priklauso. Vat durnynas cia toj Anglijoj. Tai ka man ir kankintis beveii 2 savaites su tuo kvapu  blink.gif
*

Uzjauciu as tave del tokios anglijos sistemos - tikra nesamone - nei su daktare pakalbet negali kada reikia.
Siap as niekada nebuvau anglijoj - tai gal taip ir nedaroma ten - bet cia Lt del visokiu ligu ir vaistinej galima pasitarti su vaistininke - jos taigi irgi medicinos mokslus baigusios ir pataria gerai.
Man kai gydytoja liepe Polyginax nusipirkti nuo pienliges - as nuejus i vaistine ir dar vaistininkes paklausiau, ar sis vaistas tinka nesciosioms - tai ji patvirtino kad tinka.
Tai gal ir tu pabandyk su vaistines darbuotoju kokiu nors pasikalbet, nes is tikruju 2 savaites laukt tai nesamone g.gif
Papildyta:
QUOTE(rutelelt @ 2006 11 30, 18:43)
Sveikos manau jau apie tai snekejotes.Bet visdelto paaskinkit koks skirtumas tarp pienliges ir isskiru? Kas nustato sia liga(mano akusere nieko nera sakius,ji aplomai nesidomi).Kokie pozymiai

Labai lauksiu atsakymo.Aciu.
*

rutelelt,

pienlige nustato gine is tepinelio tyrimo, bet man ji po ginekologines apziuros ir taip pasake, kad pienlige yra, o tyrimas tik patvirtino. Tikriausiai tos iskyros kazkuom skiriasi?
Bet as ir pati nelabai zinau kuo doh.gif
Siap pas mane klinikos sake nera - tai reiskai, kad tik bakterijas rado, bet dar pati liga neprasidejus. O kai jau buna liga - tai nemalonaus kvapo iskyros buna.
Mintibutė
Man jau 32sav.o tepinelio ne karto neeme.Gyvenu Ispanijoje,cia prigalvoja visokiu nupezusiu tyrimo o ko reikia is tiesu tai nepadaro.
Kokie gi tie pienliges pozymiai? Jau pradejau nerimauti.
Ledute
Man irgi uzhdegimas, bet ash net nustebau ish kur jis, nes niekada jokiu problemu tokiu neturejau...o padaugejo ishskyru tai pamaniau kad na gi buna visaip...ir pamaniau gi nieko blogo, o vat padare tepineli ir pasake kad uzhdegimas, tai turiutas zhvakutes naudot. paskyre tik 6, nes sake uzhteks, beto man 30 savaiteliu, tai veliau reiks praplaut su klizmute ir ramuneliu koncentratu. sake labai ramina oda ir mazhina uzhdegimus.
zivala
Norėčiau paklausti, namuose kaip psidaryti tą praplovimą, ko reikia? Nes man vėl uždegimas žvakučiu išrašė, reik kažka daryt man tai jau 28 sav.

Ledute
QUOTE(zivala @ 2006 12 21, 17:35)
Norėčiau paklausti, namuose kaip psidaryti tą praplovimą, ko reikia? Nes man vėl uždegimas žvakučiu išrašė, reik kažka daryt man tai jau 28 sav.
*

o kodel zvakuchiu nenori naudot? man gi 30sav. ir vat ishrashe ir naudoju.
o praplovimui ash tai jau seniai buvau pirkus toki purkshtuvely vaistinej. Lietuvoj tai nezhinau ar yra, bet pirkau profilaktishkai, nes menesiniu metu turedavau bedu (alergija higieniniam priemonem tuo metu) .
Anzela0626
Sveikutės.Ir mane užpuolė ta pati problemėlė,bet aš nelaukiau sekančio vizito pas GIN.ir pajutusi kad kažkas netaip skambinausi GIN ir nuvykau apžiūrai.Išrašė Clotrimazolum makšties tabletes ir viena kapsulytę Mycomax išgert.Skaičiau,kad daug kas gydosi pačios,tai nesaugu.Sėkmės visoms ir sveikatos wub.gif
mst
QUOTE(Anzela0626 @ 2007 01 08, 22:09)
Sveikutės.Ir mane užpuolė ta pati problemėlė,bet aš nelaukiau sekančio vizito pas GIN.ir pajutusi kad kažkas netaip skambinausi GIN ir nuvykau apžiūrai.Išrašė Clotrimazolum makšties tabletes ir viena kapsulytę Mycomax išgert.Skaičiau,kad daug kas gydosi pačios,tai nesaugu.Sėkmės visoms ir sveikatos wub.gif
*

