Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė nėštumo metu

QUOTE(jusiukai @ 2007 08 14, 12:33)
Na galiu pasakyt kad aš ir vargau visą nėštumą.,visos macmiror ,polyginax išbandytos,jos padeda mėnesiui kokiam ir vėl tas pats.,bet nustebau kai man gydytoja sako nusipirk bepanteno.,na tikriaus visos žinot koks ten kremas ir tikrai padėjo per kelias dienas ir tada jau neatsinaujino.,net pačiai keista.,jis gi gal 10lt tekainuoja.,be to universalus ir mamai ir vaikui.O dėl išskyrų,jei ne baltos spalvos tai gali būt ir kamštis ,kreipkites į gydytoją nes man tai tik va prieš gimdymą atsirado.Va kiek pripyškinau  ax.gif  nestuke.gif


mane irgi pienlige uzpuole verysad.gif zvakutes nepadeda schmoll.gif
as irgi naudoju bepanten tepala, bet tepu tik isorej, kad maziau perstetu unsure.gif
kazkaip nedrasu i vidu to tepalo kisti kai nestuke.gif
papasakokit gal dar kas isbandet toki gydyma, ar efektyvus, ar gydytojai tikrai rekomenduoja ? help.... help.gif
Atsakyti
QUOTE(zinute777 @ 2007 08 30, 16:50)
mane irgi pienlige uzpuole  verysad.gif zvakutes nepadeda  schmoll.gif
as irgi naudoju bepanten tepala, bet tepu tik isorej, kad maziau perstetu  unsure.gif
kazkaip nedrasu i vidu to tepalo kisti kai nestuke.gif
papasakokit gal dar kas isbandet toki gydyma, ar efektyvus, ar gydytojai tikrai rekomenduoja ? help.... help.gif

mono pirma nestuma irgi apkartino pienlige,nors iki nestumo irgi daznokai su ja susidurdavau.jau praradau bet kokia vilti,nes beveik visos skirtos zvakutes nepadeda,dabar pamastau apie homeopata,reikes pasitart su gydytoja,o gal yra kokios vaistazoles,nes gydytoja sake,kad fitoterapija nesciom galima skirt,jau net nezinau unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes!
Na as su ta pacia beda jau keleri metai, o per nestuma tai doh.gif bet dabar jau daugiau nei men... jau gal ir pora menesiu neturiu nusiskundimu! Todel pasitarsiu ir su jumis tai ka as darau, juo labiau esu nestuke.gif . Mane puldavo vis grybelis, ir vos issigydau - nepraiedavo nei savaite kai vel pradejau jausti ivairius perstejimus, o po kiek laiko grybelis. Tai zodziu, kol nepradejau naudoti ECOVAG zvakuciu. Jos yra maksties mikroorganizmu pusiausvyrai palaikyti, bet ne gydancios. Tad jas reikia pradet vartot po gydymo visais tais Lomexin ir pan. Cia idedu siu vaistu anotacija: Anotacija . Po gydymo naudojau 8 vakarus kasdien, o dabar naudoju kas antra vakara. Taip gydytoja patare, bet dabar nejauciu poreikio deti kas antra vakara. Galvoju gal dar praretinti. Dar karta pakartoju, tai tik gerina maksties ph ir mikroorganizmu pusiausvyra. Be to labai patiko Dercome Femme intymios higienos prausiklis su naturalia pieno rygstimi. tai prausiu makstu siuo skysciu. thumbup.gif tik brangokas - 40 lt (be nuolaidos). Primenu, kad maksties nereiketu prausti kempine. Su pirsteliais... nes ant kempines lieka ivairiu bakteriju.
Tikrai kiek as bandziau zvakuciu... kiek antibijotiku geriau kol nesilaukiau... va, pirma karta jauciuosi puikiai per 3 metus!
Pasitarkit su gydytojais... bet tie vaistukai suprantu analogiski VAGISAN, bet man vagisanas nepatiko visai. Sie manau naujiena yra.
Tad sekmes gydantis...!
Atsakyti
man gydytoja israse GYNO-PEVARYL 50 zvakuciu , bet sake sunaudoti jas visas, nors ir pozymiai isnyks(pakuoteje 15) kaina 50 lt.panaudojus kelias dienas, isskyros iskarto susitvarke, matysim kai bus toliau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamane82 @ 2007 09 13, 11:13)
Sodos tirpalas akurat padeda, daug greiciau nei visokios žvakutės  thumbup.gif
Iškilo man čia toks klausimas, jeigu tu tuo tirpalu tik apiplauni, tai kaip jis tau gali patekti giliau, juk nesimaudai visa tame tirpale  g.gif


Vidų praplaunu,tik giliai nekiškit.Turiu Tantum Rosa irigatorių(vaistinėse yra pirkti),užpildau tuo tirpalu ir sušvirkščiu.Taip ginekologė rekomendavo.Primenu 1 litras vandens ir šaukštas sodos.Gerai išmaišai ir pirmyn 4u.gif .Vanduo turi būt šiltas.
Atsakyti
Pabandykit pasimylet smile.gif Man tai puikiai padejo. Vyras buvo isvykes 3 savaitems, tai per ta laika pienlige prasidejo. Grizus per kelias dienas pagijau smile.gif

Bet, beda, kad i nestumo pabaiga kaip ir privengiu meiles zaidimu. Maza kas dar nutiks. Tokiu atveju naudokit kremukus. Man dar, beje, apsiplovimas meskauogiu arbata labai padeda.
Atsakyti
dabar toks klausimukas, jei gimdant moteris serga pienlige, koks pavojus vaikeliui:???
Atsakyti
QUOTE(kitik @ 2007 09 25, 19:17)
dabar toks klausimukas, jei gimdant moteris serga pienlige, koks pavojus vaikeliui:???

O streptokoko tyrimas ar teigiamas buvo? Jei teigiamas, tada laseline su antibijotikais tau pastatys per gimdyma thumbup.gif o kaip pienliges atveju nesu tikra 100 proc.
Atsakyti
QUOTE(samilte @ 2007 09 25, 22:00)
O streptokoko tyrimas ar teigiamas buvo? Jei teigiamas, tada laseline su antibijotikais tau pastatys per gimdyma  thumbup.gif  o kaip pienliges atveju nesu tikra 100 proc.

nea, streptokoko tyrimas neigiamas ir grybelio neturiu tpiu tpiu tpiu, tik paklausiu, nes idomu...a vdruk!!!!! g.gif
Atsakyti
QUOTE(kitik @ 2007 09 26, 16:28)
nea, streptokoko tyrimas neigiamas ir grybelio neturiu tpiu tpiu tpiu, tik paklausiu, nes idomu...a vdruk!!!!! g.gif


Man gyd. sakė, kad jei gimdymo metu yra pienligė, labai lengvai plyštama - makšties sienelės būna kaip tualet. popierius - nestiprios. Na ir vaikutis keliaudamas gimdymo takais gali užsikrėsti. Taigi, iki gimdymo būtina išsigydyti visas infekcijas mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip sakydavo mano ginė, nėštumo metu susilpnėja moters atsparumas visiems grybams, pienams, kokams... naudodavau žvakutes, nieko jos man nepadėdavo, visos tos bjaurastys dingdavo pagimdžius.
Atsakyti
QUOTE(viola28 @ 2007 09 29, 11:11)
Man gyd. sakė, kad jei gimdymo metu yra pienligė, labai lengvai plyštama - makšties sienelės būna kaip tualet. popierius - nestiprios. Na ir vaikutis keliaudamas gimdymo takais gali užsikrėsti. Taigi, iki gimdymo būtina išsigydyti visas infekcijas  mirksiukas.gif



As turiu priestaringa informacija. blink.gif Dar kai nestuke.gif metu (tuomet buvo 34sav) gulejau ligonineje ( bet del kitu priezasciu) tai specialiai uzklausiau del pienliges. Kauno kliniku docentas man pasake kad daugiau vaistuku galiu nevartoti ( grybelis vargino paskutinius 2trimestrus ir isbandzius jau buvau visokiu vaistu) nes butent nuo kai kuriu zvakuciu isploneja gleivine ir del to didesne plysimo galimybe, o vaikuciui tai nera jokio poveikio ir jis budamas gimdoje uzsikresti grybeliu negali. Beje, gimdymo metu neplysau, vaikelis sveikas (jokiu grybeliu tfutfutfu). O po gimdymo jokiu pienligiu nerasta tongue.gif
Atsakyti