Labai keista, kad nestuke.gif skyrė geriamą vaistuką, nes šiaip kiek žinau, kad nestuke.gif tik žvakutėmis gydo g.gif
baibai
Čia dauguma rašot apie pienligės problemas, o man yra padidėjas leukocitų kiekis. Buvo iki 70 ir gydytoja išrašė clotitrimazolo žvakutes, o kita gydytoja sužinojus ka naudoju 6 nėštumo savaitę, griežtai uždraudė tuos vaistukus. Bet vis tiek pavykom leukocitus sumažinti iki 45, ir ištemti iki 13 sav. Tai dabar drasiai pradėsiu naudoti polyginax žvakutes, nes iki 12 sav bet koks vaistas yra nerekomenduojamas. ax.gif
Limcamca
Būna, kad ir nieko nejauti, ją atranda iš tepinėlio tyrimo.
O būna tiesiog pagausėję išskyrų ir tiek.

Mano ginekologė aiškino, kad vaginozė nėštumo metu yra normalu: nes į lytinius organus priteka daugiau kraujo, ir tai yra puiki terpė įvairioms bakterijoms daugintis. Jei iki to laiko neturėjai, tai nereiškia, kad nėštumo metu neatsiras. O gydytis būtina, kaip ir su kiekviena liga.
Aš vartojau Polygynax žvakutes, o kai jos nepadėjo vartojau Macmiror komplex No8 žvakutes. 4u.gif
snail
man buvo išlindus pienligė, tai išrašė ginė lomexin žvakučiu ir praėjo. svarbiausia yra pačiom nesigyditi, kad nepakenktume savo mažiukam
kacumota
Mes irgi su pienlige kankinames.Mazdaug antram trimestre apsireiske.Pagal gydytojos nurodyma vartojau polygynax zvakutes.Nuo pirmos zvakutes jauciasi palengvejimas,bet...is karto po paskutines vel prasideda tas pats doh.gif Jau gal man taip lemta.Jau antra karta ir vistiek tas pats.Erzina klaikiai,jauciuosi bjauriai.
Bonifacija
irgi turiu si malonuma. Apsireiske isvaziavus i siltesnius krastus. Kadangi cia dar vanduo laaaabai kietas, tai nezinau, ar man kokios zvakutes ar kremai pades. verysad.gif
AGNIUXX
as taip pat visa nestuma kankinausi, bet kai sunaudojau beveik 2 dezutes gynalgin zvakuciu jau beveik visa savaite kaip viskas ok!
Iruta
Man išrašė Macmiror. Nu ir tfu tfu tfu lyg ir neatsinaujina cool.gif
Anzela0626
Sveikos.Aš irgi jau antrą kartą su ta problemėle kovoju,išrašė man GIN Macmiror,jau baigiu sunaudoti,tikiuosi padės.Nebedaug beliko nestuke.gif ,tikiuosi nebepasikartos.Sveikatėlės visoms 4u.gif
raskila3171
Tai va,kada paskutini karta rasiau kad Polyginax padejo ir vel jauciu ta pati,na girdejau kad jei viena kart susirgai tai ir kartosis.Beje gydytoja sake kad jei jau naudoji pakuote tai visas sunaudot,nes viena dvi tik prislopina,o dabar sake macmiror reiks 4u.gif
QUOTE(Bonifacija @ 2007 04 09, 15:44)
padaugeja baltu isskyru, gali buti ir zalsvos spalvos. nemalonus jausmas "ten", buna, kad niezti ir persti.
*

ir ankschiau turejau shita problema, bet kazhkaip suvartodavau pakuote ir kokiam pusmechiui ar metam ramu budavo.. dabar kol laukiuosi, gydytoja skiria Lomexin 600 N1.. Ten vienos ovules pakuote tokia.. taj nu nzn, atrodo tik praeina, kokias tris dienas viskas gerai pavartojus buna, o paskui vel ishnaujo sad.gif doh.gif nu nezinau, atrodo ir apatinius kasdien keichiu, ir iklotelius kadieninius naudoju(tikrai nealergizuoja jie, nes visada tokius naudodavau ir gerai buvo), ir prausiuosi tai dabar bent po tris kart per diena, nu bet jau taip vargina tas pershtejimas.. koshmaras.. o gydytoja vistiek ta Lomexin'a man siulo..

gal kas zinot kanors efektyvesnio?.. ar tas "macmiror", kuri cia visos mini nekenkia vaisiui?
Bonifacija
QUOTE(Top @ 2007 04 09, 15:58)

gal kas zinot kanors efektyvesnio?.. ar tas "macmiror", kuri cia visos mini nekenkia vaisiui?
*

zinau... susitaikyt su esama padetim biggrin.gif
nu bent jau as taip darau, nes jokie man ten kremukai ar zvakutes nepadeda, bo pienlige turiu nuo kieto vandens, o praustis gi reik doh.gif
hm.. nuo kieto vandens.. ne nebuchiau pagalvojus... taj gal reik kokios sodos isipilt priesh prausiantis ir ne tekanchiu vandieniu tada bandyt praustis o ish kokio asochio apsipilant.. nu nes rimtai koshmarishkas jausmas doh.gif pas mus vanduo irgi labai kietas.. Cia indaplove kai pirkom toks 'testeris' idetas buvo, tai maximalu kietuma rode..
UKĖ
Ar buvo kam pienlige jau nuo pat nestumo pradzios? mum dar tik 6 savaiteles, o jau pienlige uzpuole. israse gin mikogal zvakuciu man nuo ju dar blogiau, ar man jos netinka, ar cia taip turetu buti...?
pasidalinkit patirtim, ka naudojot esant tokiam mazam nestumui..
schmoll.gif
viola28
QUOTE(UKĖ @ 2007 04 17, 09:25)
Ar buvo kam pienlige jau nuo pat nestumo pradzios? mum dar tik 6 savaiteles, o jau pienlige uzpuole. israse gin mikogal zvakuciu man nuo ju dar blogiau, ar man jos netinka, ar cia taip turetu buti...?
schmoll.gif
*

Kai man buvo 4-5 savaitės, irgi prasidėjo pienligė. Gydytoja paskyrė Lomexin 200mg N3 - padėjo ax.gif Ir dar - reikia nepamiršti ir savo vyrų doh.gif Dažniausiai pas juos požymiai nepasireiškia, bet grybelio nešiotojai gali būti. Todėl dėl šventos ramybės rekomenduojama ir jiems teptis pvz. Lomexin kremu. Kai gydosi abu, rezultatas geresnis lotuliukas.gif
ksiuša
QUOTE(Top @ 2007 04 09, 19:02)
hm.. nuo kieto vandens.. ne nebuchiau pagalvojus... taj gal reik kokios sodos isipilt priesh prausiantis ir ne tekanchiu vandieniu tada bandyt praustis o ish kokio asochio apsipilant.. nu nes rimtai koshmarishkas jausmas doh.gif pas mus vanduo irgi labai kietas.. Cia indaplove kai pirkom toks 'testeris' idetas buvo, tai maximalu kietuma rode..
*

mane ši bėda kankina visą nėštumą ir per pirmą buvo tas pats, bet 1999m. vaistinėse parduodavo Nistatino žvakutes, kurios tikrai buvo efektingos. O dabar aš tik su sodos vandeniu ir gelbščiuos. Tikrai padeda.Tiesiog į dubenėlį virinto vandens įdedu porą šaukštelių sodos ir apsiprausiu.

QUOTE(UKĖ @ 2007 04 17, 08:25)
schmoll.gif
*

man gydytoja išrašė Macmiror žvakutes, nuo kurių buvo toks niežulys, kad nors sienom lipk. Išsigydžiau kaip ir sakiau tik sodos mišinuku. Vėliau naudojau Lomexin - tai visai nieko, apramina.
Šiaip reikia nors porą kartų per dieną keisti įklotėlius( aišku jeigu juos nešiojat). O labai dažnai apsiprausiti - tikrai ne pats geriausias būdas nuo pienligės, nes taip išplaunamos visos gerosios bakterijos ir pienlygei atsiranda pačios palankiausios sąlygos išvešėti.
UKĖ
man visai negeriau schmoll.gif mikogal zvakutes netiko, nusipirkau lomexin zvakutes, kol kas tik viena sunaudojau, bet visai pagerejimo nejauciu schmoll.gif negaliu nieko daryti, nors sienom lipk...
nezinau ka daryt doh.gif
viola28
QUOTE(UKĖ @ 2007 04 19, 10:00)
man visai negeriau  schmoll.gif mikogal zvakutes netiko, nusipirkau lomexin zvakutes, kol kas tik viena sunaudojau, bet visai pagerejimo nejauciu schmoll.gif negaliu nieko daryti, nors sienom lipk...
nezinau ka daryt  doh.gif
*

Kantrybės, sunaudok visas tris. Po pirmos žvakutės efekto gali ir nesijausti. Jei išorėje labai niežti, galima Lomexin kremu dar pasitepti. Kai baigsis grybelis, patarčiau įsigyti Dercome intymios higienos prausiklį mirksiukas.gif Aišku, jis brangokas apie 40 Lt, bet skalsus, ilgam užtenka. Jame natūralių išrūgų ir pieno rūgšties, kurios padeda išlaikyti natūralią intymių vietų mikrofloros pusiausvyrą thumbup.gif
Lexana
QUOTE(UKĖ @ 2007 04 17, 09:25)
schmoll.gif
*

Nuo Macmiror man tokie marazmai prasideda, kad iki kraujo per miegus nusidrąskau. doh.gif Man padėjo Tantum Rosa granulių tirpalo dušai makščiai su Vagisan žvakutėmis. thumbup.gif
UKĖ
viduj ginekologe patare neplauti, nelabai gerai. sake gali oro patekti... labai atsargiai reikia...
vakar ir su ramunelem apsiprausiau, ir naturaliu jogurtu pasitepliojau (tai vakaras ir naktis be niezulio praejo), nakciai zvakute.
gerai iki siandien pietu, ir vel prasidejo blink.gif
nulekiau nusipirkau arbatmedzio aliejaus, pasitepiau tai vel gerai... nors dirbt galiu.
prisipirkau kefyru su bifido, bandysiu tokiais budais kovot.

na ir kankyne doh.gif
Lexana
UKE, bet kad Tantum Rosa rekomenduojama pienligės pradžioje, kad ji neišplistų ir neprasidėtų uždegiminiai procesai... Gali pasiskaityti apie tai www.vaistai.lt
zuikiausia
QUOTE(Astule @ 2004 07 22, 10:22)
sveikos,
aciu visoms labai uz patarimus  biggrin.gif. Po truputi aprimo nekviestoji pienlige  clap.gif 
vartoju polygynax zvakutes. Tik nezinau kaip cia atprasti nuo iklotu  mad.gif ... atrodo be ju  niekaip .... ir dar- visos beveik rasote apie medvilnines kelnaites...... nepykit, gal as "zalia", bet ar ju yra graziu, dailiu? Ar jau siuo atveju apie tai man nebegalvoti  g.gif ?
Nepykit uz kvailus klausimus, bet besinori ilysti i kokias su kalaskem smile.gif)))))))))

*

Kokybisku medvilniniu kelnaiciu (stringu ir sortuku) yra Utenos trikotazo pardese, man dar patinka Triumph firmos. Sitos tikrai patikrintas reikalas - nesusiskalbiancios ir be galo mielos, tik jos 2x brangesnes uz UT (apie 30Lt). jei ieskosi pigesniu, drauge pirko spalvotus stringiukus Urmo bazes 5 sandely, atrodo po 5 Lt mokejo, tik va nezinau kaip jos nesiosis, po pirmo skalbimo sake neisbluko..
drinks_cheers.gif
Aniutik
ir man ta pati problema.. jau taip nusibodo..isoriskai tik niezti, o tirimuka padaro ir yra "dziaugsmelis"... ir pabaigos nesimato... unsure.gif
ir kelnaites medvilnines, ir saldumynu beveik nebevalgau...
bandysiu dar daugiau juogurto ir kefiro gerti, reik gi kazkaip gelbetis cool.gif
pupux
Kaip naudoti ta sodos tirpala? Kokiame kiekyje vandens tirpinti?
Mane irgi kamuoja pienlige.Jau sugeriau ir antibiotikus, kuriuos paskyre gydytoja.Nebenoriu as tu vaistu, o ta liga niekur nesitraukia is mano "kiemo". Treciad vel eiti pakartotinu tyrimu, bet bijau, kad ir vel ras infekcija ir vel vaistai verysad.gif
svajokle*
Mane irgi ta zaraza kamuoja nuo pat nestumo pradzios doh.gif nzn kiek pakuociu sunaudojau lomexin 200 tik porai sav gerai poto vel tas pats schmoll.gif dabar naudoju gyno-pevaryl 50 na tikiuosi kad bent siti pades nes jei ne tai nzn nu pazesim drinks_cheers.gif
Nijolija
oi merginos skaitau ir ziurau ne viena neraso kaip pradeti gydyti sia liga.
su pirmu nestumu man buvo lygiai tas pats kaip ir jum ,stai laukiuosi antro ir man jau 38sav.bet sios bedos neturiu tfiu tfiu .... ar zinote kodel ????? nes nestumo metu nusilpes organizmas sugaudo bakterijas ,stai ka reikia daryti gerti gerasiais bakterijas ,tokias kaip lenox ar jogurt na kazkas panasaus jus tikrai zinote ten yra daug geruju bakteriju ir norint pradeti gydyti grybeli pirmiausiai turite gerti sias bakterijas stai kur beda tada atsistato miklofrola ir nebuna tu uzdegimu o jei buna juos isgydzius nesergama ,as taip vis pageriu tas bakterijas va ir dabar geriu jos tikria nekenkia bet pirmiausia reikia atstatyti miklofrola o tada imtis gydymo ,pabandykite, butinai ,pati gyvenu kitoj sali man daktarai ta isaiskino na nezinau bet man padeda.... sekmes!!!!!!!
t_alina
sveiki, as turiu ta beda nuo pat nestumo pradzios....nei zvakutes, nei tabletes, jokie antibiotikai skirti pagal pasieli nepadeda,,, o iki gimdymo lieka vis maziau laiko.... bijau kad nespesiu i ligonine pries nubgant vandenims kad suleistu antibiotika, kas tada bus?
gabyte00
man jau 3 kart sio nestumo metu atsinaujina pienlige,va siandie nustatyta data gimdyt,pries kelias dienas vel prasidejo niezulys ir visi kiti simptomai,net nezinau ka daryt verysad.gif ,zvakutes tik trumpam padeda.
noanoa
QUOTE(Masako @ 2004 10 01, 13:48)
o as pastebejau labai keista dalyka...po santykiu kokias 3-4 dienas pienlige stabiliai dingsta( vartojam lubrikanta), o jei nera po to ju, tai ir vel prasideda grauzimas. isvada: kuo daugiau myletis rolleyes.gif
*

Na man tai atvirksciai-kai vyras komandiruotej keleta menesiu-tai jokiu pienligiu,o kai grizta-tai ir prasideda.Labiausiai tai pries menesines.Gydem ir vyra,bet nuo to niekas nepasikeite.
Papildyta:
QUOTE(Bonifacija @ 2007 04 09, 15:44)
padaugeja baltu isskyru, gali buti ir zalsvos spalvos. nemalonus jausmas "ten", buna, kad niezti ir persti.
*

Jos dar tokios kaip varske buna.
Papildyta:
O kokiais jus prausikliais prausiates?As seniau i tai nekreipiau demesio,naudodavau visokius skirtus imtymiai higienai,bet ginekologe patare Laktacyd,jis su pieno rugsties bakterijom,man jis patinka,bet gal kas zino dar efektyvesniu?O kaip su visokiomis zvakutemis naturalios mikrofloros palaikymui?as esu naudojusi floragyn ovules,bet man jos komforto nesuteike.dar kita gine israse ECOVAG,na,bet tos tai visai nepatiko,ipakuotos kaip LINEX,BIFOLAC ar kt.gerosios bakterijos,tai maksty istirpusi zelatinine plevele tik sukelia diskonforto pojuti.Keista,bet po ju kurso man prasidejo pienlige,nors jau keleta menesiu neatsirasdavo.O planuoju pastot.Ir kaiptik2men.gyvensim ne Lietuvoje,o cia jokiu vaistu nenusipirksi.Tai pradejau ta vietele ryte ir vakare po6min.kaitint BIOPTRON lempa,tai zinokit gal ir keista,bet padeda.Tu varsketu isskyru dar yra,bet pazeista gleivine gydo,del to nebepersti.Bet nescioms tai zinokit nerekomenduojama.Sako,kad labai vaisius suaktyveja.
natal
labai gerai tepti medatkiu alejumi tik dabar vaistinese jo nerandu
krevete6
As tai pienlige lengvai issigydziau su clotrimozolum kremu thumbup.gif

Bet dabar nezinau kas per zaraza uzejo man! doh.gif
Gal kam taip buvo? labai niezti ten apacioj, bet ne aplink maksti blush2.gif o auksciau, kur musu visu malonumas slepiasi blush2.gif ir jokiu blogu isskyru nera, tik baisus niezulys 000189.gif
t_alina
QUOTE(krevete6 @ 2007 06 13, 12:13)
As tai pienlige lengvai issigydziau su clotrimozolum kremu thumbup.gif

Bet dabar nezinau kas per zaraza uzejo man! doh.gif
Gal kam taip buvo? labai niezti ten apacioj, bet ne aplink maksti blush2.gif  o auksciau, kur musu visu malonumas slepiasi blush2.gif  ir jokiu blogu isskyru nera, tik baisus niezulys  000189.gif
*

na nezinau, nenoriu klaidinti, bet man butent taip ir pasireiskia pienlyge...aisku buna ir su isskyrom, bet nebutinai...geriausiai kad gyd.paimtu megineli ir tada zinosi tikrai..sekmes
krevete6
na nezinau, nenoriu klaidinti, bet man butent taip ir pasireiskia pienlyge...aisku buna ir su isskyrom, bet nebutinai...geriausiai kad gyd.paimtu megineli ir tada zinosi tikrai..sekmes

[CODE]
kad tas niezulys net ne ten kur dazniausiai buna g.gif nu reiks zinoma pas gydytoja kreiptis, bet tik kitai sav uzsirasius esu g.gif
Gal nieko blogo neatsitiks jei kremuka 'clotrimozolum' panaudosiu? g.gif
mst
QUOTE(krevete6 @ 2007 06 13, 16:08)
[CODE]
Gal nieko blogo neatsitiks jei kremuka 'clotrimozolum' panaudosiu? g.gif
*

Siulau geriau pasikonsultuoti su savo gine 4u.gif
krevete6
Siulau geriau pasikonsultuoti su savo gine

[CODE]
Kad man pas gine tik kita sav g.gif
Beje, kai sirgau pienlige, tai ji man leido si krema naudoti, tai gal sakau, kad dabar panaudosiu nebus blogiau?.. blush2.gif gali blogiau but jei nenaudosiu..
mst
QUOTE(krevete6 @ 2007 06 14, 00:18)
[CODE]
Kad man pas gine tik kita sav g.gif
Beje, kai sirgau pienlige, tai ji man leido si krema naudoti, tai gal sakau, kad dabar panaudosiu nebus blogiau?.. blush2.gif  gali blogiau but jei nenaudosiu..
*

Tavo teise rinktis mirksiukas.gif As ir norejau savavaliskai zvakuciu panaudoti, nes kazka jauciau ten ne taip, tai gine atrado man laisva minute tada ir paemus tepineli paaiskejo, kad esu visiskai sveika, tai aciu,dievui, kad nenaudojau 4u.gif
krevete6
Tavo teise rinktis  As ir norejau savavaliskai zvakuciu panaudoti, nes kazka jauciau ten ne taip, tai gine atrado man laisva minute tada ir paemus tepineli paaiskejo, kad esu visiskai sveika, tai aciu,dievui, kad nenaudojau

[CODE]
Na as jau savivaliauju ax.gif nebegalejau kentet blush2.gif ir man padeda mirksiukas.gif bet aciu uz atsakymus 4u.gif
Chloja
doh.gif
Na va, žiūriu čia daug likimo draugių. Mano lialiui pilvuke dar tik 6 savaitės, bet jau geras porą savaičių grybelis kankina... Gydytoja paskyrė tik tokio nekalto tepaliuko, žvakučių neleido naudot, bo gali lialiui, atseit, pakenkti. o man vis negerėja... Tiesa, niežulio nėra, bet išskyros nemalonios, nežinau jau ką bedaryti. Tuoj kompleksą dėl jų įsivarysiu... Kažkur skaičiau, kad reikia jogurtu ar kefyro apsiplaudinėti. Jau neviltis mane jama. Dar vienas klusimukas - ar gali grybeliuks būt nuo to, kad nevartoju papildomų vitaminų (vemiu nuo jų...)? Nes juk imunitetas g.gif labai pasilpęs nėštumo metu..
Guest
Gal kas gali parašyti kaip atskirti grybelį nuo pagausėjusių išskyrų nėštumo metu?

Tikrai turėjau grybelį, nes išskyros buvo kietos kaip grūdėta varškė. 12 dienų naudojau Polygynax, tepiau Clotrimazolio kremu.

Ir ką gi, dabar 13 dieną, o vis tiek išskyros baltos, bet dabar kaip kefyras.

Ar čia dar grybelis po tokios smūginės dozės neišgydytas, ar čia jau visą laiką iki nėštumo pabaigos bus tokios išskyros?

Iruta
QUOTE(Chloja @ 2007 06 18, 10:45)
doh.gif 
Na va, žiūriu čia daug likimo draugių. Mano lialiui pilvuke dar tik 6 savaitės, bet jau geras porą savaičių grybelis kankina... Gydytoja paskyrė tik tokio nekalto tepaliuko, žvakučių neleido naudot, bo gali lialiui, atseit, pakenkti. o man vis negerėja... Tiesa, niežulio nėra, bet išskyros nemalonios, nežinau jau ką bedaryti. Tuoj kompleksą dėl jų įsivarysiu... Kažkur skaičiau, kad reikia jogurtu ar kefyro apsiplaudinėti. Jau neviltis mane jama. Dar vienas klusimukas - ar gali grybeliuks būt nuo to, kad nevartoju papildomų vitaminų (vemiu nuo jų...)? Nes juk imunitetas g.gif labai pasilpęs nėštumo metu..
*

Grybelis dažnai atsiranda nėštumo metu. O negydo jo iki kokio 4 mėnesio, kad nepakenkt leliukui. Man buvo dingęs grybelis po žvakučių kurso, bet po poros mėnesių vėl atsinaujino. Tai dabar vėl kursą pavariau. Nes kaip žinia negydomas grybelis provokuoja persileidimą ir plonina sieneles, kurios gimdymo metu sutrūkinėja blink.gif
Lunulla
QUOTE(Irunia @ 2007 07 03, 13:47)
Grybelis dažnai atsiranda nėštumo metu. O negydo jo iki kokio 4 mėnesio, kad nepakenkt leliukui. Man buvo dingęs grybelis po žvakučių kurso, bet po poros mėnesių vėl atsinaujino. Tai dabar vėl kursą pavariau. Nes kaip žinia negydomas grybelis provokuoja persileidimą ir plonina sieneles, kurios gimdymo metu sutrūkinėja blink.gif
*

as tai jau nebegaliu.. schmoll.gif 12 savaitej susidejau lomexin zvakutes, praejo menuo kursa vel pakartojau, nes buvo labai pablogeje..o dabar vel atsinaujino ta nelaba liga..ka daryt?slapimas visa laika rodo uzdegima, baigia nugalabyti ta busena.. verysad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.